Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Domény





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátdevět:
   


Odebírat

GIF 'roboti berou lidem práci' GIF 'roboti berou lidem práci' (Peter .RP (21.6.2026 18:35) reagovat
To by museli najprv s takou daňou súhlasiť sponzori vládnucej strany.

GIF 'roboti berou lidem práci' GIF 'roboti berou lidem práci' (Nerrg) (21.6.2026 16:06) reagovat
Peter.: Spotřební daň z pohonných hmot je odůvodněná škodlivinami, ale po výpadku příjmů se nasadila daň za ujeté kilometry u elektromobilů, protože není za co opravovat cesty. Zdravotní pojištění se může u robotů jmenovat klidně solidární daň (takový parafoxní název iž i v ČR myslím byl).

GIF 'roboti berou lidem práci' GIF 'roboti berou lidem práci' (Peter .RP (21.6.2026 13:00) reagovat
Hatej) To by museli najprv dávať výplatu tým robotom. Nezabudni si ešte vymyslieť zdôvodnenie platieb do sociálky a zdravotky, rád si tú tvoju spleť nelogických výrazov prečítam.

GIF 'roboti berou lidem práci' GIF 'roboti berou lidem práci' (Matej) (21.6.2026 10:41) reagovat
Ja len, že štát sa svojich daní nevzdá - ak už nebudú platiť sa dane ľudia tak ich budú platiť roboti. A vláda bude platiť ľuďom dávky, aby ich volili.

GIF 'roboti berou lidem práci' GIF 'roboti berou lidem práci' (clockworkerR (21.6.2026 10:37) reagovat
V Japonsku. Stárnou a nedovážejí si tam jako západo- a severoevropani veklé množství cizinců s odlišnou kulturou a nulovou pracovní morálkou, aby jim zachránili hospodářství. Takže jim nezbývá, než to řešit roboty.

GIF 'roboti berou lidem práci' GIF 'roboti berou lidem práci' (Peter .RP (21.6.2026 9:45) reagovat
Koleňák) A teraz si predstav, koľko dotácií musí ísť do robotiky a AI keď sa oplatí prevádzkovať robota s 3 až 5x nižším výkonom. Dane ktoré odviedol ten robotník boli použité na dotácie umeliny ktorá ho nahradila. To je jediný správny vývoj ľudskej spoločnosti, pretože umelina neplatí dane a ani odvody. Priprav sa na tvoju budúcnosť.

GIF 'roboti berou lidem práci' GIF 'roboti berou lidem práci' (Koleňák) (21.6.2026 9:09) reagovat
Robíci. Určitě to tam maj vylepený plakáty Johna Waina.

GIF 'roboti berou lidem práci' GIF 'roboti berou lidem práci' (L P) (21.6.2026 9:03) reagovat
Pár měsíců nazpět tu bylo video, jak to nějaký plantážník bali na plantáži v Itálii. Byl asi tak 3-5 produktivnější, než tenhle stroj .... Takže už ani v Číně nechtějí lidí makat rukama?