Strana 37/46227.
|
Obrázek 'kuloprd'
(mireček) R (20.6.2026 7:24)
|
reagovat
|
|
Beru |
|
|
GIF 'létáníčko'
(áaaaaaa) (20.6.2026 7:15)
|
reagovat
|
|
Taky jsem si takhle hrál s letadylkama, dokonce jsme si poskládal takové to s gumičkou co se natočila vrtule a pak to letělo i dost daleko, ale to mi bylo asi deset... bože... |
|
|
GIF 'dobrou chuť'
(Adolf Čtvrtek ) (20.6.2026 7:02)
|
reagovat
|
|
Teplej bordel v umolousanym pytliku? |
|
|
Obrázek 'miky santovi'
(m3X neprihlaseny) (20.6.2026 7:02)
|
reagovat
|
|
Taky se těšíte na vánoce? |
|
|
GIF 'little helper'
(m3X neprihlaseny) (20.6.2026 7:00)
|
reagovat
|
|
Psi berou závozníkům práci! |
|
|
GIF 'an art'
(m3X neprihlaseny) (20.6.2026 6:55)
|
reagovat
|
|
Tak on mu ukáže jakousi husu/kačenu a ten osel udela ptáka typu volavka? A ještě domrší barvu? 0,6/9,43 |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Ruský dezosvět) (20.6.2026 6:52)
|
reagovat
|
|
“Atomovka by Kyjevu slušela.“ děkujeme za ruský příspěvek do diskuze. A zároveň demonstraci že s Rusy nemá cenu jednat, nebo spolupracovat. Rus rozumí jen síle - která ho zažene zpátky do toho jeho Chudobince, do zemljanky ze které vylezl. |
|
|
GIF 'jedu'
(Q.) (20.6.2026 6:50)
|
reagovat
|
|
Jde o nehodu z Irkutsku, která se stala 17. června večer na ulici Radiščeva.
Motorkář:
-jel na Motoland XR 250,
-neměl řidičské oprávnění,
-jel po krajnici, ztratil kontrolu (podle videa jel dost rychle a najel do nějaké diry) a narazil do sloupu, následně pokračoval setrvačností a vrazil do zaparkované Hondy HR-V.
Podle zpráv muž utržil mnohočetná zranění a byl hospitalizován, |
|
|
GIF 'cyklobuzna'
(Lae) (20.6.2026 6:37)
|
reagovat
|
|
Zaneprázdněn sám sebou, na vnímání okolí už nemá kapacitu. |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(Lae) (20.6.2026 6:24)
|
reagovat
|
|
Rychlejší než ty husy... |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(PeterHajliczekBohowski) R (20.6.2026 6:11)
|
reagovat
|
|
Víte co je to 1000 mrtvých Rusů a 1000 mrtvých Ukrajinců? 2000:0 pro ČR |
|
|
Obrázek 'Lubise to vjdela fixed'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 3:07)
|
reagovat
|
AI obrázky tu ekonomiku nezlepšíte, libtardi vypatlaní. |
|
|
Obrázek 'lego moskva'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 3:06)
|
reagovat
|
kníkale - Myslíš, že Ukrajina bude druhá jaderně bombardovaná země? |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 3:04)
|
reagovat
|
|
tdkb - Jen ve tvejch snech. To už by nám sem naházeli atomovky. |
|
|
Obrázek 'nejvetsi vitez vsech konfliktu'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 3:01)
|
reagovat
|
He he, ovšem to znamená, že když Trump nechce válčit za Izrael, nebude válčit ani za Ukrajinu. Nevím, z řeho se radujete libtardi. |
|
|
Obrázek 'getting there'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 2:59)
|
reagovat
|
|
Krása je o tom, že vypadáte dobře. Ne o tom, že chce být někdo hodný na mrzáčky. |
|
|
Obrázek 'uhodni jmeno skupiny'
(Občan Y) R (20.6.2026 2:55)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek '- nevera -'
(Občan Y) R (20.6.2026 2:47)
|
reagovat
|
|
Prelozena dupla s jinym obrazkem |
|
|
GIF 'little helper'
(aseww4) (20.6.2026 2:45)
|
reagovat
|
|
102% |
|
|
Obrázek 'getting new car'
(Občan Y) R (20.6.2026 2:33)
|
reagovat
|
|
Zvetsena dupla |
|
|
Obrázek 'pomer zen a muzu'
(Občan Y) R (20.6.2026 2:28)
|
reagovat
|
|
V Rusku se to uz zas blizi hodnote roku 1950. Gratulujeme. |
|
|
GIF 'cyklobuzna'
(misil) RP (20.6.2026 2:15)
|
reagovat
|
|
apatyka neni trafika, blbe. |
|
|
GIF 'little helper'
(misil) RP (20.6.2026 2:13)
|
reagovat
|
|
pesik chytrejsi nez 99% negru |
|
|
GIF 'dobrou chuť'
(misil) RP (20.6.2026 2:13)
|
reagovat
|
|
Vejce s hovnem. Protrepat, nemichat! |
|
|
Obrázek 'Ptakocour'
(Občan Y) R (20.6.2026 2:07)
|
reagovat
|
|
Duplosuk |
|
|
Obrázek 'mereli'
(Plop) (20.6.2026 2:03)
|
reagovat
|
|
@DD64 Henten chudák je trans. |
|
|
Obrázek 'zkazil jsem si zrak'
(Občan Y) R (20.6.2026 1:51)
|
reagovat
|
|
Dupla s jinym obrazkem |
|
|
Obrázek 'asi vtipalek'
(Občan Y) R (20.6.2026 1:46)
|
reagovat
|
|
Dupla s jinym obrazkem |
|
|
GIF 'žíža'
(Greywolf) R (20.6.2026 1:31)
|
reagovat
|
|
Watertrunking / waterdrinking / trunkdrinking / hoseastapusing / refueling / rewatering. |
|
|
GIF 'so close'
(Greywolf) R (20.6.2026 1:28)
|
reagovat
|
|
@Peter úplne neviem dešifrovať tvoje postoje a názory, tak sa spýtam priamo: si prokremeľský alebo proukrajinský? |
|
|
Obrázek 'getting there'
(Feshynakkk) (20.6.2026 1:26)
|
reagovat
|
|
rodina misa jaksona? |
|
|
GIF 'cyklobuzna'
(Greywolf) R (20.6.2026 1:25)
|
reagovat
|
|
Keby nečumel do telefónu a GPS, v pohode by videl, že mu niečo stojí v ceste. Komu není z hůry dáno, v trafice nekoupí. |
|
|
GIF 'dobrou chuť'
(Občan Y) R (20.6.2026 1:23)
|
reagovat
|
|
Taky jsem to tipoval na vejce v hovne. Ale je to nejakej skrblik, setri na mouchach. |
|
|
GIF 'little helper'
(Greywolf) R (20.6.2026 1:22)
|
reagovat
|
|
Pravdepodobne to tu už bolo, bez "zoomu." Ale takáto dupla vždy poteší. Jazdil som len dodávky a iba Slovensko a okolie, málokedy viac než 10h za deň. Viem si predstaviť, aký spokojný musí byť človek, keď si môže so sebou "na trasu" vziať chlpáčika. Psi sú super. Pes sa nevie pretvarovať, pes nevie klamať. Pes nikdy nezradí. |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(Občan Y) R (20.6.2026 1:21)
|
reagovat
|
|
A nejen to, delas jim i uzitecnyho idiota. |
|
|
Obrázek 'kuloprd'
(Občan Y) R (20.6.2026 1:19)
|
reagovat
|
|
No ja nevim, me ta prdel prijde hnusna. |
|
|
Obrázek 'kerkovita evita obhryza si kopyta'
(bobby3) (20.6.2026 1:18)
|
reagovat
|
|
tiger lili nebo tak nějak |
|
|
Obrázek '281 neco pro deti'
(Modus) RP (20.6.2026 1:03)
|
reagovat
|
Tak snad jsi u toho tak byl |
|
|
Obrázek '280 neco pro deti'
(Modus) RP (20.6.2026 1:01)
|
reagovat
|
|
Myslíš to tak, že je taky namalovaná? |
|
|
Obrázek 'kuloprd'
(Modus) RP (20.6.2026 1:00)
|
reagovat
|
Hmmm to je balada |
|
|
Obrázek '20260619 071620'
(pepo) RP (20.6.2026 0:42)
|
reagovat
|
|
toto je chlap? ah shit |
|
|
Obrázek 'Romale pro Roumena 2'
(afekete) RP (20.6.2026 0:29)
|
reagovat
|
neblbni, dyt se tvari jak morova rána |
|
|
Obrázek 'Romale pro Roumena 1'
(afekete) RP (20.6.2026 0:28)
|
reagovat
|
aby ji ta vrana nad ocima neodletela |
|
|
Obrázek 'felvideki constructions'
(Očitý svědek) (20.6.2026 0:26)
|
reagovat
|
|
Hnus Fialovej. |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Očitý svědek) (20.6.2026 0:19)
|
reagovat
|
|
Atomovka by Kyjevu slušela. |
|
|
Obrázek '281 neco pro deti'
(klatom) RP (20.6.2026 0:18)
|
reagovat
|
... a před pěti minutami |
|
|
Obrázek '280 neco pro deti'
(klatom) RP (20.6.2026 0:17)
|
reagovat
|
|
Hele, to je moje žena před hodinou... |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(Očitý svědek) (20.6.2026 0:15)
|
reagovat
|
|
Také fandím Rusku. |
|
|
Obrázek 'Deklaton'
(Zabanovanec) R (20.6.2026 0:10)
|
reagovat
|
|
O čem to meleš? Nádrž trefila raketa PVO. A to z krátké vzdálenosti a naprosto přesně. |
|
|
GIF 'cyklobuzna'
(Očitý svědek) (20.6.2026 0:06)
|
reagovat
|
|
Je to cyklobuzna, takže se naštěstí nikomu nic nestalo. |
|
|
GIF 'asi vítr'
(Křeslosmysl) R (20.6.2026 0:05)
|
reagovat
|
|
Nemá tam kolejničku. |
|
|
Obrázek 'Lubise to vjdela fixed'
(Soudruh kapitán Pávek) (20.6.2026 0:02)
|
reagovat
|
To je moje uniforma! |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(clockworker) R (19.6.2026 23:52)
|
reagovat
|
|
Ramesh Mercury |
|
|
Video 'Inkluze'
(Šunt) (19.6.2026 23:48)
|
reagovat
|
A přezňe taqipadá fočích celého zvěta fspecálňý operacy zpecyálňý ruzzácká armáda |
|
|
GIF 'cyklobuzna'
(tsu) (19.6.2026 23:17)
|
reagovat
|
|
Je to Rus, takže se naštěstí nikomu nic nestalo. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Dežobijec3 ) (19.6.2026 23:16)
|
reagovat
|
|
Debžoni jsou tupá zvířata! |
|
|
GIF 'pick your favorite'
(S) R (19.6.2026 23:04)
|
reagovat
|
|
Škoda, že už je pozdě večer, jinak sem vyrazil pro červenou el. pásku. |
|
|
GIF 'pick your favorite'
(keket_nereg) (19.6.2026 23:02)
|
reagovat
|
jej otec elektrikar: boha kde mam zas tie izolačky |
|
|
GIF 'asi vítr'
(Roumen) R (19.6.2026 23:01)
|
reagovat
|
|
Pritom, ten cervenej to poctive vyvazoval. Nechapu. |
|
|
GIF 'cyklobuzna'
(keket_nereg) (19.6.2026 23:00)
|
reagovat
|
a jeb ho na frontu suka bljať |
|
Strana 37/46227.