Stavební rozpočty  |  Domény  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení


Nalezeno 8 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' (Los LososR (21.6.2026 17:29) reagovat
A ráno se pak nedopočítat vnoučat, které se šly v noci vychcat.

Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' (no-XRP (21.6.2026 15:01) reagovat
Koleňák: Já jsem takovou babičku měl. Od dědovy smrti byla nejlepší střelec na okrese. Když si v důchodu přivydělávala na vrátnici a přišly nové předpisy, že narušitele má nejdřív slovně upozornit, pak vystřelit do vzduchu a teprve pak po něm, říkala, že by stejně nejdřív vystřelila po něm a pak až do vzduchu. Barák nezamykala, nikdo ji nikdy nevykradl a navíc byla docela respektovanou osobou. Jezdil jsem k ní rád, naopak se u ní člověk cítil bezpečně.

Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' (kolemjdoucí skoro-odborník) (21.6.2026 14:55) reagovat
když mi něco v noci vydává zvuky v koupelně, raději po tom párkrát vystřelím skrz dveře... říkal Pistorius

Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' (mikoRP (21.6.2026 14:32) reagovat
v eu a v cr mam nahranou sekvenci: "neohrozujte mne, nebo budu v sebeobrane strilet" poustim to 3x za sebou, cele to trva sekundu, pak se spousti automaticka strelba. tim padem se nedopoustim zadnemuprohresku vuci zakonu (vystrazna strelba do vzduch se netyka civilistu v pripade sebeobrany) :-D

Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' (lassireRP (21.6.2026 14:15) reagovat
V EU a CR je za toto tak 10 rokov na tvrdo. Je jedno, ze prisli v noci a v kuklach.

Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' (mikoRP (21.6.2026 12:30) reagovat
Just saying: kdyz je to zvire, ten stejne nerozumi. kdyz je to zvire utocne - hlasem ho vyprovokuju a zautoci driv, nez stihnu cokoliv udelat. kdyz je to zvire neskodne - je to jenom zvire. kdyz je to clovek, je nebezpecny. kdyby to byl pritel ohlasi se, ozve se. kdyz se ozvu nebezpecnemu coveku, zautoci na mne driv, nez udelam cokoliv. ... takze ano: ma to jasnou logiku: bez ohlaseni u mne nema co kdo delat. kdo to udela, nema ciste umysly, citim se ohrozen, branim se.

Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' (Koleňák) (21.6.2026 9:43) reagovat
Mít takouvou babičku, tak bych ji asi radši nenavštěvoval.

Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' Obrázek 'Stuj kdo tam - osvit si tvar' (Just saying) (21.6.2026 9:21) reagovat
Jj, nejlepší je střílet naslepo do tmy po něčem co ani nevím co to je a kde to jd