Odebírat
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(Lamer) (22.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
Zajímavé je na tom jedině to, že si někdo myslí, že při policejní kontrole to bude někoho zajímat |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(DQDLM) R (22.6.2026 9:33)
|
reagovat
|
|
cyklista: jasně že ne ty starej komunistickej kriple. A ty? |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(Psí nudle) R (22.6.2026 8:44)
|
reagovat
|
|
The future is now! A nějak jsem si nevšiml, že by to někoho zastavilo v silničních kontrolách. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(bohyn) RP (21.6.2026 23:38)
|
reagovat
|
|
To je ta zpětná nekompatibilita 5G sítě. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(afekete) RP (21.6.2026 22:27)
|
reagovat
|
Honza malem kralem, Zustal vsak volem. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(checht) (21.6.2026 22:04)
|
reagovat
|
|
Jasně že je to téma. Vždyť my všichni antivaxeři už jsme taky všichni pomřeli. Včetně toho na obrázku. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(Greywolf) R (21.6.2026 21:59)
|
reagovat
|
Toto je stále téma? Však my všetci očkovaní sme už dávno pomreli. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(cyklista) R (21.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
|
Milé dementní DQDLM a co teda ty ruské vakcíny? Dáš si? |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(mommafat) RP (21.6.2026 21:12)
|
reagovat
|
|
DQDLM: myslim, ze nekteri skutecne nemeli moc na vyber co se tyce chteni nebo nechteni ockovani... treba rodici budouci mamina, bud se nechala opichat nebo ji na porodni proste nevzali. V ten moment si muzes stezovat klidne az v Strasburku, ale to dite se nepta, to chce ven... |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(DQDLM) R (21.6.2026 21:07)
|
reagovat
|
|
cyklista: to to ty jako očkovaný dement musíš jistě ocenit, ne? |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(cyklista) R (21.6.2026 20:56)
|
reagovat
|
|
Milé dementní DQDLM, a co ruské vakcíny Sputnik? Tolik propagované ruskými mrtkami? A víš, že rusáci vyvíjejí mRNA vakcínu proti rakovině? |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(Joker) (21.6.2026 20:49)
|
reagovat
|
Tihle teoretici silničních kontrol Pak jejich první silniční kontrola obvykle skončí tím, že buď vyměknou a ty kecy nerealizují, nebo skončí bez řidičáku. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(DQDLM) R (21.6.2026 20:21)
|
reagovat
|
Li-borg: jj a po nich všichni ti další prvoci |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(Li-borg) (21.6.2026 20:19)
|
reagovat
|
|
No jo, první, kdo se nechali očkovat byl v ČR Babiš a v Rusku Putin, to vlastně docela sedí. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(Občan Y) R (21.6.2026 20:15)
|
reagovat
|
|
Nemyslis, ze ses pod timhle obrazkem uz ztrapnil dost? Zkus to zase vedle. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(DQDLM) R (21.6.2026 20:12)
|
reagovat
|
|
Ono to pak krásně navazovalo - skončil covid a místo propagandy ohledně očkování nastoupila propaganda ohledně Ukrajiny. Bylo zapotřebí, aby národ zapomněl na tuhle dobu temna. Protektorát, rok 1968 a covidový fašismus bylo to nejhorší, co naši zemi potkalo. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(m3X) RP (21.6.2026 20:09)
|
reagovat
|
|
Jasně že bude moct...další |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(FR) RP (21.6.2026 20:04)
|
reagovat
|
|
Rusko spatne tedka komentovat - tak rychle spatky ke kovidu!!! |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(DQDLM) R (21.6.2026 19:59)
|
reagovat
|
|
Nejlepší bylo, jak tihle podlidé pak tloukli covid pasem o stůl v restauraci a ve fitku a cítili se jako elita národa. Kdo chodil bez roušky, byl hned zmrdy nabonzován. V tuhle chvíli se zrodil dobroser a lepšočlověk. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(nornik) RP (21.6.2026 19:57)
|
reagovat
|
|
Honzíka asi šikanovali už na základce...nikdo neví proč |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(Nerrg) (21.6.2026 19:56)
|
reagovat
|
|
Špatně ofocená dupla. |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(DQDLM) R (21.6.2026 19:55)
|
reagovat
|
Já ho chápu. Ono to není o tom, že by člověk od očkovaného prvoka chytil nějakej syfl. Spíš jde o to, že naočkovat se nechal jen ten největší pitomec, co podlehl vládní propagandě a strachu o svůj bezcenný život. A pak se to snaží skrýt za pindy typu, že chránil společnost a stařečky. Je zapotřebí to těmhle idiotům připomínat, než to zabalej |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(Standa) (21.6.2026 19:45)
|
reagovat
|
|
A kto ho potom bude osetrovat? Najst neockovaneho lekara bude problem, i ked i taki sa najdu... |
|
|
Obrázek 'bude to mit chlapec tezke'
(O.o) (21.6.2026 19:30)
|
reagovat
|
To bude asi těžko snášet až dostane od někoho očkovaného přes držku. Komu to pak bude hlásit? Policii? |
|