Odebírat
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(anonykrysa) R (19.6.2026 22:48)
|
reagovat
|
Hele, Petr Fiala, zeptal se ho nekdy nekdo, proc ma tak nizkej h-index? |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Honza6666) (19.6.2026 22:35)
|
reagovat
|
|
Jjjjj https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/473683-exkluzivni-naprimo-s-petrem-fialou-sledujte-v-nedeli-na-tv-nova |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Roumen) R (19.6.2026 22:24)
|
reagovat
|
|
-> koš |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(anonykrysa) R (19.6.2026 22:10)
|
reagovat
|
|
Vzhledem k tem zenskejm ostre na levici posledni leta je to spis humanitni obory. Takze low IQ, ano. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Carl C.C C9) (19.6.2026 21:51)
|
reagovat
|
|
A kde je ta část "by education level"? Má to být "below degree", takže nějaké dezolé? |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(JapaNaTo) RP (19.6.2026 21:35)
|
reagovat
|
|
osa y je obráceně. a jak to, že jsme skoro na nule, ale desítce jsme se ani zdaleka nepřiblížili? vůbec je ten graf nějaký divný. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(i_am_an_engineer) (19.6.2026 21:32)
|
reagovat
|
|
Jjjjj: Ja naprosto irelavantni, co nejaka onutellena pica rekla. Honza jednoznacne hodnotil podle toho, co se realne ne/stalo. Hnus fialovej. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(dudomil) R (19.6.2026 21:02)
|
reagovat
|
|
díky za zbytečnej výzkum, dělit politickej názor na levici a pravici je hodně zastaralej model, do kterýho se většina nevejde |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Nerrg) (19.6.2026 20:23)
|
reagovat
|
|
jj: https://www.ods.cz/clanek/21829-seznam-zpravy-dane-zvysovat-nebudeme-problem-je-na-strane-vydaju, https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/premier-petr-fiala-dane-snizovani-valecna-firmy-spolecnost-lide-zdrazovani.A221016_110453_domaci_vank |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Jjjjj) (19.6.2026 20:15)
|
reagovat
|
Honza6666 což takto Fiala nikdy neřekl, to máš z propagandy ANO. Už je po volbách, už nemusíš šířit lži |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Nerrg) (19.6.2026 20:08)
|
reagovat
|
|
Levice zvyšuje daně, přidává paragrafy a přesouvá pravomoci států na EU. Pravice také, ale má kolem toho víc řečí. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(benešbolfašista) (19.6.2026 19:43)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Matej) (19.6.2026 19:41)
|
reagovat
|
|
Tak tá stupnica od 5 po 10 dáva priestor na kreativitu.
Extrémy sú z ekonomického hľadiska takéhmto:
0 - daj nám všetky svoje peniaze a my sa o teba postaráme
10 - nechaj si všetky svoje peniaze ale postaraj sa o seba sám
Od nuly smerom k 5 a vlastne aj 10 klesajú dane, odvody a aj sociálne transféry (rôzne dávky).
Kde nakreslíme stred je otázne - v mieste kde polovicu príjmu zhltne štát cez dane a odvody? Prípadne v mieste kde polovicu príjmu tvoria rôzne dávky? |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Lipánek pyrát (ODS)) (19.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Já jsem pravice. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Honza6666) (19.6.2026 19:25)
|
reagovat
|
|
Ona je spis otazka, jak definuji pravici, ze. Treba ODS je pry taky pravice, coz krasne predvedla "nezvysovanim zadnych dani a tecka". |
|