Strana 2/2.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Očitý svědek) (27.5.2026 15:50)
|
reagovat
|
|
Na žádnou archaickou televizi nebo dokonce rádio dnes není nikdo zvědavý. Takzvaná veřejnoprávní televize a rozhlas je přežitek socialismu sloužící k jednostranné propagandě.. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(x14) RP (27.5.2026 15:47)
|
reagovat
|
|
Dejte mi adresu toho kdo to "sázel". Zn. Obušek mám! |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Knůberal) R (27.5.2026 15:39)
|
reagovat
|
Ironie, je ze az se bude EU rozpadat a zavoni nam tu jiny politicky mainstream, Liberalove budou prvni kdo budou chtit privatizovat CT |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 15:31)
|
reagovat
|
|
Díkybohu, že to je něco, o čem nemůže rozhodovat lůza. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(kakamսra) (27.5.2026 15:30)
|
reagovat
|
|
vítr slouží větrným elektrárnám, které jeho energii odeberou, a přemění v denge, které skončí na účtech na Kajmanech. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Knůberal) R (27.5.2026 15:27)
|
reagovat
|
At si hlasa co chce, ale za svy |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 15:26)
|
reagovat
|
|
Trubka Knůberal tak hystericky brojí proti ČT, protože cítí, že někdo s autoritou, audiencí a dosahem hlásá názory (a nejspíš pravdivé) přesně opačné jeho hloupým lžím. A tak se přirozeně cítí ohrožen a má potřebu kopnout si, kdykoliv to příležitost dovolí. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Knůberal) R (27.5.2026 15:23)
|
reagovat
|
Prej nezavisle, CT NENI NEZAVISLA, je to cista eurohujersky srackomet na stejny urovni jako TV Barandov a TV Nova. Rozdil mezi tema srackama je jenom narativ a financovani kde zazracne jednu televizi s tou "spravnou" propgandou musime platit vsichni. PRIVATIZACE PICO, jedina spravna cesta |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(:.) (27.5.2026 15:20)
|
reagovat
|
|
Knůberal - ne doprdele, protože které jiné zpravodajství je pravidelně auditované že je nezávislé? Sračky typu Nova a Prima to rozhodně nejsou. Ještě můžem číst Tykačovu idnes, nebo Muskův X, no to je fakt výhra. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Knůberal) R (27.5.2026 15:07)
|
reagovat
|
Tak to ukoncime no, nema smysl zivit technologie propagandy minuleho tisiceleti. Misto toho si muzeme postavit kazdy rok neco hezkyho |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(:.) (27.5.2026 15:04)
|
reagovat
|
|
Knůberal: tak to můžem rovnou ČT ukončit. Nemá smysl mít další komerční mrdku která bude vysílat borce nakonec. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Knůberal) R (27.5.2026 15:00)
|
reagovat
|
PRIVATIZACE PICO, zadny financovani ze statu |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(:.) (27.5.2026 14:59)
|
reagovat
|
|
Aha, tak už vím. Přímé financování ze státního rozpočtu zvýší kontrolu nad televizí a politici budou nutit vysílat jen to co uznají za vhodné. jsem to ale debil že jsem na to nepříšel hned. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Aviatik) (27.5.2026 13:40)
|
reagovat
|
|
Pohled na tu typografii úplně bolí |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(:.) (27.5.2026 13:26)
|
reagovat
|
|
Milý dementní cyklisto, můžeš 1) zcela jasně vysvětlit ten mechanismus, který díky financování ze státního rozpočtu udělá ze státní televize žumpu nějaké konkrétní osoby? A můžeš taky 2) vysvětlit, čí žumpy jsou západní státní televize financované totožným způsobem? |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(cyklista) R (27.5.2026 13:12)
|
reagovat
|
|
Milé dementní tečky, estébák Klempíř nechce nic zlepšovat podle západních vzorů, potřebuje jen, aby ČT se stala žumpou stejně jako ostatní nemajitelova média. Najdi si někde, jak vypadala Itálie za Berlusconiho, teď tak vypadáme my a na západě z vás mají prdel [cs.wikipedia.org] |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Špunt) (27.5.2026 12:52)
|
reagovat
|
|
Glepýř ye komedjant! |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(:.) (27.5.2026 12:44)
|
reagovat
|
Milý fejku, já nejsem nerozvážný mladík jako ten vás soudruh Pávek na hradě... |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(poikl) (27.5.2026 12:27)
|
reagovat
|
|
Třeba takovej Filip Turek to je libtard jak vyšitej. Jasnej převlečenej nacista co hajluje, libtard jeden. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(poikl) (27.5.2026 12:17)
|
reagovat
|
|
Libtardi jsou zhoubou lidstva. Je chyba všech ostatních, že se je hned v zárodku nepostavilo mimo zákon na úroveň nacistů. Koneckonců převlečení nacisté to jsou. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(:.) (27.5.2026 12:16)
|
reagovat
|
|
To já se vždycky poseru, když si uprdnou v Moskvě. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(:.) (27.5.2026 12:11)
|
reagovat
|
|
Jenže od libtardů nemůžeš očekávat pragmatickej pohled na svět. Když si v Bruseli userou, tak se místní kolaboranti poserou. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(KozoMelGIbson3) (27.5.2026 12:07)
|
reagovat
|
|
Ná západ od nás není všechno růžový. Třeba takový americký zdravotnictví… Takže všechno bez rozmyslu tlačit jen proto, že to na západ od nás mají taky je sice hezký, ale vůbec to neznamená že to mají správně a lépe než my. Vite co zpíval kdysi jeden písničkář: Když půjdeš pořád na západ, ocitneš se na východě… |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(KozoMelGIbson3) (27.5.2026 12:03)
|
reagovat
|
|
Vítr bral střechu i s p(P)okrývačem, i s k(K)lempířem, i s k(K)ominíkem… |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(:.) (27.5.2026 11:53)
|
reagovat
|
|
Vtipný je, že nám libtardi velice rádi dávají za příklad západní liberální demokracie. Ale když si z nich vezme příklad Klempíř a chce poupravit financování státní televize podle modelu typickýho v západních demokraciích, tak se ti prozápadní liberální demokrati můžou ukňučet. |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(RSDr. Eva Pavlova) (27.5.2026 11:50)
|
reagovat
|
veme ho das jako nutelu ale az za 4 roky |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(ekšly) (27.5.2026 11:50)
|
reagovat
|
|
Něco ve stylu "Táhněte do háje, vy kurvy libtardované pryč" |
|
|
Obrázek 'Klumpir'
(Psí nudle) R (27.5.2026 11:46)
|
reagovat
|
|
A nebral tu střechu s pokrývačem? |
|
Strana 2/2.