Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Stavební rozpočty  |  Domény





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátpět:
   


Odebírat

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (Soudruh kapitán Pávek) (1.6.2026 13:29) reagovat
Kalda: Mně to divné přišlo a proto jsem je jakožto vůdce opozice napráskal do Bruselu. Čest práci, soudruzi!

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (KaldaR (1.6.2026 13:17) reagovat
a nikomu neprislo divny ze maj v popisku 13litrovy..., a u obrazku pak 2.64gal/10L a nakonec tim naplnej 21 sklenic :-D

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (Václav Havel) (31.5.2026 21:21) reagovat
Za ty prachy mám pivo tak na měsíc.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (.RP (30.5.2026 7:47) reagovat
za tie prachy mas pivo ake len chces na rok/roky :-)

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (Infiniti-1) (29.5.2026 21:45) reagovat
"Dostaň to" v sobotu, ještě to tak! :-D

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (WoytaRP (29.5.2026 21:22) reagovat
Kolega taky vaří. Akorát už přešel na větší a lépe řešené varny. U tech levných je problém rovnoměrnou teplotou. Chlazení je oser čistit atd. S nákupem kolony bejvá veselo. Na firmu se koupila jedna pro destilaci vody. Krátce na to přijeli celnící (prodejce má povinost nahlásit to celníkům) a nakonec musela se vracet, protože by jsme museli mít licenci na výrobu lihu atd.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (Peter .RP (29.5.2026 21:17) reagovat
xoxolek) Tak si uvar sládkovu limonádu, alebo vineu. Ani kvasiť to nemusíš, stačí to prehnať cez Soda Steam a zafľaškovať.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (xbolekRP (29.5.2026 19:44) reagovat
@miko: v tom je ten trik a obtiznost. Uvarit to dobry. ;o) Birell bych nevaril. Challenge zacina uz sehnanim kvasnic LA-01, ktere se u nas prodavaji po pul kile, kdyz na varku 25l si vystacis s 11g. Se slabym telem udelej pitne pivo. ;o)

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (mikoRP (29.5.2026 19:28) reagovat
xbolek: varit nealko pivo, ci vino prijde jako chovat kravu, co dava sojovy maso :-D ale ok, kdo chce, at to dela. jinak vicemene souhlas.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (xbolekRP (29.5.2026 18:58) reagovat
@miko: jasne, odladit klobasu receptem a postupem, aby se to povedlo jak chces urcite potrebuje nejaky um. Problem YT a FB je, ze i v dobre vire spousta lidi radi uplne blbosti, protoze "se to tak vzdycky delalo" nebo "nekdo to tvdil". Tech kroku a moznosti to zkazit je u piva vic, stale si dovolim tvrdit, ze je to tezsi. ;o) V zjednodusene stupnici od nejjednodussich: svrchnak, lezak, nealko. ;o)

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (Old man) (29.5.2026 18:32) reagovat
Mají tam i palírnu pod názvem destilační přístroj na bylinky. Chvíli jsem o ní uvažoval, ale už tak moc chlastám a tvrdýmu se radši vyhnu.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (mikoRP (29.5.2026 18:22) reagovat
mam hodne kamosu, co si zacali doma varit. orpavdu to neni o prachach, nebo ze si doma uvaris levneji. mne bavi u nich to zaniceni, i to, ze kazda varka je proste jina. kazdy z nich ma mirne odlisnou recepturu, technologii, postupy. dat si s nima to jedno dve jejich pivka je na hodiny povidani si o vsem moznym. ten lidsky faktor tam hraje dulezitou roli. ... BTW: dobrou klobasku taky neudelas podle navodu z YT ani za tyden, ani za mesic)

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (Soudruh kapitán Pávek) (29.5.2026 18:19) reagovat
Heil PoSSelt! Při výrobě piva vzniká obrovské množství CO2 .Zaražte to, všichni tu shoříme!

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (xbolekRP (29.5.2026 18:17) reagovat
Jsem domovarnik. Pivo si varim z krize stredniho veku, naucit se varit pivo je velka disciplina (vyroba klobas je jedno odpoledne i podle YT, pivo rozhodne ne), muzu zkouset svoje recepty, bavit se s lidma se stejnym konickem... Kvuli penezum se to vubec nevyplati.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (anonykrysaR (29.5.2026 15:00) reagovat
Pivovar z 304ky? No jako lepší než drátem do oka, ale asi bych volil kvalitnější slitinu.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (nornikRP (29.5.2026 14:51) reagovat
Deset piv za 1500 eur? To je pro lidi co se chodí opit nekam na Staromák?

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (Joker) (29.5.2026 14:50) reagovat
Jakou může tohle mít cílovou skupinu? Obvykle jsou 2 důvody pro to si něco vyrábět sám: Buď to vyjde levněji než si to koupit, nebo do toho chci dát to řemeslo a vyrobit si to sám. Tady nevidím ani jedno.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (Peter .RP (29.5.2026 14:45) reagovat
Ak to kvasí v tej mašine 2 týždne, tak mu s jednou mašinou vychádza jedno pivo denne. A to sa oplatí.

Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' Obrázek 'a pivovary nebudou mit co zrat' (_Lečo_) (29.5.2026 14:21) reagovat
Share beer, Share life, Share wife