Strana 26/46210.
|
GIF 'ouu'
(Adolf Čtvrtek ) (19.6.2026 12:15)
|
reagovat
|
|
Ve stáří se všechny ty pády, vibrace a nárazy hezky projevi na permanentní bolesti všeho a bude polykat prášky na bolest a chodit z operace na operaci. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Kalda) R (19.6.2026 12:13)
|
reagovat
|
|
Peter .: jenze v tu dobu se jelo heslo Sovetsky svaz nas vzor. A pak bych podotknul takovy detaily jako: Před masovým rozšířením papírenského toaletního papíru sloužily k hygieně běžné domácí alternativy (novinový papír nebo staré časopisy). Průmyslově vyráběný papír v roli byl v ČSSR dlouho nedostatkovým zbožím – známá je velká toaletní krize z června 1988, kdy po požáru slovenských papíren musel nedostatek řešit přímo stát. |
|
|
GIF 'ojoj'
(Adolf Čtvrtek ) (19.6.2026 12:12)
|
reagovat
|
|
Už se těšim na Mryju 2 |
|
|
Obrázek 'tentokrat se to povede'
(Občan Y) R (19.6.2026 12:12)
|
reagovat
|
|
Hezky zraje. |
|
|
Obrázek 'navod k pouziti hajzlpapiru Rusko'
(Mrkvas_) (19.6.2026 12:11)
|
reagovat
|
|
dalsi dukaz jak zaostaly a zdegenerovany rusky narod je |
|
|
GIF 'masaz po narocnom dni 13'
(Carl C) (19.6.2026 12:11)
|
reagovat
|
|
A víš, co ona si myslí o tobě? |
|
|
GIF 'když nesplníš normu na zateplení'
(Adolf Čtvrtek ) (19.6.2026 12:11)
|
reagovat
|
|
Izáku, cos to psal 4.března 2022, to si asi nebyl při smyslech |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Ruský dezosvět) (19.6.2026 12:10)
|
reagovat
|
|
kakamůro, ty o sobě píšeš v množném čísle? A máš ty vůbec z něčeho obavy? Kromě toho, že se staráš o to na co a kdy lidé myslí? |
|
|
Obrázek 'vezni'
(Mrkvas_) (19.6.2026 12:09)
|
reagovat
|
|
buzny by mely byt na samotce |
|
|
Obrázek '20260617 161945'
(gothajec) (19.6.2026 12:07)
|
reagovat
|
|
xicht a dirka super, ale ty kérky, to je trash... |
|
|
Obrázek 'vezni'
(Carl C) (19.6.2026 12:06)
|
reagovat
|
|
No bóže, tak se přeslechli při vynášení rozsudku, zaměnili místo výkonu trestu s vězeňskym režimem. |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(fópá) (19.6.2026 12:03)
|
reagovat
|
|
Podle mě se vesta na sucháče dá zapnout nakřivo celkem snadno. Protože správná pozice není přesně definovaná jako u zapínání knoflík+dírka. Takže trefit to naprosto přesně znamená trochu laborování. Ale hlavně to není společenskej oděv. Pokud nejseš psychicky nemocnej, tak to na sebe hodíš, nějak to splácneš dohromady a jdeš. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 12:02)
|
reagovat
|
|
snad už nejsou u Oděsy - vyjadřujeme obavu z nechtěného! |
|
|
GIF 'masaz po narocnom dni 13'
(vrhačperelsviním2) (19.6.2026 12:02)
|
reagovat
|
|
celá postava je luxusní, ale vzhledem k tomu že je to polomongolskej xindl, je to na úrovni černých opic, takže ne děkuji, raději budu fapovat nad jinou štětkou |
|
|
GIF 'Moskalove to zase dokazali, prsi jim ropa!'
(Matej) (19.6.2026 11:56)
|
reagovat
|
|
Teraz neviem. Aká časť dňa to je? Vyzerá to na nejaký neskorý večer. No ak by to bolo o 12 na obed tak by to bolo zaujímavejšie. |
|
|
GIF 'Moskalove to zase dokazali, prsi jim ropa!'
(Deafboy) RP (19.6.2026 11:56)
|
reagovat
|
|
Keď to takto pôjde ďalej, možno aj tie pečené holuby budú. |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Carl C.C C9) (19.6.2026 11:52)
|
reagovat
|
Tak prej si to odpalili rusaci sami... to me trosku mrzi.... ale hlavni je, ze porad horiii )) |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(miko) RP (19.6.2026 11:52)
|
reagovat
|
takze podle tebe se vesta na suchy zip neda zapnout nakrivo? takze ta fotka je fejk? |
|
|
Obrázek 'kerkovita evita obhryza si kopyta'
(hnus) (19.6.2026 11:50)
|
reagovat
|
|
Bych si připadal že se pářím s mlokem |
|
|
Obrázek 'kerkovita evita obhryza si kopyta'
(prazsky chytrak) RP (19.6.2026 11:47)
|
reagovat
|
|
fetka |
|
|
Obrázek 'vezni'
(dlouhý vedení) (19.6.2026 11:46)
|
reagovat
|
|
Er, asi potřebuju kapitána - jak je mohl poslat někam, kde už jsou? |
|
|
Obrázek 'pipinka 212'
(prazsky chytrak) RP (19.6.2026 11:46)
|
reagovat
|
|
blem blem blem, nejradsi mam kundi slem |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(Ifin1) (19.6.2026 11:42)
|
reagovat
|
|
Sobota? |
|
|
Obrázek 'vezni'
(Posselt) (19.6.2026 11:35)
|
reagovat
|
|
Mám stejný názor |
|
|
Obrázek 'vezni'
(Šunt) (19.6.2026 11:29)
|
reagovat
|
Furt lepčý yag bít součázťý ruzzáckého protegtorátu po totze 1948 |
|
|
Obrázek 'vezni'
(LGBT+) (19.6.2026 11:24)
|
reagovat
|
|
Soud v Brně je plný homofobní nenávisti. Měl by se s homosexualitou smířit stejně jako s protektorátem. |
|
|
Obrázek 'vezni'
(Šunt) (19.6.2026 11:22)
|
reagovat
|
Krycý násef: Rajchlovo otďeleňý |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
|
to jsou už u Oděsy, že je tu tolik propagandy? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
|
už zase děláte Ficovi reklamu? Bez vás by o Ficovi nikdo nevěděl, až v dalších volbách dostane většinu je to kvůli vám |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(covidiot) (19.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
|
Řízené promořování se tomu říká. Dostanou za to doklad bezinfekčnosti na půl roku. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Administrátor kakamury) (19.6.2026 11:16)
|
reagovat
|
|
Poslušnej chlapec, píšeš správně tak jak máš o myšlení filcek na nuzákov. Nezapomínej ale ani na Oděsu a dělání reklamy politikům. Je dobrě, že sis zpětnou vaznu o líné svini vzal k srdci, kakamuro |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(fópá) (19.6.2026 11:15)
|
reagovat
|
|
Někdo si asi myslí, že pracovní vesta na suchej zip je něco jako košile na knoflíky. |
|
|
GIF 'bonk'
(83) (19.6.2026 11:15)
|
reagovat
|
|
A nebolelo to? |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(m...) (19.6.2026 11:14)
|
reagovat
|
|
lowcost ockovanie |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(kakamսra) (19.6.2026 11:14)
|
reagovat
|
jak nám mimo miko furt myslí na nuzákov to je ale hóodná nuzácká filcka! |
|
|
Obrázek 'raumonista'
(Občan Y) R (19.6.2026 11:13)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(kakamսra) (19.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
Na G7 se zásadně chodí, aby se vychodily ty chlebíčky |
|
|
GIF 'Fear of the duck'
(Občan Y) R (19.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
|
To blikani tam je jenom proto, aby to mohlo bejt v GIFniku? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
|
aneb nuzácká filcka myslí na nuzákov 24/7 |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(moko) (19.6.2026 11:11)
|
reagovat
|
|
odpalene ruskou AA raketou... to nevymyslis lol... tank toss at its best |
|
|
GIF 'master of colar'
(Občan Y) R (19.6.2026 11:10)
|
reagovat
|
|
To neni moc povedenej kouzelnickej trik. |
|
|
GIF 'Darwin award attempt'
(mixi) R (19.6.2026 11:09)
|
reagovat
|
saddasads: pojišťovny u cestovního pojištění mívají příplatky za rizikové sporty, tohle by mohlo spadat do téhle kategorie. Ale možná se podobné kokotiny nevejdou ani sem a bude to pojišťovnou klasifikované jako nepovedená sebevražda. |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(Občan Y) R (19.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
Ale houby, vari polivku. |
|
|
Obrázek '20260617 161150'
(a2) (19.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
je toto vobec anatomicky mozne? Ved rit ma od gul pomaly 20cm... |
|
|
Obrázek 'wellness by Greywolf'
(Carl) (19.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
kaknublmeral: Tahni, fasounska spino. |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(Šunt) (19.6.2026 11:06)
|
reagovat
|
|
Éj tak nám treba... |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(giggle) (19.6.2026 11:05)
|
reagovat
|
|
Proces který končí chcípnutím |
|
|
GIF 'bonk'
(S) R (19.6.2026 11:01)
|
reagovat
|
|
Ještěrže to není maso. |
|
|
GIF 'jedu'
(Mrkvas_) (19.6.2026 11:01)
|
reagovat
|
|
auta patri na olruh |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(gofry) R (19.6.2026 10:59)
|
reagovat
|
|
Dobre ďaleko to Mišo Hudák dotiahol! |
|
|
GIF 'bonk'
(SLiMák_neregMrt) (19.6.2026 10:54)
|
reagovat
|
|
no po tej ráně mostem do palice už debil bude |
|
|
GIF 'bonk'
(41) (19.6.2026 10:53)
|
reagovat
|
|
modusovka a rozbita lebka -> maso |
|
|
GIF 'das auto'
(saddasads) (19.6.2026 10:50)
|
reagovat
|
|
a to má bejt jako vtipný, nebo...? |
|
|
GIF 'master of colar'
(nereg.mrdka) (19.6.2026 10:43)
|
reagovat
|
|
posmievat sa mentalne postihnutym... to sme to dopracovali |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(giggle) (19.6.2026 10:41)
|
reagovat
|
|
Takypanic2: Chípání je proces... když už chceš klást dementní otázky. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Šunt) (19.6.2026 10:39)
|
reagovat
|
|
Ale pesňyčki majú neykrásňeyšý... |
|
|
Obrázek 'to neni roumenista'
(belzebub) R (19.6.2026 10:35)
|
reagovat
|
Tý chybějící nohy si zatím nikdo nevšiml? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(KOFE) RP (19.6.2026 10:32)
|
reagovat
|
Slovnaft dodaval (neviem ci este dodava) paliva pre polovicu Moravy. Ak tam mali nizsie ceny ako na SK, tak je jasne, kde je "problem". Inak fandim Ficovi, ako sa bije za Rusku ropu pre MADARSKY Mol. |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(Křeslosmysl) R (19.6.2026 10:32)
|
reagovat
|
|
To je veřejná toleta. |
|
|
GIF 'bonk'
(Křeslosmysl) R (19.6.2026 10:31)
|
reagovat
|
|
Si vole, papa je debil. |
|
Strana 26/46210.