Odebírat
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(sedemdesiat sest) (27.6.2026 16:02)
|
reagovat
|
|
Zase vytvaranie bububu a divadlo pre akcionarov. Ak zavru tie zavody a poslu vyrobu mimo Nemecko, tak spolkove vlady im to spocitaju. Respektive nebudu podporovat nemecku znacku, ktora nevyraba v Nemecku. |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Xудожник-K1) (27.6.2026 12:56)
|
reagovat
|
|
VW neni drazsi v EU -stoji uplne stejne, ale mate vyssi DPH + matew Eko dane - kltere musi platit a pak uhlikovou pokutu - proc myslite ze je DACIA tak predrazena ? - no ona stoji furt stejne, to jen EU vam ji ekologicky zdanila ... |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Xудожник-K1) (27.6.2026 12:54)
|
reagovat
|
|
Vsak ano, zryusit cla s Cinou ja ja si pak kopim nove auto HAVAL - benzin za 10k euro |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Xудожник-K1) (27.6.2026 12:53)
|
reagovat
|
Vsak skoda Breclav taky konci - chtyeji Prazaci gren dela ? tak jej maji - CR zkrachuje na ten chudbionec tam bude na urvni Ukrajiny ;-0))) HJAHAHHA ale nbajemy budete platit vice nez nemeci - taklze i 10k mesicne z amisto pod mostem |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Peter .) RP (27.6.2026 12:07)
|
reagovat
|
|
Vo fabrike majú obedňajšiu prestávku? Veď sa vám predĺži na neurčito. |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Občan Y) R (27.6.2026 12:00)
|
reagovat
|
|
Kdybyste nebyli prilis retardovani na registraci, nemeli byste problemy neregsitrovanych mrdek. Jdete si tokat jinam. |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Carl C.C C9) (27.6.2026 11:21)
|
reagovat
|
|
11:12 - psal Ukrajinec zloděj nicků kníkal, který krade nicky a už nemá co jiného říct, než prudit takto obráceně. Jsi chudáček hlupáček, kníkale. |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Carl C.C C9) (27.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
kníkale pitomá, nechceš svý bádání nad Volkswagenem psát pod svým nickem? Pak nebudeš vypadat tak hloupej. |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Carl C.C C9) (27.6.2026 11:07)
|
reagovat
|
|
Když jim ochotně zaplatíte napálené ceny spalovacích aut "na pokrytí nákladů na vývoj elektrických" a pak jim znovu ochotně platíte napálené ceny těch vyvinutých elektrických, tak se nedivte, že vznikne toto. Nemluvě o tom radostném podkuřování při tvorbě Euro norem namísto odporu a medializace, za to už si pak nezaslouží nic, než zkázu. |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Georgethebest) RP (27.6.2026 11:06)
|
reagovat
|
|
Jo no nic tady není věčně, ale co mne mrzí že skončily automobilky které vyráběly mnohem lepší auta než tady ten slavný VW. Za mne by to nevadilo, ať skončí VW a Stellantis, stejně vyrábí předražené sračky které se jen kurví |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(mixi) R (27.6.2026 10:52)
|
reagovat
|
Ať žijou korporace… když Diess kdysi prohlásil, že VW musí výrazně zefektivnit ještě než přestane být úplně konkurenceschopný a že do dvou let budou muset propustit minimálně 20k lidí, tak ho odstavili, protože říká nehezké věci. Nasadili tam Blumu, který říkal hezké věci. Za 2 roky pak musel propustit 20k lidí, protože byl VW v problémech… a po pár letech, jaké překvapení, VW je ve stále větších problémech a Bluma už přestává říkat hezké věci. |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Kodiaq) (27.6.2026 10:35)
|
reagovat
|
|
No a co ? Tie Das ]predrazene sunty - sudny clovek za to tolko neda. V EU su tie auta s Das S...t o cca 40-60 % drahsie ako na inych trhoch a niekedy aj s horsou vybavou.
Doteraz si robili oni prdel z ludi, teraz im to ludia zacinaju vracat nezaujmom o kupu predrazenych atu
Ved ale v podstate Nemecko a cely DAS vlastne mozu vlastne oslavovat ze zacnu plnit green deal tymto sposobom ako prvi v EU. |
|
|
Obrázek 'greendeal funguje'
(Pirátská fetka) (27.6.2026 10:25)
|
reagovat
|
|
Auta nepotřebujeme. Sdílených čínských elektrických koloběžek budeme mít dost pro všechny. |
|