Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Domény





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesát:
   


Odebírat

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (smajl2R (1.6.2026 21:27) reagovat
ta cesta bola bombova! :-D :-D

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Brno) (1.6.2026 19:51) reagovat
Heil Henlein! Heil Bandera! Heil Hitler!

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Brno) (1.6.2026 19:49) reagovat
Uprchlíci, vítejte. Sláva hrdinům UPA! Sieg Heil!

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Carl C.C C8) (1.6.2026 16:09) reagovat
Nicméně díky za faktickou odpověď, je vidět, že to máte v hlavě srovnané a vůbec si neprotiřečíte.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Carl C.C C8) (1.6.2026 16:08) reagovat
Píšeš pod mým nickem ty, imbecile. Předchozí mi někdo ukradl asi před týdnem. Tenhle si nárokuješ taky, tak jako vše, nuzácká filcko?

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Carl C.C C8) (1.6.2026 15:26) reagovat
kníkale, tomu nerozumíš, protože jsi ukrajinský blb, co píše pod cizím nickem. Nneávidéš být sám sebou.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (KnůberalR (1.6.2026 14:49) reagovat
Nebyla nahodou UPA skvadra Ukrajinskych fasounu ktery delali vselijaky svinstvo na civilech v obdobi druhy svetovy? 8-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Carl C.C C8) (1.6.2026 14:10) reagovat
Tak už vím jak na to. Zkusím dál psát 24/7 fejky na Rouming. To mi pomůže ve vážném porozumění. A taky ve smíření se s potomky Henleinovců.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Očitý svědek) (1.6.2026 13:38) reagovat
Hrdinové pro UPA.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Carl C.C C8) (1.6.2026 12:51) reagovat
A pak je tu další aspekt, že Rusku spadne dron do Rumunska, místo aby Rusko řeklo - sorry jako, však víte, kam mířil, na nacisty - tak místo toho Medvěděv, předseda vládní strany, začne vyhrožovat, že ot byl jen začátek. Tak já tomu vážně nerozumím.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Carl C.C C8) (1.6.2026 12:49) reagovat
Já jsem hrozně zmatenej. Tak na jedný straně poslouchám, jak nás obsadili Ukrajinci podrobení Ruskem v podobě Sovětů. Tak já posílám prachy Ukrajincům, aby se napodruhé ruskému podrobení uchránili a nás neobsadili potřetí. A je to zase špatně. Tak co mám kurva už teda dělat?

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Ruský dezosvět) (1.6.2026 11:22) reagovat
Takže prakticky čemukoliv nerozumíš (zde například logice) dáváš nálepku XOXOL. To mnohé vysvětluje, ukňouránku ;-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Špunt) (1.6.2026 10:40) reagovat
Yašťer: Jenše Z-man sral uplňe fšechny, krom komoužú a ruzzáků, kdešto Pafla may ráďy fšychňy, krom komoužů, ruzzákú a Macynki :o) :o) :o)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (KnůberalR (1.6.2026 10:18) reagovat
zas ten tvuj XOXOL LOGIC v praxi 8-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Ruský dezosvět) (1.6.2026 10:05) reagovat
Kňů, máš na mysli těch Ukrajinců, o kterých jsi tvrdil že jsi že je respektuješ a chováš v úctě? A je tedy z tvého pohledu Tutůrek Ukrajinec, když má hajlování v oblibě?

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (KnůberalR (1.6.2026 9:59) reagovat
Lidove se vyhrezla plotynka zpusobena nadmernym hajlovanm se nazyva Ukrajinska plotynka 8-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Vyhřezlá plotýnka to je prevít, ta vám rozbila Turka) (1.6.2026 9:54) reagovat
Nemůže být vyhřezlá plotýnka způsobená nadměrným hajlováním? V tom případě by to u Tutůrka byla nemoc z povolání :-(.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (ještěr) (1.6.2026 9:19) reagovat
Kam se Pávek hrabe na Zemana. To byl mistr světa ve sraní svých kritiků :-D

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Špunt) (1.6.2026 9:16) reagovat
Čymvýc pan presytend sere desoláty, ťym výc má múy poťyf B-) B-) B-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Pávek 107) (1.6.2026 8:43) reagovat
Byli to taky takoví alternativní disidenti. Taky vstupovali do strany, do rozvědky atd. proto, aby je aktivně rozložil zevnitř. Cituji: "Ten smysl jsem viděl v tom, ten systém, na kterém se mi spousta věcí nelíbilo, změnit". Viz zde od 16:00 https://domaci.hn.cz/c1-66687240-kandidoval-bych-proti-babisovi-v-ksc-jsem-byl-z-naivity-omlouvat-se-nebudu-rika-pavel

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Pávek 107) (1.6.2026 8:40) reagovat
Mezi Ukrajinci žádní pravověrní komunisti nebyli. Byli tam jen nějací nesvéprávní mladíci, kteří se ve svojí naivitě pokoušeli ten špatný režim napravit.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Špunt) (1.6.2026 8:38) reagovat
Hey fekale, řekňy ňákímu ukayncy doočý, že ye ruzzak a rozjeba ťy rypáčeq na ťysýc spůsobů :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (KnůberalR (1.6.2026 8:31) reagovat
xoxolove mimo jine byli pvni nejfanatictejsi uderkou sovetksyho rezimu a rudy armady. Takze kdyz sem prijeli s tankama tak zmrdi ste byli i vy 8-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (egal) (1.6.2026 8:30) reagovat
Ukrajinští a neklidní@ Stalinský režim = Sovětský režim = kromě jiného také ukrajinský režim

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (KnůberalR (1.6.2026 8:25) reagovat
Tak tvle se divis? Prijdes na rano rouming a prvni co vidis nedodelanyho rusaka knikala jak tu zase fnuci tysvoje sracky, tak se nediv ze prvni reakce je plivnou na zmrda 8-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (egal) (1.6.2026 8:24) reagovat
Ruští a neklidní@ https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/duma-uznala-vinu-stalinskeho-rezimu-za-katyn-218457

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (KnůberalR (1.6.2026 8:23) reagovat
Kolonizovali nas hezky ty germani co? 8-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (:.) (1.6.2026 8:18) reagovat
Co se týče nácků, tak co je to za nesmysl jen s bavorskými společnostmi a jejich výrobky a jen se sudetskými Němci? Vždyť nacisti nebyli jen ze Sudet. Většina nacistů pocházela z Německé říše. Takže podle téhle "logiky" je kolaborant každý Čech, který kupuje jakékoli německé výrobky. Od Nutelly až po Škodovku. Nakoupíš v supermarketu a už v tom lítáš.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Sad Kňů is sad) (1.6.2026 8:18) reagovat
:-D :-D Kňů, vyprávěj všem o tom jak máš Kmikala v piči, když jedno z prvních slov které jsi dnes napsal je jeho zkomolené jméno :-D. Ty jsi fakt ubožáček. Kolik xoxolů tě o víkendu vyhledávalo, a spadlo do tebou promyšlené pasti si dát tak ukňouranou přezdívku? :-D

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Špunt) (1.6.2026 8:04) reagovat
Hey fšymlystesy takowe přýmé ůmjeri, že čym výc ye ruzzko fpyčy, ťým výc dezoláťy qyčý? :o) :o) :o)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (KnůberalR (1.6.2026 7:51) reagovat
Knikal je TUPE ZVIRE 8-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Ruský dezosvět) (1.6.2026 7:41) reagovat
"Jejich potomci si nesou dědičný hřích stejně jako si potomci sudetských Němců nesou dědičnou svatozář." Dědičný hřích demence po svých sourozeneckých rodičích neseš především ty, zlodějíčku ;-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Ruští a neklidní) (1.6.2026 7:41) reagovat
Jo jo, tohle je oblíbený Ruský argument, když jejich spojenec donutil na okupovaném území obyvatele vyrábět zbraně, tak z toho Rus jako vždy viní oběť a ne agresora. Je to součástí Ruského pohledu na svět, kdy za vraždu 22 tisíc Poláků v Katyni jsou opět vinni Poláci a nikoliv Rusové.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (cyklistaR (1.6.2026 7:06) reagovat
Turek možná není nácek, každopádně je ale idiot s IQ pod 88.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Když pan Turek hajluje, komunikuje se svými voliči) (1.6.2026 7:03) reagovat
A vlastně bysme mohli za kolaboranty označit i všechny Čechy, kteří za 2. světové války vyráběli pro Němce zbraně, munici atd. Jejich potomci si nesou dědičný hřích stejně jako si potomci sudetských Němců nesou dědičnou svatozář. Takže než začneme ostatní označovat za kolaboranty, měli bysme si nejprve zjistit, jestli nám v žilách nekoluje kolaborantská krev. Jdu prohrabat rodinný archiv B-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Když pan Turek hajluje, komunikuje se svými voliči) (1.6.2026 6:24) reagovat
@Dement: pokud nejsi pokrytec, kolaboranty bys měl nazývat všechny Čechy, kteří pracují ve firmách, které mají nějakou vazbu na bavorské společnosti (právě ty byly vybudované většinou vyhnanými sudetskými Němci), plus vsechny kteří jezdí BMW. Čili odhaduji nemalou část voličů Motoristů (kruh se uzavřel). Což je docela dost Čechů, Bavorsko je významný obchodní partner. Správně by mělo SPD tlačit na přerušení ekonomických vazeb, pokud má problém s potomky sudetských Němců. Ale co čekat od polofašisty B-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Soudruh kapitán Pávek) (1.6.2026 3:25) reagovat
Měli bychom se omluvit i zemím Varšavské smlouvy za okupaci v roce 1968.

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (mikoRP (31.5.2026 22:36) reagovat
mas tam chybu: zadne neoantifa - pitomio je neoafd

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Brožík 3) (31.5.2026 22:32) reagovat
B-) B-) B-) Volím Okamurovu NEOANTIFU!!! Nácky tu nechceme!!! B-) B-) B-)

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Pávek 107) (31.5.2026 22:30) reagovat
Pávek se neštítil zaštítit za nácky v Bruně, ale kolaborant s nácky je někdo jiný?

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (alisRP (31.5.2026 22:15) reagovat
Houby Pávek, do role kolaborantů s nácky se teď etablovali jiní - že skeptic?

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (Labius) (31.5.2026 21:55) reagovat
Fstejte sé! Nyc se fam nestané!

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (muhaha) (31.5.2026 21:55) reagovat
Vytáhnout Heydricha týden po srazu nácků v Bruně je dost velkej propagandistickej přešlap :-D

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (skepticRP (31.5.2026 21:54) reagovat
Houby Turek, do role kolaborantů s nácky se teď etablovali jiní - že Pávku?

Obrázek 'Plotynky' Obrázek 'Plotynky' (PoSSelt) (31.5.2026 21:46) reagovat
Koukejte se už konečně smířit vy untermenschové!