Strana 41/46220.
|
GIF 'Lego car'
(Direct) RP (18.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
|
I uchycení motoru je z lega? |
|
|
Obrázek 'Uz mam te nevyvazenosti dost'
(Šunt) (18.6.2026 22:30)
|
reagovat
|
|
Fčétéčku vipadal opčas časkey šváp yako ruzzká svyňe, tag nevým, yeztly to zlovenckému makakovy neňý proťy srsťy... |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(jano897) (18.6.2026 22:20)
|
reagovat
|
|
co za kokota to minuskuje? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Šunt) (18.6.2026 22:11)
|
reagovat
|
Našťezťý ftom autohnuse nebily ty ztofki ďeťý unesenýh ruzzáki s ukrayny |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(MildaXX) (18.6.2026 22:05)
|
reagovat
|
|
tak snad že bychom odšpuntovali atomovky ...? |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Fakt ček) (18.6.2026 22:01)
|
reagovat
|
|
Jestli to takhle pujde dál tak Foldyna a noční vlci budou muset založit turistickej gang |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
|
Dotaz. Jaky vyznam ma horici Moskva v te jejich tridenni specialni operace? To jako fakt planujou, ze kd,z zamrdaj moslvu cernym smradem, tak se ukacka vzdaji? nejak tomu nerozumim... |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Fakt ček) (18.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
|
Rusáci zapálej tisíc let starej kostel, Ukraina zničí největší rafinérii v Moskvě - to je celá tahle válka v kostce |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(asew4) (18.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
Konečně důkaz jak Ukrajinci cíleně útočí na civilní objekty |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(fghfdhdfgdf) (18.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(fghfdhdfgdf) (18.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(fghfdhdfgdf) (18.6.2026 21:56)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
GIF 'žencká'
(nesrnesr) (18.6.2026 21:53)
|
reagovat
|
|
chcel ju vlhkú tak to vymyslel... |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(miko) RP (18.6.2026 21:52)
|
reagovat
|
tak to muselo byt uz opravdu neco extra |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(nesrnesr) (18.6.2026 21:51)
|
reagovat
|
|
ten kostol pred rafinerkou im mali zrušiť ako memento za ten ich v Kieve |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(cyklista) R (18.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
Na to, jak je Moskva podle rusáků skvěle bráněná, to teda sestřelujou dost pozdě. Do Moskvy je to min 600 km, to je několik hodin letu a po cestě nic? |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(miko) RP (18.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
maji gratis ropu a jeste se jim to nelibi. no nejsou to dementi? |
|
|
GIF 'freestyle'
(nesrnesr) (18.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
kktkovia v ksiltoch. |
|
|
Obrázek 'ruZZakov4'
(pietro-violetto) (18.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
|
To je fiala ci pavel ? |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(miko) RP (18.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
a uz jsou tady kremloboti s zkazkami o propagande a fejk news |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
|
Zmazaný komentár? To už musia miestnej dezolé úderke praskať nervy. Len tak ďalej. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(nesrnesr) (18.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
|
je to ako zo sikanou. Kkt ta hodi na zem (rus) ty vstanes a zlomis mu pravackou sanku (Ukrajina). Vybavené. Spravodlivé. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(DQDLM) R (18.6.2026 21:44)
|
reagovat
|
|
Přesně jak říká tuhle soudruh cyklista - je to nesmysl - na Kyjev nic nelítá. Všechno je to pouhá válečná propaganda. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
Paráda Najlepšia je tá čerešnička na torte, že dekel fuč spôsobil zásah zablúdenej moskalskej rakety PVO |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(cyklista) R (18.6.2026 21:41)
|
reagovat
|
|
Milé dementní fu, rusáci 12 let útočí na Ukrajinu, z toho 4 roky v nevyhlášené válce a teď teprve budou něco posílat na Kyjev? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(rubikonský internát) (18.6.2026 21:40)
|
reagovat
|
|
"nikdo nepíše o zásahu autobusu s bezmála padesáti dětmi v Brjanské oblasti" ... to je jednoduchý, orkové jsou všem u prdele. Už se toho nalhali tolik, že jim nikdo normální nevěří. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(alis) RP (18.6.2026 21:39)
|
reagovat
|
|
gdešto železnyj dekel slavil 100% úspěch! |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(pietro-violetto) (18.6.2026 21:37)
|
reagovat
|
|
No zrovna ten iron dome sa moc nevyznamenal |
|
|
GIF 'Lego car'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:36)
|
reagovat
|
|
Mne sa to páči. Rozdiel medzi chlapcom a chlapom je vo veľkosti a cene hračiek. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Cyklo_uzna) (18.6.2026 21:34)
|
reagovat
|
|
Pro začátek dobrý. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:34)
|
reagovat
|
|
Paráda, len tak ďalej, treba im naordinovať vlastnú medicínu. Zasiali vietor, žnú búrku. |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:32)
|
reagovat
|
Celkom vydarený záber. Doletel dosť blízko, aby niečo trafil. Čokoľvek horí v Moskálii, hreje moje srdce. |
|
|
GIF 'Br Bad'
(dominus) R (18.6.2026 21:29)
|
reagovat
|
pamatujete si ještě tu obskurní dobu, kdy spousta levičáků furt tvrdila, že na životech negrů záleží? s odstupem času to zní strašně komicky |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:28)
|
reagovat
|
|
Ešte raz, k tomu autobusu, keďže to tu už zapadlo - bod 3 v blogu: [blog.sme.sk] |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Joba) (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
|
No bože, tak zajede na myčku no. Jo aha, ono je to v Rusku. |
|
|
GIF 'freestyle'
(dominus) R (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
Nejsem fanouškem této negerské kultury a vždy to šlo nějak mimo mě. Ale je pravda, že i v tomto jsou bílí lepší |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
@Šunt to je super terminus technicus: obyvateľ RF je "opčan" Paráda! |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(KvakMekRampa) RP (18.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
Ach, pověstné trosky sestřeleného dronu opět útočí |
|
|
GIF 'just cat'
(dominus) R (18.6.2026 21:23)
|
reagovat
|
kočky jsou jako lidé. bílé jsou lepší. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(fu) RP (18.6.2026 21:12)
|
reagovat
|
|
je aby jim treba nesplachl kyjev |
|
|
Obrázek 'ai vyvoj - kde jsme'
(asg) (18.6.2026 21:12)
|
reagovat
|
|
*too much |
|
|
Obrázek 'xyz parky'
(registrovana_mrka) R (18.6.2026 21:06)
|
reagovat
|
|
Jak uz to byva, dabel je skryty v detailu. Pod pojmem maso si neco jineho predstavi roumenista a neco jineho vrchni technolog v Kosteleckych uzeninach. |
|
|
GIF 'just cat'
(Aviatik) (18.6.2026 21:05)
|
reagovat
|
|
To se tam nevejde ... |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(ujo) R (18.6.2026 21:00)
|
reagovat
|
....Foldyna s nočními vlky pláčou.... |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(ujo) R (18.6.2026 20:58)
|
reagovat
|
.... vše, jde podle plánu, ten dekl tam byl také... |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Fakt ček) (18.6.2026 20:52)
|
reagovat
|
|
Ten autobus plný dětí byl zase ruský fejk kterému slabomyslní snadno naletí -pvo nehlásila žádné drony - https://x.com/wartranslated/status/2067640147286311366 |
|
|
GIF 'freestyle'
(Mem) RP (18.6.2026 20:50)
|
reagovat
|
|
/ Táto povrchná nepravda sa mi páči |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Šunt) (18.6.2026 20:50)
|
reagovat
|
Yen čekám gdy svími nevolňykúm, teda flastňe opčanúm sakážou mobilní s kamerou, abi se ty sabyeri ukaynckíh "neúcpjechú" nemohli šýřyť Putlerovím ráyem nazemy |
|
|
GIF 'Lego car'
(Picus) (18.6.2026 20:50)
|
reagovat
|
|
takze nalepime lego kosticky na auto a budeme tomu rikat lego car? Zajimava logika... neco jako Abibas... |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Šunt) (18.6.2026 20:44)
|
reagovat
|
|
PAPUNDEKL-PUŤYNDEKL |
|
|
GIF 'Lego car'
(HAHAHAHA) (18.6.2026 20:42)
|
reagovat
|
|
Občan Y: z lega je vlastne jen karoserie. kola, motor, ram, rizeni je normalni "zelezo". |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(kozicnik) (18.6.2026 20:39)
|
reagovat
|
|
This is not a pipe. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Magritte_treachery.jpg |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou 2'
(kozicnik) (18.6.2026 20:37)
|
reagovat
|
|
Vo Bahiana sa sekla. Ona tvrdila, ze UFO pride 24.juna na FIFA World Cup, ale ono to prislo uz teraz a v Rusku: https://www.dailymail.com/sciencetech/article-15904251/vo-bahiana-alien-abduction-world-cup-miami.html
|
|
|
Obrázek 'Rock is dead'
(kozicnik) (18.6.2026 20:33)
|
reagovat
|
|
To je ako geopolitika. Musi byt rovnovaha medzi mocnostami, to brani prilisnemu monolopu jednej strany. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 20:28)
|
reagovat
|
Ta Moskva furt hori co? To se jim bude zitra rano krasne vstavat do cerneho dne Nechtel bych ten ropnej dest na svych zapadnich autech a oblecich |
|
|
Obrázek 'Thrill of Hiking'
(/kr) (18.6.2026 20:20)
|
reagovat
|
|
''cesta je ciel, kokoti'' - Konfucious |
|
|
Obrázek 'kdyz ho miluji'
(Vodník Vilko) (18.6.2026 20:19)
|
reagovat
|
Hezký. Jsem si vzpomněl na jedno velice inspirativní video s Alix Lynx a myslím si že parťák byl J Mac, kde je na hérečce prováděný hodně zajímavý facefuck i když hérečka se v závěru moc nadšeně netvářila . Bohužel nějak ho nemůžu dohledat. Řekl bych že taková parádní podívaná musí být na všech stránkách s lechtivým obsahem a ono nic. Nezná to někdo? Člověk by si řekl že co je jednou na internetu už tam zůstane, ale jak ty mršky objevili kouzlo onlyfansů a zarábají jen na sebe, dokonce i pornhub maže. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C) (18.6.2026 20:12)
|
reagovat
|
|
A jejé, Moskvané jsou vlastizrádci, ostatní slabé Rusy vyháníme z vlasti, to je mrzeníčko. Už aby to bylo. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 20:04)
|
reagovat
|
|
@newer... presne. Kdyby se Mrdin nerozplakal tak ti to potvrdi. Chudak. Zase ho to vzalo. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 20:02)
|
reagovat
|
|
@newer...jjjj, presne ten ma mozna mrdka Mrdin na mysli. Ale uz se pokakal a neodepisuje.... jen place.... |
|
Strana 41/46220.