Strana 1/2.
Odebírat
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 10:40)
|
reagovat
|
|
Carl C.C C9 (22.6.2026 23:36) - Česká televize byla v dobách toho zločineckého režimu placená z povinných poplatků úplně stejně jako je z povinných poplatků placená v současnosti. Babiš si naopak přeje změnit systém na systém běžný v současných západních zemích. Tedy na financování ze státního rozpočtu. Já jsem tedy taky zmatený, co ti vadí na změně od zločinného systému směrem na současný západ. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 10:17)
|
reagovat
|
|
Demokracie je režimem žlučovitých spoluobčanů? Jakým režimem bys chtěl demokracii nahradit? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 9:57)
|
reagovat
|
|
Takže jsme v diskusi o krok zpět. Kdo jiný než armáda víc hájí zájmy vlasti, která je takovým režimem, jaký si žlučovití spoluobčané přejí? A co je špatně s panem neporadcem Kolářem? Nedavno jsem s ním poslouchal rozhovor a během toho jsem tomu na kobylku rozhodně nepřišel. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(miko) RP (23.6.2026 6:20)
|
reagovat
|
|
unor 1948 byla uz jenom tresnicka na dortu - tedy odstraneni jakekoliv opozice. a presne to ted dela soudruh bures. zacina se medii, protoze ty dokazou inforamovat, likviduje se jejich nezavislost (financema, pomluvama, lzivou kampani "vsichni novinari lzou!"...) |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(miko) RP (23.6.2026 6:17)
|
reagovat
|
|
anokryso, ano, dostuduj si dejiny: [cs.wikipedia.org] Výsledky parlamentních voleb v květnu 1946 udivily všechny, vítěze i poražené. Komunisté v nich z velkou převahou zvítězili, v českých zemích pro ně z pěti milionů voličů hlasovalo na dva miliony lidí. V celorepublikovém měřítku pak Komunistická strana Československa a její slovenská odnož získaly 37,7%hlasu a v třistačlenném parlamentu obsadily 114 křesel.
|
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(anonykrysa) R (23.6.2026 4:12)
|
reagovat
|
|
Možná by ses ty kreténe měl vrátit na základku a doučit se, jak to s tou dobrovolností zvolení vlastně bylo. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 23:36)
|
reagovat
|
|
Nerrg - Zločineckým režimem, který si dobrovolně zvolili žlučovití spoluobčané podobní těm, kteří teď hýkají, jak si pan premiér Babiš přeje, a co se společně radují, jak to nandali například České televizi, aby z ní vytvořili to, čím byla v dobách toho zločineckého režimu? No já jsem zmatený snad ještě víc. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(lis) (22.6.2026 22:45)
|
reagovat
|
|
Soudruh prezidentčík je notorický kolaborant, který byl až do Sametu soudruhem předsedou ZO KSČ, profesionálním členem silových složek totalitního státu, rozvědčíkem místní pobočky sovětské GRU s krycím jménem Pávek, vychvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy atd. Po sametu nuceně převlékl uniformu a stejně příkladně kolaboruje s jiným zahraničním válečným agresorem a progresivistickým režimem. Upřímně se raduji z toho, že Pávkova kritika nejvíc sere voliče bolševických šmejdů a libtardy. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(alis) RP (22.6.2026 22:44)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače dlouholetého obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své slávy dávno za sebou a nyní spěje k naprosté politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Nerrg) (22.6.2026 21:33)
|
reagovat
|
|
Carl: Zájmy vlasti hájili disidenti. Zájmy zločineclého režimu hájila vojenská rozvědka. Poradce Kolář neexistuje, je to soukromá osoba, už ho nepase. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 21:31)
|
reagovat
|
|
Stále mi nikdo nebyl schopen vysvětlit, kdo víc hájí zájmy vlasti, než vojenská rozvědka. Stále mi nikdo nebyl schopen vysvětlit, co je špatně na poradci Kolářovi. Obvykle disputace končí tím, že Kolář = Bad a pak začne hekání jak od hekny Havlíčka. Dnes jsme na tom nejsme jinak. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(miko) RP (22.6.2026 21:29)
|
reagovat
|
nj, proti tvoji krasne ruske zemi ... ale v kosi uz debata je nesmyslna |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (22.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
|
mikokote, od prezidenta CR ocekavam, ze bude hajit zajmy CR, ne cizaku. To je to, co lidem vadi v prvni rade. I toho komunistickeho kolaboranta by mu spousta kritiku tak nejak odpustila, kdyby stale nekolaboroval proti nasi krasne zemi. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(demokratůra) (22.6.2026 21:15)
|
reagovat
|
|
Pávek patří do koše |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(mikokotiny) (22.6.2026 21:13)
|
reagovat
|
|
Prezident Kolar samostatny je. Dokaze si samostatne dojit i na zachod. A opravdu usilovne haji zajmy zapadu proti zajmum CR. Vetsi prdel je ale s tim jeho ufnukanym rudozelenym mluvcim Pavkem. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Roumen) R (22.6.2026 21:13)
|
reagovat
|
|
-> koš |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 21:05)
|
reagovat
|
20:34 - copak, tragéde, zas ti tam vzteky skáče rusácká klávesnice? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Ger) (22.6.2026 21:05)
|
reagovat
|
|
Jen muj dojem, ale za pochvalu a metal od fon der Leyn nas zaproda, to je ok? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(miko) RP (22.6.2026 21:02)
|
reagovat
|
|
"máme po dlouhé době slušného a soběstačného prezidenta. ... hajícího zájmy a hodnoty západu." prave to je sere. a ze nezobe buresovi z ruky |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Ger) (22.6.2026 20:59)
|
reagovat
|
|
Viteztvi bude nase. Pooooovstan kdoz jsi Moootorkar !!! |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Billyboy) R (22.6.2026 20:50)
|
reagovat
|
|
Můžete mu nadávat do agentů, ale faktem je, že nikdo z vás není Mirek Dušín bez poskvrny. Většina z vás v životě nedokázala nic. Ale u večeře (hlavně pivo, že?) kritizujete všechno, místo, abyste ocenili, že máme po dlouhé době slušného a soběstačného prezidenta. Nota bene hajícího zájmy a hodnoty západu. Protože na frontě z takových všeználků by bylo rychle hotovo. Někdy se podívejte do zrcadla a přemýšlejte spíš o sebekritice. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(KrajniStred) (22.6.2026 20:48)
|
reagovat
|
|
Jak dlouho myslíte že u tohohle Macinka masturboval? Utrhl si přitom péro? O co Ježek v kleci? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 20:35)
|
reagovat
|
|
Knikale, ty jsi ukrajinská děvka |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (22.6.2026 20:35)
|
reagovat
|
|
cyklocuraku, ze ma Pavek zaracha vime uz ctvrt roku. Celou dobu se resi jen to, ze to ten fracek odmita vzit na vedomi a snazi se vesrat nekam, kde nema co delat. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 20:34)
|
reagovat
|
|
Čurák |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 20:32)
|
reagovat
|
|
Jen čumák jako ķníkal to píše pod cizím nickem |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(cyklista) R (22.6.2026 20:31)
|
reagovat
|
|
Kdyby místní dementní dezoláti neměli IQ houpacího koně, tak by přestali vyšilovat a počkali by na rozhodnutí nezávislého soudu. Ale je celkem signifikantní, že jim nevadilo, když ožralý Zeman na podobná jednání jezdil a pak je celá prospal včetně hromadného focení. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Občan Y) R (22.6.2026 20:20)
|
reagovat
|
|
To je nejakej predstavitel Chile nebo Texasu? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 19:52)
|
reagovat
|
|
Nicméně jen čurák jako je Izák dokáže napsat, že teletext nikdo nesleduje dva komentáře nad článkem zmiňujícím půl milionů uživatelů s jen nepatrně klesajícím trendem. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Huš) (22.6.2026 19:32)
|
reagovat
|
|
Blme, čuráků je tady sice dost, ale všichni na tvé straně kurtu. A ty jsi z nich čurák hlavní, největší a s nejmazlavějším balkán za ráfkem. Debile. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (22.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
Jak curaci minuskujou jak o zivot |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(bopoh) (22.6.2026 19:17)
|
reagovat
|
|
Ano, Babiše jsem nevolil a znovu bych ho nevolil, ale co tahle vláda dělá se mi líbí. Moc líbí. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(JapaNaTo) RP (22.6.2026 19:16)
|
reagovat
|
|
Ale no tak, tenhle je vtipný, co tolik mínusů? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 19:11)
|
reagovat
|
No a co, jsem špinavá ruská děvka, jako že se Carl C.C C9 jmenuju! |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Xудожник-K1) (22.6.2026 19:05)
|
reagovat
|
Teletex uz nikdo nelseduje, vse tam bylo na hovno, lidi tam sledovali predpoved pocasi a sprotovni fandove vysledky zpaasu, ktere nevideli - zvlaste pokud sazeli a sportku - pak prisel internet pro vsechny a bylo po teletextu - jo a plno lidi kupovalo noviny jen kvuli TV progframu, ten byl na teletextu taky, ale byl to opruz ... a dnes ma internet v mobilu kazdy a mladi ani netusi, co je to teletext - teletext byla takova ReadOnly BBS ) a teletext byl pomalyt, nebot se vysilal a TV si jej docasne ukl |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Just make russia great again, plz) (22.6.2026 18:58)
|
reagovat
|
Byt tak hrdý na to jak mrzký si kokot to se jen tak nevidí tady je to lepší než v zoo |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 18:57)
|
reagovat
|
Chlapi, já Carl C.C C9 dnes mám slabej den a tak hodně je vidět, že jsem blbej hulič nemytejch ruskejch čůráků, jakože se Carl C.C C9 jmenuju! |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 18:56)
|
reagovat
|
|
jen bych chtel rict tomu vtipalkovi ve vtipniku, ze pul milionu lidi prave urazil.
Gratulace.
https://cc.cz/ceska-televize-slavi-sedmdesat-a-take-35-let-teletextu-s-pul-milionem-ctenaru-starsich-ale-i-manazeru/ |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 18:54)
|
reagovat
|
|
Píšete si s kníkalem, já jsem tu od 16:30 nebyl, byl jsem venku. Kníkale - proč kradeš moje nicky? Nikdo by si s tebou jinak nepovídal, když plácáš ty své ukrajinské blbiny? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Xудожник-K1) (22.6.2026 18:44)
|
reagovat
|
Ja se tesim, az CT vyhodu 3/4 zamestnancu a zacne setrit, Bures jim doufam pristi rok ten rozpocet seskrta - a nebo by dlasi volby mohl vyhreat Stezik a ten by jim dal 1 milairdu a rekl, delejte co umite |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Dejvid Dj) R (22.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
|
Jsem neveděl, že Szchánek je na hradě. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 18:20)
|
reagovat
|
Takže když uvítáš nacisty, tak jsi vlastně demokrat? To jsme měli vítat wermacht chlebem a solí, abychom ukázali, že nejsme fašisti. Ty jsi stejně vůl kníkale. - Proč to na Ukrajině neděláte s Rusákama? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl) (22.6.2026 18:14)
|
reagovat
|
|
Ale notak, pokud budeme tvrdit ze to neni poznat, snizujeme se na uroven OP a jinych dementu. Je jase poznat, kdo to je. Problem je v tom, ze ubrecenej Op a fasounci si projektujou sve chovani do nekoho jineho, zatimco zbytku neni jasne, proc by mel nekdo furt brecet jako oni. A tohle je pak vysledek... |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(DQDLM) R (22.6.2026 18:13)
|
reagovat
|
|
Roumene hoď to do koše, než to někoho pobouří a bude chtít zase vyjít do ulic |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Grueald) (22.6.2026 18:09)
|
reagovat
|
|
kdo to ma byt? Je to tak nekvalitni, plastovy a genericky oblicej, ze neni jiste kdo to ma byt. Nekdo nevi jak se pracuje s AI generatorem? |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl) (22.6.2026 18:04)
|
reagovat
|
|
Prosím, používej víc nicků, vůbec není podle textu jasné, že to píšeš ty, fašounku... |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(pletiplot) RP (22.6.2026 18:04)
|
reagovat
|
|
@milka pořádně ho Andrejovi vycucej. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(fialová milka co stávala 75, a už je za 39) (22.6.2026 17:59)
|
reagovat
|
opoziční demoblok kňučí dnem za dnem, milion chvilek pro dotace kňučí dnem za dnem, českotelevizníci kňučí den za dnem a z Hradu se kňučení line až na Karlů most, ale lídr opozice to není |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Skvělej Johnny) (22.6.2026 17:54)
|
reagovat
|
|
To má být vlajka Portorika? Když už neumíš správně promptovat, mohl bys oprášit znalost Malování |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl) (22.6.2026 17:50)
|
reagovat
|
Protože fašisti vždycky byli proslulí tím, jak u sebe vítají lidi jiných národností... ))) Fašoun logic. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(wonn) (22.6.2026 17:50)
|
reagovat
|
|
OP je kretén který nechápe, že na podobné obrázky bude čas až potom, co o záležitosti rozhodne ústavní soud. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 17:43)
|
reagovat
|
kníkale - Jaký fašounci? To libtardi tu vídali sudeťáky. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 17:42)
|
reagovat
|
|
blmbecek ma jasno. Ja taky. Zaloba, victory, Ankara, pico. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 17:42)
|
reagovat
|
Kníkale - vy Ukrajinci jste také slované. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Křeslosmysl) R (22.6.2026 17:37)
|
reagovat
|
|
Koš. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (22.6.2026 17:32)
|
reagovat
|
|
Hrajete to statecne, ale nikdo vam tu pretvarku neveri. Media a site dnes cele odpoledne neresi nic jineho, nez ze komunistickej kolaborant co si vytrel Ustavou prdel nepojede pomlouvat vladu na summit NATO do Ankary. Libtardske kurvy drzi smutek a cekaji na noty, zatimco se jejich vzlykanim kralovsky bavim. No a zitra v 10 rano bude dalsi dil tehle nekauzy. Bude to asi posledni prilezitost, aby Pavek vystoupil s omluvou, ze si neuvedomil, ze Turek je bezuhonna spolehliva osoba, jejiz jmenovani nic nebrani. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 17:30)
|
reagovat
|
|
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/soud-ulozil-25-let-vezeni-muzi-ktery-temer-odrizl-hlavu-svemu-znamemu/r~aaa29af574e9ab50794aebac1879fea1/ Bilej zkurvenej slovan cesky narodnosti rezal hlavu znamemu. Takoveto svinstvo tu nechceme. Zlati cigani ze Syriie. U tech se to da aspon ocekavat!. At vsichni slovane tahmou. Tohle je Keltska zem! |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl) (22.6.2026 17:28)
|
reagovat
|
|
To by to tu pod 20 nicky napsal, jak vsichni libtardi brecej. Bylo to tu videt mnohokrat, kdyz mel kaknublemral sluzbu... |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 17:26)
|
reagovat
|
|
Chapu logiku uploadera. Kdyz se mu neco nepodari, rozplace se jako male decko. A vzhledem k dezolatske omezene mozkove kapacite pak takpvy clovek predpoklada, ze vsichni budou reagovat jako on. Placem. Vis, OP, ne kazdy je neschopnej debil jako ty.... A jeste dotaz. Pred prichodem AI, bys nam to nakreslil v malovani? A nebo by to bylo mnoho namahy, takze bys radsi nic nevytvoril? Skvela doba ve ktere zijeme. I idiot ted muze mluvit nahlas. Fuj velebnosti. Humus. |
|
|
Obrázek 'aktualne z Hradu'
(Carl) (22.6.2026 17:19)
|
reagovat
|
|
Nic, fašounci se opět do někoho projektujou. Nic převratného, nového a nebo vtipného.. |
|
Strana 1/2.