Strana 41/46238.
|
GIF 'cesta z práce'
(Dr.Str.) RP (21.6.2026 1:47)
|
reagovat
|
|
Jánošík se vrací z rejdu domů do skrýše. |
|
|
GIF 'létáníčko'
(Dr.Str.) RP (21.6.2026 1:42)
|
reagovat
|
|
Výborně. Udělat explozivní papír nebo něco takového a může se to využít na Ukrajině na close combat. Válka nikdy nebyla ta zábavná. |
|
|
Obrázek 'sprcha po narocnom dni 159'
(misil) RP (21.6.2026 1:40)
|
reagovat
|
|
mala vana! |
|
|
GIF 'just cats'
(misil) RP (21.6.2026 1:38)
|
reagovat
|
|
ma tam kolejnicku! |
|
|
GIF 'vz. Mauser C96'
(Dr.Str.) RP (21.6.2026 1:37)
|
reagovat
|
|
(Sobik) Tvůj problém je v tom, že o tom, kdo je vlastizrádce nerozhoduješ. A když o tom nerozhoduješ, tak o tobě rozhodne někdo jinej. |
|
|
GIF 'jedu'
(misil) RP (21.6.2026 1:35)
|
reagovat
|
|
tak v tom pripade mu je ten prvni celkem efektivne vyresil... |
|
|
GIF 'bonk'
(misil) RP (21.6.2026 1:32)
|
reagovat
|
|
prekrasne! |
|
|
Obrázek 'Rektalifikujte se'
(Občan Y) R (21.6.2026 1:30)
|
reagovat
|
|
Tak jeste ze se to netyka naseho pana prezidenta ale nejake tve predstavy. |
|
|
GIF 'AI slop'
(Dr.Str.) RP (21.6.2026 1:27)
|
reagovat
|
|
Vždycky jsou tu takoví, co vysvětlují historii takovým specifickým způsobem a pak jdou líbat sudeťácký zadnice. |
|
|
Obrázek 'tricko jak ma byt'
(misil) RP (21.6.2026 1:27)
|
reagovat
|
|
ty negry budou mnohem vytahanejsi |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(misil) RP (21.6.2026 1:25)
|
reagovat
|
|
na to se tak krasne kouka! |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(lalauuu) (21.6.2026 1:22)
|
reagovat
|
|
ČT začne být pod kontrolou NKÚ, což je pro některé ohrožení jejich demokracie. |
|
|
Obrázek 'pro tvoji ochranu'
(Dr.Str.) RP (21.6.2026 1:18)
|
reagovat
|
|
Co teď bude ODS dělat, když jim farma patnáctiletých děcek nebude ťukat lajky na fejsbůku? |
|
|
Obrázek 'Romale pro Roumena 1'
(Von der Liar) (21.6.2026 1:16)
|
reagovat
|
|
Rumunští kolotočáři a projekt EU pro 2 faktorovou autentifikaci v praxi. |
|
|
GIF 'meanwhile in North Korea'
(Občan Y) R (21.6.2026 1:15)
|
reagovat
|
|
Severokorejskej statni cirkus prijel? |
|
|
GIF 'poor doggo'
(Občan Y) R (21.6.2026 1:12)
|
reagovat
|
|
Ty doma vesis a pak rezes deti? |
|
|
GIF 'it's a moos'
(Občan Y) R (21.6.2026 1:09)
|
reagovat
|
|
Protoze nepouzil pri otaceni blinkr. A do zrcatka se taky nedival. |
|
|
GIF 'Meanwhile on Russian highway'
(mommafat) RP (21.6.2026 1:07)
|
reagovat
|
... a ja jim to snad i preju... jaky sel, takovy potkal... |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(cestovatel v čase) (21.6.2026 1:06)
|
reagovat
|
|
voli-či AŇO objevili AI? a sakra |
|
|
GIF 'AI slop'
(Občan Y) R (21.6.2026 1:05)
|
reagovat
|
|
@JapaNaTo: V nekterych pripadech ja z toho mam dojem, ze detaily si dost vymejsli a zmeni tak jakejsi "raz" puvodniho obliceje. |
|
|
GIF 'jejda'
(wget) (21.6.2026 1:05)
|
reagovat
|
|
norek: ti to jen pujcili, problem bude mit ten, kdo si to pujcil. |
|
|
Obrázek 'woke area'
(Občan Y) R (21.6.2026 0:57)
|
reagovat
|
|
⊖ |
|
|
Obrázek 'pro tvoji ochranu'
(Občan Y) R (21.6.2026 0:54)
|
reagovat
|
|
⊖ |
|
|
GIF 'meanwhile in North Korea'
(mommafat) RP (21.6.2026 0:54)
|
reagovat
|
Kdyz bys mohl byt osviceny vladar a privest svoji zemi do moderni doby, misto toho se jen vyzeres jako prase a zbytek naroda chcipa hlady... hlavne ze je na rakety... |
|
|
GIF 'meanwhile in North Korea'
(srnec) RP (21.6.2026 0:53)
|
reagovat
|
|
Krompáč a sekera z gumy ale chinesia? |
|
|
GIF 'it's a moos'
(Netsiáš) RP (21.6.2026 0:53)
|
reagovat
|
Proč by losovi měli brát řidičák? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(fox2) (21.6.2026 0:53)
|
reagovat
|
|
Ukronáckům se to už krátí, škoda jich nebude |
|
|
Obrázek 'rouming preje vse nej k petaosmdesatinam'
(Emc^2) (21.6.2026 0:45)
|
reagovat
|
|
podrž mně... |
|
|
Obrázek 'swan dance'
(Emc^2) (21.6.2026 0:43)
|
reagovat
|
|
Na louce, ve svitu mesice, tancily dva zajice. A koroptev. Ten tancil nejvice! |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Dežo Lát) (21.6.2026 0:42)
|
reagovat
|
|
To si podpálili sami Rusi. Napoleona porazili tak, že spálili pol krajiny a podpálili Moskvu, tak to skúšajú zas. |
|
|
Obrázek 'angrish at nippon fakatury'
(Emc^2) (21.6.2026 0:22)
|
reagovat
|
|
behide? tjk fakt? uz sou prazdniny na 1. stupni nebo co? |
|
|
Obrázek 'nostalgie HL2'
(tvojababa) (21.6.2026 0:19)
|
reagovat
|
se furt řeší jestli ten nebo onen can't meme.. a přitom půlpulace má v piči. ... a Peter je debil. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(69) (21.6.2026 0:11)
|
reagovat
|
Podle komentářů a hodnocení obrázku je jasný, kdo tady skutečně sere ,,atomový hřiby" |
|
|
GIF 'prišla si nájsť svojho roumenistu'
(mommafat) RP (20.6.2026 23:57)
|
reagovat
|
|
svalnatyho potetovanyho chtela a poslal ho k sipku, misto toho si vybrala maly pero a poslala ho k sipku. tvl... jeste ze jde pretacet, koukat na to 30+ minut jdu se zabit |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Dvojí metr) (20.6.2026 23:50)
|
reagovat
|
To, že byl Bureš z totálně komoušské rodiny a byl aktivním agentem STB a že dnes šmelí s Čínskými komouši, to dezolátům nevadí, ale když řeknete Petr Pavel, tak ti užiteční Z-mrdi serou atomové hřiby, to je mi ale náhodička |
|
|
Obrázek 'Hopefully not with Waldo'
(Foltys) RP (20.6.2026 23:48)
|
reagovat
|
|
sance, ze ten kdo se odpali nekde mezi lidma se jmenuje muhammad je docela velka, tak nevim co s tim ma co delat SPD, SPD je banda populistickejch curaku, co se na tyhle problematice snazi ziskat politicke body, to ale neznamena, ze to tak neni |
|
|
GIF 'prcek si užil'
(mommafat) RP (20.6.2026 23:48)
|
reagovat
|
parents must be proud... |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Šunt) (20.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
Burešystycká svoloč jede bombi |
|
|
Obrázek 'woke area'
(mommafat) RP (20.6.2026 23:38)
|
reagovat
|
neni to o te francouzsce, co dostala flastr za hate speech, ale kokot co ji znasilnil furt beha po svobode? |
|
|
Obrázek 'sprcha po narocnom dni 159'
(afekete) RP (20.6.2026 23:29)
|
reagovat
|
jake jbl, ta vypasena machna zabira celej casoprostor |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Sovětům Prodáme Demokracii) (20.6.2026 23:25)
|
reagovat
|
Za mne je to v poslední době Stinger 9 do Lučanského a nebo MK 24 od DSS 24 |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Hrdinové UPA) (20.6.2026 23:22)
|
reagovat
|
|
Heil Ukrajině! Hrdinům UPA sláva! Sláva vítězství! |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Ing. Petr Fiala) (20.6.2026 23:19)
|
reagovat
|
|
Vrchol českého inženýrství je předražená Nutella z Lídlu. |
|
|
Obrázek 'sebastian'
(miko) RP (20.6.2026 23:18)
|
reagovat
|
|
cim asi, ten vedle plesouna ma bowie. kdyz je dobre nabrouseny, tak se tim holit da |
|
|
Obrázek 'sebastian'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 23:17)
|
reagovat
|
čím si asi v pravěku holili hlavy |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 23:14)
|
reagovat
|
|
knikale - ty jsi byl v te době už na světě? |
|
|
Obrázek 'sprcha po narocnom dni 160'
(Modus) RP (20.6.2026 23:12)
|
reagovat
|
Tak to je mega paráda |
|
|
Obrázek 'sprcha po narocnom dni 158'
(Modus) RP (20.6.2026 23:11)
|
reagovat
|
Jo, víc přírodního stavu |
|
|
GIF 'meanwhile in Germany'
(pletiplot) RP (20.6.2026 23:09)
|
reagovat
|
|
Velký fúú |
|
|
GIF 'jedu'
(pletiplot) RP (20.6.2026 23:08)
|
reagovat
|
|
Ten druhej nemusí být mamrd, spíš měl nějaký potíže s brzdama. |
|
|
Obrázek 'your culture'
(kozicnik) (20.6.2026 23:05)
|
reagovat
|
|
Pisana forma: https://www.bbc.com/pidgin/articles/cn4dl708q8vo |
|
|
Obrázek 'your culture'
(kozicnik) (20.6.2026 23:03)
|
reagovat
|
|
Nollywood, nahodna vzorka: https://youtu.be/tzeTozVIbJw |
|
|
Obrázek 'sebastian'
(Direct) RP (20.6.2026 22:58)
|
reagovat
|
|
Stačí kouknout na křováky či pygmeje... to je lovecký peak. Tihle nabušení "alfa samci" by bez protejňáku nevydželi hlady ani den. |
|
|
GIF 'an art'
(Human.) (20.6.2026 22:53)
|
reagovat
|
Ti tam nemusí na dvorku sekat trávu, protože tam v té rtuti mu ani plevel nevyroste . |
|
|
Obrázek 'sebastian'
(nornik) RP (20.6.2026 22:49)
|
reagovat
|
|
To nemusi byt z pravěku ale treba jen vychodni russacko a nebo zlovensko nekde u michalovcu |
|
|
Obrázek 'Remek 2025'
(Peter .) RP (20.6.2026 22:49)
|
reagovat
|
|
Scarabeus) Mal si pravdu, Aleš Svoboda je čierny buzerant s dlhoročnou praxou rozfajčovania armádnych čurákov. |
|
|
Obrázek 'they dont'
(nornik) RP (20.6.2026 22:47)
|
reagovat
|
|
Dovoz jidla do US neni uplne trivka... |
|
|
Obrázek 'your culture'
(StrejdaVenda) (20.6.2026 22:46)
|
reagovat
|
|
American English? |
|
|
Obrázek 'Happy Junkies Day'
(Peter .) RP (20.6.2026 22:46)
|
reagovat
|
|
cern0usek) Má kámoša na protidrogovom, vydržiava si ho. |
|
|
Obrázek 'nathure'
(Direct) RP (20.6.2026 22:45)
|
reagovat
|
|
Tak ono kdyby přišlo na věc, tak většina lidí skončí spíš jako sběrači |
|
Strana 41/46238.