Odebírat
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(Adolf Čtvrtek ) (11.6.2026 4:56)
|
reagovat
|
|
je mi opravdu trudno z toho, jak ta ulice vypadá zanedbaně. Ale zase mě velmi mile překvalil cyklista, co své kolo slušně vede po chodníku, místo aby po chodníku jel jako typický ubohý sebestředný buzerant. |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(duna) (10.6.2026 23:52)
|
reagovat
|
|
Berlin je teda pejna dira |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(medievil43) R (9.6.2026 9:59)
|
reagovat
|
|
JapaNaTo: ta napravo podla mna nieje, videl som viac videi s nou a vyzera fakt naturalne |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(JapaNaTo) RP (9.6.2026 1:51)
|
reagovat
|
|
Přijde mi to a nebo jsou umělé, tedy silikonové, obě? |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(Los Losos) R (8.6.2026 11:01)
|
reagovat
|
|
Modus - xicht jde v případě pyskatého jackpotu stranou. Kila ne, ale xischt jo. |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(Carl C.C C8) (8.6.2026 10:47)
|
reagovat
|
|
Ať to zkusí v Paříži u mešity, Ukrajinky. |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(Modus) RP (8.6.2026 5:42)
|
reagovat
|
Myslíte doufám tu v právo, že? Nebot ta blond umělej obličej je naprosto odporný |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(misil) RP (8.6.2026 2:31)
|
reagovat
|
|
taky bych ji protentokrat to fetovani odpustil |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(Los Losos) R (7.6.2026 22:57)
|
reagovat
|
|
Beru tu feťačku. Kdo by odolal vyhžezlým pyskům. |
|
|
GIF 'dlho sme neboli v uliciach'
(afekete) RP (7.6.2026 18:36)
|
reagovat
|
Kdyby tam takhle pobihali dva chlapi, tak je zazaluji na obnazovani, ohrozeni mravu a kdejaky blabol, ze A Peter, ty drzh hubu, vis ze jsi debil. |
|