Strana 43/46221.
|
Obrázek 'hymna'
(Peter .) RP (18.6.2026 19:48)
|
reagovat
|
|
Hasan) Červená je špatná farba. Špatí jak boľševník čo tu za komančov bačoval, a u vás stále bačuje. |
|
|
Obrázek 'Blinding blonde boobs'
(JurkoDurko) R (18.6.2026 19:43)
|
reagovat
|
|
Kuwa to jsou pershingy |
|
|
GIF 'Lego car'
(Občan Y) R (18.6.2026 19:42)
|
reagovat
|
|
Ty kola jako z lega teda nevypadaji a pohon asi taky z lega nebude. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Občan Y) R (18.6.2026 19:41)
|
reagovat
|
|
@Carl C.C C9: Dneska si ty prasky vezmi dva, dost ti hrabe. |
|
|
GIF 'just donkey'
(Křeslosmysl) R (18.6.2026 19:39)
|
reagovat
|
|
Chcípni, já vidím Zemana. |
|
|
Obrázek 'touha je touha'
(Peter .) RP (18.6.2026 19:36)
|
reagovat
|
|
Tykokot, toto ú rodičia Mlíka. Preto furt jebe zvieratá, má to v génoch... |
|
|
GIF 'just donkey'
(česká posera) (18.6.2026 19:36)
|
reagovat
|
|
hodně se podobá na pana prezidenta Pavla |
|
|
Obrázek 'Nice Gym'
(Občan Y) R (18.6.2026 19:35)
|
reagovat
|
|
To neni motel a neni to telocvicna. |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 19:32)
|
reagovat
|
|
Peter: To není podstatné. Já stejně nemám jinou životní náplň než 24/7 kníkat na internetu. Tak kníkám a kníkám a kníkám... |
|
|
Obrázek 'This-is-a-tough-one'
(Občan Y) R (18.6.2026 19:32)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek 'He is doing his job Brenda'
(cans) RP (18.6.2026 19:30)
|
reagovat
|
|
N |
|
|
GIF 'cyklobuzny'
(Psí nudle) R (18.6.2026 19:29)
|
reagovat
|
|
Jes, dobře mu tak, nemá kretén jezdit v protisměru! |
|
|
Obrázek 'Vinyl is better'
(tak) (18.6.2026 19:29)
|
reagovat
|
|
Vinyl má samozřejmě mnohem horší technické parametry než CD. A s Hi-res digitálem se nedá srovnávat už vůbec. Vtip je v tom, že mastering pro vinyl nebývá tak zmršený jako mastering pro CD. Je celkem běžné, že to samé album má na CD dynamický rozsah třeba 6 a na vinylu 12: https://dr.loudness-war.info/?artist=The+Chemical+Brothers&album=Push+the+Button |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Newerer) (18.6.2026 19:28)
|
reagovat
|
|
Takhle vypadá neupravená fotka. Ne jak ten autobus |
|
|
GIF 'Lego car'
(mem je kkt) (18.6.2026 19:28)
|
reagovat
|
|
predpokladam ze nejsem jediny kdo chce videt jak to auto napere do zdi |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Newerer) (18.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Ten autobus bez poznávacích značek?
Ten jak tam je jakože krev na všech opěrkách?(a nikde jinde)
Ta fotka, jak tam zůstal pověšenej kabát v cestě výbuchu?
Tamten autobus, jak nějaký sklo zůstalo celý, a jiný strhnutý?(bez střepů kolem) |
|
|
Obrázek 'wellness by Greywolf'
(Carl) (18.6.2026 19:20)
|
reagovat
|
|
Je suis Karel Datel |
|
|
Obrázek 'manipuluji'
(cans) RP (18.6.2026 19:19)
|
reagovat
|
Dobrá, opravuji se: Globální oteplování ani globální změna klimatu nikoho nezajímá. Už to mám dobře? |
|
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 19:19)
|
reagovat
|
|
Mily dementi cyklisto, tu zoufalost z 17.6.2026 v 18:04 ma samozrejmě na svedomi nejakej libtardi fejkar jako knikal nebo podobnej zoufalec. Kdybys nebyl dementni, tak bys to z obsahu toho prispevku dokazal pochopit. |
|
|
GIF 'lucky nigga'
(Skap kokotko ) (18.6.2026 19:18)
|
reagovat
|
|
Uploader nech umre na HIV a rakovinu. |
|
|
GIF 'he just paints'
(feshyynak) (18.6.2026 19:14)
|
reagovat
|
jasny revers |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(kni+) (18.6.2026 19:13)
|
reagovat
|
|
civaroo chci zpatky fable 5, to gpt je tak tupy uaaaa f usa f fff |
|
|
Obrázek 'kerkovita evita obhryza si kopyta'
(Allname) (18.6.2026 19:12)
|
reagovat
|
|
Beru... |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(vrhačperelsviním2) (18.6.2026 19:03)
|
reagovat
|
|
je zde minimálně zatím 17 idiotů co s radostí nechají zmizet své geny a ještě tomu tleskají, smutné |
|
|
GIF 'odpanenie step braceka'
(Acoch) (18.6.2026 19:03)
|
reagovat
|
|
cockroach:to je Nintendo Switch |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Adolf Čtvrtek ) (18.6.2026 19:02)
|
reagovat
|
|
Carlovi C.C C 9 se přehřál mikroprocesor |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(KrajniStred) (18.6.2026 19:01)
|
reagovat
|
|
To je jasný fejk, takových bych mohl taky udělat milion. Tohle se nestalo a ten výraz v jeho tváři taky nesedí |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(Li-Tin O'Weevidle ) (18.6.2026 18:58)
|
reagovat
|
|
Na rozmery potrubí norma neexistuje. Existuje na jeho zkoušení, nvypocet, stavbu, fitinky... ale rozmer a materiál se obvykle určuje v porni třídě. Toto je potrubní třída. Za mě 100% legitimní. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Eto russkyj čelavjek) (18.6.2026 18:58)
|
reagovat
|
|
...nejen ruští údernici, ale i ruské údernice, z jejichž rodidel vylézá jeden malý Rus za druhým (vlastně to jsou takové biologické výrobní linky), taktéž. Ono se o tom zatím mluví jen na Telegramu, ale na obrázku je Ruská kolonizační loď k osídlení cizich světů. Zatímco eurohujeři vymýšlejí jen Rusko posilující sankce a další nesmysly, ruský ženy mají své plodné pohlavni orgány roztažené směrem budoucímu Ruskému impériu v galaxii |
|
|
GIF 'Life is full of... '
(Adolf Čtvrtek ) (18.6.2026 18:54)
|
reagovat
|
|
zajímavý, jak Bon Scott měl stejný hlas jako Jiří Cízler |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Ruský dezosvět) (18.6.2026 18:52)
|
reagovat
|
|
Ruští údernici jsou ve vesmírném programu o celá desetiletí napřed pred zdegenerovaným Západem |
|
|
| Komentář byl smazán. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:46)
|
reagovat
|
|
HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:45)
|
reagovat
|
|
Hahahaha. Mrdka Mrdin utika z boje, kterej mel prohrany uz predem. Hahahahahahaha kokot. Sme radi zes veskere dulezite informace si zvladl narvat do jednoho prispevku, namisto opravovani a upravovani svych predchozych vyjadreni demente. hahahahaha. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 18:42)
|
reagovat
|
@Merlin, zásah autobusu bol príliš ďaleko pre ukrajinské FPV drony, toto hlavné si prehliadol. Na väčšie vzdialenosti sa plánovane zasahujú statické ciele - inými typmi dronov a striel. Ale vlastne máš vo všetkom pravdu - celý svet je v prdeli, Moskali ovládnu všetko, keďže už (na fotke) vypustili tanierovú sekciu Enterprise. Čiže bojový modul už určite čaká na orbite Jupitera. Sme v piči a ty budeš novým českým prezidentom S idiotom ako ty sa diskutovať neoplatí. Howgh. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:42)
|
reagovat
|
|
Hej Mrdko Mrdinska. Mozna si napsal, ze rafinerie zasazena byla... ale ne v tom prispevku ktery se tu resi ty demente. to ze sis to napsal na rulicku doma na hajzliku nikoho nezajima. Zkus to vecpat do jednoho prispevku, at jsi za mensiho dementa nez ted. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:42)
|
reagovat
|
|
Typická reakce ukronácka, když se prokáže, že je lhář ... no nic, tohle mi pro dnešek stačí. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:40)
|
reagovat
|
|
HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (18.6.2026 18:40)
|
reagovat
|
Vždyť Rusům ropné produkty prší z nebes! Stačí nastavit kýbl. A navíc, oficiální představitel RF prohlásil, že paliva není nedostatek, jen že jsou někteří občané RF zbytečně hystericti a vykoupili benzín a naftu podobně jako pohanku při COVIDu. Takže milí Moskvané, stačí nebýt zbytečně hysterický . Blm-blbe, ty jistě znáš spoustu Rusů, připomeň jim to pažálsta |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:39)
|
reagovat
|
|
HEIL HITLER......
mozna.....
hahahaha. A ted me nemuzete obvinit ze tu hajluji vy curaci dementni. Mam tam totiz !mozna!!!
SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(miko) RP (18.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
|
"Obrázek je možná fejk. Nevím, jestli by měl někdo takové štěstí, aby situaci vyfotil přímo takto." sice napises "mozna" ale dalsi komentar je pln pochybnosti ... ty si vazne ototalni kokot a debil |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
Napsal jsem " Rafinérie zasažená byla určitě." Jo, jsi lhář a bezcenná nula. Jdi se zabít, chudáku. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:37)
|
reagovat
|
|
' (Zabanovanec) R (18.6.2026 17:45) reagovat
Obrázek je možná fejk. Nevím, jestli by měl někdo takové štěstí, aby situaci vyfotil přímo takto.
Knuu knuuu. Tohle sem nikdy nenapsal vy lhari. Mam tam totiz sluvko MOZNA.. Hahaha ubozaci. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:36)
|
reagovat
|
|
to ze do kazdeho prispevku narces "mozna" te nezachrani trosko. SIEG HEIL - mozna....
....knuuu... pochybuji ze by to nekdo vyfotil....knuuu |
|
|
GIF 'žencká'
(cockroach) RP (18.6.2026 18:36)
|
reagovat
|
|
@honey_: because of the implication |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:34)
|
reagovat
|
|
@fejkař: Nenapsal jsem, že je to fejk a naopak jsem potvrdil, že rafinerie byla zasažená. Takže jsi lhář, ty smutná nulo.
|
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:33)
|
reagovat
|
@miko: Námořní chloubu? Tvl, ty jsi hodně mimoň. Ta lod je z roku 1959... a není zničená, jen poškozená. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:32)
|
reagovat
|
|
A tady Mrdka Mrdin nenapise ze to je fejk..... ale u fotky realne to napise..... vetsiho debila uz nepotkate. Tak si ho uzijte. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:31)
|
reagovat
|
To je debil ten merlin. Pico internet plny od rana jak jim to tam krasne hori a boucha a on tu bude zvatlat ze fotka je fejk Loooool Sieg Heil Mrdko Mrdinska |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
@Greywolf: Čemu mám věřit? Tomu, jak se nějaký matlák vymlouvá? Autobus vezl školní fotbalové družstvo s doprovodem, nebyli na výletě, ale na cestě na soustředění. Říkej tomu sportovní tábor, pokud chceš. A jeli do Gelendžiku, to Rusové vyloženě uvádějí, takže si autor nemusí vymýšlet kraviny o tom, že mohli cestovat někam od Azova až po gruzínskou hranici. |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(Originál Průša) (18.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
Tolik požadavků kvůli jedný dýmce |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(miko) RP (18.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
|
hele, sedivaku, to je pro kremloboty prilis slozita pravda, navic ji kreml nepotvrdil. kreml tvrdi, ze to byl ukrajinsky dron schvalne cileny na autobus s detmi, tak tomu musis verit. uplne stejne, jako musis verit, ze ukrajinci schvalne bombardovali internat plny holcicek. nebo ze si ukrajinci kostely a kulturni pamatky bombarduji sami ... |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Greywolf) R (18.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
Ale benzín už dovážajú |
|
|
GIF 'žencká'
(Huš) (18.6.2026 18:29)
|
reagovat
|
|
To si piš. Ať tak či onak. |
|
|
GIF 'odpanenie step braceka'
(cockroach) RP (18.6.2026 18:22)
|
reagovat
|
|
Čo to má na začiatku za zariadenie?To je ten Steam Deck? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 18:21)
|
reagovat
|
|
@Merlin tu pod bodom 3 je pekne rozpísaná téma autobus, ale ty tomu aj tak neuveríš: [blog.sme.sk] |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(miko) RP (18.6.2026 18:20)
|
reagovat
|
rada mozna dobra, akorat problem je, ze ruska media nedavaji nektere informace vubec k svetu. kdo by se chlubil tim, ze jim ukrajinci znicili treba namorni chloubu, navic zrovna v dobre, kdy tam byl osobne putler? [youtube.com] |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Přízrak Václava Klause) (18.6.2026 18:19)
|
reagovat
|
|
Ropa Rusům nikdy nedojde. Její cena to nedovolí. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(kni+) (18.6.2026 18:18)
|
reagovat
|
|
jo sem sem to https://www.reddit.com/r/czech/comments/1u9466k/moskva_dnes_r%C3%A1no/ ňaminka |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(kni+) (18.6.2026 18:17)
|
reagovat
|
|
Zabý: a jerab trefili a strom, Moskva hlasi 1000 UA dronu za 24h, tak trefili omylem kde co. Koukej na videa Moskňů v kouri, zvykej si. |
|
Strana 43/46221.