Odebírat
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Očitý svědek) (28.6.2026 20:45)
|
reagovat
|
Carl, ukrást nick který není registrovaný? To je volný nick idiote. Na to jsi moc hloupoučký blbeček Carl Necarl. |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 20:09)
|
reagovat
|
Očitý - to říká ten druhej magor taky. Nejste jedna osoba? Máš vysvětlení proč kníkal/ty potřebuje ukrást asi 50 nicků? Nemáš, viď. |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Očitý svědek) (28.6.2026 20:07)
|
reagovat
|
Carle nejde to poznat, ty jsi hlupák a když někdo ze srandy píše jako hlupák pod jménem Carl tak to nejde poznat. Jo a profil Carl bude tvůj až si ho zaregistruješ, idiote. |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 19:30)
|
reagovat
|
|
pod mým nickem sem piše kníkal. My se poznáme snadno. Když jsem to nenapsal já, napsal to on. |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Očitý svědek) (28.6.2026 18:11)
|
reagovat
|
Carl je debil, co si povídá sám se sebou? |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 18:04)
|
reagovat
|
Copak ně pozlobilo kníkale? Že víme, že jsi na Ukrajině? |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 17:34)
|
reagovat
|
Carl není žádnej MALEJ hulič nemytejch ruskejch čůráků! Carl je VELKEJ hulič nemytejch ruskejch čůráků! |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 16:14)
|
reagovat
|
|
ano kníkale a v SSSR jsi zůstal dodnes. Proto nám píšeš z Ukrajiny. |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 15:26)
|
reagovat
|
V dobách Gustáva Husáka jsem byl na vrcholu, byl jsem mladý, stálo mi péro, jezdil jsem do Sovětského Svazu se soudružkama z naší milované KSČ. Kde jsou ty doby. A co je na obrázku by se za mě nestalo, příslušníci SNB by ty pískaly rázně zpacifikovali! |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 14:43)
|
reagovat
|
|
Nevím, co já zrovna s tímhle mám spolešnýho, ale komunisti, jako samozvaní ochránci lidu, právě takovýhle sračky pořád vnucovali, takže na to byl člověk alergickej. Taky dechovku. |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(pavel-komunista) (28.6.2026 12:52)
|
reagovat
|
|
furt len nejaki komunisti. Vy tomu prezidentovi nedate pokoj |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(x14) RP (28.6.2026 12:47)
|
reagovat
|
|
Motoristy nevolilo přes 95 % lidí. Dostanou se tam příště? |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Das Reich) (28.6.2026 12:44)
|
reagovat
|
|
macina fraska |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Li-borg) (28.6.2026 12:40)
|
reagovat
|
|
Jen tak dál Macinko. Vytrvej. Či spíš, přidej. Tvit fandové tě vyzvednou až do nebes. |
|
|
Obrázek 'to by se za Carla stat nemohlo'
(Těžko a jeho pochcaný život) (28.6.2026 12:10)
|
reagovat
|
|
Podle lidí jako je Carl šlo o libtardy, takže žádné konzervativce. Libtardy a parazity. Navíc si za to můžou sami, protože Pávek a Ústavní soud. |
|