Odebírat
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 19:18)
|
reagovat
|
|
Tipuju, že až krachne AI, tak ceny pamětí budou někde hodně nízko na seznamu našich problémů. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(mmrtvymuz ) (31.5.2026 17:23)
|
reagovat
|
|
Nevím proč ale mám doma poslední AMD threadripper pro s 256gb DDR5 Ecc a 2x RTX 5090. Solitér na tom běží dobře. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Soudrh kapitán Pávek) (31.5.2026 12:02)
|
reagovat
|
|
Já žádnou paměť nemám. Čo bolo, to bolo, terazky som generalisimus. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(kakamսra) (31.5.2026 11:44)
|
reagovat
|
|
S algoritmy to nesouvisí, jsou to je tržní spekulace. Prachy z ničeho. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Medved mrdnik) (31.5.2026 10:19)
|
reagovat
|
|
Joker: Jsou tri cesty, jak muzou pameti zlevnit. Prvni je krach AI, o kterem pises. Druha je, ze AI pojede dal tak dlouho, az firmy investuji do vyrobnich linek, protoze uvidi, ze to ma smysl. A treti je Cina. CXMT uz RAMky vyrabi a zvysuje vyrobu. A nejlevnejsi budou, kdyz se zvysi vyrobni kapacity a pak krachne AI (a pak - jako pokazde - krachne par firem, ktere vyrabi pameti, krome Ciny mame posledni 3). |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(kakamսra) (31.5.2026 8:08)
|
reagovat
|
|
Aber das ist wenig! |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Peter .) RP (31.5.2026 7:53)
|
reagovat
|
|
raketak) Čo auto, ale autobus alebo dokonca jazdená helikoptéra. A preto sa lokálne vyrábali lacnejšie alternatívy, počítače SMEP. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(raketak) (31.5.2026 7:39)
|
reagovat
|
|
na casy ked PC (286) stal tolko co auto si uz nikto nespomenie .... ale tak OK .... |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(bohyn) RP (31.5.2026 2:52)
|
reagovat
|
|
Proč je ten graf špinavej? Co jste s tim proboha dělali? |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(T_xy) (31.5.2026 2:49)
|
reagovat
|
|
Paměti vždycky lítaly nahoru a dolů. Časem se to srovná. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(S) R (31.5.2026 2:39)
|
reagovat
|
Asi bych si měl koupit investiční PC, aby ty ceny začly zase padat. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Peter .) RP (30.5.2026 23:31)
|
reagovat
|
|
tdkb) V Gaybare sú najlepšie macbukvy, dobre nakladajú do riťuldy. Ale dva litre za mrd je veľa, teda ak sa nebavíme o veselom růžovom víne. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(tdkb) R (30.5.2026 23:22)
|
reagovat
|
|
nornik: a ked ta zeny nechcu mozes sa ist nechat nalozit do riti do gaybaru. logika asi rovnaka |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Joker) (30.5.2026 23:06)
|
reagovat
|
|
Ňouma: Podle Googlu průměrná mzda byla necelých 6000 Kč. Takže 4 MB RAM odpovídaly nadprůměrné měsíční výplatě. Jinak paměti budou asi drahý (teda, relativně) do doby než začnou krachovat AI firmy. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Ňouma) (30.5.2026 21:58)
|
reagovat
|
|
Kolik byla výplata 93?cca 8k? |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(jjzz) (30.5.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
2MB RAM za 3200,- - tuším rok 1993 |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Jindřich Rajchl) (30.5.2026 21:29)
|
reagovat
|
|
and cheese |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(nornik) RP (30.5.2026 21:02)
|
reagovat
|
|
Za 2k eur se da koupit i takovy mac... |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Peter .) RP (30.5.2026 20:47)
|
reagovat
|
|
640k shall be enough for everybody, vyBlil Gates. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(temper) RP (30.5.2026 20:34)
|
reagovat
|
|
Boomeři si za tuhle cenu kupovali 32 MB RAM. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Peter .) RP (30.5.2026 20:16)
|
reagovat
|
|
To síce nie je treba, ale je treba míňať peniaze aby štád vybral viacej na daniach a mohol tie peniaze odovzdať správnym ľuďom. Ovčanom tak ostane menej peňazí na zabezpečenie si dôstojného života. |
|
|
Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli'
(Ňouma) (30.5.2026 20:11)
|
reagovat
|
|
Jeste ze nove gejmsy stojej za hovno neni potřeba kupovat nove železo . |
|