Odebírat
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Občan Y) R (20.6.2026 16:04)
|
reagovat
|
|
E |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(LUL) (27.2.2019 11:29)
|
reagovat
|
|
N |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(nart0un) (27.12.2018 16:52)
|
reagovat
|
|
a to proto, že sluníčkoví kavárníci neexistují. Je to výmysl naše hradního bumbála, dle goeblsovy příručky: 1) vytvoř nepřítele, 2) dělej, jak si národ před nepřítelem zachránil, 3) získej tím popularitu a nech se demokraticky zvolit, 4) uzurpuj moc. |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(nart0un) (27.12.2018 16:48)
|
reagovat
|
|
hatefree: až na to, že je to není pravda ty jsi lhář. |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(vvolis) RP (27.12.2018 0:47)
|
reagovat
|
IT ! |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(vvolis) RP (27.12.2018 0:46)
|
reagovat
|
|
We are knights who saaaayyyyyy..... NI ! |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(P.) RP (25.12.2018 13:16)
|
reagovat
|
neregistrovany srac já věděl, že se tu najde někdo stejně postiženej zkoušel jsem tu hlášku googlit, ale vyšlo to vniveč .. asi si to zas někdy přečtu nebo co |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(neregistrovany srac) (25.12.2018 12:00)
|
reagovat
|
|
@P.: Byly to kavky a veta znela "Biciste je kosmicky mameluk." |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Takykokot) (24.12.2018 22:42)
|
reagovat
|
|
Neomarxisti, neovlastenci mají tohle vnucování velice společne, obě tyhle skupiny si myslí že mají patent na pravdu s že jí muzou vnucovat všem |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Takykokot) (24.12.2018 22:41)
|
reagovat
|
|
hatefree: vsak o nich píšu taky, neumíš číst? Proto ta věta začíná 'stejně jako'. A nekomol mi jméno, taky ti neříkám píčo |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(hatefree) (24.12.2018 22:36)
|
reagovat
|
takypiča :"všichni tihle lidi co si myslí že můžou všem vnucovat jejich vidění světa a jejich hodnoty" Tohle přesně sedne na sluníčkový kavárníky jak prdel nna hrnec |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Bonfire) RP (24.12.2018 22:26)
|
reagovat
|
|
P.: tyvole, kopyto a mňouk! to jsem tak 25 let nečetl. Dík! |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(takykokot) (24.12.2018 22:17)
|
reagovat
|
|
pičaku: stejně jako s novovlastenci, ti taky každého kdo nesouhlasí s jejich fantasmagorickým viděním světa onalepkují jako sluníčkáře, kavárnu a podobné píčoviny. Kež by se všichni tihle lidi co si myslí že můžou všem vnucovat jejich vidění světa a jejich hodnoty chytli za ruce a šli společně do prdele |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(kapilára) RP (24.12.2018 15:35)
|
reagovat
|
|
To aby mazala pro shrubbery |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Tis I!) (24.12.2018 15:32)
|
reagovat
|
|
GINGER? |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(pičaku) (24.12.2018 14:50)
|
reagovat
|
|
hošie je že podľa neomarxistov je rasista každý kto nesúhlasí s ich fantazMAGÓRiami (ale však svoju inkvizíciu mali už socani nacionálni - adolfisti, aj socani internacionálni - komunisti, no tak prečo by práve socani neomarxistickí mali byť výnimkou) |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Stromiskoo) (24.12.2018 14:50)
|
reagovat
|
|
NAGGER |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Tronda) RP (24.12.2018 14:22)
|
reagovat
|
|
GGER? |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(Liberečan) (24.12.2018 14:14)
|
reagovat
|
|
NI? |
|
|
Obrázek 'koniec rasizmu'
(P.) RP (24.12.2018 13:45)
|
reagovat
|
Boží .. úplně mi to připomnělo, jak Kopyto a Mňouk jako reakci na to, že spolužák maloval po zdech nějaký narážky na ně, sehnali asi dvacítku krkavců a pustili jim ve smyčce nahrávku '{spolužák.name} je vůl' a pak je vypustili do města. |
|