Strana 1/46115.
|
GIF 'asi vítr'
(Cyklo_uzna) (10.6.2026 23:53)
|
reagovat
|
|
Ahoj zlato, jak bylo dneska v práci? Ale, trochu foukalo... |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(duna) (10.6.2026 23:52)
|
reagovat
|
|
Berlin je teda pejna dira |
|
|
GIF 'jedu'
(lassire) RP (10.6.2026 23:52)
|
reagovat
|
|
Toto na Madarskej dialnici je bezne. Ide za kamionom 91km/h a zrazu prejde do laveho pruhu. |
|
|
GIF 'jedu'
(misil) RP (10.6.2026 23:45)
|
reagovat
|
|
tvl jste vsichni curaci, nebo koukame na rozdilna videa? Ten nakladak stoji (nebo jede kurevsky pomalu). Autickar nesleduje provoz a vsimne si ho na posledni chvilku, proto to takhle strhne. Ale motobuzna na to cumi celou dobu a musi mu bejt jasny ze autickar budto naboura, nebo mu vjede do pruhu. A nema ani nejmensi snahu zpomalit! |
|
|
GIF 'too much'
(S) R (10.6.2026 23:44)
|
reagovat
|
|
Jsou státy, kde je dýško urážka. Cpt. out. |
|
|
Obrázek 'byvanie v Bratislave'
(tak) (10.6.2026 23:42)
|
reagovat
|
|
Já myslím, že dvacetiletej rozdíl mezi vnučkou a babičkou je běžnej možná někde na východním Slovensku. Ale v Bratislavě už snad ne. |
|
|
Obrázek 'byvanie v Bratislave'
(tdkb) R (10.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
este tam chyba 200 vrieskajucich ozratych anglicanov a arabov |
|
|
GIF 'just cats'
(misil) RP (10.6.2026 23:39)
|
reagovat
|
horici tupe zvire je nej! Jeste mohlo skocit do panve s olejem, ten na sebe vylejt a az pak se zapalit |
|
|
Obrázek 'byvanie v Bratislave'
(misil) RP (10.6.2026 23:34)
|
reagovat
|
|
myslis jiste 129 rocnej |
|
|
Video 'Pro Roumenisty topri'
(mamlasek) (10.6.2026 23:34)
|
reagovat
|
Chtěl si asi napsat: "proc tu porada davate toho *penachina*" že? |
|
|
GIF 'drifting'
(Nerrg) (10.6.2026 23:31)
|
reagovat
|
|
Running on the 90s... https://www.youtube.com/watch?v=BJ0xBCwkg3E |
|
|
Obrázek 'byvanie v Bratislave'
(čobolotobolo) (10.6.2026 23:29)
|
reagovat
|
|
Ten divný zápach bude zo 149-ročnej starej mamy tej 109-ročnej pani |
|
|
Obrázek 'tim to zacalo'
(Pichus) RP (10.6.2026 23:20)
|
reagovat
|
|
Sprosté slovo, tak maso? Nebo vo co jako gou? |
|
|
GIF 'drifting'
(hm) (10.6.2026 23:16)
|
reagovat
|
|
Mně přijde spousta koníčků podivná. Ale ještě mě nenapadlo dělit podivný koníčky na bělošský a černošský. Jak jsi to utrpěl? |
|
|
Obrázek 'musk zasahuje'
(Těžko a jeho pochcaný život) (10.6.2026 23:15)
|
reagovat
|
|
Ani milionkrát opakovaný blud se pravdou nestane, Těžko. Nálepku nádražáka na sebe v této konverzaci dáváš pouze ty sám. Spíš mi připomeň proč tady stále kradeš lidem jejich přezdívky? Na vlastní se nezmůžeš? Nebo zmůžeš, ael nikdy nebude tak dobrá jako ta cizí, kradená?Je to takové ... dětinské. |
|
|
GIF 'drifting'
(Mrkvas) (10.6.2026 23:09)
|
reagovat
|
|
negr nemusi mit cernou kuzi,negr ma predevsim negerskej mozek |
|
|
GIF 'licking pussy'
(Mrkvas) (10.6.2026 23:06)
|
reagovat
|
|
dupla a opet stejne czenglish, uploadera zastrelit |
|
|
Obrázek 'prdelovnik'
(meh1234) (10.6.2026 23:03)
|
reagovat
|
|
čtyři děti z 1 na 3... Berte 5 dokud jsou, protože když 40kg přibere na dvojnásobek, je to sice smutný, ale snesitelný. To když to udělá stokilová... |
|
|
GIF 'triple creampie'
(gabo) (10.6.2026 23:02)
|
reagovat
|
|
Rodicia su na nu urcite hrdi |
|
|
GIF 'jedu'
(blub) (10.6.2026 22:45)
|
reagovat
|
|
Ani neblikání podle mě nedokazuje primární vědomej úmysl zabíjet. Tipuju to na trestuhodnou nepozornost a panickej vyhýbací manévr na poslední. Lempl se nestihnul ani kouknout do zrcátka ani hodit blinkr. |
|
|
Obrázek 'byvanie v Bratislave'
(i_am_an_engineer) (10.6.2026 22:39)
|
reagovat
|
|
Zapachajici kebab bude ten. |
|
|
GIF 'opravováníčko'
(x_Lečo_x) (10.6.2026 22:39)
|
reagovat
|
|
to bych bral umět
|
|
|
GIF 'jedu'
(miko) RP (10.6.2026 22:36)
|
reagovat
|
|
autickar je imbecil - bez debaty. jestli umyslne vjel motorkari do cesty - tezko rict. ale ten (ne)blinkr by tomu napovidal. mozne je to jenom takovy dement, co jezdi i po nasich dalnicich: jedu vpravo cca 140. vidim z dlaky, jak jede o hodne rychleji (160 - 180?), ale preradi se do levyho pruhu snad 3-4 m od meho zadku. predjede a zacne se vracet tak, ze kdybych nepribrzdil, tak mne sestreli. priznam se, ze vubec netusim, jestli ti kokoti blikaji - jsem rad, ze jsem prezil. a takovych u nas jezdi hodne |
|
|
GIF 'dobrou chuť'
(x_Lečo_x) (10.6.2026 22:35)
|
reagovat
|
|
ale to maso je z nedaleký márnice. |
|
|
Obrázek 'pilor demokracie'
(micah) (10.6.2026 22:35)
|
reagovat
|
|
Hledat cesty jak neplatit nebo alespoň platit míň je v pořádku. Pokud najdeš legální / nepostižitelnou cestu, je to OK. Danit v daňovým ráji je legální. Vyplnit lživě čestný prohlášení ale legální není. Byť míra postižitelnosti je zatím asi minimální. |
|
|
GIF 'storm'
(Fox) R (10.6.2026 22:32)
|
reagovat
|
|
Nádherný, přesně proto vznikl ten set na kafe v kufříku. |
|
|
GIF 'kozplay'
(x_Lečo_x) (10.6.2026 22:32)
|
reagovat
|
|
mohla by ty mlíkárny vyvětrat |
|
|
GIF 'opravováníčko'
(Fox) R (10.6.2026 22:31)
|
reagovat
|
|
Málo sejra. |
|
|
GIF 'drifting'
(x_Lečo_x) (10.6.2026 22:31)
|
reagovat
|
|
tvl. ten driftuje jak já ve snu |
|
|
Obrázek 'milasku'
(Lišák) (10.6.2026 22:27)
|
reagovat
|
Mám rád tieto prítulné mojkacie typy |
|
|
GIF 'kozplay'
(Občan Y) R (10.6.2026 22:26)
|
reagovat
|
|
Fuj a fuj, |
|
|
GIF 'robbery gone wrong'
(x_Lečo_x) (10.6.2026 22:26)
|
reagovat
|
|
ne tady by šli všichni sedět za přehnanou sebeobranu |
|
|
GIF 'omajgád'
(Občan Y) R (10.6.2026 22:25)
|
reagovat
|
|
Jenom tri oumajgady, slaby. |
|
|
Obrázek 'byvanie v Bratislave'
(Otvorotvor) (10.6.2026 22:23)
|
reagovat
|
|
Ten kebab bude z toho zapachu |
|
|
GIF 'licking pussy'
(Občan Y) R (10.6.2026 22:22)
|
reagovat
|
|
Nedavna dupla? |
|
|
GIF 'jedu'
(blub) (10.6.2026 22:21)
|
reagovat
|
|
Podle mě vinu nese řidič osobáku. Ale soudit to jako pokus o zabití by asi bylo hodně složitý. To by se nejspíš muselo prokázat, že vůbec nešlo o vyhýbání se náklaďáku. Že jediným důvodem změny jízdního pruhu byl úmysl srazit motorkáře. A takovejhle vědomej úmysl tam podle mě nebyl. Já to tipuju na nedbalostní trestnej čin nebo něco takovýho. Alespoň u nás by to tak asi bylo. |
|
|
Obrázek 'slaninka'
(mommafat) RP (10.6.2026 22:21)
|
reagovat
|
a jeste ty kaceri pysky... med: potrebujes debatu na OSPODu nebo jak to vychovavas? |
|
|
Obrázek 'byvanie v Bratislave'
(Občan Y) R (10.6.2026 22:20)
|
reagovat
|
|
Ten zapach bude z toho kebabu. |
|
|
Obrázek 'pilor demokracie'
(mommafat) RP (10.6.2026 22:19)
|
reagovat
|
afrineizra: pokud me nekdo bude nutit platit za neco, co absolutne nevyuzivam a ani o to nemam sebemensi zajem, tak budu hledat cesty, jak to neplatit. dyt to dnes dela kdekdo s trochou penezma, ze hned utika do danoveho raje, jini se vyhybaji spavedlnosti zbavenim svepravnosti, nebo zdravotnim stavem... firmy do 24 zamestnancu nemusi platit koncesionarske poplatky... IYKWIM |
|
|
GIF 'jedu'
(vain) RP (10.6.2026 22:17)
|
reagovat
|
Huš: řekni nám něco, co nevíme |
|
|
Obrázek 'prdelovnik'
(mireček) R (10.6.2026 22:05)
|
reagovat
|
|
2 a 3 beru |
|
|
Obrázek 'musk zasahuje'
(Ruští a neklidní) (10.6.2026 22:01)
|
reagovat
|
|
Tak proto všude vidíš toho tvýho nádražáka. Běžný záležitosti považuješ za specifický. Ale už tě nebudu dál trápit. Evidentně to máš dost těžký sám se sebou. |
|
|
Obrázek 'Is IT qualified to save the country'
(Rrrrr) (10.6.2026 21:53)
|
reagovat
|
|
na obrázku je Mrkvas |
|
|
Obrázek 'sudasky chirurg'
(Politický geograf) (10.6.2026 21:53)
|
reagovat
|
|
Stejné kecy jako poslouchali o migrantech Němci posloucháme i my o těch ukrajinských a stejně to i dopadne. Nakonec se nejspíš dozvíme, že byl Fiala ruský agent, jako to bývalí podporovatelé říkají o Merkelové. |
|
|
GIF 'jedu'
(Huš) (10.6.2026 21:51)
|
reagovat
|
|
Misil je čurák. Nebuď jako misil. |
|
|
GIF 'streda - ceckane tu treba'
(Hubertus) (10.6.2026 21:50)
|
reagovat
|
|
Angie Faith |
|
|
Obrázek 'musk zasahuje'
(Těžko a jeho pochcaný život) (10.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
Což je další věc, která je pro tebe docela specifická - vezmeš cizí text, vyměníš pár slov, čímž se snažíš otočit význam prtoti původnímu autorovi a hodíš to sem, i když to nedává žádnou hlavu ani patu. Přesně tyto příspěvky se tady objevují v souvislosti s dehonestací Ukrajiny. A tohle nikdo jiný nedělá, je to jako by ses pod tím podepsal. Teda, možná dělá. Malé děti ve školce, kdyby uměly psát. Jsi před nimi o jeden krok napřed |
|
|
Obrázek 'prdelovnik'
(Li-borg) (10.6.2026 21:35)
|
reagovat
|
|
Zjevně máš problém s chápáním psaného slova, ale to nevadí, i tak se dát relativně slušně žít. |
|
|
GIF 'too much'
(eden_hazard) RP (10.6.2026 21:33)
|
reagovat
|
tvl Ronaldo haircut 2002 ver. 2.0 |
|
|
Obrázek 'musk zasahuje'
(Ruští a neklidní) (10.6.2026 21:31)
|
reagovat
|
|
Možná bys ve všech diskutujících na Roamingu neměl vidět nádražáka, ukníkanče. Jednak sis vypěstoval docela slušnej stihoman, a jednak jsi opět jako vždy za debila, když všem vykládáš o tom tvým nádražákovi, kterej už zase není nádražák ale brigádník někde v pekárně nebo kde. Jednomu by tě bylo i líto. Kdybys ovšem nebyla taková žlučovitá troska |
|
|
GIF 'drifting'
(Jen další Jedinec) R (10.6.2026 21:29)
|
reagovat
|
|
Já vidím helmu, vnitřní rám, běloch. Zřejmě uzavřený okruh či část silnice. A ostatní vidí černochy, provoz. Asi mají vidiny, to chce lázně .... |
|
|
GIF 'jedu'
(Jen další Jedinec) R (10.6.2026 21:24)
|
reagovat
|
|
Tak já koukám na jiné video. Motorkář mě na reakci tak max 300 ms, Tedy pokud měl reakce jak olympionik. V autě neblikal, vjel do pruhu kde jelo jiné vozidlo a neměl přednost. Za mě soudit jako pokus o zabití. Za této situace nechápu názor, že motorkář měl předpokládat. To se má jako povinná výbava dával křišťálová koule mezi řidítka? Tomu v autě by totiž nepomohla. A docela mě to děsí, komu se dává řidičák. |
|
|
GIF 'robbery gone wrong'
(Takypanic2) (10.6.2026 21:17)
|
reagovat
|
|
Policie zloděje (tzv. teloneros) sice pravidelně zatýká, ale španělské právo klasifikuje běžné proříznutí plachty a krádež bez použití zbraně vůči člověku jako méně závažný majetkový delikt.
Podle statistik policie Mossos d'Esquadra mají někteří zadržení zloději na dálnici AP-7 na kontě klidně přes 100 zatčení. Policie je chytí, soud je druhý den pustí na kauci nebo s podmínkou a gangsteři jdou večer krást znovu. |
|
|
Obrázek 'SEDI SI NA VEJCICH'
(alis) RP (10.6.2026 21:17)
|
reagovat
|
|
no, jestli má ty vejce jako toho čuráka, tak ani necejtí, že na něčem sedí... Spíš my cejtíme, jak mu ten nemytej smrdí |
|
|
GIF 'jedu'
(3432423ddd) (10.6.2026 21:09)
|
reagovat
|
|
motorkar mal minimalne 3 sekundy na reakciu
ale vodic kamiona, alebo auta nedaval dost pozor |
|
|
GIF 'jedu'
(Mrkvas) (10.6.2026 21:03)
|
reagovat
|
|
Autistu vykastrovat a zastrelit. |
|
|
GIF 'omajgád'
(Picus) (10.6.2026 21:02)
|
reagovat
|
|
Ghost rider... |
|
|
GIF 'ingrown toenail'
(misil) RP (10.6.2026 21:02)
|
reagovat
|
|
tohle mi v mladi delali taky a uz nikdy nenarostl rovne. Na druhe noze ho pro sychr strhnul celej a tam je to jeste vetsi maso. Holt ceske zdravotnictvi... |
|
|
Obrázek 'dnes ma narozeniny buh ne jezis'
(Peter .) RP (10.6.2026 21:01)
|
reagovat
|
|
Som zvedavý, kto tam teraz sedí. Chuck Morris? |
|
|
Obrázek 'musk zasahuje'
(Těžko a jeho pochcaný život) (10.6.2026 21:00)
|
reagovat
|
|
Možná bys ve všech diskutujících na Roamingu neměl vidět Kmikala, Pochcanče. Jednak sis vypěstoval docela slušnej stihoman, a jednak jsi opět jako vždy za debila, když někomu tvrdíš že o tobě něco vykládá. Jednomu by tě bylo i líto. Kdybys ovšem nebyla taková žlučovitá troska |
|
Strana 1/46115.