Strana 1/3.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(xireds ) (26.6.2026 18:21)
|
reagovat
|
|
Být vojákem není horší než udávat svoje spoluobčany. Ovšem být komunistickým rozvědčíkem a profesionálně udávat svoje bývalé spoluobčany kteří emigrovali je naprostý vrchol udavačství. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (26.6.2026 14:34)
|
reagovat
|
|
Carl: co jsem mel najit v tom clanku ty tupa gumo? Zobrazuje ctyri radky a zbytek je skrytej. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (26.6.2026 14:32)
|
reagovat
|
|
Myslis vojakem, co schvaloval okupaci vlastni zeme cizimi vojsky? Jo, horsi. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(ger) (26.6.2026 14:31)
|
reagovat
|
|
tak vidite vy mrtki? Je cisty jako lilijum. Rikaji to i manipulatori !!! |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Pávеk 107) (26.6.2026 14:29)
|
reagovat
|
|
Pěst lidu je vyžene. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(V řeči dezolatu jsem komunista, tedy demokrat stojici proti autokratum) (26.6.2026 14:20)
|
reagovat
|
|
Dezoláti vážně nemají hranice. Tvrdit že být vojákem je horší než udávat své spoluobčany …. najít dno v takovém uvažování by si vyžádalo víc prostředků než let na měsíc |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 12:59)
|
reagovat
|
Mam radost ze se moje uploady dostavaji pravidelne mezi top 3 |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(no) (26.6.2026 6:12)
|
reagovat
|
|
Jak moc by chtěli ubozí manipulátoři zmenit pravdu, ale jednou to je bezpáteřní oportunista, ať by napsali cokoliv. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Utlouk) (25.6.2026 10:38)
|
reagovat
|
69: a ty seš jen další tupej kokot, který si upravuje realitu podle svého zvráceného bezpáteřního ega. Vsadím se, že ozbrojené složky totalitního Putlerovic režimu ti vůbec nevadí. Viď, debile ruSSáckej? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(69) (25.6.2026 10:22)
|
reagovat
|
|
Komouš jako komouš. Dělat ozbrojenou složku v totalitním režimu je větší svinstvo, než bejt krysa Bureš, co si jen jde pro svůj sýr. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Utlouk) (25.6.2026 9:40)
|
reagovat
|
|
PetrtHajliczech: kokote, kromě jednoho jsou všechny tvá faktická tvrzení jenom lži (a jedno je sice pravdivé, avšak v daném kontextu taky zavádějící). Běž dál hulit nemyté ruSSácke čuráky a nemel hovna. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(PeterHajliczekBohowski) R (25.6.2026 6:23)
|
reagovat
|
|
Obhajoval okupaci Československa, kamarádíčkoval s rusáky, studoval elitní komunistickou rozvědčickou školu, a i když nebyl v STB, rozvědka s STB velmi úzce spolupracovala, co je horší, přímo spadal pod Ruskou tajnou službu GRU. Je usvědčený lhář. Mlátil svou bývalou ženu. Gratuluji, to je prezidement |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 14:30)
|
reagovat
|
|
Dobře, ale odpovídal jsi mě a já jsem to nenapsal a ani jsem to nezaregistroval. To "nikdo neříká" je obrat znamenající "já to nikde neříkám". - Jak ti mám já vysvětlovat, jak to hudec myslel? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(rozvědčík Pávek) (24.6.2026 14:16)
|
reagovat
|
|
Ale to krytí jako agent gru mám docela solidní. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 13:53)
|
reagovat
|
Carl C.C C9 (24.6.2026 13:4 - Vždyť jsem jasně napsal i něco jinýho: "A do téhle diskuse to napsal například hudec v 10:19". Což byla reakce na tvoje tvrzení "Nikdo neříká, že PP je zlo." |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 13:48)
|
reagovat
|
|
vagyu - Vždyť jsi nic jinýho nenapsal. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 12:16)
|
reagovat
|
|
Carl C.C C9 (24.6.2026 12:13) - To budeš kníkat kvůli nepodstatném rejpanci místo věnování se tomu podstatnému? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 12:14)
|
reagovat
|
|
Ah kníkale, jak je na Ukrajině? Co Banderol, taky jste měli jeden tam u vás? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 12:13)
|
reagovat
|
|
vagyu - To budeš rajtovat ještě po tom, že to není "řečený" ale "napsaný". |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 12:13)
|
reagovat
|
|
Heil Hitler Hovada! |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 12:10)
|
reagovat
|
|
Carl C.C C9: V textové diskusi to nikdo samozřejmě neříká. Do textové diskuse lze jedině psát. A do téhle diskuse to napsal například hudec v 10:19 |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 12:08)
|
reagovat
|
|
zebra - A v čem je to lepší volba? Jako pro nás, pro všechny? Ne jen pro jeho zahraniční sponzory v jejichž zájmu štěká. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 12:05)
|
reagovat
|
|
vagyu - Nikdo neříká, že PP je zlo. Je jen komouš a prodejnej k tomu. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 12:04)
|
reagovat
|
|
vagyu - Když říkám, že byl u komunistů, tak to asi znamená, že mi vadí, že byl u komunistů. - Je v to něco nepochopitelného? - Jaký jsou ostatní, na tom přeci nic nemění. To jsou jen Kolář-boys, co to zkouší uštěkat. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 10:51)
|
reagovat
|
|
Vsimli jste si, kolik slov konci na "elta". Zajimave. co? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 10:38)
|
reagovat
|
|
Navíc prezident Pavel má minulost čistou. Jak sám říkal - nemá se za co omlouvat. On nebyl nějaký zaslepený komunista. Nevstoupil do KSČ proto, aby slepě sloužil režimu. Viděl chyby, které režim měl. Vstoupil do KSČ proto, aby ty chyby napravil. Byl to v podstatě takový disident. Viz zde v čase od 16:00 https://domaci.hn.cz/c1-66687240-kandidoval-bych-proti-babisovi-v-ksc-jsem-byl-z-naivity-omlouvat-se-nebudu-rika-pavel |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 10:38)
|
reagovat
|
|
zebra: To je ale normální, že příznivci režimu považují za dobro a zlo něco úplně jiného než kritici režimu. To není žádný slaměný panák. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(zebra) (24.6.2026 10:31)
|
reagovat
|
|
(vagyu) (24.6.2026 10:27): to že "Stojíme za naším prezidentem!" znamená neuvědomovat si plusy a mínusy, naprostá většina "stojí za prezidentem" protože souhlasí s tím jak si v úřadu počíná, a to bez ohledu na to že má ne úplně čistou minulost. Na straně druhé jsou lidé, kteří nejen že mají pošramocenou minulost, ale i v současnosti se chovají jako hovada. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Soudruh kapitán Pávek (rozvědčik Generálního štábu ČSLA předseda ZO KSČ)) (24.6.2026 10:29)
|
reagovat
|
|
Vojenská StB není StB. Je horší, soudruzi. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(zebra) (24.6.2026 10:28)
|
reagovat
|
|
já taky souhlasím s naprostou většinou toho, co PP v úřadu předvedl i když nejsem komfortní s jeho minulostí, ale prostě v souštu je to prostě radikálně lepší volba než jakákoliv ve volbách nabízená alternativa |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 10:27)
|
reagovat
|
|
zebra: Co konkrétně má být tím slaměným panákem a proč? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(zebra) (24.6.2026 10:26)
|
reagovat
|
|
(vagyu) (24.6.2026 10:23): ale hovno, to je jen slaměný panák, kterého sis tady postavil |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(zebra) (24.6.2026 10:25)
|
reagovat
|
|
DQDLM: Možná jo, možná ne, ale přesto lepší volba než ten proti kterému stál ve druhém kole voleb, a bohužel také lepší volba proti Nerudové, která měla asi největší šanci po těchto dvou. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 10:23)
|
reagovat
|
|
hudec: Jenže my nejsme ochotní přistoupit na fakt, že prezident Pavel je zlo. Byť domněle menší zlo než například Babiš. Pro nás je ztělesněním dobra. Stojíme za naším prezidentem! |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(DQDLM) R (24.6.2026 10:19)
|
reagovat
|
|
Už jsem to tu psal a napíšu to klidně zase. Kdyby samet nebyl sametovej, tuhle generál dostal rozkaz a šel by bez mrknutí oka kropit vaše fotry na Albertov ostrýma. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(hudec) (24.6.2026 10:19)
|
reagovat
|
(vagyu) (24.6.2026 10:06): Volby jsou vždy o menším zlu, ale ty jsi čurák, který to buď nechápe, nebo jsi jen čurák. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(DQDLM) R (24.6.2026 10:16)
|
reagovat
|
Tohle musí bejt pro dobrosery strašně těžký, když nenáviděj komunisty a zároveň obdivujou někoho, kdo komunistou byl a KSČ přísahal věrnost. To je něco jako když se skinheadovi narodí nějakou hříčkou přírody černý dítě |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 10:06)
|
reagovat
|
|
A nebo z nás máte srandu proto, že jsme mnoho let kritizovali různé komunisty a agenty a nakonec jsme si zvolili komunistu a agenta za prezidenta? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(vagyu) (24.6.2026 10:00)
|
reagovat
|
|
Carl C.C C9: a tobě vadí ta bezpáteřní kurva protože byl rozvedčíkem za komunistů nebo proto, že už není?
Protože tady máme ve vládě celou řadu dalších bezpáteřních kurev, které navíc, na rozdíl od PP, kerý svou miulost označil za chybu, tvrdí, že delali pro "hodnou StB", případně stále jsou čelny KSČ, případně jezdí s Nočními Vlky na srazy, nebo na návštěvy do Ruska, které pravidelně vyhrožuje zniřením Evropských měst... |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(frfňa) (24.6.2026 9:36)
|
reagovat
|
|
Další manipulace manipulátorů je "připravoval se pro vojenskou rozvědku". Ve skutečnosti byl ve služebním poměru vojenské rozvědky. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(67) (R)) (24.6.2026 8:54)
|
reagovat
|
|
Dwmagogové a nástroj propagandy. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(afrineizra) (24.6.2026 8:52)
|
reagovat
|
|
Chytrá manipulace. Vyvrátit heslo agent Pávek tím, že ho přiřadím k jiné složce, kde nebyl a to úspěšně vyvrátím. Aktivní karierní komunista, který tu držel režim u moci, připravoval se pod svým krycím jménem se tím očišťuje. Klidně bych mu jeho minulost odpustil, ale když ho vidím jak má projev u palacha, který se kvůli takovým jako on upálil, tak se mi zvedá kufr. A do toho vede vlastizrádné řeči - teda čte něčí vlastizrádné řeči. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(nameless_one) RP (24.6.2026 8:26)
|
reagovat
|
|
Carle, jsi jen autista nebo proste debil? Spis to druhe, kdyz neumis ani cist. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 7:58)
|
reagovat
|
|
cyklista - definuj komunistu! Někdo, kdo byl v KSČ a v silových složkách státu? - Podle tebe to skoro vypadá, že komunistů byly plný komunistický žaláře a jediný místo, kde komunisti nebyli byly základní organizace KSČ? Koho by to tehdy napadlo. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 7:48)
|
reagovat
|
|
no to kníkale bude asi tím, že říkáš komunista lidem, který nemáš rád, a ne těm, co buď ve straně byli nebo těm, kteří mají komunistické přesvědčení. Pak je komunista každej, koho nemáš rád, takže každej, kdo Pávka kritizuje. - No a jednou tenhle logickej kotrmelec uděláš, tak můžeš do smrti špekulovat, proč ti komunisti nemají toho Pávka rádi a to, že to nejsou komunisti, na to už nikdy neobjevíš. - Jsi magor. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Ryuu) R (24.6.2026 7:43)
|
reagovat
|
|
Protože by bylo naprosto bezprecedentní, aby se komunistům znelíbil někdo z jejich řad a obrátili se proti němu. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(nameless_one) RP (24.6.2026 7:27)
|
reagovat
|
|
K zamysleni... Kdyz je Petr Pavel takovy komunista, proc zrovna komunistum tak strasne vadi? To bych si nechal strasne rad od mistni fasounske kliky vysvetlit. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(sewrwerew) (24.6.2026 7:24)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(cyklista) R (24.6.2026 7:07)
|
reagovat
|
|
Milý dementní Carle, prezident právě komunista není a to právě vás idioty nebo ruské mrdky nejvíc štve. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 6:21)
|
reagovat
|
|
kníkal pořád lže a lže a Pávek je stejně pořád komunista |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (24.6.2026 6:19)
|
reagovat
|
videt svedka buresovho v kazdem, kdo sdili buresovu propagandu a lzi? videt kremlobota v kazdem, kdo siri kremelskou propagandu? trochu paranoidni, ne? [rouming.cz] |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 6:13)
|
reagovat
|
|
Viz zde Blmbecku... https://archiv.hn.cz/c1-67143630-pavel-jako-agent-stb-a-novela-zakona-jez-bdquo-odrovna-babise-ldquo-dezinformacni-kampan-pred-prezidentskymi-volbami-sili |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 6:11)
|
reagovat
|
|
pro blmbecka. tak si prwcti komenty pod clanky na seznamu debile, nebo se obcas podivej na facebook trosko. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Honza6666) (24.6.2026 5:38)
|
reagovat
|
|
3 - ano, takze ne spolupracovnik, ale pracovnik. To je mnohem lepsi. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 5:38)
|
reagovat
|
|
No jo, tak mají plno práce, jak vydávat kovaneho komunistu za antikomunistu a obviňovat z komunismu všechny ostatní. Ať vřískaj jak vřískaj, na konci je 107 zase jen předseda ZO KSČ, jako byl na začátku debaty. Snad za to aspoň dostávají nějaké přilepšení k lampasáckému důchodu. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (24.6.2026 1:56)
|
reagovat
|
|
Nikde jsem nevidel, ze by Pavkovi nekdo vycital clenstvi v STB, protoze pro STB nepracoval a nikde se to o nem netvrdi. To si zase manipulatori vytahli neco z prdele, aby mohli manipulovat. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(lmao) RP (23.6.2026 23:47)
|
reagovat
|
|
Klasickej prospechar. Kam vitr, tam plast.
Komunistu nikdy moc nebylo. Ale tech pricmrndavacu a tech co neco delali, aby mohli delat to, co chteli, tech bylo mraky a na tech ten rezim celej stavel. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(no) (23.6.2026 23:37)
|
reagovat
|
|
práskač |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(the quitter) RP (23.6.2026 23:06)
|
reagovat
|
dokazanej agent stb nam dela premiera a vlastni pulku statu to jsou fakta. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Lamer) (23.6.2026 23:03)
|
reagovat
|
|
Pokud někdo věří, že Pavel byl agent stb, je těžko ho přesvědčovat o opaku. Takový člověk má "svou" pravdu kterou si někde v hlavě poskládal, a potvrdil "zaručenýma" informacena z internetu. Říká se tomu potvrzovací zkreslení. |
|
Strana 1/3.