Odebírat
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (23.6.2026 16:50)
|
reagovat
|
|
Ne praci ve smyslu zamestnani, ale jako dilo nebo odkaz. Rozbijet tu vasi upatlanou propagandu dokazu i zadarmo a v par minutach denne. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Okresní místopředseda Odborového svazu roumenistů-multiúčťáků) (23.6.2026 14:49)
|
reagovat
|
blmbečku: pokud tohle co děláš považuješ za práci, tak ses buď intrakraniálně posral, anebo ses právě přiznal, že jsi troll placený Kremlem. Nebo možná platí obě možnosti. Jo a máš recht - tvoje "práce" je u konce, to je fakt. Mordor jde do prdele a na sráče a kolaboranty jako ty bude každej plivat na ulici. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (23.6.2026 14:35)
|
reagovat
|
mistopredseda olympijske komise ve skoku na spek: Nenech se rusit, ja jenom prochazim a hned jsem zase pryc. Moje prace tady je hotova i kdyz tu nejsem. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Okresní místopředseda Odborového svazu roumenistů-multiúčťáků ) (23.6.2026 14:17)
|
reagovat
|
Orešnik blmbečku, tys za ten rok, co jsem tady nebyl, zblbnul ještě víc. Na Orešnik se prý po celém světe stojí fronty, ROFLMAO ce-tung! Vždyť je to asi 3x rebranded ICBM ze 70. let (předtím Jars a Rubež), ty debile vypatlanej. Jo, a ještě ořezaná o jeden stupeň. Není to nic, co by západ dávno neměl taky. A s konvenční kinetickou hlavici je to úplně zbytečná zbraň. Slouží jedině jako propaganda - a na tebe zjevně ta propaganda působí, ty "kancelář"! |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Pikula) RP (22.6.2026 16:35)
|
reagovat
|
|
Zajebanovanec se pochčije. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 8:13)
|
reagovat
|
|
Misil - zkus to formulovat jinak, není tomu rozumět. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(misil) RP (22.6.2026 2:14)
|
reagovat
|
Carl: vis, mily demente, ze pokud by UA posilala skutecne jen "generatory koure , znamena to ze je nepomerne civilizovanejsi nez cely Orkostan? Jak ti to ladi s instrukcema? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 22:10)
|
reagovat
|
|
Ano kníkale, jeden kus orešnika. To je ono. První byl vystřelen před rokem a půl a určitě se nedá žádný další vyrobit. Ty jsi pako pravé ukrajinské. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 19:24)
|
reagovat
|
|
Nekde jinde jsem si precetl, ze uz zbyva cely jeden kus oresnika. Ackoliv netusim, v jaky zumpe jsem to cetl, budu spis verit teto zumpe, nez blm, ktery se zmylil v uplne vsem, co prohlasil. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(///) (21.6.2026 16:12)
|
reagovat
|
Klasickej blmblb. Vstup Švédska a Finska se jen tak nestane, zatímco úplné zhroucení ukrajinské obrany je jen otázka času už od léta 2022. Protože na ně padalo 50k granátů denně! V létě 2022. A kdo to nechápe je libtardská kurva. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 16:01)
|
reagovat
|
|
No a taky to nebyla hotova vec a Sultan s tim delal tri ctvrte roku vofuky. Teprve az ve chvili, kdy uchlacholili sultana, byla to hotova vec a proces vstupu byl dokoncen behem par tydnu. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(kakamսra) (21.6.2026 15:54)
|
reagovat
|
|
To už jsou u Oděsy,, že je tu tolik propagandy? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Rusy roztrhané na kusy novým kouskům nenaučíš ) (21.6.2026 15:47)
|
reagovat
|
|
blm-blb byl zábavnější, když tvrdil že vstup Finska a Švédska není hotová věc a kdo tvrdí že bodou členy NATO že je (jak on rád říká) libtardská kurva. Všimněte si že čím víc je blm-blb dál to reality, tím je arogantnější |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(MildaXX) (21.6.2026 15:27)
|
reagovat
|
|
Já stále věřím tomu, že se moje vnoučata budou učit o tom, jak mužici pověsili zmrda Putina na kandelábru. Já leju dost, ale tohle oslavím tak, že přepíšu medicínské kroniky ...
|
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Cuguu) (21.6.2026 14:58)
|
reagovat
|
|
Kokot si bol v roku 2024 a kokot si aj dnes. Kolaborantska handra a ochranca pedofilov. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(blmblbova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 11:25)
|
reagovat
|
|
Psal jsem to uz v roce 2024, tak se dnes nebudu opakovat. Vuci raketam jako Oresnik nema zapad odpoved a na Oresnik se po celem svete stoji fronty. Tak zmente medikaci, libtardi.
https://www.rouming.cz/roumingComments.php?object=629463 |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Cuguu) (21.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
Z Oresnika sa posrala akurat tak ruska propaganda ktora ho prezentuje ako zazracnu zbran ktora by Rusku vyhrala vojnu, “keby chceli”. A Rusi zatial zjavne stale nechcu. Ludomilovia. Im je v tej vojne dobre. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(cok) R (21.6.2026 9:53)
|
reagovat
|
Ten oresnik to je taká vec... V akých počtoch ich vlastne majú? bude to stačiť na celú štvor dňovú špeciálnu operáciu, alebo len na jeden deň bombardovania V 2014 mali neskutočne prelomové Armaty, celý Západ sa "pokakal" všetkých 10 ich zahučalo a propaganda zavelila armaty vytesniť |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(cyklista) R (21.6.2026 9:28)
|
reagovat
|
|
Milý dementní blme, zbraně jako Orešnik můžou rusáci klidně používat, nepřesná raketa bombardující garáže kusy litinových radiátorů je v podstatě výhra Ukrajinců. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 9:11)
|
reagovat
|
|
Tim jen posili ochotu Putina pouzivat nicive zbrane jako Oreshnik. Uz je to rok a pul co ho na ukrajine otestovali. Tehdy se z toho ukacka dosrali strachy. Nedivil bych se, kdyby prislo pripomenuti drtive sily ruskych sil. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(žik) (21.6.2026 8:25)
|
reagovat
|
|
Rusové se podřídili putinovi za to ze se o ne postará - jak dodržel svou část dohody vidíme na obrázku a za to ho stihne spravedlivý trest |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 7:52)
|
reagovat
|
|
tdkb - Vlhké ukrajinské sny. Rusové se dají radši zabít, než by se podřídili a mají dost atomovek, takže nás vezmou na onen svět s nimi. Zatím do řiti míříme my. V Německu zavírá každejch 20 minut jedna firma a to je teprve začátek. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(tdkb) R (21.6.2026 7:45)
|
reagovat
|
|
rusi tuto vojnu ne"prehraju", rusi budu tak totalne a dokladne ponizeni a zrapovani do riti ze si to dnes ani nevieme predstavit |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 6:36)
|
reagovat
|
misil - to je moc dobře, takovou to dalo Ukrajincům práci ten efekt vyrobit. Ty drony nejsou ve skutečnosti naplněny výbušninou, ale směsí která tenhle hoří. Takže když ruská PVO sestřelí dron, ten takhle začne kouřit ještě ve vzduchu. Hlavně mi nevěř. Na netu jsou videa, kde je to vidět. Podívej se na ně sám. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(misil) RP (21.6.2026 1:25)
|
reagovat
|
|
na to se tak krasne kouka! |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(fox2) (21.6.2026 0:53)
|
reagovat
|
|
Ukronáckům se to už krátí, škoda jich nebude |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Dežo Lát) (21.6.2026 0:42)
|
reagovat
|
|
To si podpálili sami Rusi. Napoleona porazili tak, že spálili pol krajiny a podpálili Moskvu, tak to skúšajú zas. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Hrdinové UPA) (20.6.2026 23:22)
|
reagovat
|
|
Heil Ukrajině! Hrdinům UPA sláva! Sláva vítězství! |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 23:14)
|
reagovat
|
|
knikale - ty jsi byl v te době už na světě? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 22:22)
|
reagovat
|
|
Moje víra v Rusko se datuje od mého zájezdu do Moskvy vlakem Družby v roce 1978, k desátému výročí osvobození Československa. Rusko je velké a Rusáci jsou velké kurvy. Ať žije KSČ a KSSS! |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 22:10)
|
reagovat
|
|
Cok - na to zapomeň. Rusové na důstojnost serou. Ti neprohrajou. Prohraje buď Ukrajina nebo prohřejeme všichni. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(cok) R (20.6.2026 22:06)
|
reagovat
|
|
Rusaci by mali zvazit remizu a udrzat si dostojnost kym to ako tak ide (napr pred Lukasenkom). To je vec, ktora mozno o rok uz nebude v ponuke. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
Zachrta - ale žil, už jsi se tu o tom rozkecal. To tě možná psal někdo jinej. Procti si záznamy, chatbote blba. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:50)
|
reagovat
|
Ale knikale. Ty jsi Ukrajinec, tam lidové milice nebyly. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(ukronácek) (20.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
chvalabohu ukrajina totálne vyhráva! a tiež čoskoro bude našim dobrým a spoľahlivým partnerom v eu! super že už naši roľníci nebudú potrební, lebo zdravé potraviny nám dodajú bratia náckovia! |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
|
A kdykoliv si na to vzpomenu, tak mám erekci. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:41)
|
reagovat
|
|
Já byl členem Lidových milicí a v roce 1969 jsem střílel do pravicových demonstrantů. To bylo fajn. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Knůberal) R (20.6.2026 21:30)
|
reagovat
|
no a co jsi delal za komousu ty? hrdino |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(KozoMelGibson2) (20.6.2026 21:12)
|
reagovat
|
|
…no asi papeže nezvolili, takže se bude pokračovat dokud nebude kouř (vlajka) bílý (bílá). |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Jan Zachrta) R (20.6.2026 20:29)
|
reagovat
|
Knůberal, na to se ptám bolševického geronta Carla už dlouho, ale pořád mlčí, ta proruská kolaborantská svině. Logicky byl člen KSČ, že? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Knůberal) R (20.6.2026 20:22)
|
reagovat
|
A co js delal za komousu ty, rusaku? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Jan Zachrta) R (20.6.2026 20:10)
|
reagovat
|
Neamatuju, bolševický geronte Carle, nežil jsem v tom tvým bolševickým smradu. A stále dlužíš odpověď, co jsi za komoušů dělal, že dodnes adoruješ okupantskou Moskvu. Byl jsi komunista, viď? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 20:05)
|
reagovat
|
|
Zachrta - pamatuješ si z komunistický vysoký lampasacky že existují jaderné zbraně?? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Jan Zachrta) R (20.6.2026 19:54)
|
reagovat
|
Rusáci brečí, protože mají zafixováno, že "třídenní" speciální vojenská operace je v pořádku, když ruská horda zabíjí sousedy, ale běda, když jim napadený soused vrátí úder. Bulte víc Rusáci i proruské kolaborantské svině... |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(alis) RP (20.6.2026 19:36)
|
reagovat
|
|
Uz teď rusáčci breci, ze na ne je cely svet zly a nechapou proc.
|
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(m3X) RP (20.6.2026 19:33)
|
reagovat
|
|
V Rusku je možné vše takže těžká volba... |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(sfd) (20.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
Blmblb: Jo jasně, byl to studentský intr, a nikoliv velitelství Rubikonu, proto jste tak kvičeli. Proto, že rusákům tááák moc záleží na lidech. Bože to je ale pičus. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Peter .) RP (20.6.2026 19:23)
|
reagovat
|
|
Najhrdinskejší Ukrajinec vrátil Rad Bielej orlice Poľsku lebo Poľsko tvrdí že Hedinskí Banderovci spôsobili Volyňský Masaker, a Zelenskij Banderovcov aj za to vyhlásil za Hrdinov. To je drzosť, neuznať Hrdinstvo len za to že zabíjali jeho predkov!!! |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (20.6.2026 19:23)
|
reagovat
|
|
mikokot je opet totalni kokot co nedokaze chapat zadny text. Ti, kdo neustale breci a naprosto nechapou koncept priciny a nasledku jsou ukronackove. Jeden den vybombi studentsky intr (a to jeste v oblasti, kterou chteji dobyt a vladnout tam; to chucpe!) a druhy den breci, ze je Rusove bombarduji jen tak bez duvodu. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Cuguu) (20.6.2026 19:21)
|
reagovat
|
|
miko: mozno vypatlany, mozno obycajny skurvysyn… najdu sa medzi nimi aj taki aj taki |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(miko) RP (20.6.2026 19:15)
|
reagovat
|
|
se mi libi, jak kremloboti o po 12 letech si furt pletou pricinu a nasledek. jak musi byt clovek vypatlany, any toto nechapal? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (20.6.2026 18:59)
|
reagovat
|
|
D: pozitri budou ukronackove brecet, ze na ne jsou Rusove zli a nechapou proc. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Foreman) (20.6.2026 18:58)
|
reagovat
|
|
one does not simply walk into mordor |
|