Odebírat
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(JubiTrava) (27.6.2026 14:34)
|
reagovat
|
|
https://youtu.be/3g3xbd0V33o?t=394 Krásné fronty. Jako za starých časů. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(kakamսra) (27.6.2026 13:34)
|
reagovat
|
|
Tak snad už nejsou u Oděsy, když je tu tolik propagandy! |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(homo porno Janda) (27.6.2026 11:18)
|
reagovat
|
|
Ty dezinformace o našem nejznámějším pornoherci si vyprošuju! |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(cyklista) R (27.6.2026 11:10)
|
reagovat
|
|
Neměl by náš nejznámější pornoherec Rajchl konečně zajet do Ruska pro ten levný benzín, jak o tom mluvil, dokud mají aspoň nějaký? |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Carl C.C C9) (27.6.2026 10:58)
|
reagovat
|
|
Už aby to bylo. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(tdkb) R (27.6.2026 10:55)
|
reagovat
|
|
nejaky "postup" ruskej armady na poliach vychodnej ukrajiny je absolutne nepodstatny. onedlho budu tahat domov aj dobrovolne a platit stovky miliard v reparaciach a este budu radi ak im ostane aspon kaukaz |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(ujo) R (27.6.2026 10:53)
|
reagovat
|
|
skeptic, ja zase čekám, až rusa napadne táhnou domů... |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Peter .) RP (27.6.2026 10:31)
|
reagovat
|
|
Carl) Západ to napadlo. Napoleon to potom oslávil na Korzike, Hitler si to potom nechal prejsť hlavou. A aj východ to napadlo, len Mongolsko už nemá takú populáciu aby aspoň kúsok za hranice prešli. Kadejaké drobné šarvátky ako napríklad s Poľskom keď vykántrili Godunovcov nerátam. Uvidíme ako obstoja ďalší. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Carl C.C C9) (27.6.2026 10:01)
|
reagovat
|
skeptic: hádám, že k tomu má nejblíž Čína |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(skeptic) RP (27.6.2026 9:54)
|
reagovat
|
|
Tak už jen čekám, až nějakého současného Napoleona či Hitlera napadne táhnout na Rusa. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(miko) RP (27.6.2026 9:46)
|
reagovat
|
|
fixed: Ruská armáda pořád pomalu postupuje vzad. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Carl C.C C9) (27.6.2026 9:29)
|
reagovat
|
Máte pravdu soudruhu Putine, jako že se Carl C.C C9 jmenuju! |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Vladimír Putin) (27.6.2026 9:28)
|
reagovat
|
Třídenní speciální vojenská operace jde podle plánu!!! |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(QQ!) (27.6.2026 9:13)
|
reagovat
|
|
Rusko prohrava v podstate vsude, uzemni zisky na abou stranach za posledniho pul roku jsou tak minimalni, ze se tezko daji povazovat za meritko toho kdo vyhrava. Ale pocet mrtvych za den, nedostatek paliva, vypadky elektriky nebo zahadna absence reditelky narodni banky naznacuje, ze posledni pul rok se ruskym svinim prilis nedari. K tomu si krasny dronovy zabery Moskvy. Jestli takhle vypada vyhravani nerad bych videl kdyby se jim prestalo darit.. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Peter .) RP (27.6.2026 9:00)
|
reagovat
|
|
Fejk, nevidím že by to IÁ pretvorila tak, že hovorí do toho, čím najhrdinskejší prezident hráva na klavíri. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Carl C.C C9) (27.6.2026 8:43)
|
reagovat
|
|
Goebbels - A kde to Rusko prohrává? V televizních zprávách? Ruská armáda pořád pomalu postupuje. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Josef Goebbels ) (27.6.2026 8:27)
|
reagovat
|
|
Rusko prohrává, ale karavana propagandy ide dalej. Úplně jak jaro 1945 v Německu. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(QQ!) (27.6.2026 8:26)
|
reagovat
|
|
asi nemuze tak casto psat, protoze mu na krymu pul dne nejde elektrika |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Ruský člověk se ukrajinským útokům směje, až mu šplouchá benzín v kanystru) (27.6.2026 8:22)
|
reagovat
|
|
blm-blb už dlouho nenapsal nic o wunderwaffen, které Ukrajině nepomohou. Namátkou by se hodilo napsat, že dronové útoky jsou k ničemu, protože Rusko je provádí také a zatím válku nevyhráli. |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(tdkb) R (27.6.2026 7:57)
|
reagovat
|
co to meles ty hlupe hovno? |
|
|
Obrázek 'Vsjo po planu'
(Carl C.C C9) (27.6.2026 7:49)
|
reagovat
|
Libtardi jsou peněkud neklidní. Zdá se, že se nějak nedaří. |
|