Stavební rozpočty  |  Domény  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetosm:
   


Odebírat

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (KaldaR (22.6.2026 9:28) reagovat
jen by me zajimalo jestli to tam dovezli najednou nebo treba ty ryby budou vozit postupne aby byly cerstvy.

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (raketak) (22.6.2026 4:47) reagovat
a to pomaha komu ?

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (Xудожник-K1) (21.6.2026 14:49) reagovat
Ano zidovsti kapitaliostiu z USA krmi Gojimi uplnymi srackami - vlastni 100% velkeho food industry zidi ? kurva ano, no a uplatili FDA a muzou davat vsechny srackyi GMO maso, i floru do zradla pro zvirata - tedy pro gojimy ... proc je v USA tolik monstrozne tlustych lidi ? - no protoze i v kranolkach maji jed na krysy zvany NutraSweet alias aspartan - ale i jine sracky, treba toxicke barviva - zakazal8i jen chemii, co by vas zavrazdilo do par let a slo by to dokazat ;-) :-D :-D :-D

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (Hnidopich ORIGINAL!) (21.6.2026 14:31) reagovat
Tak kdyz i v US "chlebu" maji krome cukru i belidlo a zmekcovadlo do bot a joga matraci, tak je to vic nez dobrej napad. :o)

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (nornikRP (20.6.2026 22:47) reagovat
Dovoz jidla do US neni uplne trivka...

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (Nerrg) (20.6.2026 18:59) reagovat
Pi: S US pivem to může souviset silně.

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (Picus) (20.6.2026 18:32) reagovat
1000kg je 1tuna, to si obvykle vozi kazdy tym... treba cesi si vezou obvykle pivo, klidne nekolik tun... s US to ma spolecnyho asi to jak je zem placata...

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (kanadia) (20.6.2026 17:32) reagovat
Nestacilo ich doviezt z Kanady?

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (20.6.2026 16:54) reagovat
Aby te poradne vzrusily.

Obrázek 'they dont' Obrázek 'they dont' (x14RP (20.6.2026 16:50) reagovat
proč jsou na obrázku ty dvě holky?