Strana 29/46209.
|
Obrázek 'masoXzelenina01'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'masoXzelenina01'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'need6889'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'need6889'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'eroticacakes 9'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'eroticacakes 9'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'you-seeing-this'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'you-seeing-this'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek ' martian invasion '
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek ' martian invasion '
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
GIF 'čech VS srb'
(Huš) (18.6.2026 23:28)
|
reagovat
|
|
Zobrazená rychlost je ve verstách za čtvrtden. |
|
|
GIF 'just donkey'
(Huš) (18.6.2026 23:20)
|
reagovat
|
|
Posera: Češtinu takhle kurvíš schválně, nebo proto, že jsi dvouzubej dement? |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Huš) (18.6.2026 23:16)
|
reagovat
|
|
Joba: V tom Rusku, kde jízda se zašpiněným autem je klasifikovaná jako dopravní přestupek? To tam teď mají docela hoňky. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Huš) (18.6.2026 23:08)
|
reagovat
|
|
Kterej čurák to překládal? Když pominu, že to samozřejmě je fejk, tak ten překlad je kokotina vedle kokotiny. Když si chceš, debile, z někoho ujebávat, tak se aspoň zeptej někoho, kdo to umí, jinak budeš za čuráka. Ale to je vlastně v pořádku, vzdyť čurák jsi, tak co. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 23:06)
|
reagovat
|
|
Čtvrtek - To je Ukrajinec kníkal. Já tyhle blbiny nepíšu. On to píše pod mým nickem. /Kdo by také chtěl být kníkal) |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 23:04)
|
reagovat
|
mikokote - Už ti je přes šedesát nebo půjdeš bojovat, až vyhlásí mobilizaci? |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 23:02)
|
reagovat
|
Kníkal - Uplně stejnej význam, jako kníkal, co píše pod cizíma nickama úplný blbosti. Co penis, pořád se scvrkává? |
|
|
GIF 'provaz je pro sraby '
(Rakeťák) (18.6.2026 22:51)
|
reagovat
|
Já si říkal, zase se ti negři vraždí mezi sebou a nakonec to prý měl být bungee... teda jako divný, že ani tomu poslednímu co ji držel za nohy, když ji vyhazovali, nechybělo to bungee lano. Bych čekal že mu to přijde divný, když mu tam nic neplandá, nepřekáží. Jako mě by to teda nasralo, kdyby mě tak odhodili a ještě bez lana. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Šunt) (18.6.2026 22:51)
|
reagovat
|
|
Nojo, may to i fhymě: Sérú neruštémně, papír podejtémňe... |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(alis) RP (18.6.2026 22:49)
|
reagovat
|
|
Je to leták stažený někdy před 15 lety, to jsme ještě s rusáckem kamarádili a nebyl moc důvod je fejkovat. Já bych se tomu nedivil. Kouzelný je ten pokyn vyvěsit ceduli šrouby na zeď. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Huthvfc) (18.6.2026 22:45)
|
reagovat
|
|
Mně to přijde jako fejk.
Ne samotný fakt, že v SSSR byl toaleťák vyráběn od roku 69, ale ten text. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Šunt) (18.6.2026 22:41)
|
reagovat
|
Neměly bi bít ruzzacy uš u Oďesi, gdyš uš sou ukraycké droni fmozqě? |
|
|
GIF 'Lego car'
(Direct) RP (18.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
|
I uchycení motoru je z lega? |
|
|
Obrázek 'Uz mam te nevyvazenosti dost'
(Šunt) (18.6.2026 22:30)
|
reagovat
|
|
Fčétéčku vipadal opčas časkey šváp yako ruzzká svyňe, tag nevým, yeztly to zlovenckému makakovy neňý proťy srsťy... |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(jano897) (18.6.2026 22:20)
|
reagovat
|
|
co za kokota to minuskuje? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Šunt) (18.6.2026 22:11)
|
reagovat
|
Našťezťý ftom autohnuse nebily ty ztofki ďeťý unesenýh ruzzáki s ukrayny |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(MildaXX) (18.6.2026 22:05)
|
reagovat
|
|
tak snad že bychom odšpuntovali atomovky ...? |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Fakt ček) (18.6.2026 22:01)
|
reagovat
|
|
Jestli to takhle pujde dál tak Foldyna a noční vlci budou muset založit turistickej gang |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
|
Dotaz. Jaky vyznam ma horici Moskva v te jejich tridenni specialni operace? To jako fakt planujou, ze kd,z zamrdaj moslvu cernym smradem, tak se ukacka vzdaji? nejak tomu nerozumim... |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Fakt ček) (18.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
|
Rusáci zapálej tisíc let starej kostel, Ukraina zničí největší rafinérii v Moskvě - to je celá tahle válka v kostce |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(asew4) (18.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
Konečně důkaz jak Ukrajinci cíleně útočí na civilní objekty |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(fghfdhdfgdf) (18.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(fghfdhdfgdf) (18.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(fghfdhdfgdf) (18.6.2026 21:56)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
GIF 'žencká'
(nesrnesr) (18.6.2026 21:53)
|
reagovat
|
|
chcel ju vlhkú tak to vymyslel... |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(miko) RP (18.6.2026 21:52)
|
reagovat
|
tak to muselo byt uz opravdu neco extra |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(nesrnesr) (18.6.2026 21:51)
|
reagovat
|
|
ten kostol pred rafinerkou im mali zrušiť ako memento za ten ich v Kieve |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(cyklista) R (18.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
Na to, jak je Moskva podle rusáků skvěle bráněná, to teda sestřelujou dost pozdě. Do Moskvy je to min 600 km, to je několik hodin letu a po cestě nic? |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(miko) RP (18.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
maji gratis ropu a jeste se jim to nelibi. no nejsou to dementi? |
|
|
GIF 'freestyle'
(nesrnesr) (18.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
kktkovia v ksiltoch. |
|
|
Obrázek 'ruZZakov4'
(pietro-violetto) (18.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
|
To je fiala ci pavel ? |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(miko) RP (18.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
a uz jsou tady kremloboti s zkazkami o propagande a fejk news |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
|
Zmazaný komentár? To už musia miestnej dezolé úderke praskať nervy. Len tak ďalej. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(nesrnesr) (18.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
|
je to ako zo sikanou. Kkt ta hodi na zem (rus) ty vstanes a zlomis mu pravackou sanku (Ukrajina). Vybavené. Spravodlivé. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(DQDLM) R (18.6.2026 21:44)
|
reagovat
|
|
Přesně jak říká tuhle soudruh cyklista - je to nesmysl - na Kyjev nic nelítá. Všechno je to pouhá válečná propaganda. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
Paráda Najlepšia je tá čerešnička na torte, že dekel fuč spôsobil zásah zablúdenej moskalskej rakety PVO |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(cyklista) R (18.6.2026 21:41)
|
reagovat
|
|
Milé dementní fu, rusáci 12 let útočí na Ukrajinu, z toho 4 roky v nevyhlášené válce a teď teprve budou něco posílat na Kyjev? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(rubikonský internát) (18.6.2026 21:40)
|
reagovat
|
|
"nikdo nepíše o zásahu autobusu s bezmála padesáti dětmi v Brjanské oblasti" ... to je jednoduchý, orkové jsou všem u prdele. Už se toho nalhali tolik, že jim nikdo normální nevěří. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(alis) RP (18.6.2026 21:39)
|
reagovat
|
|
gdešto železnyj dekel slavil 100% úspěch! |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(pietro-violetto) (18.6.2026 21:37)
|
reagovat
|
|
No zrovna ten iron dome sa moc nevyznamenal |
|
|
GIF 'Lego car'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:36)
|
reagovat
|
|
Mne sa to páči. Rozdiel medzi chlapcom a chlapom je vo veľkosti a cene hračiek. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Cyklo_uzna) (18.6.2026 21:34)
|
reagovat
|
|
Pro začátek dobrý. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:34)
|
reagovat
|
|
Paráda, len tak ďalej, treba im naordinovať vlastnú medicínu. Zasiali vietor, žnú búrku. |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:32)
|
reagovat
|
Celkom vydarený záber. Doletel dosť blízko, aby niečo trafil. Čokoľvek horí v Moskálii, hreje moje srdce. |
|
|
GIF 'Br Bad'
(dominus) R (18.6.2026 21:29)
|
reagovat
|
pamatujete si ještě tu obskurní dobu, kdy spousta levičáků furt tvrdila, že na životech negrů záleží? s odstupem času to zní strašně komicky |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:28)
|
reagovat
|
|
Ešte raz, k tomu autobusu, keďže to tu už zapadlo - bod 3 v blogu: [blog.sme.sk] |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Joba) (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
|
No bože, tak zajede na myčku no. Jo aha, ono je to v Rusku. |
|
|
GIF 'freestyle'
(dominus) R (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
Nejsem fanouškem této negerské kultury a vždy to šlo nějak mimo mě. Ale je pravda, že i v tomto jsou bílí lepší |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Greywolf) R (18.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
@Šunt to je super terminus technicus: obyvateľ RF je "opčan" Paráda! |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(KvakMekRampa) RP (18.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
Ach, pověstné trosky sestřeleného dronu opět útočí |
|
Strana 29/46209.