Domény  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Mailhosting Business





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátsedm:
   


Odebírat

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (B!) (23.6.2026 8:54) reagovat
Tie artefakty sú tam preto, že to generovala ai, alebo iba niekto chcel odstrániť watermark? Ak to je reálne, tak to je majstrovský art of trolling

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (putin je všech kurev král) (23.6.2026 6:46) reagovat
péter je kokot. nebuď ako péter.

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (NetsiášRP (23.6.2026 4:43) reagovat
Ruský podvodník naváděl v Čeljabinsku ženu jak inkasovat od pojišťovny vysokou částku. Předtím mu převedla 40 000 rublů. 8-) [x.com]

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (m3XRP (22.6.2026 21:30) reagovat
mikokot: tak to ani omylem jediný kokot je mrkev. Takže znovu a lépe!

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (Peter .RP (22.6.2026 20:50) reagovat
Ukrajinské call centrá na prevody bitkoinov majú rezervy v počte operátorov že sa zabávajú niečim zač niesú platení? Dobre vedieť.

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (cyklistaR (22.6.2026 20:41) reagovat
To jsou nějací ruští dementi, navádí ženskou, že to má udělat tam, kde toho rozlila nejvíc a pak ji hlas kárá, že nepočkala požadovaných 5 minut. Fakt ještě blbější než Turek nebo Macinka a to je co říct.

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (Mrkvas_) (22.6.2026 19:48) reagovat
To je nova ukrajinska metoda upalovani rusaku. Kapitan out.

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (mikokot) (22.6.2026 19:33) reagovat
kdo by nerozumel tomu, čo hovorí miko, prelozim: miko je debil...pardon, kokot

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (Carl C.C C9) (22.6.2026 19:08) reagovat
Vypadá to, že jí proradní Ukrajinci do postele nalili additivum pro kouřový efekt, co normálně dávají do dronů, aby vyvolali iluzi hořící Moskvy.

GIF 'firestarter' GIF 'firestarter' (mikoRP (22.6.2026 18:57) reagovat
kdo by nerozumel, tak to prelozim: putler rika, ze 3 denni SVO jde presne podle planu, neni treba nic delat, je treba zachovat klid a hlavne zadnou paniku, staci vydrzet jeste 5 let a ono se to samo vyresi (prepocet ruskych 3 dny = vice nez 4 roky nasich na 5 let rusky, necham na kazdem z vas, tedy na tech chytrejsich, co vychodili ZS a nerupli z matiky. ten zbytek debilu nemusi nic delat)