Strana 51/46247.
|
Obrázek 'they dont'
(nornik) RP (20.6.2026 22:47)
|
reagovat
|
|
Dovoz jidla do US neni uplne trivka... |
|
|
Obrázek 'your culture'
(StrejdaVenda) (20.6.2026 22:46)
|
reagovat
|
|
American English? |
|
|
Obrázek 'Happy Junkies Day'
(Peter .) RP (20.6.2026 22:46)
|
reagovat
|
|
cern0usek) Má kámoša na protidrogovom, vydržiava si ho. |
|
|
Obrázek 'nathure'
(Direct) RP (20.6.2026 22:45)
|
reagovat
|
|
Tak ono kdyby přišlo na věc, tak většina lidí skončí spíš jako sběrači |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (20.6.2026 22:42)
|
reagovat
|
|
Tak napis nevolene EU komiSSi, at ty dotace zrusi. Drtiva vetsina tech dotaci CR jen proteka a my je nemuzeme zrusit. |
|
|
Obrázek 'from life'
(pan odbornik) (20.6.2026 22:39)
|
reagovat
|
|
nektere obrazky zrAI jako vino.. |
|
|
Obrázek '-Process- 05.11.2012'
(nototo) (20.6.2026 22:31)
|
reagovat
|
|
Když budeš pít čaj, tak budeš vypadat na 71 už v 50? |
|
|
Obrázek 'tricko jak ma byt'
(x14) RP (20.6.2026 22:27)
|
reagovat
|
|
Od soumraku do úsvitu
[youtu.be] |
|
|
Obrázek 'nostalgie HL2'
(Peter .) RP (20.6.2026 22:25)
|
reagovat
|
|
To tvoje meme vysavíčkoval sám najväčší Tramp, a pochválil sa že výška toho bazéna patrí medzi popredné americké mrakodrapy. Nutno povedať že v prípade NYC WTC prezradil pravdu. |
|
|
Obrázek 'sebastian'
(Katz) R (20.6.2026 22:24)
|
reagovat
|
|
holt aíčko, nože od Horsta Fuchse v době kamenné.... |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 22:22)
|
reagovat
|
|
Moje víra v Rusko se datuje od mého zájezdu do Moskvy vlakem Družby v roce 1978, k desátému výročí osvobození Československa. Rusko je velké a Rusáci jsou velké kurvy. Ať žije KSČ a KSSS! |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Katz) R (20.6.2026 22:21)
|
reagovat
|
|
Akorát že vubec, Babiš ovžebračí lidi jeste víc než Filala, všici mu budme půlatit dotace pro jeho firmy. |
|
|
Obrázek 'nostalgie HL2'
(Katz) R (20.6.2026 22:19)
|
reagovat
|
|
Peter sám seš odpad HL2 je legenda a toto je dobrý meme. |
|
|
GIF 'prišla si nájsť svojho roumenistu'
(NUFKO) (20.6.2026 22:17)
|
reagovat
|
|
Tie dve sa naseba velmi podobajú. |
|
|
Obrázek 'sprcha po narocnom dni 159'
(Peter .) RP (20.6.2026 22:11)
|
reagovat
|
|
Úplne počujem z toho JBL ako hrá Eva a Vašek. |
|
|
Obrázek 'nostalgie HL2'
(Peter .) RP (20.6.2026 22:10)
|
reagovat
|
|
Už aby tie mobily zakázali tým deťom, odpadu bude menej. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 22:10)
|
reagovat
|
|
Cok - na to zapomeň. Rusové na důstojnost serou. Ti neprohrajou. Prohraje buď Ukrajina nebo prohřejeme všichni. |
|
|
Obrázek 'Rektalifikujte se'
(demokratůra) (20.6.2026 22:08)
|
reagovat
|
|
Pávek patří do koše jako vždycky |
|
|
Obrázek 'sebastian'
(1448) (20.6.2026 22:07)
|
reagovat
|
|
Ty ocelove noze se strenkou. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Pávek radí z koše) (20.6.2026 22:06)
|
reagovat
|
|
https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Rektalifikujte_se.jpg |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(cok) R (20.6.2026 22:06)
|
reagovat
|
|
Rusaci by mali zvazit remizu a udrzat si dostojnost kym to ako tak ide (napr pred Lukasenkom). To je vec, ktora mozno o rok uz nebude v ponuke. |
|
|
Obrázek 'narusaka'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 22:05)
|
reagovat
|
|
Knikale, musíš to podepsat, aby to mělo váhu. |
|
|
Obrázek 'pro tvoji ochranu'
(jano897) (20.6.2026 22:03)
|
reagovat
|
|
zatial 7 minuskujucich dementov by si malo precitat ze toto je true storu |
|
|
Obrázek 'woke area'
(jano897) (20.6.2026 22:02)
|
reagovat
|
|
znovu, co za kokota co nema ponatie o diani na zapade toto minuskuje? |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 22:00)
|
reagovat
|
Ah, knikal si zase vzpomněl na ruské curaky. Jak si ty azbuky rozumí |
|
|
Obrázek 'Gyno 260813'
(OcasniPloutev) R (20.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
|
tomu říkám naprosto otevřená diskuze |
|
|
GIF 'bonk'
(Trkvas) (20.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
|
8.5/10 |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
Zachrta - ale žil, už jsi se tu o tom rozkecal. To tě možná psal někdo jinej. Procti si záznamy, chatbote blba. |
|
|
GIF 'AI slop'
(Trkvas) (20.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
|
Mrkvas je debil a dejepis nepúšťa! |
|
|
GIF 'AI slop'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (20.6.2026 21:55)
|
reagovat
|
"Mrkvas ty jsi mental kdyby tyhle tu nebyly tak libas orlici" Vždyť to byli spojenci s Orlicí . Akorát se pak Orlice se Srpem a Kladivem začali řezat mezi sebou, čí diktatura nakonec v části Evropy zvítězí . Nakonec zvítězila ta se Srpem a Kladivem, za vydatné podpory Západu, proti kterému chtěl Srp a Kladivo v 1955 vést další válku |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:50)
|
reagovat
|
Ale knikale. Ty jsi Ukrajinec, tam lidové milice nebyly. |
|
|
GIF 'AI slop'
(JapaNaTo) RP (20.6.2026 21:49)
|
reagovat
|
|
No já nevím, opravdu vypadaly takhle? Nebo si AI ty xichty v podstatě komplet vymyslelo? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(ukronácek) (20.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
chvalabohu ukrajina totálne vyhráva! a tiež čoskoro bude našim dobrým a spoľahlivým partnerom v eu! super že už naši roľníci nebudú potrební, lebo zdravé potraviny nám dodajú bratia náckovia! |
|
|
GIF 'it's a moos'
(JapaNaTo) RP (20.6.2026 21:47)
|
reagovat
|
|
Nemá co jezdit po lese. Měli mu sebrat řidičák. |
|
|
Obrázek 'Bratac lid'
(Roumen) R (20.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
|
-> koš |
|
|
GIF 'tolik práce a přitom..'
(JapaNaTo) RP (20.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
|
Ti musí mít z těch drátů dojebane ruce. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
|
A kdykoliv si na to vzpomenu, tak mám erekci. |
|
|
GIF 'jedu'
(JapaNaTo) RP (20.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
|
Jestli to předtím moc nejeli, tak teď už to nepojede vůbec. |
|
|
Obrázek 'sprcha po narocnom dni 158'
(Karlík) (20.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
|
Chci víc, víc, víc!!!! |
|
|
Obrázek 'narusaka'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:42)
|
reagovat
|
|
Ruská třídenní speciální vojenská operace jde podle plánu soudruzi! |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Trkvas) (20.6.2026 21:42)
|
reagovat
|
hehehe, česko... vy ste fakt jebnutí |
|
|
GIF 'meanwhile in North Korea'
(JapaNaTo) RP (20.6.2026 21:41)
|
reagovat
|
|
Že to je AI, řekněte mi, prosím, že to je AI. |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 21:41)
|
reagovat
|
|
Já byl členem Lidových milicí a v roce 1969 jsem střílel do pravicových demonstrantů. To bylo fajn. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Matej) (20.6.2026 21:40)
|
reagovat
|
|
Aký konkrétne je rozdiel medzi: vláda zaplatí s daní ČT a ľudia cez priame dane zaplatia ČT? Stále tú ČT platia cez dane ľudia. |
|
|
Obrázek 'narusaka'
(ukronácek) (20.6.2026 21:38)
|
reagovat
|
|
chvalabohu ukrajina totálne vyhráva! |
|
|
Obrázek 'pro tvoji ochranu'
(JapaNaTo) RP (20.6.2026 21:38)
|
reagovat
|
|
Já nemám nic proti klesající porodnosti. Akorát by měla klesat i v Africe, Indii a u muslimáčů. |
|
|
Obrázek 'pro tvoji ochranu'
(MAGA logic) (20.6.2026 21:34)
|
reagovat
|
|
Na jednu stranu se tady kvičí, jak klesá porodnost díky mobajlům, ale když se mobajly mají vzít z ruky teenagerům, aby se teda mezi seboui víc pářili, tak je to zase baaad |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(V Americe bijí černochy) (20.6.2026 21:31)
|
reagovat
|
|
Zvládli by voliči ANO v dnešní době fungovat za plat, který dostávali v roce 2008? N ebo by jen řvakli že je býda a natahovali ruce na dávky? |
|
|
Obrázek 'jednoduchy test'
(Knůberal) R (20.6.2026 21:30)
|
reagovat
|
no a co jsi delal za komousu ty? hrdino |
|
|
Obrázek 'rouming preje vse nej k petaosmdesatinam'
(KozoMelGibson2) (20.6.2026 21:30)
|
reagovat
|
|
…hlavně v Chille |
|
|
GIF 'bonk'
(carcharodon carcharias) RP (20.6.2026 21:29)
|
reagovat
|
Kvůli lajkum si takhle rozbít hubu |
|
|
GIF 'AI slop'
(carcharodon carcharias) RP (20.6.2026 21:28)
|
reagovat
|
Mrkvas ty jsi mental kdyby tyhle tu nebyly tak libas orlici |
|
|
GIF 'žíža'
(KozoMelGibson2) (20.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
|
Tomu se říká: „Dávat si do chobotu“, a tím nemyslím lajnu kokeše. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(burešovi čápi) (20.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
|
A tak to má být. Všecko lidem, ani kapka chudým majitelům čapích hnízd a francouzských luxusních sídel! |
|
|
GIF 'cesta z práce'
(KozoMelGibson2) (20.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
|
Chybný popisek. Jel do práce. V Kolumbii se vaří drogy v džungli. |
|
|
Obrázek 'sestrenice'
(JapaNaTo) RP (20.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
|
Tak majetek musí zůstat v rodině, to je jasné. A každý z nás měl alespoň jednu sestřenici, co byla píchatelná. |
|
|
Obrázek 'tricko jak ma byt'
(SRK) RP (20.6.2026 21:23)
|
reagovat
|
|
Nejen, i kokotina |
|
|
Obrázek 'narusaka'
(ruSSaci uz zase bombarduji civilni cile) (20.6.2026 21:22)
|
reagovat
|
|
Na Roumingu to slo v ramci verejnopravnosti, nezavislosti a objektivity taky rovnou to kose: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=V_kyjevskem_Narodnim_filmovem_studiu_filmovali_kridla_ke_dronum.jpg |
|
|
GIF 'pick your favorite'
(hdtahtd) (20.6.2026 21:20)
|
reagovat
|
|
kto dava peniaze takym retardom co lepia pasky tupym zenam |
|
|
Obrázek 'narusaka'
(ruSSaci uz zase bombarduji civilni cile) (20.6.2026 21:19)
|
reagovat
|
|
Tolik propagandy samozrejme staci. Ten sklad kridel pro drony v Narodnim filmovem studiu si totiz vyfotila sama ukrajinska propaganda. Kdyz si toho nekdo vsimnul a stala se z toho kauza, tak ukrajinska propaganda predmetnou fotku mazala kde mohla. Jenze co internet jednou schvati, to uz nenavrati: https://uk.tgstat.com/channel/@nvua_official/177911 |
|
Strana 51/46247.