Odebírat
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Jizva) (23.6.2026 21:16)
|
reagovat
|
Uzivatele SEM 52 taky znaji |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(whocares) (23.6.2026 7:22)
|
reagovat
|
|
to nahore jsou sachty na CD/DVD? |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Mechanicke predvolby) (22.6.2026 21:33)
|
reagovat
|
|
Mechanicke predvolby se daly opravit tim, ze se jedna z nich trosku vic promackla. Ostatni vyskocily a jelo se dal. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(dildo pro stonozku) (22.6.2026 20:57)
|
reagovat
|
|
asew4: Dotykove ovladani bylo popsane uz v knizce pro deti ze 70. let. 3 tranzistory KC507 v kaskade a par odporu na to staci. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Intruder ) (22.6.2026 19:58)
|
reagovat
|
|
Největší sranda byla, když u tv s mechanickými předvolbami někdo zkusil zmáčknout všechny tlačítka naráz. Pak se tv přepínat nedala vůbec a až do opravy se na přepínání používalo jen tohle... |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(miko) RP (22.6.2026 18:42)
|
reagovat
|
|
helemese, ten vatnik poznal, ze to je tv prijimac. neuveritelne! |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Xудожник-K1) (22.6.2026 18:39)
|
reagovat
|
Tak tohle uz je barevna Tesla Color (4416A) nebo Tesla Color 110 (4419A) - dlakove ovladani bylo za priplatek - plno lidi si jej nekupovalo i kdyz v TV uz modul byl |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Xудожник-K1) (22.6.2026 18:32)
|
reagovat
|
|
Tohle je ale luxusni TV, ma to dotykac - kanal se nemecka ale spoji se prstem 2 polokruhy - a vypada to ze to melo i dlakove ovladani - kazdy kanal svoje cislo ... |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Xудожник-K1) (22.6.2026 18:30)
|
reagovat
|
Lazeni jednotlivych kanalu (cudliku) na TV - na elektronkovych TV podotukam - cernobylich |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(miko) RP (22.6.2026 18:06)
|
reagovat
|
rekni mi, kolikrat si musel preladovat ty dva kanaly, ze se ti to ozvykalo? my v pohranici jsme chytaly cca 6 - mozna tech zahranicnych bylo vic, ale prakticky jsme je nekoukali. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Skoll) R (22.6.2026 15:59)
|
reagovat
|
|
Přiznejte se, komu se to po pár laděních neožvýkalo, nebo to neztratil.
Prsty, šroubovák, nebo kleště řešily. Doma jsme měli ještě s plochou drážkou, tak jsem raději používal šroubovák. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(asew4) (22.6.2026 15:32)
|
reagovat
|
Dotykové ovládání. 30let před applem |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(chilly) RP (22.6.2026 14:43)
|
reagovat
|
|
A signál jsme chytali na drát s příborovou vidličkou. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(všechnovím .. ) (22.6.2026 12:31)
|
reagovat
|
|
PS...zajímavější je jiná věc co skoro není vidět...a to ten cuplík na přepínání frekvencí....
|
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(všechnovím .. ) (22.6.2026 12:29)
|
reagovat
|
|
vím co to je....bo jinak bolely prsty jak cyp...NO ale jesti je nebo není někdo v 50 starý ..to těžko posoudím ,,,... jak vidím ty mlade trosky kolem sebe co se tu plouží .. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Hnidopich ORIGINAL!) (22.6.2026 12:20)
|
reagovat
|
Slo to i bez toho. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Občan Y) R (22.6.2026 11:27)
|
reagovat
|
|
To znam, to je mikrodildo pro trpasliky. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(drátovat flikovat) (22.6.2026 11:15)
|
reagovat
|
|
A jak se počítá, když to člověk ví proto, že se takovéhle celoplastové "šroubováčky" pro nastavování trimrů používají v elektronice celkem běžně i v současnosti? https://www.gme.cz/v/1499444/piher-pt155207ne-nastavovaci-hridel-delka-25mm-cerna |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(MildaX_) (22.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
ČB telka |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(-PEPE-) (22.6.2026 11:05)
|
reagovat
|
|
48 je hodně starý? To posílá někdo komu je 12 ne? |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Pepee) R (22.6.2026 10:54)
|
reagovat
|
no jo, to byly casy |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(major Zeman) (22.6.2026 10:43)
|
reagovat
|
|
ladič pijan |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(hellbard) (22.6.2026 10:41)
|
reagovat
|
|
Autotune do setup boxu snad pozná každej ne? |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(klatom) RP (22.6.2026 10:09)
|
reagovat
|
Jo, doma jsme měli. Paráda.
Ve škole byla taky a kolíček ztracený, tak se to točilo rukou. Taky to šlo. |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(Tsantsa) RP (22.6.2026 10:08)
|
reagovat
|
a dpc |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(luckyduck) RP (22.6.2026 10:08)
|
reagovat
|
|
Ty kraso, tohle jsem uz hodne dlouho nevidel... |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(hanzs1) (22.6.2026 10:03)
|
reagovat
|
|
Fine signal tuning tool |
|
|
Obrázek 'pokud vis co je tohle tak jsi hodne stary'
(furak) RP (22.6.2026 10:02)
|
reagovat
|
|
no tak jsem, a co jako |
|