Strana 27/46207.
|
GIF 'cool trick'
(Adolf Čtvrtek ) (19.6.2026 5:29)
|
reagovat
|
|
quarky - zkus vypít víc vody, někdy. Čistý vody. Nebo pivko. Aspoň třeba 4. |
|
|
GIF 'jedu'
(marczus) RP (19.6.2026 5:27)
|
reagovat
|
|
jeste ze se nikomu nic nestalo |
|
|
GIF 'čištěníčko'
(Adolf Čtvrtek ) (19.6.2026 5:18)
|
reagovat
|
|
Mossadné piliny |
|
|
GIF 'just donkey'
(carcharodon carcharias) RP (19.6.2026 4:55)
|
reagovat
|
Jak si lepševik nenechá sahnout na SKOROTATÍČKAMASARYKA |
|
|
GIF 'just donkey'
(posera je debil) (19.6.2026 4:36)
|
reagovat
|
|
Jasný Lavrov |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Fox) R (19.6.2026 2:06)
|
reagovat
|
|
Máš třísku, moderní WC nás vystříkají třískou, nepálí pak ten řiťo parfém když máš v řiti třísku? A ne že bych ti do toho chtěl kecat, ale mažu si máslo nožem na chleba a ne papírem hovno po prdeli. Tím papírem si tu prdel máš vytírat, ne hovno rozmazávat. Nikdo nemůže za to, že si neumíš vytřít prdel, ale třískou bych to fakt neřešil. |
|
|
Obrázek 'Thrill of Hiking'
(Fox) R (19.6.2026 1:57)
|
reagovat
|
|
Konfucius to jistě zmiňoval ve spojitosti se zábavným vozidlem, např. Subaru Libero. |
|
|
Obrázek 'Think out of this world'
(Fox) R (19.6.2026 1:56)
|
reagovat
|
|
I'm Batman |
|
|
GIF 'vytahove pornohratky'
(645Hurv) (19.6.2026 1:52)
|
reagovat
|
|
Souhlasim s Ibrahimem. Tato byla košer |
|
|
GIF 'jejda'
(misil) RP (19.6.2026 1:39)
|
reagovat
|
|
urwal! |
|
|
GIF 'just donkey'
(TeplyPrt) (19.6.2026 1:37)
|
reagovat
|
|
Už tam budem? Už tam budem? |
|
|
GIF 'jedu'
(misil) RP (19.6.2026 1:35)
|
reagovat
|
|
spravne! Je treba pridat a nepustit! |
|
|
GIF 'dream job'
(TeplyPrt) (19.6.2026 1:31)
|
reagovat
|
|
Dobry loop. Palec hore za gif |
|
|
GIF 'čištěníčko'
(TeplyPrt) (19.6.2026 1:29)
|
reagovat
|
|
A hlinikove? |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Xудожник-K1) (19.6.2026 1:21)
|
reagovat
|
Ja uz hajlz papit nemam - mam trisku, moderni WC vas vystrikaji triskou, maji detekci hoven a umi je detekovbat a opdstranit, pak fen a jde i deodorant na prdel ..... vy si vazne jeste mazete hovna papirem po prdeli ? - PRASATA ZAOSTALE - ja mam toaletak uz jen do kuchyne a na otirani sekundaku |
|
|
GIF 'čištěníčko'
(#) (19.6.2026 0:56)
|
reagovat
|
|
a funguje to aj na mosadzne piliny? |
|
|
Obrázek 'kdyz panprezident rika'
(ja123456) (19.6.2026 0:30)
|
reagovat
|
|
A říkal snad, že ji dobude za následující 3 dny? Nebo říkal jen, že ji dobude za 3 dny a nespecifikoval jaké? Co když třeba myslel za 3 únory 29tého? |
|
|
Obrázek 'nesadla jej fajka'
(dominus) R (19.6.2026 0:28)
|
reagovat
|
|
to patří do chléva a ne do domu |
|
|
Obrázek 'kazdy dolar sa hodi'
(dominus) R (19.6.2026 0:27)
|
reagovat
|
|
nechutné
|
|
|
Obrázek 'nesadla jej fajka'
(Asdfghjlt rf dfjdjsvsvdbdbf) (19.6.2026 0:22)
|
reagovat
|
|
Asi příchuť romadur? - ne, já ještě nenasadil... |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(OUN/UPA HEIL!) (18.6.2026 23:55)
|
reagovat
|
|
Sláva hrdinům UPA! Sláva vítězství! Sláva Hitlerovi! |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Joker) (18.6.2026 23:47)
|
reagovat
|
|
Pamatujete když Ukrajinci potopili křižník Moskva na ty vtípky na téma „Moskva hoří“? O 4 roky později hoří i město Moskva. |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(mxiq) RP (18.6.2026 23:46)
|
reagovat
|
|
Pro podbné případy by mělo platit že je blbost tahat kudlu tam, kde se bude střílet. |
|
|
GIF 'dobrou chuť'
(Huš) (18.6.2026 23:42)
|
reagovat
|
|
Nikdo? Tak já: Málo sejra. |
|
|
Obrázek 'jdeme do ruska 1'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'jdeme do ruska 1'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'zarazejici podobnost'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'zarazejici podobnost'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'sopl'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'sopl'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'IMG-20210814-WA0000'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'IMG-20210814-WA0000'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'masoXzelenina01'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'masoXzelenina01'
(Roumen) R (18.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'need6889'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'need6889'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'eroticacakes 9'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'eroticacakes 9'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek 'you-seeing-this'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'you-seeing-this'
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
Obrázek ' martian invasion '
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
[rouming.cz] |
|
|
Obrázek ' martian invasion '
(Roumen) R (18.6.2026 23:40)
|
reagovat
|
|
Duplicita -> koš |
|
|
GIF 'čech VS srb'
(Huš) (18.6.2026 23:28)
|
reagovat
|
|
Zobrazená rychlost je ve verstách za čtvrtden. |
|
|
GIF 'just donkey'
(Huš) (18.6.2026 23:20)
|
reagovat
|
|
Posera: Češtinu takhle kurvíš schválně, nebo proto, že jsi dvouzubej dement? |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Huš) (18.6.2026 23:16)
|
reagovat
|
|
Joba: V tom Rusku, kde jízda se zašpiněným autem je klasifikovaná jako dopravní přestupek? To tam teď mají docela hoňky. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Huš) (18.6.2026 23:08)
|
reagovat
|
|
Kterej čurák to překládal? Když pominu, že to samozřejmě je fejk, tak ten překlad je kokotina vedle kokotiny. Když si chceš, debile, z někoho ujebávat, tak se aspoň zeptej někoho, kdo to umí, jinak budeš za čuráka. Ale to je vlastně v pořádku, vzdyť čurák jsi, tak co. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 23:06)
|
reagovat
|
|
Čtvrtek - To je Ukrajinec kníkal. Já tyhle blbiny nepíšu. On to píše pod mým nickem. /Kdo by také chtěl být kníkal) |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 23:04)
|
reagovat
|
mikokote - Už ti je přes šedesát nebo půjdeš bojovat, až vyhlásí mobilizaci? |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 23:02)
|
reagovat
|
Kníkal - Uplně stejnej význam, jako kníkal, co píše pod cizíma nickama úplný blbosti. Co penis, pořád se scvrkává? |
|
|
GIF 'provaz je pro sraby '
(Rakeťák) (18.6.2026 22:51)
|
reagovat
|
Já si říkal, zase se ti negři vraždí mezi sebou a nakonec to prý měl být bungee... teda jako divný, že ani tomu poslednímu co ji držel za nohy, když ji vyhazovali, nechybělo to bungee lano. Bych čekal že mu to přijde divný, když mu tam nic neplandá, nepřekáží. Jako mě by to teda nasralo, kdyby mě tak odhodili a ještě bez lana. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Šunt) (18.6.2026 22:51)
|
reagovat
|
|
Nojo, may to i fhymě: Sérú neruštémně, papír podejtémňe... |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(alis) RP (18.6.2026 22:49)
|
reagovat
|
|
Je to leták stažený někdy před 15 lety, to jsme ještě s rusáckem kamarádili a nebyl moc důvod je fejkovat. Já bych se tomu nedivil. Kouzelný je ten pokyn vyvěsit ceduli šrouby na zeď. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Huthvfc) (18.6.2026 22:45)
|
reagovat
|
|
Mně to přijde jako fejk.
Ne samotný fakt, že v SSSR byl toaleťák vyráběn od roku 69, ale ten text. |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(Šunt) (18.6.2026 22:41)
|
reagovat
|
Neměly bi bít ruzzacy uš u Oďesi, gdyš uš sou ukraycké droni fmozqě? |
|
|
GIF 'Lego car'
(Direct) RP (18.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
|
I uchycení motoru je z lega? |
|
|
Obrázek 'Uz mam te nevyvazenosti dost'
(Šunt) (18.6.2026 22:30)
|
reagovat
|
|
Fčétéčku vipadal opčas časkey šváp yako ruzzká svyňe, tag nevým, yeztly to zlovenckému makakovy neňý proťy srsťy... |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(jano897) (18.6.2026 22:20)
|
reagovat
|
|
co za kokota to minuskuje? |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Šunt) (18.6.2026 22:11)
|
reagovat
|
Našťezťý ftom autohnuse nebily ty ztofki ďeťý unesenýh ruzzáki s ukrayny |
|
|
Obrázek 'Zeleznyj dekel'
(MildaXX) (18.6.2026 22:05)
|
reagovat
|
|
tak snad že bychom odšpuntovali atomovky ...? |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Fakt ček) (18.6.2026 22:01)
|
reagovat
|
|
Jestli to takhle pujde dál tak Foldyna a noční vlci budou muset založit turistickej gang |
|
Strana 27/46207.