Strana 34/46226.
|
GIF 'meanwhile in North Korea'
(Standa) (20.6.2026 17:07)
|
reagovat
|
|
a ti, co ho videli, sa uz domov nevratili |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(benešbolfašista) (20.6.2026 17:07)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
GIF 'meanwhile in North Korea'
(Standa) (20.6.2026 17:05)
|
reagovat
|
|
to maju z toho nahromadeneho testosteronu, kedze nikdy nevideli porno |
|
|
Obrázek 'they dont'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (20.6.2026 16:54)
|
reagovat
|
|
Aby te poradne vzrusily. |
|
|
GIF 'it's a moos'
(x14) RP (20.6.2026 16:54)
|
reagovat
|
nejdřiv ho pronásleduje a pak utíká |
|
|
Obrázek 'they dont'
(x14) RP (20.6.2026 16:50)
|
reagovat
|
|
proč jsou na obrázku ty dvě holky? |
|
|
GIF 'Názov radšej nedám'
(turbokanec) (20.6.2026 16:38)
|
reagovat
|
|
cajti to volaju code NHI no human involved... |
|
|
GIF 'jedu'
(dudomil) R (20.6.2026 16:38)
|
reagovat
|
|
se takhle potkaj dva mamrdi |
|
|
Obrázek 'First-date'
(Občan Y) R (20.6.2026 16:37)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
GIF 'meanwhile in Germany'
(Jawohl ja) (20.6.2026 16:33)
|
reagovat
|
|
Odkedy je Zürich v Germánii? |
|
|
Obrázek 'muzi jsou zeny'
(HyperMAX) RP (20.6.2026 16:25)
|
reagovat
|
|
Fousy jim nepomůžou. Pohonil som. |
|
|
Obrázek 'moc lidi velka spotreba'
(ZRZ) (20.6.2026 16:23)
|
reagovat
|
|
To je na Slovensku? |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Šunt) (20.6.2026 16:19)
|
reagovat
|
Sovyeťy yežtě měgde ty svoye šroti stavý? Pokut vým, tag oňy uš nezvládaý aňy utršofat fchotu običeynou infraztrugtúru a lyďy jym fzymňe mrznou a yeďyné co yešťe yagštagš dávaý, ye ďýka ushitečným ydyotúm štvavá kampaň proťy zelené energyy |
|
|
Obrázek 'pyton '
(Občan Y) R (20.6.2026 16:14)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
GIF 'Meanwhile on Russian highway'
(O.o) (20.6.2026 16:11)
|
reagovat
|
|
Hlavně ze sebe týpek udělal legitimní cíl k útoku, co na tom, že je to na silnici plný civilních vozů, že? |
|
|
Obrázek 'Klub pratel analniho fistingu'
(Pávek 107) (20.6.2026 16:08)
|
reagovat
|
|
Já mám dokončenou třídu ZS/GŠ |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 16:06)
|
reagovat
|
Sovětům - A že vybouchl jen na Ukrajině, když je sověti měli všude? |
|
|
Obrázek 'FB IMG 1545657530990'
(Občan Y) R (20.6.2026 16:05)
|
reagovat
|
|
Prelozena dupla s jinym obrazkem |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Občan Y) R (20.6.2026 16:04)
|
reagovat
|
|
E |
|
|
GIF 'vz. Mauser C96'
(Sobik) (20.6.2026 16:01)
|
reagovat
|
|
Zatocili jsme s Horakovou, zatocime i s Vachatovou! |
|
|
Obrázek 'Klub pratel analniho fistingu'
(Občan Y) R (20.6.2026 15:59)
|
reagovat
|
|
Ty bys potreboval spis dokoncit nejakou tu tridu ZS |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Sovětům Prodáme Demokracii) (20.6.2026 15:56)
|
reagovat
|
(pavel-komous) (20.6.2026 14:59) Když vybuchl Černobyl, ztratil Ivan mnoho sil. Po výměně kostní dřeně, šuká Ivan 6x denně. Tak se těšte krasavice, až čobolům jebnou Bohunice |
|
|
Obrázek 'prst'
(Občan Y) R (20.6.2026 15:51)
|
reagovat
|
|
Puldupla bez fotky vlevo a s napisem navic |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(Sovětům Prodáme Demokracii) (20.6.2026 15:45)
|
reagovat
|
(pavel-komous) (20.6.2026 14:59) Náš těžký průmysl umí do jaderných elektráren vyrábět turbíny, co vaše montovny německých aut a nedořešené a dodnes zametané havárie ve vaší jaderné energetice? Taky něco umíte? Nebo zase jen ty ovce? |
|
|
Obrázek 'Roumenist dream 3'
(Občan Y) R (20.6.2026 15:45)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek 'Vitejte v nasi evrope'
(Občan Y) R (20.6.2026 15:42)
|
reagovat
|
|
Hura, uz jen tok a bude to |
|
|
GIF 'dream job'
(Zoltan) RP (20.6.2026 15:25)
|
reagovat
|
pičo takovýho cukru |
|
|
GIF 'vz. Mauser C96'
(Sobik) (20.6.2026 15:13)
|
reagovat
|
Velika krasa. Jednoho dne az se zase budou vlastizradci a zaprodanci popravovat ve sklepe kulkou do tyla a ja tam budu stat na te strane co strili a dava veci do poradku - presne tohle chci . |
|
|
Obrázek ' Cumil '
(Občan Y) R (20.6.2026 15:10)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 15:07)
|
reagovat
|
|
Kníkale, zoufalec jsi tady ty. Typickej somrující Ukrajinec s holým zadkem. |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 15:06)
|
reagovat
|
|
Ano kníkale - jsi uchyl, když tě vzrušuje tohle. Co už Ukrajinci jsou jinýho. |
|
|
Obrázek 'asi dobry sachista'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 15:01)
|
reagovat
|
|
Li-borg - Všechni jsou knikal. |
|
|
Obrázek 'asi dobry sachista'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 14:59)
|
reagovat
|
Ne, pořád jsi ubohej knikal z Ukrajiny, co krade nicky. |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(pavel-komous) (20.6.2026 14:59)
|
reagovat
|
|
vedia stavat jadrove elektrarne.
A co vy pepickovia ? |
|
|
GIF 'létáníčko'
(Predpo) (20.6.2026 14:54)
|
reagovat
|
|
Vážka byla házelo, na gumičku byl Komár |
|
|
GIF 'cyklobuzna'
(Xудожник-K1) (20.6.2026 14:51)
|
reagovat
|
Je to Ukrajinec - ale cykolbuzny jsou vsude stejne |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(Xудожник-K1) (20.6.2026 14:51)
|
reagovat
|
Chcipl na otravu oxicy rtuti ? - ano usporky i zartivky v sobe maji exydy truti, coz je horsi ne zrtut, nove uz treba nemaji, ale zase hovno sviti - ale zde hnede hovno pada pres zarivky, ktere mely kdyz fungovaly vetsi hondotu nez ten cikan, co je rozbiji ) |
|
|
GIF 'meanwhile in Japan'
(Xудожник-K1) (20.6.2026 14:49)
|
reagovat
|
Asiatky maji vysoke IQ, nechteji zviratka s nizkym IQ asi jako opice - takze nechteji zadne cikany ani niggiri - to si muzou koupit pejska, kone, nebo opicku ci kocku - Asiatky chteji inteligentni muze, tedy Belochy a Asiaty se sikmimi ocima s vyssim IQ nez ma jejich ianteligentni toaleta ) |
|
|
Obrázek 'asi dobry sachista'
(Xудожник-K1) (20.6.2026 14:42)
|
reagovat
|
MIGA - sabesgojim trump jako sprtavne zviratko zidu dela MIGA - Make Izarel Great Again ) - a Macinka je taktez sabesgojim - ZID Bures tez - Ukrajinsky zid dela tez MIGA |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(101011001) R (20.6.2026 14:32)
|
reagovat
|
|
Co řešíte? Dekl je ve vzduchu... To je jediný výsledek.
|
|
|
Obrázek '8 '
(Tomio ) (20.6.2026 14:30)
|
reagovat
|
|
Překlad je: Nemám energii a cítím se sklesle. |
|
|
Obrázek 'Photoshop licenxe'
(Občan Y) R (20.6.2026 14:18)
|
reagovat
|
|
@měch: Uz to bude? |
|
|
Obrázek 'vrchol ruskeho umu'
(ruSSaci uz zase bombarduji civilni cile) (20.6.2026 14:14)
|
reagovat
|
|
V Kyjeve zase hori fabriky na drony maskovane napriklad jako Narodni filmove studio: https://www.reddit.com/r/UkraineRussiaReport/comments/1u720x5/ru_pov_russian_strike_on_kievs_dovzhenko_film/?rdt=37717 |
|
|
Obrázek 'vcelari'
(Občan Y) R (20.6.2026 14:13)
|
reagovat
|
|
Co to je nuklearni fyzik? |
|
|
GIF 'vz. Mauser C96'
(Mrkvas_) (20.6.2026 14:11)
|
reagovat
|
|
na rusaky dobry |
|
|
Obrázek 'asi dobry sachista'
(Carl) (20.6.2026 14:09)
|
reagovat
|
Je suis Karel Datel |
|
|
Obrázek 'asi umi'
(Občan Y) R (20.6.2026 14:05)
|
reagovat
|
|
Z tebe hneda |
|
|
Obrázek 'Inspirace na Valentyna'
(Občan Y) R (20.6.2026 13:55)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Video 'Inkluze'
(Corse) RP (20.6.2026 13:53)
|
reagovat
|
|
To video je z Japonska, 12 rokov stare. |
|
|
Obrázek 'Bring it home'
(ripl) R (20.6.2026 13:51)
|
reagovat
|
|
Doslova zachranili artefakty nasi historie pred barbary a muslimy, kteri vykradaji a nici vsechno co neni v souladu s jejich uchylnou ideologii. |
|
|
Obrázek 'asi dobry sachista'
(Dežobijec3 ) (20.6.2026 13:46)
|
reagovat
|
|
Carl je tupé zvíře! |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(DQDLM) R (20.6.2026 13:43)
|
reagovat
|
|
tdkb: jenže to už by jsi taky mohl bejt dávno mrtvej. A tvůj partner taky. |
|
|
Obrázek '- Fat Girls - 19.03.2013'
(Tfuj) (20.6.2026 13:33)
|
reagovat
|
|
Modusizace |
|
|
GIF 'obráběníčko'
(Mrkvas_) (20.6.2026 13:32)
|
reagovat
|
|
dokaze te prestava o cizim vyvrcholeni privezt k vyvrcholeni? |
|
|
GIF 'racing'
(Koleňák) (20.6.2026 13:29)
|
reagovat
|
|
Zřejmě tamtudy vede nějaká zkratka. |
|
|
GIF 'rescue'
(m3X neprihlaseny) (20.6.2026 13:25)
|
reagovat
|
|
acualy jasny reverz... |
|
|
Obrázek 'tetra pack'
(Zlovensko) (20.6.2026 13:23)
|
reagovat
|
|
Na Zlovensku už pár let frčí balení kořalek zvané "jogurtík". |
|
|
GIF 'obráběníčko'
(Občan Y) R (20.6.2026 13:23)
|
reagovat
|
|
A ty ses z toho udelal? Roztomile. |
|
|
GIF 'vz. Mauser C96'
(Občan Y) R (20.6.2026 13:21)
|
reagovat
|
|
Tvoje milostny avantyry nikoho nezajimaji. |
|
|
Obrázek 'asi dobry sachista'
(brundibár) (20.6.2026 13:20)
|
reagovat
|
|
Mně ale vůbec nevadí, že považuješ všechny zdejší fejkaře za jednoho člověka. |
|
Strana 34/46226.