Strana 24/46207.
|
Obrázek 'vezni'
(Posselt) (19.6.2026 11:35)
|
reagovat
|
|
Mám stejný názor |
|
|
Obrázek 'vezni'
(Šunt) (19.6.2026 11:29)
|
reagovat
|
Furt lepčý yag bít součázťý ruzzáckého protegtorátu po totze 1948 |
|
|
Obrázek 'vezni'
(LGBT+) (19.6.2026 11:24)
|
reagovat
|
|
Soud v Brně je plný homofobní nenávisti. Měl by se s homosexualitou smířit stejně jako s protektorátem. |
|
|
Obrázek 'vezni'
(Šunt) (19.6.2026 11:22)
|
reagovat
|
Krycý násef: Rajchlovo otďeleňý |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
|
to jsou už u Oděsy, že je tu tolik propagandy? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
|
už zase děláte Ficovi reklamu? Bez vás by o Ficovi nikdo nevěděl, až v dalších volbách dostane většinu je to kvůli vám |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(covidiot) (19.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
|
Řízené promořování se tomu říká. Dostanou za to doklad bezinfekčnosti na půl roku. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Administrátor kakamury) (19.6.2026 11:16)
|
reagovat
|
|
Poslušnej chlapec, píšeš správně tak jak máš o myšlení filcek na nuzákov. Nezapomínej ale ani na Oděsu a dělání reklamy politikům. Je dobrě, že sis zpětnou vaznu o líné svini vzal k srdci, kakamuro |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(fópá) (19.6.2026 11:15)
|
reagovat
|
|
Někdo si asi myslí, že pracovní vesta na suchej zip je něco jako košile na knoflíky. |
|
|
GIF 'bonk'
(83) (19.6.2026 11:15)
|
reagovat
|
|
A nebolelo to? |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(m...) (19.6.2026 11:14)
|
reagovat
|
|
lowcost ockovanie |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(kakamսra) (19.6.2026 11:14)
|
reagovat
|
jak nám mimo miko furt myslí na nuzákov to je ale hóodná nuzácká filcka! |
|
|
Obrázek 'raumonista'
(Občan Y) R (19.6.2026 11:13)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(kakamսra) (19.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
Na G7 se zásadně chodí, aby se vychodily ty chlebíčky |
|
|
GIF 'Fear of the duck'
(Občan Y) R (19.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
|
To blikani tam je jenom proto, aby to mohlo bejt v GIFniku? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(kakamսra) (19.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
|
aneb nuzácká filcka myslí na nuzákov 24/7 |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(moko) (19.6.2026 11:11)
|
reagovat
|
|
odpalene ruskou AA raketou... to nevymyslis lol... tank toss at its best |
|
|
GIF 'master of colar'
(Občan Y) R (19.6.2026 11:10)
|
reagovat
|
|
To neni moc povedenej kouzelnickej trik. |
|
|
GIF 'Darwin award attempt'
(mixi) R (19.6.2026 11:09)
|
reagovat
|
saddasads: pojišťovny u cestovního pojištění mívají příplatky za rizikové sporty, tohle by mohlo spadat do téhle kategorie. Ale možná se podobné kokotiny nevejdou ani sem a bude to pojišťovnou klasifikované jako nepovedená sebevražda. |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(Občan Y) R (19.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
Ale houby, vari polivku. |
|
|
Obrázek '20260617 161150'
(a2) (19.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
je toto vobec anatomicky mozne? Ved rit ma od gul pomaly 20cm... |
|
|
Obrázek 'wellness by Greywolf'
(Carl) (19.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
kaknublmeral: Tahni, fasounska spino. |
|
|
Obrázek 'riadi stat ani zapnut sa nevie'
(Šunt) (19.6.2026 11:06)
|
reagovat
|
|
Éj tak nám treba... |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(giggle) (19.6.2026 11:05)
|
reagovat
|
|
Proces který končí chcípnutím |
|
|
GIF 'bonk'
(S) R (19.6.2026 11:01)
|
reagovat
|
|
Ještěrže to není maso. |
|
|
GIF 'jedu'
(Mrkvas_) (19.6.2026 11:01)
|
reagovat
|
|
auta patri na olruh |
|
|
Obrázek 'Summit talks'
(gofry) R (19.6.2026 10:59)
|
reagovat
|
|
Dobre ďaleko to Mišo Hudák dotiahol! |
|
|
GIF 'bonk'
(SLiMák_neregMrt) (19.6.2026 10:54)
|
reagovat
|
|
no po tej ráně mostem do palice už debil bude |
|
|
GIF 'bonk'
(41) (19.6.2026 10:53)
|
reagovat
|
|
modusovka a rozbita lebka -> maso |
|
|
GIF 'das auto'
(saddasads) (19.6.2026 10:50)
|
reagovat
|
|
a to má bejt jako vtipný, nebo...? |
|
|
GIF 'master of colar'
(nereg.mrdka) (19.6.2026 10:43)
|
reagovat
|
|
posmievat sa mentalne postihnutym... to sme to dopracovali |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(giggle) (19.6.2026 10:41)
|
reagovat
|
|
Takypanic2: Chípání je proces... když už chceš klást dementní otázky. |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Šunt) (19.6.2026 10:39)
|
reagovat
|
|
Ale pesňyčki majú neykrásňeyšý... |
|
|
Obrázek 'to neni roumenista'
(belzebub) R (19.6.2026 10:35)
|
reagovat
|
Tý chybějící nohy si zatím nikdo nevšiml? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(KOFE) RP (19.6.2026 10:32)
|
reagovat
|
Slovnaft dodaval (neviem ci este dodava) paliva pre polovicu Moravy. Ak tam mali nizsie ceny ako na SK, tak je jasne, kde je "problem". Inak fandim Ficovi, ako sa bije za Rusku ropu pre MADARSKY Mol. |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(Křeslosmysl) R (19.6.2026 10:32)
|
reagovat
|
|
To je veřejná toleta. |
|
|
GIF 'bonk'
(Křeslosmysl) R (19.6.2026 10:31)
|
reagovat
|
|
Si vole, papa je debil. |
|
|
GIF 'Prvni uzitecne vyuziti magnetu'
(Mrkvas_) (19.6.2026 10:30)
|
reagovat
|
|
na skleneny strep poizijes sklrneny magnet, easy |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Dežobijec3 ) (19.6.2026 10:22)
|
reagovat
|
|
A to furt jeste maji Cesil o 20% vyssi kupni silu nez čoboli... |
|
|
GIF 'master of colar'
(Hoooonda) (19.6.2026 10:18)
|
reagovat
|
|
Tvz. venoušovo kuličky |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Šunt) (19.6.2026 10:15)
|
reagovat
|
Bich f Fycokystánu nežyl, aňy gdybi tam měli bensyn za 3 koruni |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(blub) (19.6.2026 10:12)
|
reagovat
|
|
Na druhou stranu to nebýval bordel jako v zemích typu Indie. Tedy komunální odpad systematicky vyhazovanej na ulice, do řek atd. Převažoval stavební bordel. Postavilo se sídliště, ale s úklidem a terénníma úpravama okolí paneláků si nikdo hlavu nelámal. Z prvorepublikových činžáků opadávaly fasády, tak se kolem nich postavilo lešení, ale fasádu už nikdo neopravil. Tak tam to lešení bylo "navěky". A tak podobně. Řekl bych, že na tom hnusným režimu byla spousta horších věcí než všudypřítomnej stavební bordel. |
|
|
GIF 'master of colar'
(no-X) RP (19.6.2026 10:11)
|
reagovat
|
|
To je nějaká inovativní modlitba růžence? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(Slováci drancují ruské národní bohatství cez ropovod Družba) (19.6.2026 10:10)
|
reagovat
|
|
A cena ruské ropy půjde ještě více dolů. Nemají náhodou Slováci prsty v útocích na Ruské rafinerie, aby si ruský chudožnik nemohl benzín vyrobit sám, a za levno ji prodával na Západ ke Slovákům? Jak moc se to liší od situace, kdy slovenská armáda společněš s jinými evropskými armádami pochodovala po ruském území? (Mimochodem, všimněte si, jak se tímto tvrzením blm-blb vymezil vůči Evropě. Sám sebe za Evropana nepovažuje, stejně jako se za Evropany nepovažují ani jiní Rusové.) |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(Šunt) (19.6.2026 10:10)
|
reagovat
|
Ruzzakof a yeho fanatyčťý opďyvovatelé fkoztce |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(Eto russkuj čelavjek) (19.6.2026 10:05)
|
reagovat
|
@alis: a nebo se stačí domluvit s nějakým prodejním řetězcem, ať vyklidí regály se žrádlem, nakopírujte lidi oblečené podle módy 1968 jak stojí frontu u poloprázdných regálů a napiště nějaký výblitek. A nebo prostě vemte fotku z roku 1968, a napišrtě komunistický výblitek o tom jak se všichni měli dobře, v bezpečí za dobrě střeženými hranicemi před revanšisty ze Západu |
|
|
GIF 'russian air self defense'
(HAHAHAHA) (19.6.2026 10:04)
|
reagovat
|
Task failed sucesfully. (no skoro ) |
|
|
GIF 'training'
(Carl C) (19.6.2026 10:03)
|
reagovat
|
|
Vidím takový malý problém, že minimálně jeden z nich konstantně stojí v nevyčištěné oblasti. A vůbec, ten, kdo vyznačoval hrací plochu, nemá úplně dream job. |
|
|
GIF 'meanwhile in India'
(Rkosak) (19.6.2026 10:03)
|
reagovat
|
Oni se koupou v kejdě? |
|
|
Obrázek 'vdaka lacnej ruskej rope'
(JM) RP (19.6.2026 10:02)
|
reagovat
|
|
Keď poslúchate, máte výhody. Ale poslušnosť stojí viac ako "zľava" na benzíne. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Eto russkuj čelavjek) (19.6.2026 10:02)
|
reagovat
|
@33: "Máte životopis plný chyb." "A v Americe zase bijí černochy." "Jste přijat!" Jako není divu, každý hostitelský stát musí s láskou pečkovat o místní Rusy, jinak je Matička Rus poctí návštěvou zelebých mužiků, Rusi na to mají zákony. A kdo si dneska riskne nálepku rosofóóóó´ba. To by byla skoro genocýýýýda, jak o ní psal blm-blb |
|
|
GIF 'das auto'
(Carl C) (19.6.2026 10:00)
|
reagovat
|
|
Takhle plýtvat nedostatkovým benzinem? Vlastizrádce, slabý Rus, vyhnat z vlasti! |
|
|
Obrázek 'Libuse to vjedela'
(Zemedelec) (19.6.2026 9:59)
|
reagovat
|
|
Bohatě stačí podívat se na nějaký predrevolucni film, a zabery z exterieru... jaký je všude bordel a to stoprocentně na natáčení vše připravovali a uklízeli... |
|
|
Obrázek 'jak to bylo opravdu'
(Carl C) (19.6.2026 9:58)
|
reagovat
|
|
Tohle vás kremloboty čeká, až vás revoluce sežere. Merline, koukám na tebe! https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=V_Rusku_sa_s_agitatormi_neseru.jpg |
|
|
GIF 'Darwin award attempt'
(komarek) (19.6.2026 9:56)
|
reagovat
|
|
a budu vyluky z krytia poistovne aj pre fetakov / alkoholikov / fajciarov ? Kde bude hranica? 1 pivo a jedna ciga denne ? |
|
|
GIF 'Prvni uzitecne vyuziti magnetu'
(karfik) RP (19.6.2026 9:54)
|
reagovat
|
|
V popisu chybí ómajgád > koš |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(alis) RP (19.6.2026 9:48)
|
reagovat
|
|
rusko se propadá do stále větší temnoty... |
|
|
GIF 'jedu'
(alis) RP (19.6.2026 9:46)
|
reagovat
|
|
sojuz něrušijmyj republik svabodnych...aneb když je svět ještě v pořádku |
|
|
GIF 'master of colar'
(covidiot) (19.6.2026 9:46)
|
reagovat
|
|
Ten by mohl z fleku předpovídat mrazáky v ulicích |
|
|
GIF 'Meanwhile in Russia'
(alis) RP (19.6.2026 9:43)
|
reagovat
|
|
Nad Moskvou sa blýská, hromy divo bijú!!! Víc takových krásných videí! |
|
Strana 24/46207.