Odebírat
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Nerrg) (23.6.2026 12:27)
|
reagovat
|
Xудожник-K1: Jo, podal kompetenční žalobu na premiéra Takže nyní se překalibrujeme na to, proč je kompetenční žaloba správná, áno? |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 11:09)
|
reagovat
|
|
Uz ata bolsevicka kurva vybrecela pres GPT a Kolare ten svuj vyblitek ? |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Huš) (23.6.2026 8:28)
|
reagovat
|
|
Blme, a víš ty, co je tvoje jediná šance? Nevíš, a proto ji trestuhodně promrháváš. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (22.6.2026 23:35)
|
reagovat
|
|
Tesim se na ten zitrejsi knucak. Uz jsem si naridil budika, abych to nezaspal. Ten Pavek je stejne guma. Vyjebe s ustavou a ceka, ze se vsichni budou tvarit jako ze cajk. Jeho jedina sance je, ze se omluvi, ze s jeho 107 si vytvoril chybny usudek a neuvedomil si, ze z pravniho hlediska je Turek bezuhonna a spolehliva osoba, jejiz jmenovani ministrem nestoji nic v ceste a ze je pripraven jej bezodkladne jmenovat. Takovou miru sebereflexe ale nikdo neceka, takze Pavek bude v cervenci zalivat na hrade kytky. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(demokratůra) (22.6.2026 22:48)
|
reagovat
|
No vida. Cenzor už se konečně probral a Pávek letěl do koše |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(lis) (22.6.2026 22:40)
|
reagovat
|
|
Soudruh prezidentčík je notorický kolaborant, který byl až do Sametu soudruhem předsedou ZO KSČ, profesionálním členem silových složek totalitního státu, rozvědčíkem místní pobočky sovětské GRU s krycím jménem Pávek, vychvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy atd. Po sametu nuceně převlékl uniformu a stejně příkladně kolaboruje s jiným zahraničním válečným agresorem a progresivistickým režimem. Upřímně se raduji z toho, že Pávkova kritika nejvíc sere voliče bolševických šmejdů a libtardy. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Šunt) (22.6.2026 22:39)
|
reagovat
|
Á ruzzácké špyny uš kňučý po cencúře Bo kdyš oňy censúruý, tag musý přece censořiť fšychňy |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(alis) RP (22.6.2026 22:39)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače dlouholetého obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své slávy dávno za sebou a nyní spěje k naprosté politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Roumen) R (22.6.2026 22:39)
|
reagovat
|
|
-> koš |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(demokratůra) (22.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
|
Cenzoři jsou zfetovaní? Rejpanec do Pávka tu visí už skoro hodinu a ještě není v koši? |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Los Losos) R (22.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
|
To se teď bude ale Strnad moc zlobit, když se nedostane do zákulisí, kde se domluvají ty největší zbrojařské kšety. Tahle štětka už ho stála dost peněz! K tomu se prý na PP zlobí i jeho hlavní pasák protoKolář. A ke všemu ty jeho kecy o Euru, právu veta, Eurosojuzu... No, bude to mít o něco težší v těch příštích volbách. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Šunt) (22.6.2026 22:33)
|
reagovat
|
Ale yedno se netá upřýt, přetzeda zňemovny s tofosu přynesl do našý polytyki opraftové kultutňý obohaceňý, porotoše taqého kamykace na štaflých zme tu yešťe nemyeli |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(lalauuu) (22.6.2026 22:26)
|
reagovat
|
|
Merlin: Na PR by nějaký hajlování nemělo vliv. Bureš je usvědčený zloděj a stejně vyhrál volby. Kompetenční žaloba je k hovnu, stejně tak ji mohl podat Pávek a taky to neudělal. Proto jsem psal, že je to pěkná odplata na stejné úrovni. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(DQDLM) R (22.6.2026 22:22)
|
reagovat
|
|
Jaký příběh z libtardí bible máte nejraději? Mě se líbí ten, jak se generál Pavel prostřílel na základnu Karin a pak na zádech odnesl 53 francouzských vojáků do bezpečí. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(nornik) RP (22.6.2026 22:20)
|
reagovat
|
|
Ty letadla jsou prezidentsky a nebo vládní? Nebo uz ma agrofert vlastní bizjet? |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(miko) RP (22.6.2026 22:20)
|
reagovat
|
|
protoze bures je srabak. on malokdy vstoupi do nejakeho otevreneho konfliktu - obycejne se za nekoho schova, nebo vysle do prvni linie nejake sveho saska. on tokaze akorat chrlit lzi a sracky, provokativni picoviny, ale jenom kdyz mu okamzite niekdo to neomlati o hlavu - proto pokrikuje na novinare, proto vse siri pres svoje kanaly a nejedna s nekym za stolem |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Šunt) (22.6.2026 22:18)
|
reagovat
|
Pemjér a přeceta zňemofny stovosu, paxe ďyvýme, še čecká polytyka přypomýná zpýč zlovenckobalánckí víchot |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Merlin by si měl dávat pozor na jazyk - bez jazyka bude těžko rusko-jazyčným obyvatelem) (22.6.2026 22:11)
|
reagovat
|
@lala neco: myslíš že by Buresovi a jeho babiškám vyhovoval do ksichtu hajlující ministr? A pokud by Babiš opravdu chtěl Tutůrka za ministra, mohl dát na Pavla kompetenční žalobu. Proč to tedy neudělal? |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(tdkb3) (22.6.2026 22:09)
|
reagovat
|
|
no tak bude mat debilna cvarga sviatok... je tam toho |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(lalauuu) (22.6.2026 22:08)
|
reagovat
|
|
Náhodou, pěkná odplata za obstrukce kolem jmenování Turka. Bohužel to Pávek s jeho IQ nepochopí. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Šunt) (22.6.2026 22:06)
|
reagovat
|
Mrcynka sy f aréňe sazloušý sobyerofné zoupeře, tagše šopaholyqprdel, nepo trobyenu |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(karfik) RP (22.6.2026 22:05)
|
reagovat
|
Lůza už piští, takže Pavel boduje |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(miko) RP (22.6.2026 22:04)
|
reagovat
|
buresparta uz knuci dopredu, co kdyby nahodou ... bozinku, to jsou fakt dementi |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu) (22.6.2026 22:04)
|
reagovat
|
|
Schválně kdo by vyhrál v souboji muž proti muži (?). Na jednu stranu byl Micinka schopen uspokojit apetit Václava Klause, na druhou stranu Generál Pavel je alfa samec. Za mě by se měli utkat v aréně |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Šunt) (22.6.2026 22:03)
|
reagovat
|
Burež a Prcynka ysou typyckey přýklat slyskeych komoužskeych smrdů a potrasákú, yajych motel chováňy bisedal sapcat to učebňyc rosposnávaňý černýh zmijý |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(ekšly) (22.6.2026 22:00)
|
reagovat
|
|
Tak doufejme, že milovaná Česká televize přenos zvládne bez technologických potíží, a nebudeme muset sledovat nějakou znělku. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Ger) (22.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
|
Bejby nebude sedet v koute |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Valentino Rosi ví moc dobře...) (22.6.2026 21:55)
|
reagovat
|
Pokud vím, tak kňučí furt jen dezolejna a Bureš v lámané čechokňučivinštině, protože mu závidí jeho post a tak se svými motopapolízaly sabotuje co může a háže mu klacky pod nohy kde může a jede proti němu kampaň za každou cenu Bureš je prostě rovný chlap, to nemohu říct |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Kdyby byl Filip Turek ministr, tak by nehajloval tak často) (22.6.2026 21:54)
|
reagovat
|
|
Jen bych rád připomněl že Micinka říkal(a) že politika není pro princezny (!). Takže dámy a pánové z politické neziskovky IVK jistě ustojí i nějakou tu žalobu u US, a jistě rádi obhájí své postoje, při kterých zabraňují jednomu z nejvyšších ústavních činitelů vykonávat jeho mandát svěřeny občany (v přímé volbě, což je hodně blízko SPD coby jedné ze stran podílející se na výkonné moci) |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Nerrg) (22.6.2026 21:49)
|
reagovat
|
|
Teaser trailer na 5 vět. |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(Argent) R (22.6.2026 21:47)
|
reagovat
|
|
Copak, nepojede tam jako fotograf? |
|
|
Obrázek 'knuceni v deset'
(bopoh) (22.6.2026 21:47)
|
reagovat
|
|
Master of cringe. Pump it up, bejbe! |
|