Strana 49/46231.
|
Obrázek '20260619 071943'
(ss) (19.6.2026 9:21)
|
reagovat
|
|
to nejsou holky Dejve |
|
|
Obrázek '20260617 161709'
(JurkoDurko) R (19.6.2026 9:21)
|
reagovat
|
|
Ovšem toto, krásný análek .. polizat a zneužít. |
|
|
GIF 'teleporting'
(hadf) (19.6.2026 9:21)
|
reagovat
|
|
AI sracky |
|
|
Obrázek '20260617 161330'
(JurkoDurko) R (19.6.2026 9:20)
|
reagovat
|
|
Možná |
|
|
Obrázek '20260617 161219'
(JurkoDurko) R (19.6.2026 9:20)
|
reagovat
|
|
Ne |
|
|
Obrázek '20260617 161150'
(JurkoDurko) R (19.6.2026 9:20)
|
reagovat
|
|
Ne |
|
|
GIF 'teleporting'
(saddasads) (19.6.2026 9:20)
|
reagovat
|
|
Já to pořád říkám, že kouření zabíjí |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(miko) RP (19.6.2026 9:19)
|
reagovat
|
tomu se rika protidronovy stit |
|
|
GIF 'recycling'
(Pirátská fetka) (19.6.2026 9:18)
|
reagovat
|
|
No vida jak se vyplatí pít Braník. Ze sáčků od fetu si takhle pěkný stínidlo neuděláš. |
|
|
GIF 'Prvni uzitecne vyuziti magnetu'
(Dr Disrespect ) (19.6.2026 9:17)
|
reagovat
|
|
To je tá magnetická guľka z predchádzajúceho videa resp čo z nej ostalo? |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(miko) RP (19.6.2026 9:16)
|
reagovat
|
jak se kremloboti hned certi |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Izak z prdele, generator hoven) (19.6.2026 9:15)
|
reagovat
|
|
Hajzl s detekci hoven zacne sprchovat vzdycky kdyz vidi Izaka a jeho trisku |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(Dr.Str.) RP (19.6.2026 9:13)
|
reagovat
|
|
Běžte ven, udělejte fotku ideálně poblíž nějaké díry u silnice nebo stavebních prací, převeďte na čtyřbitové kódování ve stupních šedi. Přidejte šum. Napište pod to nějaký výblitek. |
|
|
GIF 'Meanwhile in Russia'
(+/- novak) (19.6.2026 9:12)
|
reagovat
|
Jsi nevidel ta videa? Tomu oku uletela ta obri kontaktni cocka |
|
|
GIF 'jedu'
(fido) RP (19.6.2026 9:12)
|
reagovat
|
|
Tady je teda jasnej kreten ten v aute s kamerou. Misto tam bylo, proste se rozhodl toho odbocujiciho naborit. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Rkosak) (19.6.2026 9:11)
|
reagovat
|
|
Rozmohl se nám tady takový nešvar, totiž pohádky o levné ropě z Chudobince. Když doteče do rafinerie, možná ta ropa může být někdy i levná, ale vzhledem k tomu, že rafinerie v Horních Uhrách vlastní firma MOL z Dolních Uher, která má politické zadání "drž nízké ceny paliv u sebe doma", je celkem jasné, kdo to zatáhne. Ne, Maďaři to nebudou. Takže bratia, klidně si dál do sytosti sponzorujte Chudobinec i Dolní Uhry, ale místo brečení tady na roumingu hlasujte ve volbách a když to nepomůže, tak i nohama. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(33) (19.6.2026 9:11)
|
reagovat
|
|
https://cz.pinterest.com/pin/private-tanker-elmore-costume--1688918600998735/ *** https://www.cbc.ca/kidsnews/post/halloween-costume-ideas-from-replica-tanks-to-among-us *** https://www.costume-works.com/tank.html |
|
|
GIF 'masaz po narocnom dni 13'
(vrhačperelsviním2) (19.6.2026 9:11)
|
reagovat
|
|
fuj, hnusné azbuky |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(33) (19.6.2026 9:11)
|
reagovat
|
|
Dokonce i ruští emigranti převlékají děti za tanky: https://www.coolest-homemade-costumes.com/category/other/military/tank/ *** https://cz.pinterest.com/pin/homemade-tank-costume-homemade-halloween-costumes--9710955430720952/ *** https://www.halloweencostumes.com/toddler-ride-in-tank-costume.html |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Hhhhhh) (19.6.2026 9:09)
|
reagovat
|
|
Cesi sa odstrihli od ruskej ropy rovnako ako vacsina europy a to tak ze kupuju nemecku ropu, ktora sa sama zhmotni na terminali v hamburgu |
|
|
GIF 'jejda'
(No_reg) (19.6.2026 9:09)
|
reagovat
|
|
Blažej s Romanem asi budou mít problém... |
|
|
GIF 'recycling'
(vrhačperelsviním2) (19.6.2026 9:07)
|
reagovat
|
|
greta jede bomby |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Huš) (19.6.2026 9:06)
|
reagovat
|
|
V dětských velikostech se vyrábí jenom kostým hráč pyjem na piano. |
|
|
GIF 'Wolf vs man'
(Občan Y) R (19.6.2026 9:06)
|
reagovat
|
|
@Ukronácek: Tak na koho? Jsi tak nerozhodny, neprisly instrukce? |
|
|
GIF 'jedu'
(kecáš) (19.6.2026 9:04)
|
reagovat
|
|
Tady ale nebylo potřeba prudce břibrzdit. Stačilo místo zrychlování ubrat. Navíc za brždění kvůli odvrácení nehody by ti nikdo flastr nedal. |
|
|
GIF 'Prvni uzitecne vyuziti magnetu'
(lassire) RP (19.6.2026 9:03)
|
reagovat
|
|
Jj, ties si to pamatam zo. ZS. Predvcerom som si na to spomenul, ked sa mi do oka zaryla hlinikova pilina. |
|
|
GIF 'Prvni uzitecne vyuziti magnetu'
(Občan Y) R (19.6.2026 9:02)
|
reagovat
|
|
Ne, to je urcite nejaka podvodna lobby vyrobcu magnetu. Meli mu pustit zilou a pak prilozit pijavice. A hodne se modlit. |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(EU) (19.6.2026 9:00)
|
reagovat
|
|
Nevěděla, že budeme mít nad sebou pěticípých hvězd hned několik. Šach mat, Libuše. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(afrineizra) (19.6.2026 8:59)
|
reagovat
|
|
Podobné Ufo - akorát že pilotované bylo před pár lety v pražské čističce. Nepoučený dělník svařoval o něco menší dekl na vyhnívací nádrži. |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Huš) (19.6.2026 8:58)
|
reagovat
|
|
To je fejk. Ten kostým se v dětských velikostech nevyrábí. |
|
|
GIF 'jedu'
(Jen další Jedinec) R (19.6.2026 8:57)
|
reagovat
|
|
To víš že jo. Já prudce přibrzím a ten ze zadu do mě vrazí. Nejlépe kamion s kamerou. A viník si v klidu odjede přesvědčený o své pravdě a nezdolnosti. Ať si to hezky odnese. |
|
|
GIF 'Meanwhile in Russia'
(Novák+) (19.6.2026 8:56)
|
reagovat
|
|
To není úplně pravda, chybí tam to velké ohnivé oko na věži |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(giggle) (19.6.2026 8:56)
|
reagovat
|
|
Propaganda lží a nenávisti je to. |
|
|
GIF 'Wolf vs man'
(trada) (19.6.2026 8:56)
|
reagovat
|
|
treba je jako ti rybari, nakoupi pruty, navijaky, podberaky, trpytky, hacky, vlasce, povolenky, oluvka, navnady, zidlicky, pivo, jede k vode, hodiny chyta a kdyz neco chytne, tak to pusti |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Huš) (19.6.2026 8:55)
|
reagovat
|
|
Peter. je čurák. Nebuď jako Peter. V roce 1972 vHarmanci začala výroba toaletního papíru v rolích. Skládaný toaletní papír se tamtėž pod obchodní značkou Harmandol vyráběl od roku 1901. A teď, milý čuráku, si jdi vytřít prdel třeba chcíplým ježkem. |
|
|
GIF 'lifehack'
(Standa) (19.6.2026 8:55)
|
reagovat
|
|
Zkuste to bez drátu, milý Marconi! |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(giggle) (19.6.2026 8:52)
|
reagovat
|
|
Politika všech azimutů pokud je to azimut do Putinovy prdele. |
|
|
GIF 'Prvni uzitecne vyuziti magnetu'
(Standa) (19.6.2026 8:52)
|
reagovat
|
tusim uz na zakladke nam hovorili, ze sa pouzivaju na vytahovanie zeleznych pilin / zelezneho prachu z oci, a to bolo este v minulom mileniu |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(tak) (19.6.2026 8:43)
|
reagovat
|
|
Akorát že ve většině Evropy se střílet nebude. Zejména v té obohacené části Evropy ne. Protože většina evropských zemí vlastní obyvatelstvo odzbrojila. Některé země to dotáhly až tak daleko, že ženská nemůže mít v kabelce ani pepřák. |
|
|
GIF 'jedu'
(,,,) (19.6.2026 8:43)
|
reagovat
|
|
V idealnim pripade ostanou 2 kreteni bez auta. |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Šunt) (19.6.2026 8:42)
|
reagovat
|
Peskof pyskoval a dostali po pysku |
|
|
Obrázek '20260619 071943'
(lehce bi) (19.6.2026 8:41)
|
reagovat
|
|
Dnes dobré holky; vybral bych si |
|
|
GIF 'jedu'
(DS9) (19.6.2026 8:39)
|
reagovat
|
|
Když někoho vidím, že se chová jako kreten, tak se nechovám jako ještě větší kreten |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(ujo) R (19.6.2026 8:37)
|
reagovat
|
.... ještě nedávno Peskov vykřikoval, že bude hořet Londýn, Berlín atd. ale ona hoří Moskva.....kde udělali soudruzi chybu? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou 2'
(toptoptop) (19.6.2026 8:32)
|
reagovat
|
toto by bol skvely plagat na stenu |
|
|
Obrázek '20260617 161219'
(ladak) (19.6.2026 8:31)
|
reagovat
|
|
Toho beru. |
|
|
GIF 'vz. 7.62 Mosin'
(hanzs1) (19.6.2026 8:31)
|
reagovat
|
|
Simo Häyhä approve this. |
|
|
GIF 'jedu'
(Bjukenen) RP (19.6.2026 8:31)
|
reagovat
|
|
Ta kunda se tam z pravého pruhu vůbec neměla cpát! |
|
|
GIF 'čištěníčko'
(saddasads) (19.6.2026 8:29)
|
reagovat
|
|
tvl. magnet, hustý... jsem z toho úplně paf (sarkasmus) |
|
|
GIF 'Wolf vs man'
(Ukronácek) (19.6.2026 8:29)
|
reagovat
|
|
to byla past na greywolfkokota |
|
|
GIF 'Wolf vs man'
(Ukronácek) (19.6.2026 8:28)
|
reagovat
|
|
to byla past na ukronáckov |
|
|
GIF 'vz. 7.62 Mosin'
(raketak) (19.6.2026 8:28)
|
reagovat
|
|
a rusov tiez ... |
|
|
GIF 'Wolf vs man'
(Psi chlup is v prestrojeni 2) (19.6.2026 8:27)
|
reagovat
|
|
daval to tam kvuli videu na tiktok |
|
|
GIF 'vz. 7.62 Mosin'
(Ukronácek) (19.6.2026 8:26)
|
reagovat
|
|
drvič náckov |
|
|
GIF 'Darwin award attempt'
(raketak) (19.6.2026 8:25)
|
reagovat
|
|
ti prispievatelia su najhorsi ... ze toto vobec umoznuju, malo by sa s nimi nieco robit ... |
|
|
GIF 'Wolf vs man'
(Carl C) (19.6.2026 8:24)
|
reagovat
|
|
To je past na trpaslíky |
|
|
GIF 'Darwin award attempt'
(saddasads) (19.6.2026 8:20)
|
reagovat
|
|
neřeším, jestli je to ten samej kokot co skákal, ale nevíte, jestli mají pojišťovny ve výlukách z pojištění něco takového jako - když si zranění způsobíš sám a vědomě, tak to pak taky sám zaplatíš? Nebo i těm úplným duševním mrzákům přispíváme na léčbu stejně všichni? |
|
|
GIF 'Wolf vs man'
(PP_smol) (19.6.2026 8:20)
|
reagovat
|
Už se těšim až sem někdo napíše, že to byla past na ruzzáky |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Carl C) (19.6.2026 8:19)
|
reagovat
|
|
Tou třískou se vysvětluje, proč je Izák takovej debil. Finální dílek skládačky. |
|
|
Obrázek 'Jak se najist zadarmo a nekrast'
(cestovatel v čase) (19.6.2026 8:19)
|
reagovat
|
|
letos viděno na Islandu |
|
Strana 49/46231.