| Mailhosting Business | Portrétní focení | Webhosting | Stavební rozpočty | Tesla se slevou | Domény |
Odebírat | ||
|
|
Obrázek 'Killed In Action' (Tmt) (24.6.2026 14:22) | reagovat |
| To je sovětský automobil КИ (Колхозная индустрия Челябинск) | ||
|
|
||
|
|
Obrázek 'Killed In Action' (medabeda357) (23.6.2026 16:44) | reagovat |
| náhodou tahle uprava loga se fakt povedla, vypadá to na autech moc pěkně a moderně. To starý je oproti tomu vykopávka. Podobně změna loga dacie taky fajn. Že jsou na netu dementi co jim to moc nemyslí o tom netřeba pochybovat. 30k to je ještě v pohodě. | ||
|
|
||
|
|
Obrázek 'Killed In Action' (Nerrg) (23.6.2026 12:25) | reagovat |
| Je to KИ | ||
|
|
||
|
|
Obrázek 'Killed In Action' (retard) (23.6.2026 12:18) | reagovat |
| A ona ta značka není KN? | ||
|
|
||
|
|
Obrázek 'Killed In Action' (Filipes) RP (23.6.2026 11:15) | reagovat |
| Každopádně to tou změnou loga pěkně posrali a pak to ještě zazdili neuznáváním reklamací drahých a častých závad... | ||
|
|
||
|
|
Obrázek 'Killed In Action' (Xудожник-K1) (23.6.2026 11:11) | reagovat |
To neni korejstina ? |
||
|
|
||
|
|
Obrázek 'Killed In Action' (TitMaster) (23.6.2026 10:39) | reagovat |
| Já tam pořád vidím KVI. A kdo tam vidí KN musí být retard. | ||
|
|
||
|
|
Obrázek 'Killed In Action' (dominus) R (23.6.2026 7:37) | reagovat |
| mě se lébi kia kona. kone só roztomêlá zvéřátka | ||
|
|
||