Odebírat
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(kolemjdoucí) RP (24.6.2026 17:35)
|
reagovat
|
Sranda je, že za první republiky tu armáda používala z důvodů případného omezeného vnějšího zásobování směs BiBoLi (benzin+benzol+líh). A kdo dnes vyrábí benzol a biolíh? |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(horacek) (24.6.2026 14:45)
|
reagovat
|
|
mam divokou myslenku. Co kdybysme opravdu navysili vojensky rozpocet, kdyz ho ve skutecnosti potrebujeme? |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(leco) RP (24.6.2026 14:15)
|
reagovat
|
|
creative accounting |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (24.6.2026 13:24)
|
reagovat
|
|
Jak je pro mne typicke, nalezl jsem originalni reseni, jak nakrmit vlka a kozenky nechat v ohrade. Nastavme plat vojaka armady CR na 5 milionu korun rocne a vydajovy zavazek 2 % HDP na obranu tim splnime pres noc. Statu se polovina vrati na primych danich ihned a pres 20 % ze zbytku na neprimych danich pozdeji, ale to nicemu neodporuje. Cil tim bude naplnen a nikdo nemuze rict ani popel. |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(Krahujec) (24.6.2026 11:48)
|
reagovat
|
|
Tak ještě že budeme mít alespoň armádní traktory v soukromém nevlastnictví premiéra. Priority jsou důležité |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(PŠENÁK) (24.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
|
smradlavou práci |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(Onanesjan) (24.6.2026 11:08)
|
reagovat
|
|
Samozřejmě. S kolegou Pšenákem snižujeme výdaje státu na obranu před proruSSkými živly. Naše bojůvka dělá pro stát špinavou práci. |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(kakamսra) (24.6.2026 11:07)
|
reagovat
|
|
Pšenák mezi řepkou nekvete, nebo jak se to říká. |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(Krahujec) (24.6.2026 11:02)
|
reagovat
|
|
On má nějaký vliv co se týče státních výdajů na obranu? Nějak je blokuje? |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(Onanesjan) (24.6.2026 9:42)
|
reagovat
|
|
Pšenáka by uznali? |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(Krahujec) (24.6.2026 9:41)
|
reagovat
|
|
Šilerovou bych nepřiznával, je to ilegální zbraň hromadného ničení rozpočtu. To by nám nepovolili a ještě by byly problémy |
|
|
Obrázek 'zavazek splnime'
(Dylin) (24.6.2026 9:36)
|
reagovat
|
jo no... A Šilerová s Juchelkou vydají za dva zátarasy proti tankům, takže je můžou započíst taky |
|