Strana 3/3.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(MSA2nr) (23.6.2026 19:08)
|
reagovat
|
|
Stačí, že byl komouš. Když o něm někdo říká rozvědčík, už je to zbytečná nálepka navíc. Samozřejmě zmrdi komouši budou křičet "tenkrát musel bejt komoušem každej" ale ne, nemusel. Někdo nemohl, někdo nesměl, někdo nechtěl. Dokonce někteří byli a jiní komouši je přesto nechali popravit, protože nebyli správně komoušští. Tedy ano, je to hnus, mít prezidenta komouše, ale lepší materiál nemáme. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(deblasco) RP (23.6.2026 19:04)
|
reagovat
|
a to bola ta dobra STB v ktorej bol agent Bures alebo ina??? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 19:03)
|
reagovat
|
|
to nepomuze, to je v tom prispevku moc logiky. bures rikal, ze pavek byl estebak, tak byl estebak. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 18:56)
|
reagovat
|
|
Tak jateda nevwrim v nic. nejsem verici. dokazu si realitu oduvodnit fakty a pozorovanim
alias vedou. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 18:46)
|
reagovat
|
|
Kníkale, u tebe je smyšlný i nick, respektive ukradenej - no a lidi to vědí a protože všichni libtardi, jsou takoví malí křiváci, jako ty, tak vás neberou vážně. Spíš věřej rovnou přesnej opak toho, co říkáte. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 18:43)
|
reagovat
|
99luftBallon - Je hloupej, ale to je pro spoustu lidí neviditelné. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Li-borg) (23.6.2026 18:43)
|
reagovat
|
|
Takové vysvětlení dnes potřebuje někdo s víc, než půl mozkem? Gratuluji. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(99luftBallon) (23.6.2026 18:41)
|
reagovat
|
|
Co maju Cesi stale proti nemu? Je ovela lepsi ako ti dvaja predtym. Co bol v minulom rezime uz viacmenej nehra moc rolu pokial z toho este stale netazi. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Peter .) RP (23.6.2026 18:29)
|
reagovat
|
|
Prečo by mal web manipulátori.cz poskytnúť akýkoľvek dôkaz svojho tvrdenia??? Nech si to ovčan gojim dohľadá na internetoch sám!!! |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Taky jeden - původní) (23.6.2026 18:21)
|
reagovat
|
|
Je naprosto zbytečné pokoušet se dementům cokoli vysvětlovat. Jakmile je člověk schopen propadnout se na úroveň dezolátů, není pro něj cesta zpět - je to jednou provždy zničená a zbytečná existence a rozhodně si nezaslouží jakoukoli do něj vkládanou energii. Jde o závadové a zbytečné existence. Je těžké, jde-li o rodinné příslušníky, ale nic to nemění na tom, že jsou odepsaní a nezaslouží si ani čas, ani energii. Trvalo mi víc než dekádu, než jsem to vstřebal. Dnes už nemám žádné “pochopení” a omluvy. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Pávеk 107) (23.6.2026 18:13)
|
reagovat
|
|
Jsem Pávek z estébácký rodiny a má dívka je z politrucký spodiny |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Dlaeurg) (23.6.2026 18:11)
|
reagovat
|
|
Liberalove jsou bezcitni. Takhle konfrontovat nekoho s realitou! To jim to alespon nemohli zjemnit? Nejak priblizit. Co kdyz ted zacnou premyslet o pravde?! Chapete vubec, ze je to jejich prace??? To neni nic osobniho. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 18:02)
|
reagovat
|
|
pro pána krále, vy jste konfrontovali trolly s fakty??? Co vás to napadlo, něco takové oni vůbec nemohou nezvládnout. V nejlepším případě se zhroutí do uzavřeného odpírání a to je ten lepší případ. Jste vůbec lidi, takhle to na ně vypálit??? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Takypanic2) (23.6.2026 18:02)
|
reagovat
|
|
Mně nevadi že vstúpil, ale že VYSTÚPIL!
Kabatnici nemají charakter. Kabatnici rozkurvili KSČ, srdcaře komunisty pozavirali, a pak, až už to zas vypadalo blbě, hupky dupky do ODS! |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(flok) RP (23.6.2026 18:00)
|
reagovat
|
|
Já bych tady rád připomenul, že se víceméně vybíralo mezi Babišem a Pavlem a Nerudovou. To je jako vybírat mezi zlodějským ulhaným stébákem, rozvědčíkem, co aspoň makal pro NATO a je válečný hrdina, a tu ženskou snad nikdo nebral vážně. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 17:58)
|
reagovat
|
|
@No-x. tak si uprav feed na FB a uvidis to 5x do hodiny..... Me se na tobe libi, ze to hned oznacis jako smyslene tvrzeni, aniz bys vterinu venoval tomu, aby sis to overil. Dobra manipulace. Ale velmi okata... |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(no-X) RP (23.6.2026 17:52)
|
reagovat
|
|
Mně se na tom líbí, že manipulátoři předloží smyšlené tvrzení, kterým se nikdo neohání (že Pavel byl agentem StB), to vítězně vyvrátí a tím jakoby očistí jeho jméno ušpiněné zlými dezoláty. Dobrá manipulace. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(pkomouš) (23.6.2026 17:51)
|
reagovat
|
|
P je komunista |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(anonykrysa) R (23.6.2026 17:51)
|
reagovat
|
|
Bureš třeba nebyl mezi těma paragánama, co s ostrejma v tejdnu po 17.11.1989 čekali na rozkaz, kterej naštěstí nedorazil. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(anonykrysa) R (23.6.2026 17:49)
|
reagovat
|
|
Já jsem nikdy neříkal, že je StBák. To ostatně nebyl ani Bureš, ty kreténe. Bureš byl maximálně spolupracovník StBáka, malá křivá krysa, co udávala, aby se udržela na PZO. Zatímco pávek byl velká krysa, která přímo ten zkurvenej režim tvořila.
Je ti to už jasný, ty libtardí hovado? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(anonykrysa) R (23.6.2026 17:47)
|
reagovat
|
|
Mezi její činnost, kterou dělali jeho soudruhy (jemu kariéru pokazil Listopad 89, takže to sám nestihl) bylo kromě jiného rozpracování zahraničního odboje, jedním ze známých cílů byl třeba exilový vydavatel Pavel Tigrid. To jen k tomu, mezi jaké svině ten rudý bolševický nok patřil. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Merlin by si měl dávat pozor na jazyk - bez jazyka bude těžko rusko-jazyčným obyvatelem) (23.6.2026 17:47)
|
reagovat
|
|
A vidíš, ANOkryso, nic z toho co jsi vyjmenoval z něj Eštébáka, na rozdíl od tvého milovaného Slováka Bureše, nedělá. Blbý, co? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Občan Y) R (23.6.2026 17:45)
|
reagovat
|
|
A i tak je uzitecnejsi a lepsi clovek, nez vy. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(anonykrysa) R (23.6.2026 17:45)
|
reagovat
|
|
Kam se snažil dostat se jmenovalo 248 provozní prapor, což byl krycí název pro krytou část [valka.cz] Zpravodajské zprávy Generálního štábu |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(anonykrysa) R (23.6.2026 17:43)
|
reagovat
|
|
A jako obvykle je to neúplné. Účastnil se kurzu, jehož podmínkou byla prověrka StB pro styk se státním tajemstvím. Součástí kurzu byl i nácvik výslechů což prováděli soudruzi z StB. Ostatně i konspirační byt nafasoval od nich. O krajské nomenklatuře také radši nevědět. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(69) (23.6.2026 17:43)
|
reagovat
|
Osvědčená taktika, uvádět jako zdroj sám sebe |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Zenxen) (23.6.2026 17:42)
|
reagovat
|
|
Jo Pavek nebyl v STB, to je jasné. Byl to jen oblastní/okresní předseda KSČ. Pak člen KSČ. Jo pak byl u rozvědky. Která byla podřízena GRU. Tam byl Putin. Byl to hodny lampasak. 99% lidí co nebylo na vojně nechápu,ale tohle byl za komára ten největší humus a lidský odpad. Že by v roce 89 klidně postřílel studenty, kdyby dostal rozkaz je jasné. A to vše dobrovolně. Žádný nátlak. |
|
Strana 3/3.