Odebírat
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(vysoká škola klausismu-zemanismu) (21.6.2026 22:13)
|
reagovat
|
|
@67: To zní docela uvěřitelně, a skoro si říká o to aby tě blm-blb onálepkoval jako libtardskou kurvu |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(67) (R)) (21.6.2026 21:16)
|
reagovat
|
|
Velmi jednoduše, předtím voda unikala, tak se musela odpouštět, tím se voda měnila a byla čistá. Nátěr ucpal díry, voda neodteka, je sto stojata voda a ta udělá na slunci bažinu vždy. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Peter .) RP (21.6.2026 20:53)
|
reagovat
|
|
mi0) Len sedem ton za hodinu? Tak to pohoda, to mali väčší odpar na takú plochu. To stačilo natrieť nejakým penetrákom, ajtak to nie je hlboké. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(mi0) RP (21.6.2026 20:24)
|
reagovat
|
Btw, pôvodne malo ísť len o opravu konštrukcie, únik vody údajne predstavoval cca 7m3/hod. . To vymaľovanie si tam potom doplnil dodatočne Trump |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Peter .) RP (21.6.2026 20:12)
|
reagovat
|
|
Varl) Nefunkčné produkty potrebujú najsilnejší marketing, aby mohli opakovane vysávať peňaženku klienta. Zato o poriadnom produkte vie málo kto. Vitaj v reálnom svete. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 19:33)
|
reagovat
|
|
Moje predpoved je, ze ti nikdy nedojde, jaky klaun jsi. Porovnavejme. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Peter .) RP (21.6.2026 18:33)
|
reagovat
|
|
no-X) Neni treba. Chlórnan sodný pustí kyslík pri styku s biomateriálom, a nevyfúka ho len tak. Preto sa používa. A kto má mozog, ten ho použije. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 16:39)
|
reagovat
|
|
Rozdelil bych vyroky na dva typy: interpretace existujicich dat a faktu, a predpoved udalosti v budoucnosti. V tom prvnim typu mam samozrejme z drtive casti pravdu, ale i tam se dokazu zmylit, uznat chybu a zmenit nazor, ale vy vetsinou nedokazete takovy proces argumentacne obhajit a pouha repetice nepodlozenych tvrzeni na to proste nestaci. U predpovedi budoucnosti se mylim casteji, coz je prirozene. Vase vysmivani, kdyz mi neco nevyjde, je ale ubohe. Podelte se o vlastni predpoved a tu pojdme porovnat. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(QQ!) (21.6.2026 16:14)
|
reagovat
|
|
My jenom poukazejeme na to, ze v podstate vzdy kdyz mas na neco nazor tak se casem ukaze zes byl vedle jak ta jedle. Bazen je v podstate vtip, kterej ale krasne ukazuje jak Trump nedokaze bez pruseru udelat vubec nic. Sance ze je to sabotaz je miziva, mozna za to muze peroxid spis to proste byla mala domu nedodrzeli technicky postup aplikace nateru a je 88m v prdeli |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 15:58)
|
reagovat
|
|
Libtardska kurva neni ten obycejny navedeny chudak, jste to vy, kdo vite, ze lzete, ze melete totalni sracky, ale stejne je v zajmu sve ideologie sirite. Jste to vy, co nereknete "kdyz jsi rekl X, tak nemas pravdu, spravne je Y", ale zacnete se pokouset druheho shodit s tim, ze nemuze mit vedomosti z vice oboru zaroven, a tuto predstavu tlacite beznym libtardum. Libtard je obet, vy, libtardske kurvy, jste pachatele. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Každý den nová dávka blm-blbovin) (21.6.2026 15:32)
|
reagovat
|
|
To je dobré, blm-blbe, skoro stejně to jako jsi psal že Innogy coby německá firma (prostý kteří nemají nasráno v hlavě jako blm-blb: innogy jsou Maďaři) převede v zimě při nedostatku plynu v Evropě plyn z českých zásobníků do Německé plynárenské soustavy, protože údajně upřednostní 'svoje národní' zákazníky. Samozřejmě se nic takového nestalo, ale blm-blb to tady prezentoval jako hotovou věc. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(mik mik) (21.6.2026 15:19)
|
reagovat
|
V Americe nepotřebují tunel, tam jim stačí i mělký bazének |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je člen teroristického státu) (21.6.2026 15:13)
|
reagovat
|
@blm-blb: No jasně. A tu řasu tam naházeli libtardi a v noci jí tajně chodili krmit aby se rozmnožila . Ale je fajn vidět že jsi Trumpovi už odpustil vybiombardování ajjatoláhů, a už zase každý kdo poukazuje na množící se řasu v bazénku je libtardská kurva. Mimochodem, proč Trump ten bazének před libtardskými kurvami loupajícími tu zázračnou barvu nenechal hlídat? Je tupý nebo nekompetentní? |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(no-X) RP (21.6.2026 15:09)
|
reagovat
|
|
Peter .: Tak to hlavně řekni prodejcům bazénové chemie, kteří pro tyto účely peroxid běžně prodávají. [chemie-bazen.cz] [aquaspa.cz] |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(QQ!) (21.6.2026 15:07)
|
reagovat
|
|
Hlavne ze blm ma zarucene informace. Ne jak kdyz rikal, ze u vychodniho kridla trump zboura jednu zed a libtardi to nafukuji aby druhej den bylo srovnano se zemi
|
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 14:58)
|
reagovat
|
|
Ano. Libtardske kurvy, neschopny absorbovat jakekoliv informace a znalosti o cemkoliv, z toho musi byt pekne zmatene. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 14:38)
|
reagovat
|
|
A pozor, blm je od nynejska expert i na plovarenska zarizeni a vodni ekosystemy. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Ňouma) (21.6.2026 14:37)
|
reagovat
|
Fake nevidim Gordona Freemana |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Peter .) RP (21.6.2026 12:53)
|
reagovat
|
|
mr.joda) V bazénoch sa používa chlórnan sodný, nie peroxyd. V takom bazéne to potom pekne vonia keď sa doň vyštíš. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(mr.joda) RP (21.6.2026 12:22)
|
reagovat
|
|
peroxid sa uplne bezne pouziva v bazenoch |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 12:06)
|
reagovat
|
|
uchyle, peroxid se proti rasam pouziva naprosto standardne a reci o poskozeni barvy jsou dezinformace libtardskych kurev. Tu izolaci tam vyrvali nejaci levicacti skudci, kdyz zrovna neprotestuji s transparenty "tym rasy". Zase jsi ze sebe udelal totalniho curaka, co nema o veci ani anung. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Úchyl) (21.6.2026 11:42)
|
reagovat
|
Moment! Ono to má pokračování.
Inteligenta napadlo tam nalít peroxid, aby zničil ty řasy a poškodil tím i tu barvu |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Netsiáš) RP (21.6.2026 10:03)
|
reagovat
|
|
Opraví to určitě červenou! (Zatím to stálo jen 88 mega.) |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Li-borg) (21.6.2026 9:44)
|
reagovat
|
Jak, černou, modrou přece. To je něco úplně jiného. |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(aseww4) (21.6.2026 9:41)
|
reagovat
|
|
Natřít dno plytkého jezírka černou barvou a pak se divit že se voda zahřívá a roste v ní humus? Kdo by to byl čekal? |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(Peter .) RP (21.6.2026 9:38)
|
reagovat
|
|
Kde to hnije? |
|
|
Obrázek 'kde to hnije'
(m...) (21.6.2026 9:33)
|
reagovat
|
|
tam je kompost! |
|