Strana 42/46221.
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(cyklista) R (18.6.2026 21:41)
|
reagovat
|
|
Milé dementní fu, rusáci 12 let útočí na Ukrajinu, z toho 4 roky v nevyhlášené válce a teď teprve budou něco posílat na Kyjev? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(rubikonský internát) (18.6.2026 21:40)
|
reagovat
|
|
"nikdo nepíše o zásahu autobusu s bezmála padesáti dětmi v Brjanské oblasti" ... to je jednoduchý, orkové jsou všem u prdele. Už se toho nalhali tolik, že jim nikdo normální nevěří. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(alis) RP (18.6.2026 21:39)
|
reagovat
|
|
gdešto železnyj dekel slavil 100% úspěch! |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(pietro-violetto) (18.6.2026 21:37)
|
reagovat
|
|
No zrovna ten iron dome sa moc nevyznamenal |
|
|
GIF 'Lego car'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:36)
|
reagovat
|
|
Mne sa to páči. Rozdiel medzi chlapcom a chlapom je vo veľkosti a cene hračiek. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Cyklo_uzna) (18.6.2026 21:34)
|
reagovat
|
|
Pro začátek dobrý. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:34)
|
reagovat
|
|
Paráda, len tak ďalej, treba im naordinovať vlastnú medicínu. Zasiali vietor, žnú búrku. |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:32)
|
reagovat
|
Celkom vydarený záber. Doletel dosť blízko, aby niečo trafil. Čokoľvek horí v Moskálii, hreje moje srdce. |
|
|
GIF 'Br Bad'
(dominus) R (18.6.2026 21:29)
|
reagovat
|
pamatujete si ještě tu obskurní dobu, kdy spousta levičáků furt tvrdila, že na životech negrů záleží? s odstupem času to zní strašně komicky |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:28)
|
reagovat
|
|
Ešte raz, k tomu autobusu, keďže to tu už zapadlo - bod 3 v blogu: [blog.sme.sk] |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Joba) (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
|
No bože, tak zajede na myčku no. Jo aha, ono je to v Rusku. |
|
|
GIF 'freestyle'
(dominus) R (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
Nejsem fanouškem této negerské kultury a vždy to šlo nějak mimo mě. Ale je pravda, že i v tomto jsou bílí lepší |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
@Šunt to je super terminus technicus: obyvateľ RF je "opčan" Paráda! |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(KvakMekRampa) RP (18.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
Ach, pověstné trosky sestřeleného dronu opět útočí |
|
|
GIF 'just cat'
(dominus) R (18.6.2026 21:23)
|
reagovat
|
kočky jsou jako lidé. bílé jsou lepší. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(fu) RP (18.6.2026 21:12)
|
reagovat
|
|
je aby jim treba nesplachl kyjev |
|
|
Obrázek 'ai vyvoj - kde jsme'
(asg) (18.6.2026 21:12)
|
reagovat
|
|
*too much |
|
|
Obrázek 'xyz parky'
(registrovana_mrka) R (18.6.2026 21:06)
|
reagovat
|
|
Jak uz to byva, dabel je skryty v detailu. Pod pojmem maso si neco jineho predstavi roumenista a neco jineho vrchni technolog v Kosteleckych uzeninach. |
|
|
GIF 'just cat'
(Aviatik) (18.6.2026 21:05)
|
reagovat
|
|
To se tam nevejde ... |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(ujo) R (18.6.2026 21:00)
|
reagovat
|
....Foldyna s nočními vlky pláčou.... |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(ujo) R (18.6.2026 20:58)
|
reagovat
|
.... vše, jde podle plánu, ten dekl tam byl také... |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Fakt ček) (18.6.2026 20:52)
|
reagovat
|
|
Ten autobus plný dětí byl zase ruský fejk kterému slabomyslní snadno naletí -pvo nehlásila žádné drony - https://x.com/wartranslated/status/2067640147286311366 |
|
|
GIF 'freestyle'
(Mem) RP (18.6.2026 20:50)
|
reagovat
|
|
/ Táto povrchná nepravda sa mi páči |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Šunt) (18.6.2026 20:50)
|
reagovat
|
Yen čekám gdy svími nevolňykúm, teda flastňe opčanúm sakážou mobilní s kamerou, abi se ty sabyeri ukaynckíh "neúcpjechú" nemohli šýřyť Putlerovím ráyem nazemy |
|
|
GIF 'Lego car'
(Picus) (18.6.2026 20:50)
|
reagovat
|
|
takze nalepime lego kosticky na auto a budeme tomu rikat lego car? Zajimava logika... neco jako Abibas... |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Šunt) (18.6.2026 20:44)
|
reagovat
|
|
PAPUNDEKL-PUŤYNDEKL |
|
|
GIF 'Lego car'
(HAHAHAHA) (18.6.2026 20:42)
|
reagovat
|
|
Občan Y: z lega je vlastne jen karoserie. kola, motor, ram, rizeni je normalni "zelezo". |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(kozicnik) (18.6.2026 20:39)
|
reagovat
|
|
This is not a pipe. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Magritte_treachery.jpg |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou 2'
(kozicnik) (18.6.2026 20:37)
|
reagovat
|
|
Vo Bahiana sa sekla. Ona tvrdila, ze UFO pride 24.juna na FIFA World Cup, ale ono to prislo uz teraz a v Rusku: https://www.dailymail.com/sciencetech/article-15904251/vo-bahiana-alien-abduction-world-cup-miami.html
|
|
|
Obrázek 'Rock is dead'
(kozicnik) (18.6.2026 20:33)
|
reagovat
|
|
To je ako geopolitika. Musi byt rovnovaha medzi mocnostami, to brani prilisnemu monolopu jednej strany. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 20:28)
|
reagovat
|
Ta Moskva furt hori co? To se jim bude zitra rano krasne vstavat do cerneho dne Nechtel bych ten ropnej dest na svych zapadnich autech a oblecich |
|
|
Obrázek 'Thrill of Hiking'
(/kr) (18.6.2026 20:20)
|
reagovat
|
|
''cesta je ciel, kokoti'' - Konfucious |
|
|
Obrázek 'kdyz ho miluji'
(Vodník Vilko) (18.6.2026 20:19)
|
reagovat
|
Hezký. Jsem si vzpomněl na jedno velice inspirativní video s Alix Lynx a myslím si že parťák byl J Mac, kde je na hérečce prováděný hodně zajímavý facefuck i když hérečka se v závěru moc nadšeně netvářila . Bohužel nějak ho nemůžu dohledat. Řekl bych že taková parádní podívaná musí být na všech stránkách s lechtivým obsahem a ono nic. Nezná to někdo? Člověk by si řekl že co je jednou na internetu už tam zůstane, ale jak ty mršky objevili kouzlo onlyfansů a zarábají jen na sebe, dokonce i pornhub maže. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C) (18.6.2026 20:12)
|
reagovat
|
|
A jejé, Moskvané jsou vlastizrádci, ostatní slabé Rusy vyháníme z vlasti, to je mrzeníčko. Už aby to bylo. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 20:04)
|
reagovat
|
|
@newer... presne. Kdyby se Mrdin nerozplakal tak ti to potvrdi. Chudak. Zase ho to vzalo. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 20:02)
|
reagovat
|
|
@newer...jjjj, presne ten ma mozna mrdka Mrdin na mysli. Ale uz se pokakal a neodepisuje.... jen place.... |
|
|
GIF 'Lego car'
(Peter .) RP (18.6.2026 20:01)
|
reagovat
|
|
Perfiš, konečne lego na deň ocinkov. Kam mám napissať číslo kreditky? A kde je do piče link na TEMU? |
|
|
Obrázek 'dychame ecka'
(phx) (18.6.2026 19:59)
|
reagovat
|
|
chybí tam "spotřebujte do:" a "nevhodné pro děti do 3 let" |
|
|
Obrázek 'where have you been'
(Peter .) RP (18.6.2026 19:59)
|
reagovat
|
|
Mamičke v nezrelom ováriu bola. |
|
|
Obrázek 'Jestli tam nehuli tak uz nikde'
(phx) (18.6.2026 19:56)
|
reagovat
|
|
no kdyby to bylo 303.14, tak tam pracuje 300 lidí a jedna píča |
|
|
Obrázek 'Blinding blonde boobs'
(brmbolec) (18.6.2026 19:53)
|
reagovat
|
|
odborný název je torpedo tits |
|
|
Obrázek 'teamblack'
(Peter .) RP (18.6.2026 19:50)
|
reagovat
|
|
blackeyed.com je najlepšia pornostránka. |
|
|
Obrázek 'hymna'
(Peter .) RP (18.6.2026 19:48)
|
reagovat
|
|
Hasan) Červená je špatná farba. Špatí jak boľševník čo tu za komančov bačoval, a u vás stále bačuje. |
|
|
Obrázek 'Blinding blonde boobs'
(JurkoDurko) R (18.6.2026 19:43)
|
reagovat
|
|
Kuwa to jsou pershingy |
|
|
GIF 'Lego car'
(Občan Y) R (18.6.2026 19:42)
|
reagovat
|
|
Ty kola jako z lega teda nevypadaji a pohon asi taky z lega nebude. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Občan Y) R (18.6.2026 19:41)
|
reagovat
|
|
@Carl C.C C9: Dneska si ty prasky vezmi dva, dost ti hrabe. |
|
|
GIF 'just donkey'
(Křeslosmysl) R (18.6.2026 19:39)
|
reagovat
|
|
Chcípni, já vidím Zemana. |
|
|
Obrázek 'touha je touha'
(Peter .) RP (18.6.2026 19:36)
|
reagovat
|
|
Tykokot, toto ú rodičia Mlíka. Preto furt jebe zvieratá, má to v génoch... |
|
|
GIF 'just donkey'
(česká posera) (18.6.2026 19:36)
|
reagovat
|
|
hodně se podobá na pana prezidenta Pavla |
|
|
Obrázek 'Nice Gym'
(Občan Y) R (18.6.2026 19:35)
|
reagovat
|
|
To neni motel a neni to telocvicna. |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 19:32)
|
reagovat
|
|
Peter: To není podstatné. Já stejně nemám jinou životní náplň než 24/7 kníkat na internetu. Tak kníkám a kníkám a kníkám... |
|
|
Obrázek 'This-is-a-tough-one'
(Občan Y) R (18.6.2026 19:32)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek 'He is doing his job Brenda'
(cans) RP (18.6.2026 19:30)
|
reagovat
|
|
N |
|
|
GIF 'cyklobuzny'
(Psí nudle) R (18.6.2026 19:29)
|
reagovat
|
|
Jes, dobře mu tak, nemá kretén jezdit v protisměru! |
|
|
Obrázek 'Vinyl is better'
(tak) (18.6.2026 19:29)
|
reagovat
|
|
Vinyl má samozřejmě mnohem horší technické parametry než CD. A s Hi-res digitálem se nedá srovnávat už vůbec. Vtip je v tom, že mastering pro vinyl nebývá tak zmršený jako mastering pro CD. Je celkem běžné, že to samé album má na CD dynamický rozsah třeba 6 a na vinylu 12: https://dr.loudness-war.info/?artist=The+Chemical+Brothers&album=Push+the+Button |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Newerer) (18.6.2026 19:28)
|
reagovat
|
|
Takhle vypadá neupravená fotka. Ne jak ten autobus |
|
|
GIF 'Lego car'
(mem je kkt) (18.6.2026 19:28)
|
reagovat
|
|
predpokladam ze nejsem jediny kdo chce videt jak to auto napere do zdi |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Newerer) (18.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Ten autobus bez poznávacích značek?
Ten jak tam je jakože krev na všech opěrkách?(a nikde jinde)
Ta fotka, jak tam zůstal pověšenej kabát v cestě výbuchu?
Tamten autobus, jak nějaký sklo zůstalo celý, a jiný strhnutý?(bez střepů kolem) |
|
|
Obrázek 'wellness by Greywolf'
(Carl) (18.6.2026 19:20)
|
reagovat
|
|
Je suis Karel Datel |
|
|
Obrázek 'manipuluji'
(cans) RP (18.6.2026 19:19)
|
reagovat
|
Dobrá, opravuji se: Globální oteplování ani globální změna klimatu nikoho nezajímá. Už to mám dobře? |
|
Strana 42/46221.