Odebírat
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Šunt) (28.6.2026 10:41)
|
reagovat
|
Ty kremlkundy uš sou fagr totálňe f hayslu a musý tofšem sakážou cenu řýct |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Socca) RP (28.6.2026 9:44)
|
reagovat
|
|
Bures gdes? |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(cyklista) R (28.6.2026 9:09)
|
reagovat
|
|
Milí dementní dezoláti, opět mě velmi rozesmává vaše idiocie a nepochopení rozdílu mezi předběžným opatřením a závěrečným rozsudkem soudu. A fascinuje mě, že jste neřvali, když soud prohlásil, že Okamurova podvodná koalice je sice nezákonná, ale nebude s tím nic dělat a jen díky tomu se Pitomio a další kreténi dostali do Parlamentu. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Janek) (28.6.2026 7:46)
|
reagovat
|
|
Komunista premier, komunista a udavac ministr kultury, nacek "zmocnec", ale dezolatkum vadi jen ten, kdo od revoluce jako jediny z nich nadelal hromady dobreho a jako jediny se nema za co stydet. A to, ze na nej ani po trech letech nedokazete vyhrabat nic jineho, jen dokazuje, ja jste marni. Jeste pridejte politrucku, hosani. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(pkomouš) (28.6.2026 4:38)
|
reagovat
|
|
P je komunista |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(pambu) (28.6.2026 1:01)
|
reagovat
|
|
ÚS to nakonec nepodrží a já budu mít o jednu správnou predikci víc než brouk pytlík blm, čili jinými slovy 1:0. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Obcansneohloupateri) R (27.6.2026 22:59)
|
reagovat
|
|
Tohle je naprosto přesný a trefný, tohle se nedá jakkoliv vyvrátit tahle historická korelace |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(alis) RP (27.6.2026 22:18)
|
reagovat
|
|
kvikot dezolátů je mi v těchto horkých dnech jako osvěžující ranní rosa |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Taky jeden - původní) (27.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
Víííc … kvičte víc, dezoláti! |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(frtul) (27.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
|
Takze to trefilo Pavkovy soudruhy volice primo na komoru. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(H2SO5) RP (27.6.2026 21:33)
|
reagovat
|
|
Ne, ani vtipná, ani zajímavá, ani relevantní. Měla by? |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(frtul) (27.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
|
Zjevna narazka na predchozi komunisticky puc z roku 1948 ti nepripada vtipna ani zajimava? |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Q.) (27.6.2026 21:22)
|
reagovat
|
Obrázky na Roumingu mají být vtipné nebo alespoň zajímavé. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (27.6.2026 21:22)
|
reagovat
|
|
Jasne, to predbezko vubec s nicim nesouvisi a nijak nepredejima budouci rozhodnuti. Bylo zkratka potreba zabranit nevratne shode velkeho rozsahu, jakoze by Pavek byl jeden vecer ohladu, kdyz nedostane v Ankare najist. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Nereg_nula) (27.6.2026 21:20)
|
reagovat
|
|
Inteligentni clovek (a nemusi byt pravnik) pozna rozdil mezi "rozhodnuti" a "predbezne opatreni". Tolik k logice tech prispevku pode mnou a spousty koalicnich politiku. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(cenzůra) (27.6.2026 21:04)
|
reagovat
|
|
Koš je jako vždycky plnej rejpanců do Pávka. Tohle asi cenzorovi proteklo mezi prstama. On to ale co nevidět napraví. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (27.6.2026 21:03)
|
reagovat
|
|
No snažíte se už dlouho a pod tlakem. Vtipné to není protože by to vyžadovalo humor. Tohle je pořád stejné zavádějící a už únavné. Nicméně nic jiného dezoláti nemají |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(JapaNaTo) RP (27.6.2026 20:55)
|
reagovat
|
|
Ale no tak, tohle je vtipné. Proč ty mínusy? Jako že vám sahají na Pávka a dělají si z něj srandu? |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Ger) (27.6.2026 19:59)
|
reagovat
|
|
Jista paralela by tam byla |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(DQDLM) R (27.6.2026 19:43)
|
reagovat
|
|
roumene rozvracejí tu demokracii. zasáhni prosím |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Taky jeden - původní) (27.6.2026 19:29)
|
reagovat
|
|
Aaaach - jen kvičte a generujte zoufalosti, dezoláti - je to příjemné. |
|