Odebírat
|
|
Obrázek 'rusky pokrok'
(Woyta) RP (23.6.2026 22:27)
|
reagovat
|
|
Použitý olej na smažení, přefiltrovat. 50/50 s naftou, přidat předehřev a staré motory fungují. Asi nějak podobně jako tady. [youtu.be] |
|
|
Obrázek 'rusky pokrok'
(nornik) RP (23.6.2026 6:33)
|
reagovat
|
|
Jo olej, I kdyz se dostanou ke kradenymu slunecnicovymu, tak se treba přidávat třetina do nafty...ale jezdit jen na rostlinek olej fakt moc naftaku bez větších změn neda. |
|
|
Obrázek 'rusky pokrok'
(Woyta) RP (22.6.2026 19:04)
|
reagovat
|
|
Tak se starým dieselem taky normálně jezdí. Stačí přejít na oleje. Rostlinné, vyjeté,... |
|
|
Obrázek 'rusky pokrok'
(miklos-abdul) RP (22.6.2026 18:02)
|
reagovat
|
|
nornik: No vždyť to je ono, Rusové si ty rafinerie ničí schválně, aby podpořili adopci solárů a elektroaut. |
|
|
Obrázek 'rusky pokrok'
(Soudruh kapitán Pávek (rozvědčík Generálního štábu ČSLA a předseda ZO KSČ)) (22.6.2026 13:13)
|
reagovat
|
To je moje rudá hvězda se srpem a kladivem, souruzi! |
|
|
Obrázek 'rusky pokrok'
(nornik) RP (22.6.2026 10:35)
|
reagovat
|
|
Pokud tam ma nekdo FVE s baterkou na baráku, tak svym EV adi normálně jezdí... |
|
|
Obrázek 'rusky pokrok'
(S) R (22.6.2026 10:07)
|
reagovat
|
|
Tak takhle to myslel ten Putler s tou atomovkou. To neměla být výhrůžka, ale mluvil o budoucnosti a ekologii. Ty rozdíly v etniku jsou fakt výrazné, že jsme to nepochopili. |
|