Odebírat
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu) (23.6.2026 18:17)
|
reagovat
|
|
Něco by se s nima udělat asi mělo, když jsi o nich začal mluvit, Kňůberale. Jsou totiž občané Evropy, kteří jsou z jejich počtu posraný až za ušima a pak žvatlají různá kolaborantská moudra, že je třeba Rusům dát vše co chtějí, protože jich je mnógo. Tak nevím, no. Asi nějak zredukovat jejich počet tady v Evropě, aby jedinci s posranýma trenkama a neustále z něčeho kňourající, kteří si to kňučení dají dokonce do přezdívky, nebyli tak posraní. Ostatně Rus patří do Ruska, ne? Od toho je to Rus |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Merlin by si měl dávat pozor na jazyk - bez jazyka bude těžko rusko-jazyčným obyvatelem) (23.6.2026 16:33)
|
reagovat
|
|
Ale dneska tady jsi, Kňů. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Knůberal) R (23.6.2026 12:53)
|
reagovat
|
Koukam ze ti dobre strasi ve vezi, ja tady skoro nejsem schizousku. Ale do jiste miry mi lichoti ze na me porad myslis a vidis me za kazdym rohem, no neni to laska? |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Knůberal) R (23.6.2026 12:46)
|
reagovat
|
to je sice mozny ale co udelas tak s 170 mega etnickych rusaku? co zijou tam nebo po evrope? |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Ruští a neklidní) (23.6.2026 12:45)
|
reagovat
|
"kteri vsechny oznacuji za proruske smejdy" Nic takového se neděje, proruští šmejdi se označují sami, tím co píši. Viz například Kňů , a nebo ten ruskej nuzák, který krade cizí přezdívky a píše pod nimi svoje moudra . A mezitím to v Mockbě vesele plápolá, a ruští nuzáci ucpali Kerčský most ve snaze prchnout z Krymu, na který se předtím tak moc chtěli dostat |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(tdkb) R (23.6.2026 12:44)
|
reagovat
|
|
nic uz nebude. rusko je nalomene a konci. sustavne kvicanie debilnych hovien to len potvrdzuje |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Knůberal) R (23.6.2026 12:14)
|
reagovat
|
Za 20-30 let z nich budou stejne Rusaci |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Baterioun) (23.6.2026 12:09)
|
reagovat
|
|
Asi to bude mnozstvim probanderovskych smejdu, kteri vsechny oznacuji za proruske smejdy. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Baterioun) (23.6.2026 11:54)
|
reagovat
|
|
To je fascinujici kolik je na roumingu proruskych smejdu. Cim to je ze se tady ty ruske kurvy tak mnozi? |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Ruský dezosvět) (23.6.2026 7:48)
|
reagovat
|
|
Chudožvýk už zase hází atomovkama. Když Rusovi teče do bot, začne vyhrožovat. Akorát že hrozíte celou dobu, vy jedny nuzný svině. Nicméně medvídeke Pú vám jaderky nepovolil, a protože se pomalu ale jistě měníte v čínskou kolonii, tak samozřejmě posloucháte |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Merlin byl toho dne poněkud ruský) (23.6.2026 7:45)
|
reagovat
|
|
Samozřejmě, že zbytek světa Ukrajinu čelící ruské agresivitě podporuje, a k tomu patří i dodávky paliv. Nicméně Rusové o sobě rádi tvrdí, že jsou největší benzínka na světě, a nyní si milí Rusové budou muset zvyknout, že ne vše co chtějí také dostanou. A jistě si budou zvykat i nadále - měli byste si otevřít velkochov oslů, ,milí ruští úderníci a údernice. Každýá Ruská žena bude muset kromě osmi malých Rusů přivésty na svět ještě osm oslů |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (23.6.2026 2:32)
|
reagovat
|
|
Jeste jsem nevidel zadneho gaucoveho valecnika, kteremu by nejak zalezelo na ztratach Ukrajiny, jejiz samogenocidu podporuje. Vsak oni zaplati Elenskemu, aby nechal z ulice unest nejake dalsi maso. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 2:25)
|
reagovat
|
|
Xудожник-K1 - Hlavně ovšem ztrácí vojáky. Už teď za ně nikdo nechce bojovat. Sami tu máme jednu sadu, která se tu vyhýbá boji ze Ukrajinu. Druhí skupina jsou dezertéři. Třetí ti, který se snažej busifikovat. Rusové mají dobrovolníků zatím dost. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Zabanovanec) R (22.6.2026 20:21)
|
reagovat
|
|
Aha, to mělo být na kníkala... |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Zabanovanec) R (22.6.2026 20:17)
|
reagovat
|
@Pikula: To je jako ptát se, jestli mají v Kauflandu ještě ta rajčata v akci. Někde jo, jinde ne. V Rusku je to podobné, na Krymu jsou pohonné hmoty na příděl, v Jekatěrinburgu žádné problémy s benzínem nemají. Obecně ano, palba na rafinérie vliv má, Rusko pohonné hmoty začalo dovážet. A je milé, jak se radujete z poškozených rafinérií v Rusku a říkáte, že to nemůže vydržet a úplně ignorujete fakt, že Ukrajina je závislá na dovozu PHM už několik let. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Xудожник-K1) (22.6.2026 18:29)
|
reagovat
|
Btw je to divne, Geblesovska media a ukronackove rikaji jak vitezi, stejne jako v Berline pak byli v soku, ze tak vitezili az jim se splnil HOAX ze jim Geobles lze a najednou videli sovetskou amradu v Beline a byli v soku ... tak presne takhle UA vitezi - ano drony na meteorologickych balonech jsou fajn, zvysi tim dolet, ale ztraci kazdy tyden pres 20km uzemi - s takovou mnozna obklici i Odesu - btw vite ze lide v Odese chteji k Rusku ? - ale nejchteji byt zniceni ... takze by radeji referendum |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Xудожник-K1) (22.6.2026 18:27)
|
reagovat
|
A za biulou ja jaderny hribecek, ktery vam prinesou liskove orisky |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Pikula) RP (22.6.2026 16:52)
|
reagovat
|
Zajebanovanec: Ano, má to na něco vliv že hoří Kyjev. Na odhodlání se bránit. Nějak ti hoří Mockba. Jo a dej čísla postupu rusáků, kolik dávají km2 na jednoho chcíplého. Mimochodem, máš natankováno? |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Rusy roztrhané na kusy novým kouskům nenaučíš) (22.6.2026 16:04)
|
reagovat
|
Merline, jak je to s tím benzínem v Chudobinci? Lžou ti Rusové, kteří mluví o omezování prodeje a postují údajná videa z front u benzinek, a nebo lže ta část Rusů, která tvrdí, že žádný benzin nedochází a žádná omezení nejsou? Kdo se má v tom ruském lhaní taky vyznat. Ptám se tebe, protože ty jsi odborník na ruské lži. Prkaticky stačí otočit co píšeš o 180° a člověk se dobere pravdy |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Administrátor kakamury) (22.6.2026 16:01)
|
reagovat
|
kakamura, kde se kurva flákáš? Koukaj napsat to svoje o ruských filckách |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Carl C) (22.6.2026 12:52)
|
reagovat
|
|
Zoufalče, když už chceš předstírat, že je vás víc, tak si aspoň nech odstup mezi fňuky, bude to to vypadat důvěryhodnějš. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Knůberal) R (22.6.2026 12:12)
|
reagovat
|
Knikal je tupe zvire |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 12:11)
|
reagovat
|
|
kníkale - sám jsi klaun |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 12:05)
|
reagovat
|
|
A nyní na scénu přicházejí klauni |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (22.6.2026 12:03)
|
reagovat
|
|
cyklocuraku, detska hriste, parky, nemocnice a porodnice k ostrelovani Rusum dosly nejpozdeji v dubnu 2022. Teda aspon tak nam to ukropropaganda celou dobu podava. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Šunt) (22.6.2026 11:47)
|
reagovat
|
Tytu propakandyzta ruzzacke špyna a kolaboranckí flaztysrátce sýzkává... chvýle napyeťý... Ye to Zamrdanec dámi a pánofé! |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Zabanovanec) R (22.6.2026 11:47)
|
reagovat
|
|
To cyklistovi křivdíš, on se tu sporadicky objevuje stále. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 11:45)
|
reagovat
|
|
↓Zmizel jeden chuj, objevil se druhý. Náhoda? |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Zabanovanec) R (22.6.2026 11:43)
|
reagovat
|
|
@cyklista: No, vlastně všechno. Ale u tebe to není překvapení.
|
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(ruSSaci uz zase bombarduji civilni cile) (22.6.2026 11:40)
|
reagovat
|
|
Tady to samozrejme rovnou skoncilo v kosi: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=V_kyjevskem_Narodnim_filmovem_studiu_filmovali_kridla_ke_dronum.jpg |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(ruSSaci uz zase bombarduji civilni cile) (22.6.2026 11:39)
|
reagovat
|
|
Zapomnel jsi na filmová studia co vyrabi drony: https://www.reddit.com/r/UkraineRussiaReport/comments/1u720x5/ru_pov_russian_strike_on_kievs_dovzhenko_film/?rdt=37717 |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(cyklista) R (22.6.2026 11:35)
|
reagovat
|
|
Jj, Kyjev je ostřelován už dlouho, akorát rusákům za chvíli dojdou ukrajinské parky, školky a porodnice, vojenské fabriky nejsou schopni trefovat, takže výroba dronů a munice běží naplno, rusákům dochází benzín k zásobování nebo k ústupu. Milý dementní Merline, mám tam něco špatně? |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Zabanovanec) R (22.6.2026 11:31)
|
reagovat
|
|
@HAHAHAHA: No, Kyjev hoří už nějaký ten rok. A má to na něco vliv? |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(burešjefašista) (22.6.2026 11:13)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(benešbolfašista) (22.6.2026 11:07)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Rkosak) (22.6.2026 10:07)
|
reagovat
|
|
Ano, je pravda, že všichni rusové umřou. Ale existují možnosti, jak tento proces výrazně urychlit. Zvláště pro ty rusy, kteří se vydali za hranice svého Chudobince dobívat cizí území. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(benešbolfašista) (22.6.2026 9:01)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Šunt) (22.6.2026 8:40)
|
reagovat
|
Kakasráčy, ale už u oďesi měly dáfno beyt, gdiš jym hořý mosqa |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(sewrwerew) (22.6.2026 8:32)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Administrátor kakamury) (22.6.2026 8:27)
|
reagovat
|
|
O Moskvě kakamura psát nemá, jeho úkolem je psát o Oděse, ruských filckách a reklamách na politiky |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(HAHAHAHA) (22.6.2026 8:06)
|
reagovat
|
|
kakamura: u Odesy ne, ale Moskva uz hori nejaky ten den. |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(kakamսra) (22.6.2026 8:02)
|
reagovat
|
|
snad už nejsou u Oděsy, že je tu tolik propagandy |
|
|
Obrázek 'cervena linie prekrocena'
(Jan Zachrta) R (22.6.2026 7:50)
|
reagovat
|
Lavrov: nepřekračujte modrou linii! |
|