Webhosting  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business


Nalezeno 15 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Očitý svědek) (28.6.2026 20:45) reagovat
Carl, ukrást nick který není registrovaný? To je volný nick idiote. Na to jsi moc hloupoučký blbeček Carl Necarl. :-D

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Carl C.C C9) (28.6.2026 20:09) reagovat
Očitý - to říká ten druhej magor taky. Nejste jedna osoba? :-D :-D :-D Máš vysvětlení proč kníkal/ty potřebuje ukrást asi 50 nicků? Nemáš, viď.

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Očitý svědek) (28.6.2026 20:07) reagovat
Carle nejde to poznat, ty jsi hlupák a když někdo ze srandy píše jako hlupák pod jménem Carl tak to nejde poznat. ;-) Jo a profil Carl bude tvůj až si ho zaregistruješ, idiote. :-D

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Carl C.C C9) (28.6.2026 19:30) reagovat
pod mým nickem sem piše kníkal. My se poznáme snadno. Když jsem to nenapsal já, napsal to on.

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Očitý svědek) (28.6.2026 18:11) reagovat
Carl je debil, co si povídá sám se sebou? :-D

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Carl C.C C9) (28.6.2026 18:04) reagovat
Copak ně pozlobilo kníkale? Že víme, že jsi na Ukrajině? :-D :-D :-D

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Carl C.C C9) (28.6.2026 17:34) reagovat
Carl není žádnej MALEJ hulič nemytejch ruskejch čůráků! >-O Carl je VELKEJ hulič nemytejch ruskejch čůráků! >-O

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Carl C.C C9) (28.6.2026 16:14) reagovat
ano kníkale a v SSSR jsi zůstal dodnes. Proto nám píšeš z Ukrajiny.

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Carl C.C C9) (28.6.2026 15:26) reagovat
V dobách Gustáva Husáka jsem byl na vrcholu, byl jsem mladý, stálo mi péro, jezdil jsem do Sovětského Svazu se soudružkama z naší milované KSČ. Kde jsou ty doby. A co je na obrázku by se za mě nestalo, příslušníci SNB by ty pískaly rázně zpacifikovali! >-O

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Carl C.C C9) (28.6.2026 14:43) reagovat
Nevím, co já zrovna s tímhle mám spolešnýho, ale komunisti, jako samozvaní ochránci lidu, právě takovýhle sračky pořád vnucovali, takže na to byl člověk alergickej. Taky dechovku.

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (pavel-komunista) (28.6.2026 12:52) reagovat
furt len nejaki komunisti. Vy tomu prezidentovi nedate pokoj

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (x14RP (28.6.2026 12:47) reagovat
Motoristy nevolilo přes 95 % lidí. Dostanou se tam příště?

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Das Reich) (28.6.2026 12:44) reagovat
macina fraska

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Li-borg) (28.6.2026 12:40) reagovat
Jen tak dál Macinko. Vytrvej. Či spíš, přidej. Tvit fandové tě vyzvednou až do nebes.

Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo' (Těžko a jeho pochcaný život) (28.6.2026 12:10) reagovat
Podle lidí jako je Carl šlo o libtardy, takže žádné konzervativce. Libtardy a parazity. Navíc si za to můžou sami, protože Pávek a Ústavní soud.