Strana 31/46209.
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:46)
|
reagovat
|
|
HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:45)
|
reagovat
|
|
Hahahaha. Mrdka Mrdin utika z boje, kterej mel prohrany uz predem. Hahahahahahaha kokot. Sme radi zes veskere dulezite informace si zvladl narvat do jednoho prispevku, namisto opravovani a upravovani svych predchozych vyjadreni demente. hahahahaha. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 18:42)
|
reagovat
|
@Merlin, zásah autobusu bol príliš ďaleko pre ukrajinské FPV drony, toto hlavné si prehliadol. Na väčšie vzdialenosti sa plánovane zasahujú statické ciele - inými typmi dronov a striel. Ale vlastne máš vo všetkom pravdu - celý svet je v prdeli, Moskali ovládnu všetko, keďže už (na fotke) vypustili tanierovú sekciu Enterprise. Čiže bojový modul už určite čaká na orbite Jupitera. Sme v piči a ty budeš novým českým prezidentom S idiotom ako ty sa diskutovať neoplatí. Howgh. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:42)
|
reagovat
|
|
Hej Mrdko Mrdinska. Mozna si napsal, ze rafinerie zasazena byla... ale ne v tom prispevku ktery se tu resi ty demente. to ze sis to napsal na rulicku doma na hajzliku nikoho nezajima. Zkus to vecpat do jednoho prispevku, at jsi za mensiho dementa nez ted. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:42)
|
reagovat
|
|
Typická reakce ukronácka, když se prokáže, že je lhář ... no nic, tohle mi pro dnešek stačí. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:40)
|
reagovat
|
|
HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) HEIL HITLER (mozna) |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (18.6.2026 18:40)
|
reagovat
|
Vždyť Rusům ropné produkty prší z nebes! Stačí nastavit kýbl. A navíc, oficiální představitel RF prohlásil, že paliva není nedostatek, jen že jsou někteří občané RF zbytečně hystericti a vykoupili benzín a naftu podobně jako pohanku při COVIDu. Takže milí Moskvané, stačí nebýt zbytečně hysterický . Blm-blbe, ty jistě znáš spoustu Rusů, připomeň jim to pažálsta |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:39)
|
reagovat
|
|
HEIL HITLER......
mozna.....
hahahaha. A ted me nemuzete obvinit ze tu hajluji vy curaci dementni. Mam tam totiz !mozna!!!
SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) SIEG HEIL (mozna) |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(miko) RP (18.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
|
"Obrázek je možná fejk. Nevím, jestli by měl někdo takové štěstí, aby situaci vyfotil přímo takto." sice napises "mozna" ale dalsi komentar je pln pochybnosti ... ty si vazne ototalni kokot a debil |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
Napsal jsem " Rafinérie zasažená byla určitě." Jo, jsi lhář a bezcenná nula. Jdi se zabít, chudáku. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:37)
|
reagovat
|
|
' (Zabanovanec) R (18.6.2026 17:45) reagovat
Obrázek je možná fejk. Nevím, jestli by měl někdo takové štěstí, aby situaci vyfotil přímo takto.
Knuu knuuu. Tohle sem nikdy nenapsal vy lhari. Mam tam totiz sluvko MOZNA.. Hahaha ubozaci. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:36)
|
reagovat
|
|
to ze do kazdeho prispevku narces "mozna" te nezachrani trosko. SIEG HEIL - mozna....
....knuuu... pochybuji ze by to nekdo vyfotil....knuuu |
|
|
GIF 'žencká'
(cockroach) RP (18.6.2026 18:36)
|
reagovat
|
|
@honey_: because of the implication |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:34)
|
reagovat
|
|
@fejkař: Nenapsal jsem, že je to fejk a naopak jsem potvrdil, že rafinerie byla zasažená. Takže jsi lhář, ty smutná nulo.
|
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:33)
|
reagovat
|
@miko: Námořní chloubu? Tvl, ty jsi hodně mimoň. Ta lod je z roku 1959... a není zničená, jen poškozená. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:32)
|
reagovat
|
|
A tady Mrdka Mrdin nenapise ze to je fejk..... ale u fotky realne to napise..... vetsiho debila uz nepotkate. Tak si ho uzijte. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 18:31)
|
reagovat
|
To je debil ten merlin. Pico internet plny od rana jak jim to tam krasne hori a boucha a on tu bude zvatlat ze fotka je fejk Loooool Sieg Heil Mrdko Mrdinska |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
@Greywolf: Čemu mám věřit? Tomu, jak se nějaký matlák vymlouvá? Autobus vezl školní fotbalové družstvo s doprovodem, nebyli na výletě, ale na cestě na soustředění. Říkej tomu sportovní tábor, pokud chceš. A jeli do Gelendžiku, to Rusové vyloženě uvádějí, takže si autor nemusí vymýšlet kraviny o tom, že mohli cestovat někam od Azova až po gruzínskou hranici. |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(Originál Průša) (18.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
Tolik požadavků kvůli jedný dýmce |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(miko) RP (18.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
|
hele, sedivaku, to je pro kremloboty prilis slozita pravda, navic ji kreml nepotvrdil. kreml tvrdi, ze to byl ukrajinsky dron schvalne cileny na autobus s detmi, tak tomu musis verit. uplne stejne, jako musis verit, ze ukrajinci schvalne bombardovali internat plny holcicek. nebo ze si ukrajinci kostely a kulturni pamatky bombarduji sami ... |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Greywolf) R (18.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
Ale benzín už dovážajú |
|
|
GIF 'žencká'
(Huš) (18.6.2026 18:29)
|
reagovat
|
|
To si piš. Ať tak či onak. |
|
|
GIF 'odpanenie step braceka'
(cockroach) RP (18.6.2026 18:22)
|
reagovat
|
|
Čo to má na začiatku za zariadenie?To je ten Steam Deck? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 18:21)
|
reagovat
|
|
@Merlin tu pod bodom 3 je pekne rozpísaná téma autobus, ale ty tomu aj tak neuveríš: [blog.sme.sk] |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(miko) RP (18.6.2026 18:20)
|
reagovat
|
rada mozna dobra, akorat problem je, ze ruska media nedavaji nektere informace vubec k svetu. kdo by se chlubil tim, ze jim ukrajinci znicili treba namorni chloubu, navic zrovna v dobre, kdy tam byl osobne putler? [youtube.com] |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Přízrak Václava Klause) (18.6.2026 18:19)
|
reagovat
|
|
Ropa Rusům nikdy nedojde. Její cena to nedovolí. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(kni+) (18.6.2026 18:18)
|
reagovat
|
|
jo sem sem to https://www.reddit.com/r/czech/comments/1u9466k/moskva_dnes_r%C3%A1no/ ňaminka |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(kni+) (18.6.2026 18:17)
|
reagovat
|
|
Zabý: a jerab trefili a strom, Moskva hlasi 1000 UA dronu za 24h, tak trefili omylem kde co. Koukej na videa Moskňů v kouri, zvykej si. |
|
|
GIF 'freestyle'
(Huš) (18.6.2026 18:16)
|
reagovat
|
|
Rovný kšilt ducha mdlého značí / jen kradeš vzduch, zbytečný sráči. |
|
|
GIF 'just cat'
(Huš) (18.6.2026 18:11)
|
reagovat
|
|
Krabice je tupé zvíře. |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Horní Uhry Uhrům!) (18.6.2026 18:07)
|
reagovat
|
* slovenské invazní armády pochodovalY. Tak mě tahle nespravedlnost Slovana ke Slovanovi rozrušila, až jsem to napsal stejně jako by to napsal nejaky ten Slovák - s plnou nádrží, vysmívající se tak malým Rusům, šlapajícím pěšky na kroužek pochodování a střelby do eurofašistů, táhnoucí za sebou kostým tanku a nebo proudového letadla |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 18:06)
|
reagovat
|
|
Jo, psal jsem možná. Což znamená, že možná ne. Rafinérie zasažená byla určitě. A ten autobus s dětmi taky není fejk. |
|
|
Obrázek 'dont be afraid of zombies'
(Občan Y) R (18.6.2026 18:05)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Horní Uhry Uhrům!) (18.6.2026 18:02)
|
reagovat
|
Chudáci ruští lidé stojí nekonečné fronty na palivo a mezitím na produkty z Ruské ropy, z toho ruského tekutého zlata, jezdí Slováci Přestanou Slováci někdy ubohé Rusy cez Družbu vykořisťovat a dělat si z nich Slovenskou kolonii, a Rusko vysávat? Do Ruska pochodovali slovenské invazní armády, a teď kdejaký Slovák pálí benzín, který chybí ruské matce!! jak Ruská maminka může převážet svých osm malých Rusů na kroužky střelby do eurohujerů, když ji díky Slovákovi na ni nezbyla ani kapka |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Toaster) (18.6.2026 18:02)
|
reagovat
|
|
Tak proto je dnes SpaceX -8%. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(miko) RP (18.6.2026 17:59)
|
reagovat
|
blmbecku, mrdlinku - obrazek neni fejk, to rusko je fejk |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl C) (18.6.2026 17:59)
|
reagovat
|
|
Vůbec tomu nerozumíte, přes hranici s Ukrajinou lítaj drony a rakety úplně jinak než přes Finskou nebo Estonskou. |
|
|
GIF 'Meanwhile in Russia'
(miko) RP (18.6.2026 17:57)
|
reagovat
|
|
konece se odhodlali ukazat ukrostene hitlerovi tajne zbrane, ze je zkusi nasadit na ukrajine? akorat se jim to moc nepovedlo |
|
|
GIF 'rare things'
(miko) RP (18.6.2026 17:53)
|
reagovat
|
|
HAHAHAHA: presne tak - vetsina lidi se chova normalne - tedy "nudne". a pak prilitne takovy kokot jak v 11:38 ... a s tim nic nenadelas. |
|
|
GIF 'billiard'
(asew4) (18.6.2026 17:53)
|
reagovat
|
|
Jsou zpovykaní. Jejich otcové před vynálezem ohně hrávali billiard potmě. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(kni+) (18.6.2026 17:53)
|
reagovat
|
|
Moc to resis, Merli. Pust si https://www.youtube.com/watch?v=sL0pCS6K9bc , zatancuj si a klid. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(JT) (18.6.2026 17:52)
|
reagovat
|
|
slovak: odjebalo dekel! |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 17:48)
|
reagovat
|
|
Sieg Heil Ukrobuzny. Uz prohravate tak knucite co? Hahahahaha |
|
|
GIF 'run!'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:48)
|
reagovat
|
|
Солома в корівнику!!! |
|
|
GIF 'striiiikaaaaaaaam'
(afekete) RP (18.6.2026 17:45)
|
reagovat
|
|
aspon ji to bavi |
|
|
GIF 'ekologie v praxi'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:45)
|
reagovat
|
|
Toto je ozajstný dôkaz že zelená energia má silu väčšiu ako jaderky!!! |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Zabanovanec) R (18.6.2026 17:45)
|
reagovat
|
|
Obrázek je možná fejk. Nevím, jestli by měl někdo takové štěstí, aby situaci vyfotil přímo takto. Ale dronový útok na Moskvu proběhl určitě. A to je moc dobře. Na druhou stranu, všichni píší o zásahu rafinérie, nikdo o zásahu autobusu s bezmála padesáti dětmi v Brjanské oblasti. A kupodivu už vůbec nikdo nepíše o události, která se, na rozdíl od předchozích, týká přímo naší země a to výročí poslední obrany parašutistů, kteří provedli atentát na toho nacistického zmrda. Možná právě proto se o tom dost mlčí. |
|
|
GIF 'jedu'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:43)
|
reagovat
|
|
Carl) A už niekto z nich pochopil tvoje slová, alebo si mal teda pravdu? Allahu Akbar!!! |
|
|
GIF 'ekologie v praxi'
(keket_nereg) (18.6.2026 17:43)
|
reagovat
|
|
ale piratska piča Gregorova by to chcela mat za domom... |
|
|
Obrázek 'nesadla jej fajka'
(afekete) RP (18.6.2026 17:43)
|
reagovat
|
|
negri...kos |
|
|
Obrázek 'masaz plese'
(afekete) RP (18.6.2026 17:42)
|
reagovat
|
ten dabelskej pohled |
|
|
Obrázek 'kazdy dolar sa hodi'
(afekete) RP (18.6.2026 17:42)
|
reagovat
|
|
magor suka extra osklivou opici |
|
|
GIF 'freestyle'
(keket_nereg) (18.6.2026 17:41)
|
reagovat
|
|
mali aj combo s arim... ari@home |
|
|
Obrázek 'nesadla jej fajka'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:39)
|
reagovat
|
|
Dorobte tam Zoidberga. |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Ruský dezosvět) (18.6.2026 17:38)
|
reagovat
|
|
Rusák blm-blb stejně jako jakýkoliv jiný Rus (čet výjimkám) mentálně neopustil 19. století. Ruská mentalita je zapálit sousedovi auto, protože předek jiného souseda ukradl slepici. Mimochodem pokud je pro Rusa ok vraždit lidi na Ukrajině protože na Rusko v historii útočila Francie a Německo, je pro Rusa ok aby například Polsko, které bylo Rusy historicky okupované, začalo po Evropě chytat občany RF a preventivně je zavírat do prevychovnych táborů. Souhlasíš s tím, blm-blbe? Nebo ne, a sereš si do držky? |
|
|
Obrázek 'felvideki constructions'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:38)
|
reagovat
|
|
To je fotka tej kaliňákovej nemocnice ktorú stavá pri hraniciach s Hrdinskou Ukrajinou pre prípad že by nás napadli? |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(T-Jack) RP (18.6.2026 17:37)
|
reagovat
|
|
ach jo, kéž by všechny technické normy byly takhle srozumitelné |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(the quitter) RP (18.6.2026 17:36)
|
reagovat
|
|
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 17:31)
|
reagovat
|
|
Libi se mi to krouceni se a vyhybani se odpovedi, hade. Ale chapu, ze musis, jinak by z ulice Ukrajinskych hrdinu neprisly premie. |
|
|
Video 'WannaCry jako pohádka'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:31)
|
reagovat
|
|
HAHAHAHA) Rovnako serióznych, ako tvoje vyjadrenie že nejebeš ovce a psy. |
|
Strana 31/46209.