Odebírat
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 13:57)
|
reagovat
|
Georgethebest - Jaderné věci? Myslíš tu elektrárnu na Ukrajině, kde stejný model jinde nebouchl? |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Sovětům Prodáme Demokracii) (20.6.2026 23:25)
|
reagovat
|
Za mne je to v poslední době Stinger 9 do Lučanského a nebo MK 24 od DSS 24 |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Ing. Petr Fiala) (20.6.2026 23:19)
|
reagovat
|
|
Vrchol českého inženýrství je předražená Nutella z Lídlu. |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Georgethebest) RP (20.6.2026 18:16)
|
reagovat
|
|
akorát že rusáci vždy o tom lhali ..a lžou o všem dodnes... |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Georgethebest) RP (20.6.2026 18:15)
|
reagovat
|
|
Jim ty jaderné věci rády bouchají..ale nejsou v tom tedy vyjímkou to samé se děje i v USA a i zbytku světa...Hold nic není dokonalé |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(benešbolfašista) (20.6.2026 17:07)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Šunt) (20.6.2026 16:19)
|
reagovat
|
Sovyeťy yežtě měgde ty svoye šroti stavý? Pokut vým, tag oňy uš nezvládaý aňy utršofat fchotu običeynou infraztrugtúru a lyďy jym fzymňe mrznou a yeďyné co yešťe yagštagš dávaý, ye ďýka ushitečným ydyotúm štvavá kampaň proťy zelené energyy |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 16:06)
|
reagovat
|
Sovětům - A že vybouchl jen na Ukrajině, když je sověti měli všude? |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Sovětům Prodáme Demokracii) (20.6.2026 15:56)
|
reagovat
|
(pavel-komous) (20.6.2026 14:59) Když vybuchl Černobyl, ztratil Ivan mnoho sil. Po výměně kostní dřeně, šuká Ivan 6x denně. Tak se těšte krasavice, až čobolům jebnou Bohunice |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Sovětům Prodáme Demokracii) (20.6.2026 15:45)
|
reagovat
|
(pavel-komous) (20.6.2026 14:59) Náš těžký průmysl umí do jaderných elektráren vyrábět turbíny, co vaše montovny německých aut a nedořešené a dodnes zametané havárie ve vaší jaderné energetice? Taky něco umíte? Nebo zase jen ty ovce? |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(pavel-komous) (20.6.2026 14:59)
|
reagovat
|
|
vedia stavat jadrove elektrarne.
A co vy pepickovia ? |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(ruSSaci uz zase bombarduji civilni cile) (20.6.2026 14:14)
|
reagovat
|
|
V Kyjeve zase hori fabriky na drony maskovane napriklad jako Narodni filmove studio: https://www.reddit.com/r/UkraineRussiaReport/comments/1u720x5/ru_pov_russian_strike_on_kievs_dovzhenko_film/?rdt=37717 |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 12:34)
|
reagovat
|
A stale hori |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(kakamսra) (20.6.2026 12:19)
|
reagovat
|
|
Aneb stále někdo myslí na nuzákov. |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Šunt) (20.6.2026 11:33)
|
reagovat
|
Mamynka oňem fšdy řýkala, že ye specyálňý, taxe vrcholem yeho karjéri ztala specjálňý voyencká operatze |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Dežobijec3) (20.6.2026 11:13)
|
reagovat
|
|
Tohle dilo je spis ukazka vrcholneho umu vychodoevropskych humanitnich vzdelancu. |
|