Stavební rozpočty  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení


Nalezeno 31 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Carl C.C C9) (28.6.2026 13:10) reagovat
kníkale - ještě se takhle označ.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Dezolati jsou zbabelci bez fantazie) (28.6.2026 13:02) reagovat
Proč bych se označoval za národního hrdinu? Ty jsi vážně ubožátko

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 12:51) reagovat
To já jsem na rozdíl od dezolátů národní hrdina a například jako Carl jsem nikdy nepsal

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 12:49) reagovat
Decela jako tu dva na obrázku :o)

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 12:49) reagovat
To je prdel jak často místní dezoláti postuji pod cizím nickem (můj opravdu nemohli použít náhodou). Jsou zkrátka zbabělci bez fantazie

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Carl C.C C9) (28.6.2026 12:35) reagovat
No tak napiš, jakej jsj ročník demente.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Jan ZachrtaR (28.6.2026 12:20) reagovat
Neříkal dědku, a neuhejbej otázce: co jsi dělal za komoušů ty "antikomunisto" . Charta 77 nebo Mašínovci? B-)

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Carl C.C C9) (28.6.2026 12:09) reagovat
Vždyď jsi sám říkal, že jsi chodil za komunistů na VVŠ.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Jan ZachrtaR (28.6.2026 12:06) reagovat
Ale dědku, sotva jsem přišel na Rouming ty a Merlin jste mě dávali najevo, že vím hovno, protože jsem mladý rybízek a vy jste to všechno zažili. A teď jsem starší než ty. Dobře to motáš geronte . :-D A teď zpátky: co jsi dělal za komoušů ty "antikomunisto" . Charta 77 nebo Mašínovci? B-)

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Carl C.C C9) (28.6.2026 11:55) reagovat
Jsi starší než já, demente. Zatímco ty jsi byl komouš na VVŠ, já byl dítě.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Jan ZachrtaR (28.6.2026 11:49) reagovat
Bolševický geront Carl nadává do komoušů... :-D Hele dědku, kdy už prozradíš co jsi dělal za komoušů ty "antikomunisto" . Charta 77 nebo Mašínovci? B-)

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 11:41) reagovat
Občanská společnost jsme my zaměstnanci politických neziskovech financovaní ze státních rozpočtů různých zemí.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Carl C.C C9) (28.6.2026 11:37) reagovat
čemu říkáš občanský společnost, komouši? Vždyť ČT můžeš platit sám. Udělejte to placenž jako NETFLIX a je to.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Carl C.C C9) (28.6.2026 11:36) reagovat
Slova o občanské společnosti mám od geronta Václava Havla. Ten s oblibou prezentoval tenhle krycí název pro politické neziskovky.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Jan ZachrtaR (28.6.2026 11:32) reagovat
Hezký bolševický geront Carl opakuje slova proti občanské společnosti. To máš dědku ze školení KSČM? B-)

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Carl C.C C9) (28.6.2026 11:25) reagovat
komunista - No, vždyť to říkám. CT chce prachy a nechce bejt nikým kontrolovaná. Tak hovno. Teď bude kontrolovaná vládou a NKÚ a tak to zůstane, i když se vlády vymění. Na co dávat peníze někomu za nic.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 11:13) reagovat
A hlavně nám zařízli financování naší občanské společnosti. Proto tak kňučíme! https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Macinka-odpojil-bankomat-ktery-vydal-34-milionu-792092

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 11:08) reagovat
Carl - tak si napřed přečti jak je festival financován. Dotacemi to není, což očividně neví ani motoristi. Ale tady je krásně vidět proč ruší současné financování veřejnoprávní televize > chtějí mít kontrolu přes peníze. To je překvapení

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (101011001R (28.6.2026 11:05) reagovat
Je suis folkloriste!

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Mlékař1901) (28.6.2026 11:00) reagovat
Uz chybi jen divocak Jura Knutel

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (lepševik) (28.6.2026 10:50) reagovat
My lepšolidi si manuálně pracujících podlidí nebudeme vážit nikdy.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (101011001R (28.6.2026 10:42) reagovat
Dobrého klempířa si u nás ludé váží!

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Carl C.C C9) (28.6.2026 10:34) reagovat
hovno komunisto - když se vám seberou dotace, máte konečně nějaké skutečné starosti, změní se vám hodnoty a stanou se z vád normální lidé, co nemusí parazitovat a prodávat se za prachy, jak to jen líný, bolševický kurvy umí.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (tumáš) (28.6.2026 10:24) reagovat
Jenže na nějakou úctu lepšolidí bez cti se každej může zvysoka.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 9:40) reagovat
Šašci počmáraní hned začali vyhrožovat, že vezmou festivalu prachy. Jestli chtějí úctu lidí, tak si ji musí napřed zasloužit.

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (kakamսra) (28.6.2026 9:19) reagovat
Reklama suprová. Sice je to málo, tak ale co naděláme, když nemáme ty osobnosti. Najít protagonistu je děsná práce, natož pak pořádného antagonistu. Tak ale nedá se nic dělat, bude to muset stačit :-D

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Jan ZachrtaR (28.6.2026 9:19) reagovat
Slovácko je odsúdilo... B-)

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (ZRZ) (28.6.2026 8:58) reagovat
Co to je za kurvy? >-O

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (Matúš) (28.6.2026 8:35) reagovat
Tož to mňa podrž, kurvafix! Ten zasraný pohan prašivý, Klempíř, si myslí, že si z celého Slovácka bude robit prdel přímo ve Strážnici?! Hovno leda! Do prdele s takovým panským furiantstvom a špínú, co nám sem leze otravovat vzduch. Vyhnat ho svinským krokem, nasrat mu do rukú a nepustit k vodě, šmejdovi jednomu nafúkanému, hrom aby do něho mrdnul!

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (alisRP (28.6.2026 8:19) reagovat
čaganem po téj lebeni holéj, šišatéj, hlúpéj...

Obrázek 'Slovacko sa nesudi' Obrázek 'Slovacko sa nesudi' (101011001R (28.6.2026 7:27) reagovat
pazgřivci...