Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Domény


Nalezeno 8 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesáttři:
   


Odebírat

Obrázek 'Killed In Action' Obrázek 'Killed In Action' (Tmt) (24.6.2026 14:22) reagovat
To je sovětský automobil КИ (Колхозная индустрия Челябинск)

Obrázek 'Killed In Action' Obrázek 'Killed In Action' (medabeda357) (23.6.2026 16:44) reagovat
náhodou tahle uprava loga se fakt povedla, vypadá to na autech moc pěkně a moderně. To starý je oproti tomu vykopávka. Podobně změna loga dacie taky fajn. Že jsou na netu dementi co jim to moc nemyslí o tom netřeba pochybovat. 30k to je ještě v pohodě.

Obrázek 'Killed In Action' Obrázek 'Killed In Action' (Nerrg) (23.6.2026 12:25) reagovat
Je to KИ

Obrázek 'Killed In Action' Obrázek 'Killed In Action' (retard) (23.6.2026 12:18) reagovat
A ona ta značka není KN?

Obrázek 'Killed In Action' Obrázek 'Killed In Action' (FilipesRP (23.6.2026 11:15) reagovat
Každopádně to tou změnou loga pěkně posrali a pak to ještě zazdili neuznáváním reklamací drahých a častých závad...

Obrázek 'Killed In Action' Obrázek 'Killed In Action' (Xудожник-K1) (23.6.2026 11:11) reagovat
To neni korejstina ? :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'Killed In Action' Obrázek 'Killed In Action' (TitMaster) (23.6.2026 10:39) reagovat
Já tam pořád vidím KVI. A kdo tam vidí KN musí být retard.

Obrázek 'Killed In Action' Obrázek 'Killed In Action' (dominusR (23.6.2026 7:37) reagovat
mě se lébi kia kona. kone só roztomêlá zvéřátka