Odebírat
|
|
Obrázek 'Caracas'
(DQDLM) R (26.6.2026 9:55)
|
reagovat
|
|
To je nějaká reklamní kampaň na další sérii House of Cards? |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(132547) (26.6.2026 9:18)
|
reagovat
|
|
caracas, maracas... |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(afekete) RP (26.6.2026 8:01)
|
reagovat
|
|
blbec dela ze sebe debila ze nic nevi a vy mu to zerete |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(Greywolf) R (26.6.2026 0:20)
|
reagovat
|
|
@Ploutev veľmi sa neraduj zo "zlaté ČR" - už aj u vás sa začínajú pravidelne objavovať extrémy počasia, tornáda. A aspoň elementárny prehľad o dianí vo svete nie je na škodu. Samozrejme, každému občas niečo unikne, je toho veľmi veľa. |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(Taky jeden a druhej) (25.6.2026 23:05)
|
reagovat
|
Ve Venezuele moc technologii poslednich par let nebylo.... ps... rouming je taky socialni sit... piseme si tu spolu, ze? |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(OcasniPloutev) R (25.6.2026 20:20)
|
reagovat
|
|
na sociální sítě samozřejmě kašlu, stejně jako na zprávy na nově nebo ty ostatní kraviny, za ty roky to těm lidem co na to čumí, nic kloudného nepřineslo, ale dík za nastínění, nakonec jsem to našel i na tom seznamu, ten občas zkouknu.. jako je to smutné že zase lidi přišli o život.. na druhou stranu nechápu, když máme ty technologie na takové úrovni, proč se to ještě děje.. zlatá Česká republika |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(1337) (25.6.2026 19:55)
|
reagovat
|
To už ten Drumpf fakt prehnal! |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(Taky jeden a druhej) (25.6.2026 19:49)
|
reagovat
|
zajimavy jak nekdo ma prolezly socialni site a picoviny, ale to, ze ve vsech novinach pisou na titulkach o Venezuele, to mu uniklo.... to musi o necem vypovidat.... ale o cem....hmmm.. |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(Osmý Rus osmého Rusa) (25.6.2026 19:43)
|
reagovat
|
Caracas leží ve Venezuele. Nechci tě připravit o moment zjištění, co tato hromada bordelu může reprezentovat, tak víc napovídat nebudu. Kromě toho že můžeš čas od času zkontrolovat zprávy |
|
|
Obrázek 'Caracas'
(OcasniPloutev) R (25.6.2026 19:38)
|
reagovat
|
|
má nám to něco naznačit? jako, k čemu je komu hromada bordelu? osvetlete mi to někdo prosím.. díky |
|