Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Domény


Nalezeno 19 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (KaldaR (26.6.2026 8:36) reagovat
a uz jste slyseli o tom zemskym vnejsim jadre? jak pomalu meni smer pohybu? [stoplusjednicka.cz] urcite za to zas muze vypousteni co2 do atmosfery

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (1337) (25.6.2026 21:43) reagovat
Rfvgzth: ok, pardon, je tu jedna blbosť z mojej strany - ty si nepísal nič o stratosfére, ale o "horných vrstvách atmosféry". Mal by si upresniť, aké vrstvy atmosféry myslíš, lebo v troposfére sa oxidy síry správajú kvôli ich reakcii so vzdušnou vlhkosťou inak, zvyšujú kondenzáciu a môžu mať ochladzujúci vply nepriamo, cez nárast oblačnosti. Takže sa ospravedlňujem za drsný jazyk. Tak či tak, globálne oteplenie za posledných 40 rokov, o ktorom som písal, nemá nič spoločné s odsírením priemyslu.

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (1337) (25.6.2026 21:26) reagovat
Rfvgzth: to je totálna blbosť, čo píšeš. Ak by to malo niečo do činenia s kryštálikmi SO2 a SO3 v stratosfére (prvá blbosť), fungovalo by to opačne - skleníkový efekt by po odsírení klesol a dnes by bolo chladnejšie (druhá blbosť). Venuša má v atmosfére kvantum oxidov síry a napriek neustále ohromne hustej a neprehľadnej oblačnosti ma masívny skleníkový efekt. Naopak to totiž nefunguje. Neviem, kde na také chujoviny chodíš.

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (mikoRP (25.6.2026 21:21) reagovat
jj, toho Milankoviče meli hned zastrelit a nedovolit mu cokoliv cyklovat

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (Rfvgtzh) (25.6.2026 21:11) reagovat
1337: protože jsme debilové a odsířili jsme si tepelné elektrárny. Teď je v horních vrstvách atmosféry mnohem méně SOx krystalků, atmosféra je více "průhledná" takže skleníkový efekt už nic nebrzdí. Plus také Milankovičův cyklus je ve vzestupné fázi...

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (no-XRP (25.6.2026 12:22) reagovat
Ger: Kdybys zvládl otevřít učebnici dějepisu, mohl by sis podobné kecy odpustit. Ale když z tvého projevu vyplývá, že jsi se nezvládl prokousat ani učebnicí češtiny, tak je holt veškerá argumentace marná.

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (1337) (25.6.2026 11:46) reagovat
Ger: dobre, ty globálne neoteplený trkvas. Nebudem sa zaoberať Grónskom, lebo kokoti ako ty aj tak zmietnu zo stola všetky fakty, ktoré im nevyhovujú. Dám niečo z vlastnej skúsenosti. 40 rokov dozadu boli v lete horúčavy 25-30°C, len veľmi zriedkavo to išlo mierne nad 30. V poslednej dekáde máš každé leto dlhé série dní s teplotami 35-40°C. Pred 40 rokmi boli v zime bežné teploty -10°C a 70-90 dní zo 100 s trvalou snehovou pokrývkou. V poslednej dekáde pod 10 dní a teploty väčšinou nad nulou. Ešte niečo?

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (Carl) (25.6.2026 11:35) reagovat
Máme tuny důkazů, jak to v té době bylo. Ale stzejně se najde nějaký debil, který napíše a co když.

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (Ger) (25.6.2026 11:31) reagovat
no-X cim blbejsi a slozitejsi vysvetleni, tim vic tomu veris? On ten Erik nekde napsal, ze je to takovej fikanej trik? Source? Kamo.... a co kdyz to bylo tak, ze to proste bylo zeleny tehdy?

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (nornikRP (25.6.2026 11:20) reagovat
Iz určitě píše žalobu

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (Šunt) (25.6.2026 10:54) reagovat
Comay řýkat Ivaňy, ťy maý kolem Mosqi teprv horko :o) :o) :o)

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (no-XRP (25.6.2026 10:43) reagovat
Ger: Název Greenland byl zaveden při kolonizaci Erikem Rudým, který byl vyhoštěn a potřeboval do nehostinné krajiny, kam nikdo nechtěl, dostat další osadníky. [snopes.com]

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (elmordoRP (25.6.2026 10:37) reagovat
takže AI teď sere obrázky ve stylu Simpsonů? Nebo to je zas nějaká móda?

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (Ger) (25.6.2026 10:33) reagovat
A Gronsko je Greenland proc? Muze to nejakej globalne oteplenej buzik blize vysvetlit?

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (25.6.2026 10:29) reagovat
Dneska to slunko pali nejak vic nebo co, elektrina v zasuvce dnes kmita rychleji nez je bezne. Ne o moc, ale v grafu je to jasne videt.

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (Libtardí buzna) (25.6.2026 10:12) reagovat
netopýre šířej covid a švábe homosexualismus

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (aggRP (25.6.2026 10:09) reagovat
Máme tu globální oteplování, protože se nám tu přemnožil prorusácký šváb.

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (DQDLMR (25.6.2026 9:50) reagovat
Takový vedra máme kvůli globálnímu oteplování, pač levičácká špína zatěžuje AI datacentra požadavky na generování dobroserský propagandy.

Obrázek 'Helenka detstvi' Obrázek 'Helenka detstvi' (KozoMelGIbson3) (25.6.2026 9:29) reagovat
…a už tenkrát to byla … DLOUHÁ NOC!