Odebírat
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(Grasak neprihl) (28.6.2026 9:19)
|
reagovat
|
|
@japanato 2 navic k veganstvi ti lide mohou nit ruzne pohnitky nemusi to byt jen ti ze nechteji aby trpeli zviratka ale treba si mysli ze to je ekologicke a tim padem by pro ne mensi porodnost tedy mensi spotreba jidla byla take ekologicka tak to je v souladu |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(Grasak neprihl) (28.6.2026 9:18)
|
reagovat
|
|
@japanato, znam veganku je aktivistka ohledne veganstvi a potratu(jakoze pro) |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(Dr.Str.) RP (28.6.2026 8:32)
|
reagovat
|
|
Jsem pro možnost potratu, ale zase mě štve, že ženské mají volbu. |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(miklos-abdul) RP (27.6.2026 21:50)
|
reagovat
|
|
JapaNaTo: Určitě existují na světě aspoň jedna veganka, která šla na potrat. Nicméně z těch Talmudů a obrázků Satana je celkem jasné, že OP se neobtěžoval zjišťovat, jestli je to běžný jev, a jen si vytáhl z prdele nějakého strawmana. |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(JapaNaTo) RP (27.6.2026 20:45)
|
reagovat
|
|
A skutečně by veganka šla na potrat? Nebo je to jen vlhký sen antiveganu? |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(Ztz) (27.6.2026 20:26)
|
reagovat
|
|
Jo jo, tihle, co machrujou se zasadovosti a principy, dokud jim neco nenarusuje jejich pohodlnej styl zivota, jsou nejlepsi. |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(Random_12) (27.6.2026 20:02)
|
reagovat
|
|
Minule som tak videl matku s dcerou vo veku mozno 6 rokov a dcera chcela syr a rozne veci chytala do ruky a matka jej hovorila ze to nie je veganske. Chcel by som poprosit vsetkych veganov aby neboli k detom taketo kundy. To dieta za to nemoze ze si kunda, je vo vyvoji a nechce zrat furt len tofu a riesit kombinaciu X druhov obilnin na dosiahnutie rozumneho amino profilu a zaroven este suplovat Bcko. Kazdy kto toto projektuje na decko je kunda. |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(x14) RP (27.6.2026 19:55)
|
reagovat
|
|
A rare photo of a baby carrot clinging to its mother, before being eaten by a heartless vegan.
[i.imgflip.com] |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(Peter .) RP (27.6.2026 19:52)
|
reagovat
|
|
Veď ona to jej poškvrnenie z piče vyškrabané nebude žrať ako ten chlap. Za mňa sa zachovala správnejšie. |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(Pepee) R (27.6.2026 19:48)
|
reagovat
|
loool trochu vedle, nevadi |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(tdkb) R (27.6.2026 19:42)
|
reagovat
|
|
a salat alive nebol? pice tupe |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(Občan Y) R (27.6.2026 19:40)
|
reagovat
|
|
A rozpor kde? |
|