Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

 

re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (anonykrysaR (26.6.2026 13:56)
Lumpen vím, že je vedro, ale přečti si, na co odpovídáš, nejméně ještě jednou. Tvé pochopení psaného textu nabývá záporných hodnot. Zvlášť "pro lidi" mě opravdu pobavilo, fakt jsi tak hloupej, nebo to jen děláš?
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (LumpenkavárníkRP (26.6.2026 13:26)
(anonykrysa): Co si myslíš, že se v té Ankaře bude dít? Vám prostě Bureš s Macinkou nakecali, jak tam budou řešit důležité věci, které jsou tak složité, že to nemůžete chápat a vy tomu věříte. A že tam budou domlouvat kšefty pro lidi :-D

Ale ve skutečnosti tam prostě jedou flexit. Vśichni. Včetna Pavla. Ten tam zamává svým obřím.....zkušeností a schopností... a všichni ho budou obdivovat. A Macinka a Bureš tam prostě budou vypadat jak paka.

Kdyby ho tam neměli, tak si Macinka natočí reels jak někomu nepodstatnýmu vysvětlí, že jsou dvě pohlaví a Babiš si natočí video jak u zdi vykladá, že prachy jen pro lidi a ne pro válku. A přitom tam budou se sklopenýma ušima koukat do země a úplně irelevantní.

A vy jim budete radostně plácat jak cvičení lachtani.

Takhle vám nezbývá, než vytvořit nějakou debilní konspiračku.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (anonykrysaR (26.6.2026 13:00)
Jako když se na to člověk podívá trochu objektivně, tak provalit to, že z většiny Pávkem jmenovaný ÚS je aktivistická pravá ruka hradní kliky kvůli takovéhle kravině, to opravdu svědčí o velmi nízkém IQ, nějak tak kolem 107. Teda těm 25 Pávkovejm kamarádíčkům jde asi o velký prachy, to je fakt, ale jinak je to totální kravina. Asi jako 5 let se soudit o jeden květináč.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fuRP (26.6.2026 12:26)
Simte Lupen si nas projektuje podle sebe... ;-)
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (26.6.2026 11:07)
@lumpen a kto knuci? A koli comu? Péťa len meni konspiracie na pravdu. Thats all. Asi ti este neprisla strategicka karticka od nabijaka Demetrashvili. Ale niet divu, ako pijati ste poyebali aj retazove maily. Hlavne ze si Bartos stihol nakupit magicov. Lebo pokemon je vraj pre fosilie a strejcov z ODS. Bitcoin je tiez shitcoin.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (LumpenkavárníkRP (26.6.2026 10:58)
(fu);(anonykrysa);(KOFE): Kňučíte hezky, ale zakňučíte ještě víc. Až uvidíte, jak moc bude muset commie parta kolem Macinky sklapnout podpatky a Macinka bude hopkat jak poslušný pejsek. ;-)

Vím že jde o hovno, ale opravdu se bavím. Nikdy jsem neslyšel kňučet nikoho víc než macinku a motokomouše. A to jsem si myslel, že Bureše už nikdo nikdy netrumfne. :-D
 
re: Roumenův páteční JUKEBOX (EboRP (26.6.2026 0:00)
>nameless_one .. jo .. sračkový Jpop [youtu.be] 8-)
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (25.6.2026 20:51)
Péťa uz je v predvolebnej kampani.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (anonykrysaR (25.6.2026 20:03)
Sponzoři toho startupu nebudou rádi
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fuRP (25.6.2026 18:39)
Co tam gumak bude delat bez loukovodicu? [idnes.cz] :-D
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (anonykrysaR (25.6.2026 13:54)
KOFE vzdyť nejsme ve sporu o tom, že Ua-Ru není fronta, ale jedna velká primárně dronová killzona.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (25.6.2026 12:24)
@krysa len tak z prdele, hod mi sem geolokaciu na to PVO, co kempi na linii fronty a stalkuje SUcka, odhadzujuce Faby. Dikicko. (btw tak 2 roky dozadu si pamatam situaci, ked UA rotovali kusok od fronty a prileteli tusim 2 Faby.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (R (25.6.2026 10:49)
Lumpen je zase jeden, co tam je, lieta hore dole a pozna situaciu na fronte :-D
 
re: Videa o kravinách, která vás zaujala. (R (25.6.2026 10:48)
Eurofasismus a protesty proti [youtube.com] , [youtube.com] , [youtube.com] aneb vsade je to rovnake. Nase vlady su iba puppet goverment.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (LumpenkavárníkRP (25.6.2026 8:19)
(KOFE;anonykrysa): Linie fronty hlavně už neexistuje. Je to absurdně rozptýlené. Linii fronty můžeš velmi zhruba odhadnout podle hustoty dronů. Když půjdeš z Ukrajiny do Ruska, tak moment kdy začnou převládat ruské drony je asi ta linie fronty.

To ale neznamená, že po cestě nemůžeš stále potkat ukrajinské vojáky. Někde zašité v nějaké zřícenině.
Dokonce můžeš potkat Ruské vojáky a pak za nimi Ukrajinské a pak zase Ruské atd.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (anonykrysaR (25.6.2026 2:40)
Proboha, 60km před linií fronty je na dostřel AD levou zadní. Pokud tam teda nějaká AD je. Ale když všechno větší než MANPAD zničili drony, tak už jsme úplně někde jinde. Zvlášť když na té frontě nemaj ani nic jako Phallanxy, a i po tom chlapovi se Stingerem nejspíš něco nastartuje.

V Iranu to byly JASSM-ER s doletem 1000km, tam to je dost daleko od AD, ale 60km je fakt co by granatem dohodil. PAC-3 máš až 100km efektivní dostřel, PAC-2 až 160km...
EDIT: anonykrysa - 25.06.2026 2:45:11
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (24.6.2026 10:30)
@lumpen ten Fab sa odhadzuje PRED liniou fronty. Cize mimo dosahu PVO, ktore by ohrozili lietadlo. A 60 kilakov nieje malo. Na nejake backup skupiny/dronove centraly/etc to staci. Btw kolko zostrelov letiaceho Fabu si videl?
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (LumpenkavárníkRP (24.6.2026 10:22)
(KOFE): Tobě fakt připadá, že těch 60 km je dost? A že se někdo bude pokoušet sestřelovat FAB během těch 60 km? Proč to furt vytahuješ?

Ten tvůj FAB tam musí donést letadlo. A docela blízko. A to je kurevsky dobře vidět. Stelth technologii mordor ještě nezvládá. Proč bych střílel na FAB když vidím stovky kilometrů dopředu, jak se blíží to letadlo? Ty si chopen vidět už jak to letadlo vzlétá z letiště.

Co v tobě vzbuzuje potřebu tady plácat hovadiny? Motor je detekován IR senzoty. Radaru je to jedno.
EDIT: Lumpenkavárník - 24.06.2026 10:24:56
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (misilRP (24.6.2026 9:57)
pasivni radar je jen Tamara a jeji ekvivalenty, tem je motor/nemotor fuk. A aktivni radar zachyti na zaklade radaroveho odrazu i delostrelecke granaty, tomu je motor/nemotor fuk tuplem. Jedinej kdo to bez motoru nezachyti je babka s naslouchadlem.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (24.6.2026 9:23)
Lumpen, na to, ze chceli vyrabat 2 denne toho moc nenarobili.
@misil bez motoru to pasivne radary nezachytia a aktivne uvidia Rusi, takze koleda koleda. A aj na tych aktivnych mas len desiatky sekund na reakciu, lenze uz je problem, ze ten FAB je nizko.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (LumpenkavárníkRP (24.6.2026 9:16)
(KOFE): Flaminga skoničily v Ruských továrnách a 60 kiláků je u téhle války k hovnu. [theguardian.com]
EDIT: Lumpenkavárník - 24.06.2026 9:17:31
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fuRP (24.6.2026 6:00)
1. jsou tu dlohodobe vetry v dane vysce danym smerem
2. pokud jsi vysoko staci k cili klesat pod nejakym uhlem, nemusis byt pres nad cilem
3. motor zvetsuje velikost, hmotnost, patrne i cenu a tedy i odraznou plochu i velikost balonu
4. bude to levnejsi, jeden balon muze obslouizit vice cilu
5. spatne se to rusi
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (misilRP (24.6.2026 3:25)
tvl, jakou ma (ne)pritomnost motoru vliv na radar???
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (23.6.2026 22:26)
S tym balonom vobec nebude sranie, vietor im tiez pojde vzdy na ruku. Tpc ja mam pocit, ze to bude dalsia diera na prachy. (Btw ako skoncili Flaminga? Tunel ako krava, Drabova sa musi v hrobe otacat).
Nejaku extra ucelnost v tom nevidim, to uz Ruske Faby aspon zmysel davaju. 3 tony ti lietadlo vyveze do vysky a klzavym letom v pohode 60 kilakov preleti. Kedze to nema motor, na radare vidis skoro prd a cez korekcny modul to navedes na presny bod. Tie balony davaju zmysel, asi ako bojova vzducholod.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (čanRP (23.6.2026 22:04)
Není to jedno, když je šachovnice posraná a všechny figurky se válejí na zemi?
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fuRP (23.6.2026 22:02)
To je dobra hlaska! Kdopak ti ji rekl? ;-)
Pro to nechapave dole, to byl naznak, ze dalsi diskuze jen neplodna, i kdyz ono si vystaci i samo...
EDIT: fu - 23.06.2026 22:05:50
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (MemRP (23.6.2026 21:58)
Pozor, čane, ty ještě trpíš iluzí, že diskutuješ, ale na druhé straně je fu, holub hrající šachy. ;)
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (čanRP (23.6.2026 21:54)
Když dojdou argumenty, nastupují urážky, klasika. Zkus na chvíli zapnout mozek: neřízený balon závislý na větru a moderní cíleně naváděná střela je úplně jiná liga, bez ohledu na dobu. Ale jestli si tu potřebuješ jen ulevit, tak si posluž. Asi to potřebuješ.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fuRP (23.6.2026 21:33)
vse je opoplatne dobe vzniku ty genie, ted si jeste bez vyplachmout hlavu od tech sracek cos pochytal na hajzlu
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (čanRP (23.6.2026 21:31)
Jen ten koncept je stejný jen v tom, že obojí využívá Archimédův zákon. Pentle jsou pro tebe opravdu jen rozdíl mezi nevinnými civilními obětmi a muničním skladem? Fu-Go byla neřízená zbraň plošného teroru závislá na větru, která kvůli nulové přesnosti zabila náhodné lidi v lese. Tady se bavíme o tom, že balon slouží jen jako levný první stupeň, ze kterého se odpálí střela s vlastním pohonem a GPS naváděním. Ty pentle dělají ze slepé hračky větru chirurgicky přesnou zbraň pro údery na konkrétní vojenské cíle.