Odebírat
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Socca) RP (27.6.2026 7:18)
|
reagovat
|
|
16 urazenejch |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 8:56)
|
reagovat
|
|
Heil Hitler Knikalove! |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(S) R (25.6.2026 23:13)
|
reagovat
|
|
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Posselt) (25.6.2026 22:49)
|
reagovat
|
|
Salutuje špatně. Ještě že nám poskytl záštitu voják, který salutuje správně. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Borůvka) (25.6.2026 22:45)
|
reagovat
|
|
a nesalutuje nějak špatně? Co by na to asi řekl Herr Čestný Předseda? |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(1337) (25.6.2026 22:20)
|
reagovat
|
Kňuč viac, potkan Pochcan Dezochcáč! |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(1337) (25.6.2026 22:12)
|
reagovat
|
|
kníkal, uklidni se idiote. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(1337) (25.6.2026 22:10)
|
reagovat
|
Povedal by som, že tentoraz namiesto originál Chujožvýka písal ten posledný príspevok originál Dezochcáč. Akože ok, je to v oboch prípadoch top level kokotizmu, len mi to tak napadlo... |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 22:04)
|
reagovat
|
|
kníkal, uklidni se idiote. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 22:01)
|
reagovat
|
|
Xудожник, uklidni se idiote. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
|
kníkal, uklidni se idiote. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
|
Carl, uklidni se idiote. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 21:25)
|
reagovat
|
|
Všichni nejsou kníkal. Kníkal obsluhuje jenom půlku nicků. Druhou půlku obsluhuje kníkalův nádražák. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 21:13)
|
reagovat
|
všichni jsou kníkal jenom Carl, Xудожник-K1, egal a Pávek jsou huliči nemytejch ruskejch čůráků, jako že se Carl C.C C9 jmenuju! |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 21:10)
|
reagovat
|
|
Ano kníkale, jsi poznat. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 20:25)
|
reagovat
|
Sere mě, že prezident Petr Pavel nehulí nemytý ruský čůráky jako já Xудожник-K1. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Georgethebest) RP (25.6.2026 20:23)
|
reagovat
|
|
Kdokoliv se zaplete s Kikinou Klausem a hlásá jeho moudra není rebel ale kokot. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 18:27)
|
reagovat
|
Macinka je borec a rebel, na rozdil od prezidenstcika z GRU on hral rock na el. kytaru .... a v mladi byl rebel asi jako Orban |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(O.o) (25.6.2026 16:03)
|
reagovat
|
|
nedávejte ho do uniformy, vždyť tenhle čurák má modrou knížku... |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Pávеk 107) (25.6.2026 15:49)
|
reagovat
|
Macinka je čůrák |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Pávеk 107) (25.6.2026 14:55)
|
reagovat
|
|
Komunista v důchodu alias bývalý nerozvážný mladík není nadávka ale pochvala. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(nl) (25.6.2026 14:50)
|
reagovat
|
|
curak v uniforme je skor Pavel |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 14:44)
|
reagovat
|
|
Zachrta mi tu taky pořád nadává, že jsem komunista v důchodu, vyznačuje se znalostmi z VVš takže je taky nejspíš komunistickej důstojník. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 14:42)
|
reagovat
|
|
DQDLM - No vždyť na to obrázku je ten generál. Je to fotka z filmu "Copak je to za vojáka", byl to film o komunistických výsadkářích a generál byl taky komunistický výsadkář. Macinkovu fotku tam dali podle komunistického pravidla "Uděláme z tebe, to co ze sebe". - Viz kníkal, co tu pod mým nickem věčně zasírá veškerou debatu, protože jeho by už nikdo nečetl. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 14:35)
|
reagovat
|
|
nameless_one - Člověk ne, ale ty jo. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Pávеk 107) (25.6.2026 14:01)
|
reagovat
|
Carl C.C C9: Ty tady asi elfuješ i pod nickem Zachrta, viď. Ten je taky schopnej nimrat se v hovně pořád dokola tak dlouho, dokud ho někdo krmí |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Blmátko) (25.6.2026 13:45)
|
reagovat
|
(DQDLM Jediný kdo tady bulí je tenhle čurák s hranatou nulou, buzíku |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 13:43)
|
reagovat
|
DQDLM, pokud vidím tak aktuálně bulí Macinka. A ty buzno. Slzičky Motoristů jsou příjemným osvěžením v těchto horkých dnech. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 13:40)
|
reagovat
|
Pávek 107, nedělej ze sebe ještě většího hlupáka, sněhová vločko. Průser je když je nějaká mimořádná událost, pak nastupuje zákon padajícího hovna, při tom jak se deleguje odpovědnost směrem dolů. Zeptej se dědy, ten na vojně asi byl, pokud není blbej jako ty a nedostal modrou knížku na hlavu. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(DQDLM) R (25.6.2026 13:36)
|
reagovat
|
Carl C.C C9: Od toho je tady váš generál |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 13:35)
|
reagovat
|
DQDLM nebul buzno . |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Pávеk 107) (25.6.2026 13:35)
|
reagovat
|
|
Carl C.C C9: No vždyť to píšu jasně. Nebuzerovat znamenalo vytvořit průser. A odpovědnost za ten průser se řešil metodou padajícího hovna. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(DQDLM) R (25.6.2026 13:34)
|
reagovat
|
Bejt tam Pavel, má to 400 mínusů a je to okamžitě v koši |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(DQDLM) R (25.6.2026 13:33)
|
reagovat
|
|
Rouming je vyváženej jak zpravodajství český televize |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 13:21)
|
reagovat
|
Pávek 107, je vidět že víš o armádě hovno. zákon padajícího hovna je výraz který se používá při přenesení odpovědnosti za nějaký průser. Jsi stejná sněhová vločka jak ten kokot Macinka, a o armádě víš tak nejvejš z internetu. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Pávеk 107) (25.6.2026 13:13)
|
reagovat
|
|
Carl C.C C9: Poddůstojníci byli taky odvedenci. My gumáci jsme buzerovali odvedence s frčkama a ti pak naší buzeraci delegovali na odvedence bez frček. Kdyby nebuzerovali, tak bysme s nima zatočili pěkně po soudružsku. Říkalo se tomu zákon padajícího hovna. Zkus si o tom něco alespoň přečíst, než si budeš hrát na chytráka. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 13:08)
|
reagovat
|
Pávek 107, na to byli poddůstojníci, ty debile. Je vidět, že jsi sněhová vločka co na vojně nebyla. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(king) RP (25.6.2026 13:07)
|
reagovat
|
|
Dyt Pavek dostal od soudu last minute zajezd do Turecka, tak proc jeste musime sledovat tohle knuceni? |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Pávеk 107) (25.6.2026 12:28)
|
reagovat
|
|
Odvedence jsme my gumáci buzerovali jako bachaři mukly |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(kakamսra) (25.6.2026 12:27)
|
reagovat
|
|
Tak mohli tam pástnout kteréhokoli politika, a sedělo by to tak jako tak. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Georgethebest) RP (25.6.2026 12:26)
|
reagovat
|
|
Ten ani na vojně nebyl, takový je to čurák.. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(obal na urážku) (25.6.2026 12:21)
|
reagovat
|
|
A smyslem Macinkova ksichtu je zakrýt čuráka. Naštěstí se to moc nedaří. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(nameless_one) RP (25.6.2026 12:18)
|
reagovat
|
|
Macinka s Rajchlem maji oba presne takovy ten xicht, do ktereho ma clovek chut flusnout. Nevim cim to je.
Kazdopadne tohle je presne. Nase minula vlada sice byla tragedie, ale to, co predvadi tyhle hovada, to sem za svuj zivot este nevidel. A to sem zazil v parlamentu Sladka. |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Občan Y) R (25.6.2026 12:15)
|
reagovat
|
|
Smyslem obrazku bylo jen obalit vulgarni urazku... |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(masturbator3000) (25.6.2026 12:13)
|
reagovat
|
|
drzticku ma jak nejaka micinka |
|
|
Obrázek 'Copa je to za'
(Dylin) (25.6.2026 12:05)
|
reagovat
|
|
|