Odebírat
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(Šunt) (26.6.2026 8:08)
|
reagovat
|
blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (26.6.2026 7:30): Se vole uklydňy, my přece fšychňy výme, še prafta a lázka sýťesý Tadi hysterčýš, yako gdybi uš bili uoďěsi |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(afekete) RP (26.6.2026 8:05)
|
reagovat
|
Cyklista je Peter, nebudte jako cyklista |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(afekete) RP (26.6.2026 8:04)
|
reagovat
|
hlavne to treba prelozit z fontu do fontu aby to pochopili i debilove |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (26.6.2026 7:30)
|
reagovat
|
|
cyklocuraku, ty uz vis, co chci rict, ze jo? Protoze tak dementni nejsi ani ty, takze tady lzes jak nejaka spinava zakerna svine. Tzv. kompetencni zalobu, presneji ustavni stiznost, Turek nikdy podat nemohl. Ale ty to vis, ulhana kurvo. |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(cyklista) R (26.6.2026 7:03)
|
reagovat
|
|
Nebuďte zbabělci a buďte chlapi jako Turek! Ten mohl podat na prezidenta kompetenční žalobu za nejmenování ministrem a neudělal to! Zato podal žalobu na nějakou holku, která o něm řekla, že je debil. Je to opravdový hrdina! To jen tak někdo nezvládne! |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(Jebavý Březina ) (26.6.2026 5:20)
|
reagovat
|
|
Já jsem malý Macinka, mám malýho šulinka, až budu velký Macinka, budu mít furt malýho šulinka,,, |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(Taky jeden - původní) (26.6.2026 0:37)
|
reagovat
|
Těší mne, že místnímu blbečkovi tak šlapu po prstech, že “je nucen” používat i můj nick u svých výblitků, aby nějak dokázal “shodit” mé myšlenky těší mne to - jen ať trpí a snaží se nějakým dalším výblitkem pod mým nickem zase trochu ohnout realitu … možná časem pochopí, že mé komenty nejsou určeny pro normální návštěvníky (ti mají jasno), ale právě pro místní chudáčky, jako je on - a tudíž si nijak nehraji na image, kterou je mi možno ničit - kdybych o to stál, zaregistroval bych si nějaký nick |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(macinka v oktagonu) (26.6.2026 0:03)
|
reagovat
|
|
Jsem Macinka v oktagonu ležící, na mně je Pavel klečící. Dál mi pořádnou čočku, už nešpitnu ani trošku. |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(miko) RP (25.6.2026 23:17)
|
reagovat
|
|
BTW: Petros krasne rozebira Burese & co : [youtube.com] |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(69) (25.6.2026 23:16)
|
reagovat
|
|
To je k popukání. |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(ikoník) (25.6.2026 22:47)
|
reagovat
|
Kakamura: Nemají být vaši už dávno u Oděsy, když už jsou Ukrajinské drony v Moskvě? |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(1337) (25.6.2026 22:41)
|
reagovat
|
|
Ger: keby si bol chlap, vyzveš ho ty. Radiť druhým z bezpečia svojho brlohu, to dokáže každý dezolátsky čurák. A Macinka nie je "pán", je to kokot. A ty si ešte väčší, keď o ňom píšeš ako zaľúbená teenage žaba o svojom idole. |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(miko) RP (25.6.2026 22:38)
|
reagovat
|
|
Ger je dalsi z plejady zdejsich debilu, ktery nechape, ze kdyz nekdo nekomunikuje, neni jak ho k cemukoliv vyzvat. misto toho tady knuci a papouskuje bureso-tocvolantitove picoviny o zalovani. nj, bezmozci to maji v zivote tezke ... |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(Ger) (25.6.2026 22:29)
|
reagovat
|
|
Kdyby byl PePa chlap, tak nekde nezaluje, a vyzve pana Macinku treba do oktagonu a tam by se videlo hned !!!! |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(1337) (25.6.2026 22:16)
|
reagovat
|
|
Pokakanámůra: už to nehul, blbečku. Nedělá ti to dobře. Pak jen pořád meleš hovna... |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(kakamսra) (25.6.2026 22:14)
|
reagovat
|
No jo, mimo miko zase věří tomu, co mu maintream neservíruje. Agent Bureš patří s ostatními do jednoho gangu, vyrostl na ramenou ODS a ČSSD, atp., všechno jsou to kamoši, a jen hrají komedii na ovce jako je taky mimo miko, aby si v klidu nakradli, což tedy mimo miko chápe jen u toho agenta Bureše, |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(1337) (25.6.2026 22:13)
|
reagovat
|
zMrdlin ešte žije? Nepraskol mu rotačný hemoroid? |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(ikoník) (25.6.2026 22:06)
|
reagovat
|
(Taky jeden - původní) (25.6.2026 21:33) Merline, my ti Děcinku nebereme, jen konstatujeme, že je to užitečný trouba, stejně jako ty a tobě podobní |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(miko) RP (25.6.2026 21:38)
|
reagovat
|
|
klidek, ty jsi natolik psychycky nevyrovnany, ze se obycejne divis uplne vsemu, bez toho, abys cokoliv chapal. smir se s tim, lepsi to uz ve tvem pripade nebude. |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(Taky jeden - původní) (25.6.2026 21:33)
|
reagovat
|
|
S údivem jsem zjistil jsem, že primárním důvodem existence koalic je tvoření většinových vlád. A že to neplatí jenom pro dezolátské vlády, ale dokonce i pro ty libtardí. Nevím, jak se s tím psychicky vyrovnám. |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(XXX) RP (25.6.2026 21:33)
|
reagovat
|
|
Taky jeden: myslím, že je to naprosto přesný popis aktuální situace. |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(miko) RP (25.6.2026 21:11)
|
reagovat
|
|
duvod c.3.) likvidace statni moci, ktera by mu branila prevzit moc - tedy i prezidentske kancelare a prezidenta jako takoveho. zatim nejvetsi prekazkou jsou media - proto jim jde po krku. ale aby je zahltil, nechava radit ty sasky, jednou tocvolantisty, jednou pitomia, jednou agenta otika, jindy pornoherce - jak se stridaji! obcas se proflakne neco z jeho lidi - okamzite je odhazuje jako spinave fusekle. (podle mne na mnohe ma "slozku" - smula byla, ze par kousku ted novinari prisli a uz se nedaji vydirat) |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(miko) RP (25.6.2026 21:06)
|
reagovat
|
|
presne tak to vypada, ze soudruh bures je vydiran, je obeti ... ma to (minimalne) dva duvody: potrebuje je, 1.) aby udrzel v parlamentu vetsinu na a.) udrzeni si imunity, b.) zmeny zakonu, aby si nemusel udrzovat imunitu, c.) na zmenu zakonu, ktere jemu a jeho kamaradum prinese vice prachu a vice moci. 2.) potrebuje je a.) jako hlucne krovi aby zmeny zakonu probehly v tichosti v pozadi, b.) aby z uradu odstranil lidi, kteri mu nejdou na ruku a nahradil je lidma, co mu na ruku jdou (nemusi byt odbornici) |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(Taky jeden - původní) (25.6.2026 20:55)
|
reagovat
|
|
Vzhledem k tomu, že primární důvod existence Prcinky a Osmána v koalici je nevydání slovenského gaunera ke stíhání (a tím do basy) už je “odpracován”, přemýšlím, proč tam tu chátru pořád drží. Ale je pravda, že ti blbečci zajišťují takový informační bordel, který slovenský gauner potřebuje, aby nebylo vidět jeho začleňování ČR pod Agrofert, že to pro něj má hodnotu. |
|
|
Obrázek 'ciste mezi nama'
(Georgethebest) RP (25.6.2026 20:43)
|
reagovat
|
|
Já nevím, ale někteří dělají z Babiše vlastně oběť toho že musí poslouchat micinku s turkem... |
|