Odebírat
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 13:10)
|
reagovat
|
|
kníkale - ještě se takhle označ. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Dezolati jsou zbabelci bez fantazie) (28.6.2026 13:02)
|
reagovat
|
|
Proč bych se označoval za národního hrdinu? Ty jsi vážně ubožátko |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 12:51)
|
reagovat
|
|
To já jsem na rozdíl od dezolátů národní hrdina a například jako Carl jsem nikdy nepsal |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 12:49)
|
reagovat
|
Decela jako tu dva na obrázku |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 12:49)
|
reagovat
|
|
To je prdel jak často místní dezoláti postuji pod cizím nickem (můj opravdu nemohli použít náhodou). Jsou zkrátka zbabělci bez fantazie |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 12:35)
|
reagovat
|
|
No tak napiš, jakej jsj ročník demente. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Jan Zachrta) R (28.6.2026 12:20)
|
reagovat
|
Neříkal dědku, a neuhejbej otázce: co jsi dělal za komoušů ty "antikomunisto" . Charta 77 nebo Mašínovci? |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 12:09)
|
reagovat
|
|
Vždyď jsi sám říkal, že jsi chodil za komunistů na VVŠ. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Jan Zachrta) R (28.6.2026 12:06)
|
reagovat
|
Ale dědku, sotva jsem přišel na Rouming ty a Merlin jste mě dávali najevo, že vím hovno, protože jsem mladý rybízek a vy jste to všechno zažili. A teď jsem starší než ty. Dobře to motáš geronte . A teď zpátky: co jsi dělal za komoušů ty "antikomunisto" . Charta 77 nebo Mašínovci? |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 11:55)
|
reagovat
|
|
Jsi starší než já, demente. Zatímco ty jsi byl komouš na VVŠ, já byl dítě. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Jan Zachrta) R (28.6.2026 11:49)
|
reagovat
|
Bolševický geront Carl nadává do komoušů... Hele dědku, kdy už prozradíš co jsi dělal za komoušů ty "antikomunisto" . Charta 77 nebo Mašínovci? |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 11:41)
|
reagovat
|
|
Občanská společnost jsme my zaměstnanci politických neziskovech financovaní ze státních rozpočtů různých zemí. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 11:37)
|
reagovat
|
|
čemu říkáš občanský společnost, komouši? Vždyť ČT můžeš platit sám. Udělejte to placenž jako NETFLIX a je to. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 11:36)
|
reagovat
|
|
Slova o občanské společnosti mám od geronta Václava Havla. Ten s oblibou prezentoval tenhle krycí název pro politické neziskovky. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Jan Zachrta) R (28.6.2026 11:32)
|
reagovat
|
Hezký bolševický geront Carl opakuje slova proti občanské společnosti. To máš dědku ze školení KSČM? |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 11:25)
|
reagovat
|
|
komunista - No, vždyť to říkám. CT chce prachy a nechce bejt nikým kontrolovaná. Tak hovno. Teď bude kontrolovaná vládou a NKÚ a tak to zůstane, i když se vlády vymění. Na co dávat peníze někomu za nic. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 11:13)
|
reagovat
|
|
A hlavně nám zařízli financování naší občanské společnosti. Proto tak kňučíme! https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Macinka-odpojil-bankomat-ktery-vydal-34-milionu-792092 |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
Carl - tak si napřed přečti jak je festival financován. Dotacemi to není, což očividně neví ani motoristi. Ale tady je krásně vidět proč ruší současné financování veřejnoprávní televize > chtějí mít kontrolu přes peníze. To je překvapení |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(101011001) R (28.6.2026 11:05)
|
reagovat
|
|
Je suis folkloriste! |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Mlékař1901) (28.6.2026 11:00)
|
reagovat
|
|
Uz chybi jen divocak Jura Knutel |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(lepševik) (28.6.2026 10:50)
|
reagovat
|
|
My lepšolidi si manuálně pracujících podlidí nebudeme vážit nikdy. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(101011001) R (28.6.2026 10:42)
|
reagovat
|
|
Dobrého klempířa si u nás ludé váží! |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Carl C.C C9) (28.6.2026 10:34)
|
reagovat
|
|
hovno komunisto - když se vám seberou dotace, máte konečně nějaké skutečné starosti, změní se vám hodnoty a stanou se z vád normální lidé, co nemusí parazitovat a prodávat se za prachy, jak to jen líný, bolševický kurvy umí. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(tumáš) (28.6.2026 10:24)
|
reagovat
|
|
Jenže na nějakou úctu lepšolidí bez cti se každej může zvysoka. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (28.6.2026 9:40)
|
reagovat
|
|
Šašci počmáraní hned začali vyhrožovat, že vezmou festivalu prachy. Jestli chtějí úctu lidí, tak si ji musí napřed zasloužit. |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(kakamսra) (28.6.2026 9:19)
|
reagovat
|
Reklama suprová. Sice je to málo, tak ale co naděláme, když nemáme ty osobnosti. Najít protagonistu je děsná práce, natož pak pořádného antagonistu. Tak ale nedá se nic dělat, bude to muset stačit |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Jan Zachrta) R (28.6.2026 9:19)
|
reagovat
|
Slovácko je odsúdilo... |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(ZRZ) (28.6.2026 8:58)
|
reagovat
|
Co to je za kurvy? |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(Matúš) (28.6.2026 8:35)
|
reagovat
|
|
Tož to mňa podrž, kurvafix! Ten zasraný pohan prašivý, Klempíř, si myslí, že si z celého Slovácka bude robit prdel přímo ve Strážnici?! Hovno leda! Do prdele s takovým panským furiantstvom a špínú, co nám sem leze otravovat vzduch. Vyhnat ho svinským krokem, nasrat mu do rukú a nepustit k vodě, šmejdovi jednomu nafúkanému, hrom aby do něho mrdnul! |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(alis) RP (28.6.2026 8:19)
|
reagovat
|
|
čaganem po téj lebeni holéj, šišatéj, hlúpéj... |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(101011001) R (28.6.2026 7:27)
|
reagovat
|
|
pazgřivci... |
|