Odebírat
|
|
Obrázek 'they dont'
(Kalda) R (22.6.2026 9:28)
|
reagovat
|
|
jen by me zajimalo jestli to tam dovezli najednou nebo treba ty ryby budou vozit postupne aby byly cerstvy. |
|
|
Obrázek 'they dont'
(raketak) (22.6.2026 4:47)
|
reagovat
|
|
a to pomaha komu ? |
|
|
Obrázek 'they dont'
(Xудожник-K1) (21.6.2026 14:49)
|
reagovat
|
Ano zidovsti kapitaliostiu z USA krmi Gojimi uplnymi srackami - vlastni 100% velkeho food industry zidi ? kurva ano, no a uplatili FDA a muzou davat vsechny srackyi GMO maso, i floru do zradla pro zvirata - tedy pro gojimy ... proc je v USA tolik monstrozne tlustych lidi ? - no protoze i v kranolkach maji jed na krysy zvany NutraSweet alias aspartan - ale i jine sracky, treba toxicke barviva - zakazal8i jen chemii, co by vas zavrazdilo do par let a slo by to dokazat |
|
|
Obrázek 'they dont'
(Hnidopich ORIGINAL!) (21.6.2026 14:31)
|
reagovat
|
Tak kdyz i v US "chlebu" maji krome cukru i belidlo a zmekcovadlo do bot a joga matraci, tak je to vic nez dobrej napad. |
|
|
Obrázek 'they dont'
(nornik) RP (20.6.2026 22:47)
|
reagovat
|
|
Dovoz jidla do US neni uplne trivka... |
|
|
Obrázek 'they dont'
(Nerrg) (20.6.2026 18:59)
|
reagovat
|
|
Pi: S US pivem to může souviset silně. |
|
|
Obrázek 'they dont'
(Picus) (20.6.2026 18:32)
|
reagovat
|
|
1000kg je 1tuna, to si obvykle vozi kazdy tym... treba cesi si vezou obvykle pivo, klidne nekolik tun... s US to ma spolecnyho asi to jak je zem placata... |
|
|
Obrázek 'they dont'
(kanadia) (20.6.2026 17:32)
|
reagovat
|
|
Nestacilo ich doviezt z Kanady? |
|
|
Obrázek 'they dont'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (20.6.2026 16:54)
|
reagovat
|
|
Aby te poradne vzrusily. |
|
|
Obrázek 'they dont'
(x14) RP (20.6.2026 16:50)
|
reagovat
|
|
proč jsou na obrázku ty dvě holky? |
|