Strana 50/46238.
|
Video 'Inkluze'
(misil) RP (19.6.2026 20:55)
|
reagovat
|
|
bych blil |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(69) (19.6.2026 20:45)
|
reagovat
|
|
No fakt trapas, skoro jak Lipánek tehdy na Ukrajině. |
|
|
GIF 'pick your favorite'
(Grueald) (19.6.2026 20:44)
|
reagovat
|
|
modu je potreba podporovat. myslite ze si tyhle saty vezme sefova, kdyz ji je venuju jako tajny santa? |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(Rusy roztrhané na kusy novým kouskům nenaučíš ) (19.6.2026 20:42)
|
reagovat
|
|
Pamatuješ ty jeden dement, jak jsi ze sebe udělal debila, když sis dal přezdívku 'Ukrajince trhané na kusy...'? Jak ti pak blm-blb musel vysvětlovat, že se to nerýmuje? Nemělo to vůbec zadny rytmus. Rytmus jako Rus. Nebo jako Rus-Hnus. Rozumíš tomu, ty jeden zlodějskej demente? Nemusíš odpovídat, já vím že tomu rozumíš úplný hovno. |
|
|
GIF 'prdlo to'
(budibudi) (19.6.2026 20:41)
|
reagovat
|
hodně ohřatej kus betonu třením vrtáku a ono se to propálilo tím igelitem.Surprise...... IQ tykve... |
|
|
GIF 'just horse'
(qpal) (19.6.2026 20:40)
|
reagovat
|
|
Not a horse, it's mare! |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(Ve Velké Číně bijí Rusy) (19.6.2026 20:33)
|
reagovat
|
|
Nebo jsi přímo smradlavej Rusák osobně? Mimochodem, jak jsi hned přiběhl s tím že na Halloweena je také v USA tank jako kočárek. Ano, ale na dětské párty je jeden, maximálně dva. V nuzném Chudobinci jsou na dětské akci VŠICHNI malí Rusáci jak výjev z bitvy o Stalingrad. Včetně těch ve zkrvavených obvazech. Ale pochybuju že by tvůj rusky orientovaný mozkový trust dokázal rozlišovat. Ty přece jako Rusák už dávno uvažuješ. Protože v Americe bijí černochy. Tak se těš až se bude říkat že ve Velké Číně bijí Rusy |
|
|
GIF 'pick your favorite'
(qwert11) (19.6.2026 20:29)
|
reagovat
|
|
Nejsem ženská, ale mám takový pocit, že jako svatební šaty se to moc neujme. Na druhou stranu kolečko nebo dvě izolačky nikoho nezrujnuje. |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(Eto russkyj čelavjek) (19.6.2026 20:28)
|
reagovat
|
Samozřejmě, z Ruského pohledu na svět je volně k použití všechno, na co Rus upře svůj křivý pohled. Ať je to cizí dítě, pračka a nebo rodinný dům. Navíc to co děláš nedává absolutně žádný smysl, z toho co tam napíšeš za rusoblitky je očividné, že je to tvoje práce. Jako by ses tam podepsal. Vždycky vyskocis jak Rusák že zemljanky a hajis smradlavý Rusáky do roztrhání těla. To usilujes o ruské občanství nebo co? |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Nerrg) (19.6.2026 20:23)
|
reagovat
|
|
jj: https://www.ods.cz/clanek/21829-seznam-zpravy-dane-zvysovat-nebudeme-problem-je-na-strane-vydaju, https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/premier-petr-fiala-dane-snizovani-valecna-firmy-spolecnost-lide-zdrazovani.A221016_110453_domaci_vank |
|
|
GIF 'just cat'
(MildaXX) (19.6.2026 20:18)
|
reagovat
|
|
octopussy ... |
|
|
Obrázek 'getting there'
(MildaXX) (19.6.2026 20:16)
|
reagovat
|
|
až ji naverbuje Voloďa, tak nepotřebuje maskáč ... |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Jjjjj) (19.6.2026 20:15)
|
reagovat
|
Honza6666 což takto Fiala nikdy neřekl, to máš z propagandy ANO. Už je po volbách, už nemusíš šířit lži |
|
|
GIF 'master of colar'
(pan odbornik) (19.6.2026 20:15)
|
reagovat
|
|
ten dalajlama uz taky nevi co roupama |
|
|
Obrázek 'lego moskva'
(MildaXX) (19.6.2026 20:15)
|
reagovat
|
chybí nástěnkář a palubní truhlář |
|
|
GIF 'jedu'
(mxiq) RP (19.6.2026 20:14)
|
reagovat
|
|
Sviňárna, ale frustrace z dlouhého stání v koloně je mrcha... Když bude metr na motorkáře co odře auto nebo urazí zrcátko a ujede, pak mi projíždění stojící kolonou nevadí, ale v jedoucí koloně musí motocyklista počítat se situacemi kdy se auto vyhýbá překážce, nebo se řidič lekne. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Nerrg) (19.6.2026 20:08)
|
reagovat
|
|
Levice zvyšuje daně, přidává paragrafy a přesouvá pravomoci států na EU. Pravice také, ale má kolem toho víc řečí. |
|
|
Obrázek 'he will help us'
(benešbolfašista) (19.6.2026 20:06)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'volby do evropskeho parlamentu jsou za dverma'
(benešbolfašista) (19.6.2026 20:05)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek '4 or 5'
(benešbolfašista) (19.6.2026 20:03)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'assfirstman'
(yuphon) (19.6.2026 20:02)
|
reagovat
|
Tvl, co nenajde člověk k WG v Google |
|
|
GIF 'training'
(Minerálka) (19.6.2026 20:02)
|
reagovat
|
|
proc to necisti ti negri? konecne by byli aspon trochu uzitecni, a je jich vic, nez zakopanych min |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(benešbolfašista) (19.6.2026 20:01)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
GIF 'master of colar'
(Trkvas) (19.6.2026 20:00)
|
reagovat
|
|
nah, priemerný čech... |
|
|
GIF 'Meanwhile on Russian highway'
(ukronácek) (19.6.2026 19:54)
|
reagovat
|
|
ukrajina totálne vyhráva |
|
|
GIF 'so close'
(miko) RP (19.6.2026 19:50)
|
reagovat
|
|
rusak si nici svoje mesto sam, nepotrebuje na to ukrajince |
|
|
GIF 'pick your favorite'
(feť...) (19.6.2026 19:49)
|
reagovat
|
|
kurvy sú všetci |
|
|
GIF 'prdlo to'
(vvolis) RP (19.6.2026 19:47)
|
reagovat
|
|
co je moc, to je moc, cela koza v polivce, to je o nemoc... |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(benešbolfašista) (19.6.2026 19:43)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Matej) (19.6.2026 19:41)
|
reagovat
|
|
Tak tá stupnica od 5 po 10 dáva priestor na kreativitu.
Extrémy sú z ekonomického hľadiska takéhmto:
0 - daj nám všetky svoje peniaze a my sa o teba postaráme
10 - nechaj si všetky svoje peniaze ale postaraj sa o seba sám
Od nuly smerom k 5 a vlastne aj 10 klesajú dane, odvody a aj sociálne transféry (rôzne dávky).
Kde nakreslíme stred je otázne - v mieste kde polovicu príjmu zhltne štát cez dane a odvody? Prípadne v mieste kde polovicu príjmu tvoria rôzne dávky? |
|
|
Obrázek 'make reels not love'
(spatscolombo) (19.6.2026 19:39)
|
reagovat
|
|
Takže ne euro, ale smartphony... |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 19:34)
|
reagovat
|
Je suis Karel Datel |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(S) R (19.6.2026 19:33)
|
reagovat
|
|
Tu špatnou hygienickou situaci tam snad mají schválně kvůli kratší délce života. |
|
|
Video 'Inkluze'
(blub) (19.6.2026 19:31)
|
reagovat
|
|
A teď malíkovou hranou přeraž 5 cihel |
|
|
Video 'Inkluze'
(paráda) (19.6.2026 19:29)
|
reagovat
|
|
péro až na zem |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Lipánek pyrát (ODS)) (19.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Já jsem pravice. |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(V Americe bijí černochy) (19.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Uklidni se banderovče. Tvoji soudruzi ve zbrani ti ochotně vysvětlí, že neregistrované přezdívky nelze krást. Že jsou volně k užití. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Honza6666) (19.6.2026 19:25)
|
reagovat
|
|
Ona je spis otazka, jak definuji pravici, ze. Treba ODS je pry taky pravice, coz krasne predvedla "nezvysovanim zadnych dani a tecka". |
|
|
Obrázek 'xAngels 121212'
(Tfuj) (19.6.2026 19:22)
|
reagovat
|
|
Vůbec jsem nevěděl, že něco jako bandaletky alias bandáže na vepřové kýty existuje. Holt jsem nikdy nechodil s žádnou Modusovkou. https://www.dama.cz/clanek/co-pomaha-na-treni-stehen-zachrani-vas-deodorant-soda-ci-bandaletky |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(V Americe bijí černochy) (19.6.2026 19:20)
|
reagovat
|
|
Už zase kradeš cizí přezdívky, nuzáku? Ukazuješ jak to funguje v ruském světě, co? Řeč je o CHUDOBINCI. O zemi, kde lidi nemají kanalizaci, a pokud ano, tak takovou, že v zimě praskne a vytvoří krásné ledové sochy z ruských výkalů. Protože raději postaví Orešnik, aby ani jinde neměli kanalizaci, než by si postavili vlastní. Tak uvažuje ruský člověk |
|
|
Video 'Inkluze'
(Lae) (19.6.2026 19:18)
|
reagovat
|
|
úchylnost |
|
|
Video 'Inkluze'
(Pan Pravda) R (19.6.2026 19:16)
|
reagovat
|
|
autor videa je natolik odvazny a uprimnym ze pro jistotu zakazal nejen komentare ale radeji i disliky. Trapne. |
|
|
GIF 'žíža'
(Křeslosmysl) R (19.6.2026 19:16)
|
reagovat
|
Huš vole. Rosesmals. |
|
|
Obrázek 'Rekonstrukce tvari cisaru - nero'
(Onanesjan) (19.6.2026 19:14)
|
reagovat
|
|
Pšenákův prapraprapředek praprapračlověk |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Ruské chcanky vytékající z dezoláta Těžka) (19.6.2026 19:14)
|
reagovat
|
|
kakamůro a) Proč o sobě píšeš ve třetí osobě b) Proč se nepodepíšeš jako kakamůra? |
|
|
GIF 'recycling'
(Peter .) RP (19.6.2026 19:13)
|
reagovat
|
|
A preto si tlačíme Guby ako ekologickú náhradu kožuchov. |
|
|
GIF 'proper usage of AI'
(Peter .) RP (19.6.2026 19:12)
|
reagovat
|
|
tramtadada) Ahoj Fekete, ešte ťa stále nechcú pustiť pracovať do chlieva? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Carl) (19.6.2026 19:12)
|
reagovat
|
|
Ale hezky fnuka fasounek... |
|
|
GIF 'žíža'
(EvilBoy4Life) RP (19.6.2026 19:11)
|
reagovat
|
|
Waterboarding. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Rusko je sršáň, není žádná včela. Rusko je střela mířená do kostela.) (19.6.2026 19:03)
|
reagovat
|
|
Doufejme že se civilizovaný svět poučil, a až budou Rusové natahovat ruce o humanitární dávky, jako tak činili v devadesátých letech (a následně s plnou držkou západního žrádla na toto jídlo nadávali, a později i na celý Západ), tak milé Rusy pošle do patřičných mezí. Ostatně Rusové rádi připomínají, že mají nejvíce zemědělské půdu na světě. A jejich fanoušci zároven připomínají jako klíčovou soběstačnost. Takže vlastmně žádné humamnitární dávky nebudou potřeba, Rusové se rádi postarají sami o sebe |
|
|
Obrázek 'instruktor autoskoly'
(asdfasdfasdf) (19.6.2026 19:01)
|
reagovat
|
|
Motoristi sobě |
|
|
Obrázek 'Rekonstrukce tvari cisaru - Augustus'
(the current thing: Babiš rdousí Českou televizi) (19.6.2026 18:57)
|
reagovat
|
|
Kulí očka jako kmotr Rakušan. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Peter .) RP (19.6.2026 18:54)
|
reagovat
|
|
šuKalda) Zabudol si na jednu drobnosť, toaletný papier vynašli v Číne. A to cca tisíc rokov pred objavením Ameriky. Na slovensku sa používala pred tým samočistiaca ekologická alternatíva. Veď kto by si nechcel vytrieť riť mäkučkou srsťou živého mačiatka? Teda okrem čecháčkov ktorí si rite nevytierali vôbec. |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(mxiq) RP (19.6.2026 18:52)
|
reagovat
|
|
živá voda.... a souhlasím, kdo přežije tohle, nepotřebuje léky. |
|
|
GIF 'Meanwhile on Russian highway'
(mxiq) RP (19.6.2026 18:46)
|
reagovat
|
Jestli měla raketa infrčervené navádění, mohla si místo drona vybrat výfuk kamionu na nadjezdu vlevo vzadu, nebo požár o kousek dál. Asi to v příručce nebylo, nebo Ivan koukal jen na obrázky |
|
|
Obrázek 'getting there'
(Pávek 107) (19.6.2026 18:39)
|
reagovat
|
|
Odpracovaná černoška |
|
|
Obrázek 'Romale pro Roumena 2'
(Romales) (19.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
|
A kde su fotky z akcie ... co pychacka nebola ? |
|
|
GIF 'master of colar'
(sedivak) (19.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
Znama postavicka z Bullshido, by me zajimalo jak to ustoji po prvni rane |
|
|
Obrázek 'getting there'
(BookBurner) RP (19.6.2026 18:37)
|
reagovat
|
mě by to asi nesralo |
|
|
GIF 'cesta z práce'
(_xXx_) (19.6.2026 18:24)
|
reagovat
|
|
By mě zajímalo jak by se vyhnul když by druhý jel nahoru. |
|
Strana 50/46238.