Strana 20/46207.
|
GIF 'pick your favorite'
(feť...) (19.6.2026 19:49)
|
reagovat
|
|
kurvy sú všetci |
|
|
GIF 'prdlo to'
(vvolis) RP (19.6.2026 19:47)
|
reagovat
|
|
co je moc, to je moc, cela koza v polivce, to je o nemoc... |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(benešbolfašista) (19.6.2026 19:43)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Matej) (19.6.2026 19:41)
|
reagovat
|
|
Tak tá stupnica od 5 po 10 dáva priestor na kreativitu.
Extrémy sú z ekonomického hľadiska takéhmto:
0 - daj nám všetky svoje peniaze a my sa o teba postaráme
10 - nechaj si všetky svoje peniaze ale postaraj sa o seba sám
Od nuly smerom k 5 a vlastne aj 10 klesajú dane, odvody a aj sociálne transféry (rôzne dávky).
Kde nakreslíme stred je otázne - v mieste kde polovicu príjmu zhltne štát cez dane a odvody? Prípadne v mieste kde polovicu príjmu tvoria rôzne dávky? |
|
|
Obrázek 'make reels not love'
(spatscolombo) (19.6.2026 19:39)
|
reagovat
|
|
Takže ne euro, ale smartphony... |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 19:34)
|
reagovat
|
Je suis Karel Datel |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(S) R (19.6.2026 19:33)
|
reagovat
|
|
Tu špatnou hygienickou situaci tam snad mají schválně kvůli kratší délce života. |
|
|
Video 'Inkluze'
(blub) (19.6.2026 19:31)
|
reagovat
|
|
A teď malíkovou hranou přeraž 5 cihel |
|
|
Video 'Inkluze'
(paráda) (19.6.2026 19:29)
|
reagovat
|
|
péro až na zem |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Lipánek pyrát (ODS)) (19.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Já jsem pravice. |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(V Americe bijí černochy) (19.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Uklidni se banderovče. Tvoji soudruzi ve zbrani ti ochotně vysvětlí, že neregistrované přezdívky nelze krást. Že jsou volně k užití. |
|
|
Obrázek 'holky doleva'
(Honza6666) (19.6.2026 19:25)
|
reagovat
|
|
Ona je spis otazka, jak definuji pravici, ze. Treba ODS je pry taky pravice, coz krasne predvedla "nezvysovanim zadnych dani a tecka". |
|
|
Obrázek 'xAngels 121212'
(Tfuj) (19.6.2026 19:22)
|
reagovat
|
|
Vůbec jsem nevěděl, že něco jako bandaletky alias bandáže na vepřové kýty existuje. Holt jsem nikdy nechodil s žádnou Modusovkou. https://www.dama.cz/clanek/co-pomaha-na-treni-stehen-zachrani-vas-deodorant-soda-ci-bandaletky |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(V Americe bijí černochy) (19.6.2026 19:20)
|
reagovat
|
|
Už zase kradeš cizí přezdívky, nuzáku? Ukazuješ jak to funguje v ruském světě, co? Řeč je o CHUDOBINCI. O zemi, kde lidi nemají kanalizaci, a pokud ano, tak takovou, že v zimě praskne a vytvoří krásné ledové sochy z ruských výkalů. Protože raději postaví Orešnik, aby ani jinde neměli kanalizaci, než by si postavili vlastní. Tak uvažuje ruský člověk |
|
|
Video 'Inkluze'
(Lae) (19.6.2026 19:18)
|
reagovat
|
|
úchylnost |
|
|
Video 'Inkluze'
(Pan Pravda) R (19.6.2026 19:16)
|
reagovat
|
|
autor videa je natolik odvazny a uprimnym ze pro jistotu zakazal nejen komentare ale radeji i disliky. Trapne. |
|
|
GIF 'žíža'
(Křeslosmysl) R (19.6.2026 19:16)
|
reagovat
|
Huš vole. Rosesmals. |
|
|
Obrázek 'Rekonstrukce tvari cisaru - nero'
(Onanesjan) (19.6.2026 19:14)
|
reagovat
|
|
Pšenákův prapraprapředek praprapračlověk |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Ruské chcanky vytékající z dezoláta Těžka) (19.6.2026 19:14)
|
reagovat
|
|
kakamůro a) Proč o sobě píšeš ve třetí osobě b) Proč se nepodepíšeš jako kakamůra? |
|
|
GIF 'recycling'
(Peter .) RP (19.6.2026 19:13)
|
reagovat
|
|
A preto si tlačíme Guby ako ekologickú náhradu kožuchov. |
|
|
GIF 'proper usage of AI'
(Peter .) RP (19.6.2026 19:12)
|
reagovat
|
|
tramtadada) Ahoj Fekete, ešte ťa stále nechcú pustiť pracovať do chlieva? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Carl) (19.6.2026 19:12)
|
reagovat
|
|
Ale hezky fnuka fasounek... |
|
|
GIF 'žíža'
(EvilBoy4Life) RP (19.6.2026 19:11)
|
reagovat
|
|
Waterboarding. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Rusko je sršáň, není žádná včela. Rusko je střela mířená do kostela.) (19.6.2026 19:03)
|
reagovat
|
|
Doufejme že se civilizovaný svět poučil, a až budou Rusové natahovat ruce o humanitární dávky, jako tak činili v devadesátých letech (a následně s plnou držkou západního žrádla na toto jídlo nadávali, a později i na celý Západ), tak milé Rusy pošle do patřičných mezí. Ostatně Rusové rádi připomínají, že mají nejvíce zemědělské půdu na světě. A jejich fanoušci zároven připomínají jako klíčovou soběstačnost. Takže vlastmně žádné humamnitární dávky nebudou potřeba, Rusové se rádi postarají sami o sebe |
|
|
Obrázek 'instruktor autoskoly'
(asdfasdfasdf) (19.6.2026 19:01)
|
reagovat
|
|
Motoristi sobě |
|
|
Obrázek 'Rekonstrukce tvari cisaru - Augustus'
(the current thing: Babiš rdousí Českou televizi) (19.6.2026 18:57)
|
reagovat
|
|
Kulí očka jako kmotr Rakušan. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Peter .) RP (19.6.2026 18:54)
|
reagovat
|
|
šuKalda) Zabudol si na jednu drobnosť, toaletný papier vynašli v Číne. A to cca tisíc rokov pred objavením Ameriky. Na slovensku sa používala pred tým samočistiaca ekologická alternatíva. Veď kto by si nechcel vytrieť riť mäkučkou srsťou živého mačiatka? Teda okrem čecháčkov ktorí si rite nevytierali vôbec. |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(mxiq) RP (19.6.2026 18:52)
|
reagovat
|
|
živá voda.... a souhlasím, kdo přežije tohle, nepotřebuje léky. |
|
|
GIF 'Meanwhile on Russian highway'
(mxiq) RP (19.6.2026 18:46)
|
reagovat
|
Jestli měla raketa infrčervené navádění, mohla si místo drona vybrat výfuk kamionu na nadjezdu vlevo vzadu, nebo požár o kousek dál. Asi to v příručce nebylo, nebo Ivan koukal jen na obrázky |
|
|
Obrázek 'getting there'
(Pávek 107) (19.6.2026 18:39)
|
reagovat
|
|
Odpracovaná černoška |
|
|
Obrázek 'Romale pro Roumena 2'
(Romales) (19.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
|
A kde su fotky z akcie ... co pychacka nebola ? |
|
|
GIF 'master of colar'
(sedivak) (19.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
Znama postavicka z Bullshido, by me zajimalo jak to ustoji po prvni rane |
|
|
Obrázek 'getting there'
(BookBurner) RP (19.6.2026 18:37)
|
reagovat
|
mě by to asi nesralo |
|
|
GIF 'cesta z práce'
(_xXx_) (19.6.2026 18:24)
|
reagovat
|
|
By mě zajímalo jak by se vyhnul když by druhý jel nahoru. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(_xXx_) (19.6.2026 18:16)
|
reagovat
|
|
Fuuu…dekel ujebalo! |
|
|
Obrázek 'nejvetsi vitez vsech konfliktu'
(fakt-čeka) (19.6.2026 18:13)
|
reagovat
|
|
chybí obrázek s likvidací obohaceného uranu |
|
|
Obrázek 'Lubise to vjdela fixed'
(benešbolfašista) (19.6.2026 18:12)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'nejvetsi vitez vsech konfliktu'
(Georgethebest) RP (19.6.2026 18:11)
|
reagovat
|
|
Asi tak. |
|
|
Obrázek '1580830850000'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek '1580830850000'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'gul 26ffe1ddf33bf8b8b56e576de16eb620'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'gul 26ffe1ddf33bf8b8b56e576de16eb620'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'firvented'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'firvented'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'HUG 220611'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'HUG 220611'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek '2498'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek '2498'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'stopping for chicks'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'stopping for chicks'
(Roumen) R (19.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
GIF 'žíža'
(Huš) (19.6.2026 18:06)
|
reagovat
|
|
Ne, nepotřebuje to. Má sex se samicí, koncept roumenistovi neznámý. |
|
|
Obrázek 'vezni'
(Roumen) R (19.6.2026 18:05)
|
reagovat
|
|
-> koš |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Roumen) R (19.6.2026 18:04)
|
reagovat
|
|
Kapitán Russia! |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Carl) (19.6.2026 17:59)
|
reagovat
|
|
Ale hezky fnuka fasounek... |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Huš) (19.6.2026 17:53)
|
reagovat
|
|
Zdejší libtardi ti ochotně vysvětlí, že neregistrované nicky nelze krást. Že jsou volně k užití. |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(miko) RP (19.6.2026 17:52)
|
reagovat
|
a vis mrdlinku, ze mi je to uplne fuk, kdo to udelal? rusak je slendrian, historicky dokazano milionkrat. preji rusku vic takovych sikovnych obrancu |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(Huš) (19.6.2026 17:49)
|
reagovat
|
|
Copak vesta, ale neměl by mu někdo prozradit, že ta přilba se nenosí na čuráku... I když, malej moment. Všechno je v pořádku. |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(giggle) (19.6.2026 17:48)
|
reagovat
|
|
Protože když si dáš vlasťáka, tak je to tvůj bod... vy jste fakt debilové. |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Huš) (19.6.2026 17:46)
|
reagovat
|
|
Jen slovíčko k tomu ferinovi, co krade nicky: jdi se napít průjmu, debile. |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(Zabanovanec) R (19.6.2026 17:43)
|
reagovat
|
|
Ne miko, vůbec to není jedno. Já vím, že ty nejsi schopen orientovat se ve složitějších procesech, ale ono je to důležité. Protože ten zásah byl z ruské strany. A to předkládá řadu otázek. Jako... bylo to selhání PVO, nějaký vadný kus nebo dementní obsluha? A nebo šlo o naprosto záměrný zásah? Kdo tím co tratí, kdo tím co získá? |
|
Strana 20/46207.