Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Stavební rozpočty





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Carl C.C C8) (31.5.2026 19:18) reagovat
Tipuju, že až krachne AI, tak ceny pamětí budou někde hodně nízko na seznamu našich problémů.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (mmrtvymuz ) (31.5.2026 17:23) reagovat
Nevím proč ale mám doma poslední AMD threadripper pro s 256gb DDR5 Ecc a 2x RTX 5090. Solitér na tom běží dobře.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Soudrh kapitán Pávek) (31.5.2026 12:02) reagovat
Já žádnou paměť nemám. Čo bolo, to bolo, terazky som generalisimus.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (kakamսra) (31.5.2026 11:44) reagovat
S algoritmy to nesouvisí, jsou to je tržní spekulace. Prachy z ničeho.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Medved mrdnik) (31.5.2026 10:19) reagovat
Joker: Jsou tri cesty, jak muzou pameti zlevnit. Prvni je krach AI, o kterem pises. Druha je, ze AI pojede dal tak dlouho, az firmy investuji do vyrobnich linek, protoze uvidi, ze to ma smysl. A treti je Cina. CXMT uz RAMky vyrabi a zvysuje vyrobu. A nejlevnejsi budou, kdyz se zvysi vyrobni kapacity a pak krachne AI (a pak - jako pokazde - krachne par firem, ktere vyrabi pameti, krome Ciny mame posledni 3).

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (kakamսra) (31.5.2026 8:08) reagovat
Aber das ist wenig!

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Peter .RP (31.5.2026 7:53) reagovat
raketak) Čo auto, ale autobus alebo dokonca jazdená helikoptéra. A preto sa lokálne vyrábali lacnejšie alternatívy, počítače SMEP.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (raketak) (31.5.2026 7:39) reagovat
na casy ked PC (286) stal tolko co auto si uz nikto nespomenie .... ale tak OK ....

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (bohynRP (31.5.2026 2:52) reagovat
Proč je ten graf špinavej? Co jste s tim proboha dělali?

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (T_xy) (31.5.2026 2:49) reagovat
Paměti vždycky lítaly nahoru a dolů. Časem se to srovná.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (SR (31.5.2026 2:39) reagovat
Asi bych si měl koupit investiční PC, aby ty ceny začly zase padat. :o)

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Peter .RP (30.5.2026 23:31) reagovat
tdkb) V Gaybare sú najlepšie macbukvy, dobre nakladajú do riťuldy. Ale dva litre za mrd je veľa, teda ak sa nebavíme o veselom růžovom víne.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (tdkbR (30.5.2026 23:22) reagovat
nornik: a ked ta zeny nechcu mozes sa ist nechat nalozit do riti do gaybaru. logika asi rovnaka

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Joker) (30.5.2026 23:06) reagovat
Ňouma: Podle Googlu průměrná mzda byla necelých 6000 Kč. Takže 4 MB RAM odpovídaly nadprůměrné měsíční výplatě. Jinak paměti budou asi drahý (teda, relativně) do doby než začnou krachovat AI firmy.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Ňouma) (30.5.2026 21:58) reagovat
Kolik byla výplata 93?cca 8k?

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (jjzz) (30.5.2026 21:48) reagovat
2MB RAM za 3200,- - tuším rok 1993

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Jindřich Rajchl) (30.5.2026 21:29) reagovat
and cheese

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (nornikRP (30.5.2026 21:02) reagovat
Za 2k eur se da koupit i takovy mac...

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Peter .RP (30.5.2026 20:47) reagovat
640k shall be enough for everybody, vyBlil Gates.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (temperRP (30.5.2026 20:34) reagovat
Boomeři si za tuhle cenu kupovali 32 MB RAM.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Peter .RP (30.5.2026 20:16) reagovat
To síce nie je treba, ale je treba míňať peniaze aby štád vybral viacej na daniach a mohol tie peniaze odovzdať správnym ľuďom. Ovčanom tak ostane menej peňazí na zabezpečenie si dôstojného života.

Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' Obrázek 'detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli' (Ňouma) (30.5.2026 20:11) reagovat
Jeste ze nove gejmsy stojej za hovno neni potřeba kupovat nove železo .